آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا XRP می‌تواند حرکت صعودی بیشتری داشته باشد؟

آیا XRP می‌تواند حرکت صعودی بیشتری داشته باشد؟

به گزارش زوم ارز، آینده قیمت XRP با ناپایداری روبرو است. این به دلیل دو سیگنال متفاوت در نمودار قیمت و عملکرد زنجیره ای است که قابل مشاهده است.

آیا XRP به نفع خرس‌ها حرکت می‌کند یا به نفع گاوها؟

ارتفاع قیمت ریپل نشان دهنده شرایط برتر بازار است

با وجود عدم حرکت قوی در نمودار روزانه، قیمت XRP در فوریه بیش از ۳۰ درصد افزایش یافت. در حال حاضر، ارز دیجیتال با قیمت ۰.۶۵۱ دلار معامله می‌شود که نزدیک سطح مقاومت ۰.۶۵۲ دلار قرار دارد.

در مورد Ripple، نسبت MVRV نشانگر میانگین سود یا زیان سرمایه‌گذاران بعد از خرید دارایی است. MVRV 30 روزه در حال حاضر برای XRP 9.9 درصد است، که نشان از سود ۹.۹ درصدی برای سرمایه‌گذاران است که ماه قبل XRP را خریداری کرده‌اند. این نشانه از عملکرد مثبت XRP است که ممکن است باعث فروش دارایی‌ها شود.

نسبت XRP MVRV | منبع: Santiment
نسبت XRP MVRV | منبع: Santiment

بر اساس داده‌های تاریخی، زمانی که MVRV از ۷.۴٪ تا ۲۰.۲٪ می‌رسد، Ripple تغییراتی را تجربه می‌کند.

“یک منطقه خطر قابل توجه مشخص شده است که در نمودار شناسایی شده و این موقعیت ممکن است منجر به کاهش قیمت دارایی شود. همچنین، سرمایه‌گذاران در دوره اولین سود خود را بیش از دو ماه پس از ورود به بازار مشاهده می‌کنند که این امر نشان‌دهنده آمادگی آن‌ها برای کسب سود بیشتر است. به علاوه، از ابتدای ماه، رشد سود و کاهش زیان در شبکه مشاهده شده است.”به نتیجه، قدرت آلتکوین ممکن است به سطح ۰.۵۴۳ دلار فرو ریزد و این می تواند یک کف حمایتی را نمایان کند که باعث کاهش ۱۶ درصدی قیمت می شود.

منبع: beincrypto.com


تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده