آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اخبار XRP: Ripple و Zoniqx توکن‌سازی چند دارایی را در XRP Ledger به ارمغان می‌آورند

1708763768-deccc3fb6844841e1f92ba744f61a40772c00848.jpg

اخبار توکن‌سازی در XRP Ledger: Ripple و Zoniqx دارایی‌های متعدد را به ارمغان می‌آورند!

به گزارش زوم ارز، Zoniqx، یکی از پیشروان در مدیریت دارایی‌های دیجیتال، یک اتحاد استراتژیک با Ripple، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های برجسته رمزنگاری و بلاکچین، راه‌اندازی کرده است. این همکاری با ادغام یکپارچه پلتفرم توکن‌سازی به عنوان سرویس (TPaaS) و راه‌حل‌های مدیریت چرخه‌زندگی توکن‌سازی (TALM) با زیرساخت قوی XRPL، مفهوم توکن‌سازی دارایی را در XRP Ledger  بهبود می‌بخشد.

این همکاری نشان‌دهنده یک نقطه عطف مهم در تکامل مدیریت دارایی‌های دیجیتال است. با پیوستن به تیم، Zoniqx و Ripple قصد دارند استانداردهای صنعت را بازنگری کرده و دسترسی به توکن‌سازی دارایی‌ها در بازار دارایی‌های دیجیتال را آسان‌تر کنند. این همکاری نشان‌دهنده تعهد آنها نسبت به نوآوری و دیدگاه مشترک آنها در دسترسی دموکراتیک به دارایی‌های دیجیتال است.

اهم سازی زیرساخت XRPL

Zoniqx و Ripple به طور استراتژیک از زیرساخت بلاکچین سریع، ایمن و مقرون به صرفه XRP Ledger (XRPL) برای فعال‌سازی توکن‌سازی چند دارایی استفاده می‌کنند. با بهره‌گیری از قابلیت‌های XRPL، آنها به دنبال ساده‌سازی فرآیند توکن‌سازی برای دارایی‌های واقعی هستند، همچنین عملکرد، دسترسی و نقدینگی آنها را در بازار دارایی‌های دیجیتال افزایش می‌دهند.

این اقدام نشان می‌دهد که به قدرت تحول‌بخش فناوری بلاکچین در بازتعریف سیستم‌های مالی سنتی تأکید می‌شود. با استفاده از زیرساخت XRPL، Zoniqx و Ripple زمینه را برای بیشتر دموکراتیزه کردن توکن‌سازی دارایی‌ها فراهم می‌کنند و آن را در دسترس طیف گسترده‌ای از شرکت‌کنندگان قرار می‌دهند.

مزایای کاربران و صادرکنندگان رمز

ادغام بین Zoniqx و XRPL به صورت همزمان به صادرکنندگان توکن و کاربران چندین مزیت فراهم می‌کند. صادرکنندگان توکن می‌توانند از انطباق با مقررات محلی اطمینان حاصل کنند و به گزینه‌های نقدینگی دسترسی پیدا کنند. همچنین، آنها می‌توانند از یک رابط کاربرپسند برای توکن‌سازی دارایی‌ها استفاده کنند. ادغام با XRPL برای کاربران در پلتفرم، دسترسی و نقدینگی بهتری در بازار دارایی‌های دیجیتال را فراهم می‌کند.

از جمله ویژگی‌هایی که تجربه کاربر را بهبود می‌بخشد، می‌توان به ایجاد آسان حساب، تأیید KYC و ارائه ساده پیشنهاد خرید اشاره کرد. چهره‌های کلیدی درگیر در این همکاری، از جمله پراسانت کالانگی، مدیرعامل و موسس Zoniqx، و مارکوس اینفانگر، معاون RippleX، بر تعهد خود به تنظیم استانداردهای جدید و هدایت تکامل اینترنت ارزش از طریق این مشارکت تأکید می‌کنند.


منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده