آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با افزایش ۷% XRP،قیمت به کجا خواهد رفت؟🙄

قیمت XRP در اولین اجرای اصلی صعودی طی چند روز به 7 درصد رسید، قیمت به کجا می‌رود؟

با افزایش ۷% XRP،قیمت به کجا خواهد رفت؟

به گزارش زوم ارز، پس از برخورد با واکنش شدید برخی اعضای انجمن در چند وقت اخیر، XRP سرانجام توانست اولین افزایش قیمت قابل توجه خود را تجربه کند. در زمان نگارش این مقاله، قیمت XRP به ۰.۶۹۸۸ دلار افزایش یافت که در یک بازه زمانی ۲۴ ساعته بیش از ۷ درصد رشد داشت. این رشد XRP همراه با بازار به‌طور کلی هماهنگ شده است، اما این ارز دیجیتال توانسته است برخی عوامل منحصربه‌فرد را تعریف کند که در حال حاضر عملکرد آن را بهبود می‌بخشند.

حجم معاملات XRP در حال حاضر به معادل ۲,۳۴۸,۱۴۴,۲۰۲ دلار رسیده است که نشان‌دهنده ۵۲.۳۵ درصد رشد است و نشان می‌دهد که در بازارهای نقدی و آتی تسریع قابل توجهی داشته است. با در نظر گرفتن چشم‌انداز فعلی، XRP در حال انجام یک حرکت جسورانه است که ممکن است برای تجار و سرمایه‌گذارانی که روند رشد آن را دنبال می‌کنند، اهمیت زیادی داشته باشد.

طبق داده‌های CryptoRank، یک حرکت صعودی پایدار ممکن است XRP را به اولین حرکت مثبت خود از سال ۲۰۱۹ سوق دهد. XRP تاریخیاً ماه‌های زیادی را با نتیجه منفی به پایان رسانده است و تنها چهار بار در ۱۰ سال گذشته موفق به ثبت نتیجه مثبت شده است.

در دسامبر ۲۰۱۸، XRP 2.28 درصد کاهش یافت، در دسامبر ۲۰۱۹، ۱۶.۸ درصد کاهش و در دسامبر ۲۰۲۰، ۶۶.۵ درصد کاهش داشت. همچنین، در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ به ترتیب با نزول ۱۷ درصد و ۱۶.۹ درصد روبه‌رو شد.

وقت آن است که XRP یک سوئیچ ایجاد کند

با توجه به احتمالات تاریخی که در این زمینه وجود دارد، می‌توان گفت اجرای مداوم در حمایت از XRP، برای ایجاد تغییرات مهم بسیار حائز اهمیت است. از ابتدای این ماه، قیمت XRP بر اساس داده‌های CryptoRank تا ۱۴.۴% افزایش یافته است و نرخ رشد بالقوه آن می‌تواند به تاریخ‌سازی آن کمک کند.

به طور کلی، احتمال بسته شدن XRP در سطح ۰.۸ دلار و دوباره آزمایش بهترین سطح قیمت در این سال وجود دارد.

با این حال، برخی مشکلات برای XRP در ارتباط با تسویه حساب برجسته بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده  وجود دارد. با توجه به اینکه ریپل به خاطر فروش XRP به سرمایه‌گذاران نهادی به عنوان یک مجرم شناخته می‌شود، سابقه ماضی ممکن است تاثیری بر جذب سرمایه‌گذاران نهادی در آینده داشته باشد.

با این حال، XRP همچنان به عنوان یک ارز کاربردی موجودیت خود را حفظ می‌کند و این می‌تواند به عنوان یک پایه مناسب برای پذیرش گسترده‌تر آن در آینده مورد استفاده قرار بگیرد.


منبع: u.today

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده