لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

شرکت ریپل یک میلیارد دلار از ارزش بازار خود را در یک هفته از دست داد.

شرکت ریپل یک میلیارد دلار از ارزش بازار خود را در یک هفته از دست داد.

شرکت ریپل یک میلیارد دلار از ارزش بازار خود را در یک هفته از دست داد.

به گزارش زوم ارز، از آنجایی که فروش در بخش گسترده تر ارزهای دیجیتال ادامه دارد، XRP نیز از این قاعده مستثنی نیست و علیرغم تلاش برای افزایش نقدینگی از طریق باز کردن قفل، در عرض چند روز بیش از یک میلیارد دلار از ارزش بازار خود را از دست داده است. ۱ میلیارد XRP از سیستم امانی ریپل و بعداً ۸۰٪ مجدداً در دو قفل شده است.

به طور خاص، ارزش بازار XRP هفت روز پیش، در ۴ سپتامبر، ۲۶.۵۸ میلیارد دلار بود، در حالی که در زمان انتشار، به ۲۴.۹۸ میلیارد دلار کاهش یافت که نشان دهنده زیان بود. بر اساس آخرین داده‌های بازیابی شده از پلتفرم نظارت بر بازار ارزهای دیجیتال CoinMarketCapدر ۱۱ سپتامبر، ۱.۶ میلیارد دلار.

نمودار قیمت XRP
نمودار قیمت XRP

 

در همین حال، قیمت XRP به ۰.۴۷۱۶ دلار کاهش یافته است که نشان دهنده افت ۴.۷۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و همچنین کاهش ۵.۶۲ درصدی در طول هفت روز گذشته و زیان ۲۴.۵۳ درصدی در نمودار ماهانه آن است. جدیدترین اطلاعات نشان می دهد.

XRP یک میلیارد دلار از ارزش بازار خود را در یک هفته حذف می کند

در زمان انتشار، قوی‌ترین سطح پشتیبانی برای ششمین دارایی بزرگ ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار، ۰.۴۸۵۰۵۱ دلار بود، در حالی که با قوی‌ترین مقاومت در قیمت ۰.۵۱۴۲۴۳ دلار مواجه بود.

همانطور که اتفاق می افتد، رکود اندکی پس از اینکه Ripple یک میلیارد XRP را از سیستم امانی خود در یک سری تراکنش های انجام شده در ۱ سپتامبر باز کرد، رخ داد، که این روش شرکت برای قرار دادن توکن های جدید در گردش و تقویت نقدینگی بوده است. توکن XRP از سال ۲۰۱۷.

متعاقباً، در ۵ سپتامبر، شرکت بلاک چین ۸۰۰ میلیون XRP یا ۸۰ درصد از کل قفل قبلی را در دو سپر متفاوت قفل کرد و ۲۰۰ میلیون توکن را برای خود نگه داشت، که می تواند هر لحظه در بازار مستقر شود. ، به طور بالقوه بر قیمت توکن در کوتاه مدت تأثیر می گذارد.


منبع: finbold.com

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده