آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل مونرو XMR

تحلیل مونرو XMR

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از مونرو در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت مونرو را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

تحلیل مونرو XMR امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون خوب باشه.با تحلیل ارز مونرو xmr در تایم فریم هفتگی همراهتون هستیم. دوستان لطفاً متن را با دقت بخوانید و به نکات پایانی دقت فرمایید. خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز در یک دوره طولانی ،نزولی بوده و بر همین اساس یک ترند لاین نزولی هم رسم کردیم و در ادامه قیمت شروع به رشد کرده به نحوی که رند لاین نزولی به طرف بالا شکسته شده و قیمت از فاز نزولی خارج شده است و اگر با دقت بیشتری به نواحی اخیر نگاه کنید متوجه می‌شوید که ،قیمت در محدوده مشخص شده یعنی مستطیل مشکی به صورت رنج حرکت کرده است و هم اکنون قیمت در فاز تریدینگ رنج قرار دارد.
دوستان عزیز در حال حاضر نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که، شکست از هر طرفی رخ دهد ،قیمت می‌تواند به اندازه عرض آن تریدینگ رنج ،رشد یا کاهش پیدا کند و اگر به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم روزانه برویم، شاهد آن هستیم که ناحیه کف ،به طرف پایین بریک شده و در صورتی که الگوهای نزولی قوی شکل بگیرند.قیمت می‌تواند تا محدوده خط سبز نیز افت پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز DOT هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XMR امروز 2 اردیبهشت 1403
تحلیل XMR امروز ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل مونرو XMR امروز ۵ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۵ فروردین ۱۴۰۳

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه.با تحلیل ارز مونرو xmr در تایم فریم هفتگی همراهتون هستیم. خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز در یک دوره طولانی ،نزولی بوده و بر همین اساس یک ترند لاین نزولی هم رسم کردیم و در ادامه قیمت شروع به رشد کرده به نحوی که رند لاین نزولی به طرف بالا شکسته شده و قیمت از فاز نزولی خارج شده است و اگر با دقت بیشتری به نواحی اخیر نگاه کنید متوجه می‌شوید که ،قیمت در محدوده مشخص شده یعنی مستطیل مشکی به صورت رنج حرکت کرده است.
دوستان در حال حاضر قیمت در فاز تریدینگ رنج قرار دارد و انتظار داریم همچنان به روند رنج خود ادامه داده و نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که، شکست از هر طرفی رخ دهد ،قیمت می‌تواند به اندازه عرض آن تریدینگ رنج ،رشد یا کاهش پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز DOT هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XMR امروز 5 فروردین 1403
تحلیل XMR امروز ۵ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل مونرو XMR امروز ۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه.با تحلیل ارز مونرو xmr در تایم فریم هفتگی همراهتون هستیم. اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز نزولی بوده و بر همین اساس یک ترند لاین نزولی هم رسم کردیم و در ادامه با تشکیل شدن کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی یک روند صعودی شکل گرفته ،که ترند لاین صعودی آن را نیز رسم کرده‌ایم.
دوستان اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که ناحیه کف ترند لاین صعودی ،به طرف پایین شکسته شده اما با این حال هنوز نمی‌توانیم بگوییم که روند این ارز نزولی شده. نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد این است که در ناحیه مستطیل مشکی رنگ قیمت این ارز به صورت رنج حرکت کرده و ما دارای یک تریدینگ رنج در آن ناحیه نیز هستیم و انتظار داریم همچنان این حالت رنج ادامه یابد. نکته دیگری هم که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر ناحیه سقف تریدینگ رنج به طرف بالا شکسته شود، روند صعودی شده و ناحیه باکس قرمز در دسترس است و اگر کف تریدینگ رنج از دست برود ،روند را نزولی می‌دانیم. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XMR امروز 8 بهمن 1402
تحلیل XMR امروز ۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۱۰ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون خوب باشه با تحلیل ارز مونرو همراهتان هستیم ، این ارز را ما در تایم فریم هفتگی مورد بررسی و تحلیل قرارداد داده ایم ،همانطور که مشاهده می‌کنید اخیراً با تشکیل کف هایی بالاتر از کف قبلی و سقف‌هایی بالاتر از سقف قبلی ،دارای یک روند صعودی است، اگر دقت کنید اخیراً یک مثلث نیز ساخته شده و کلوز بالاتر از ضلع بالایی صورت گرفته و هم اکنون در مرحله پولبک است.
دوستان عزیز توجه کنید که اگر در این ناحیه فعلی ، الگوهای رشد قیمت را ببینیم، انتظار داریم که قیمت این ارز تا ناحیه مقاومتی که با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم ، رشد پیدا کند و نکته پایانی که میتوان خدمتتان عرض کرد این است که ، محدوده باکس سبز یک حمایت بسیار مهم برای ما لحاظ میشود و اگر از دست برود ، روند این ارز نزولی خواهد شد.
دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XMR امروز 10 دی 1402
تحلیل XMR امروز ۱۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز XMR در تایم فریم روزانه در تحلیل هفته پیش اگر نگا کرده باشید یک ناحیه عرضه مشخص کرده بودم که گفتم قیمت را می‌تواند به سمت پایین حرکت بدهد تا ناحیه تقاضا ای که پیش روی خودش دارد قیمت به سمت پایین حرکت کرد و ناحیه تقاضا را تاچ نکرده به سمت بالا حرکت داشت دوباره این ناحیه تقاضا برای ما اعتبار زیادی دارد به دلیل اینکه هنوز به ناحیه برخورد نکرده است به سمت بالا حرکت کرده است و الان دوباره به ناحیه عرضه خودش رسیده است که ممکن است دوباره قیمت را به سمت پایین بفرستد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل مونرو XMR امروز 12 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR امروز ۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز XRM در تایم فریم روزانه به ناحیه عرضه ای که قبلا هم یک بار برخورد داشته رسیده است و این ناحیه پر قدرت است و می‌تواند قیمت را به سمت پایین تا ناحیه تقاضا ای که پیش رو دارد حرکت بدهد و از این ناحیه واکنش ها را داشته باشیم به سمت بالا در تایم روزانه نشانه هایی میبینم که نشان می‌دهد قیمت ممکن است به سمت پایین حرکت کند دوستان سیگنال خرید یا فروش نیست فقط تحلیل و نطر شخصی بنده است و برای ورود به معامله حتما تاییدیه های کافی خود را داشته باشید طبق نواحی که برای شما عزیزان مشخص کردم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل مونرو XMR امروز 5 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۵ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR امروز ۷ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۷ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز مونرو در ماه های اخیر روندی رنج داشته است در تایم فریم هفتگی دو سقف کف و در تایم فریم روزانه هم دو سقف و کف دارد که در تصویر مشاهده می‌کنید و الان در سقف تایم فریم روزانه به ناحیه عرضه خودش برخورد کرده است؛ با توجه به برخورد به ناحیه عرضه می‌تواند به سمت کف به سمت حمایت و ناحیه تقاضا روزانه خودش حرکت داشته باشد.
موفق و پر سود باشید.

بازه زمانی هفتگی:

تحلیل مونرو XMR امروز 7 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۷ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR امروز ۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۹ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز XMR در یک ماه گذشته روند رنجی داشت و همین انتظار را برای این ارز داشتیم. به دلیل قوی بودن سطوح حمایت مقاومت کانال رنج، این روند باز هم می تواند ادامه داشته باشد. مقاومت های رند برای این ارز واکنش های مهمی تاکنون داشته و مقاومت فعلی، محدوده ۱۵۰ دلار را نشان می دهد. برای کوتاه مدت انتظار داریم که تقاضا موجب رشد قیمت تا این محدوده مقاومت شود و اگر حجم معاملات بالا باشد، می تواند از کانال رنج خارج شده و به اهداف بالاتر برسد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مونرو XMR امروز 9 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز مونرو در یک ماه گذشته روند نزولی داشت. محدوده حمایتی که در قیمت ۱۵۶ الی ۱۵۸ دلار در نظر گرفته شده بود، با تقاضا همراه نبود. همزمان با ایجاد فشار فروش در بازار و با شکسته شدن حمایت مونرو، ریزش قیمت تا محدوده ۱۳۷ دلار ادامه پیدا کرد و این ارز در تایم فریم روزانه به محدوده شروع آخرین موج صعودی خود برگشته است. در بازه زمانی هفتگی می توانیم ۹ کندل نزولی متوالی را ببینیم. بنابراین نشانه فشار فروش بالایی است و برای تغییر جهت گیری به حالت صعودی، باید در محدوده ۱۵۰ دلار شکست قوی ببینیم. تا بتوانیم انتظار رشد قیمت و حرکت به سمت اهداف ۲۰۰ دلار را داشته باشیم. برای کوتاه مدت یک کانال رنج در محدوده ۱۵۰ الی ۱۳۵ دلار می توانیم روی نمودار ببینیم. اگر حمایت کف این کانال شکسته شود، به دلیل نزولی بودن شرایط کل بازار، پتانسیل کاهش بیشتر قیمت تا کف کانال رنج در محدوده ۱۲۵ الی ۱۲۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مونرو XMR امروز 12 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز XMR روند اصلاحی خود را به آهستگی انجام می دهد و قیمت آن در محدوده ۱۶۰ دلار معامله می شود. اما حجم معاملات در طی چند روز گذشته افزایش محسوسی داشته است. انتظار می رود در طی هفته آینده وضعیت ادامه روند مونرو مشخص شود. چرا که از نظر زمان اصلاح قیمت در حال تکمیل شدن است و در صورت واکنش مثبت به محدوده های ۱۵۰ الی ۱۵۵ دلار می توانیم انتظار رشد قیمت را تا مقاومت محدوده ۱۸۵ الی ۱۹۰ دلار داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مونرو XMR امروز 15 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز XMR روند نزولی آن تا محدوده های حمایتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، ادامه پیدا کرد و مطابق تحلیل قبلی، با واکنش مثبت به این حمایت ها، تقاضا در این ارز شکل گرفت. این تقاضا به حدی قوی بوده که موجب رشد بیش از ۳۰ درصدی قیمت مونرو شده است. مونرو در این حرکت صعودی به اولین هدف خود در محدوده ۱۷۰ دلار برخورد کرده و واکنش نشان داده است. اما هدف اصلی در قیمت ۱۹۰ دلار در نظر گرفته شده است. مونرو با موج صعودی قوی که تشکیل داده، مقاومت های داینامیک زیادی را شکسته و پولبک به حمایت مشخص شده در محدوده ۱۵۰ دلار می تواند مجددا با تقاضا همراه باشد. مقاومت ۱۹۰ الی ۲۰۰ دلار دقیقا با سقف کانال نزولی بلند مدت مونرو همپوشانی دارد. بنابراین نقطه عطفی برای ادامه روند بلند مدت این ارز محسوب می شود. پس نحوه واکنش قیمت به این محدوده بسیار مهم است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مونرو XMR امروز 18 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز مونرو XMR در طی یک ماه گذشته روند کاملا رنج خود را ادامه داده است. مونرو با شکست خط روند صعودی خود، در تایم فریم روزانه وارد چرخه اصلاحی شده است. این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۵۳ دلار در حال معامله شدن می باشد. البته حجم معاملات آن به شدت کاهش پیدا کرده است  و از میانگین ۳۰ روز گذشته نیز پایین تر می باشد. برای مونرو دو محدوده حمایت در نظر گرفته شده است، که می توانیم انتظار واکنش خوبی از این دو محدوده و مخصوصا حمایت دوم داشته باشیم. حمایت اول در قیمت ۱۴۷ دلار و حمایت دوم در محدوده ۱۳۵.۷ الی ۱۳۸.۸ دلار می باشد، و تا زمانی که محدوده حمایت دوم حفظ شود، پتانسیل رشد قیمت تا سقف کانال رنج هفتگی در محدوده ۱۹۰ دلار وجود خواهد داشت. با توجه به روند رنج بلند مدتی که ارز مونرو داشته، در صورت مساعد شدن شرایط بازار، رشد خوبی می توانیم انتظار داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مونرو XMR امروز 14 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 27 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز XMR در طی یک ماه گذشته مومنتوم مثبت داشت. بعد از آخرین تحلیل و شکست مقاومت محدوده ۱۵۵ دلار، مونرو تا قیمت ۱۶۵ دلار افزایش قیمت داشت، اما سقف کندلی که با فلش قرمز رنگ نشان داده شده است، شکسته نشد. بنابراین روند مونرو در تایم فریم روزانه مجددا رنج شد. یک مقاومت دوبل در محدوده ۱۶۹ الی ۱۶۴ دلار وجود دارد، که شکست آن نیاز به حمایت ویژه ای از سمت خریداران می باشد. اما با توجه به وضعیت کلی مارکت، چنانچه شرایط کوتاه مدت و میان مدت همچنان صعودی باشد، مونرو پتانسیل شکست این مقاومت قوی را خواهد داشت. بنابراین با شکسته شدن این سطح، پتانسیل رشد بیشتر تا محدوده مقاومت ۱۸۵ الی ۲۰۰ دلار به وجود خواهد آمد. این مقاومت دقیقا با سقف کانال نزولی بلند مدت همپوشانی دارد، و در صورت شکست این محدوده، روند بلند مدت مونرو صعودی خواهد شد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مونرو XMR امروز 27 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 28 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز XMR در طی هفته‌های گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، و سطوحی که برای این ارز به عنوان حمایت مقاومت در نظر گرفته شده بود، تمام با واکنش‌های خوبی همراه بوده است. در ابتدا واکنش منفی به مقاومت محدوده ۱۶۷ الی ۱۶۸ دلار موجب ادامه روند نزولی و افزایش فشار فروش منجر به شکست حمایت محدوده ۱۵۰ دلار شد. کاهش قیمت تا حمایت دوم ادامه پیدا کرد، اما این سطح به صورت فیک شکسته شد. قیمت مونرو در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۵۵ دلار در حال معامله شدن می‌باشد.

شکست مجدد این مقاومت می‌تواند احتمال تغییر روند از حالت نزولی به صعودی را در تایم فریم روزانه افزایش دهد. مقاومت‌ها و اهداف بعدی این ارز در محدوده‌های ۱۸۰، ۱۹۰ و ۲۰۰ دلار خواهد بود. نکته مهمی که وجود دارد این است که برای حفظ قیمت بالای محدوده ۱۵۵ دلار، بعد از شکست این سطح نیاز است که مقاومت بعدی در محدوده ۱۶۷ دلار نیز با حمایت خریداران شکسته شود. در غیر این صورت احتمال تشکیل روند رنج بیشتر خواهد شد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل مونرو XMR امروز 28 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

رمز ارز XMR در طی هفته‌های گذشته کاهش قیمت شدیدی داشت. فشار فروش در ابتدا موجب شکسته شدن کف کانال صعودی کوتاه مدت شد، و قیمت مونرو تا محدوده حمایت ۱۵۰ الی ۱۵۷ دلار کاهش داشت. با واکنش دقیق به این محدوده حمایت، و افزایش تقاضایی که در روز گذشته ایجاد شد، برگشت به سطح مقاومت مینور در محدوده ۱۶۷ الی ۱۶۹ دلار را شاهد هستیم. پتانسیل ادامه روند رنج برای مونرو در طی هفته جاری و هفته آینده وجود دارد.

همچنان در تایم فریم روزانه روند رنج می‌باشد، و در تایم فریم ۴ ساعته یعنی برای میان مدت نیز روند مونرو نزولی است، و تا زمانی که بالای مقاومت ۱۷۰ دلار برگشتی نداشته باشیم، این روند صعودی نخواهد شد. با صعودی شدن روند می‌توانیم انتظار داشته‌باشیم که رشد قیمت تا مقاومت محدوده ۱۹۰ و ۲۰۰ دلار ادامه داشته باشد. در سناریو نزولی، اگر فشار فروش داشته‌باشیم، سطح حمایت معتبر دوم در محدوده ۱۳۳ الی ۱۴۱ دلار در نظر گرفته شده است، که می‌توانیم از این محدوده نیز انتظار واکنش مثبت داشته باشیم.

تحلیل مونرو XMR امروز 27 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 11 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی مونرو XMR امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

رمز ارز XMR در هفته گذشته روند صعودی آن ادامه پیدا کرد، و قیمت این ارز داخل یک کانال صعودی به یک مقاومت مهم برخورد کرده است. هنوز مومنتوم روند کوتاه مدت این ارز صعودی است، و می تواند تا زمانی که حمایت کف کانال را حفظ کرده باشد، به رشد کوتاه مدت ادامه دهد. بنابراین یک سطح حمایت در کف کانال برای مونرو در نظر گرفته شده است، و تا زمانی که محدوده ۱۶۵ الی ۱۶۷ دلار شکسته نشود، پتانسیل تست مجدد مقاومت ۱۹۰ دلار وجود دارد. به دلیل واکنش منفی شدیدی که روز قبل به مقاومت مشاهده شده است، احتمال اینکه در هفته جاری روند مونرو رنج باشد بیشتر می شود.

تحلیل مونرو XMR امروز 11 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR امروز ۴ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

رمز ارز XMR در طی هفته های گذشته روند صعودی آن ادامه پیدا کرد، و مطابق با تحلیل قبلی، دقیقا بعد از شکست هر مقاومت، و تبدیل شدن آن سطح به حمایت، رشد قیمت آن افزایش پیدا کرده است. ارز مونرو همچنان مومنتوم صعودی دارد، و در صورت شکست کامل مقاومت فعلی در محدوده ۱۷۳.۵ الی ۱۷۸ دلار، می تواند تا سقف کانال نزولی اصی رشد داشته باشد. توجه داشته باشید که مقاومت سقف کانال با قیمت رند ۲۰۰ الی ۲۰۳ دلار همپوشانی دارد، و یک سطح روانی محسوب می شود. بنابراین احتمال اینکه قیمت از این محدوده وارد اصلاح شود، بالا می باشد. در صورتی که در آینده این مقاومت شکسته شود، می توانیم پایان موج اصلاحی را در تایم فریم هفتگی و شروع حرکت برای رسیدن قیمت به سقف های قبلی را انتظار داشته باشیم. همچنین در صورت شکست این مقاومت نیز روند روزانه می تواند صعودی شود. بنابراین پولبک هایی که در آینده به محدوده های حمایت برمی گردند، می توانند ناحیه تقاضا در نظر گرفته شوند.

تحلیل مونرو XMR امروز 4 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۴ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 13 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

رمز ارز XMR در هفته های گذشته روند رنجی را در محدوده های ۱۵۲ الی ۱۵۷ دلار و حمایت ۱۳۴ الی ۱۴۱ دلار به ثبت رساند، و می توانیم این نوسانات را در جهت تثبیت قیمت بالای حمایت فعلی در نظر بگیریم. همانطور که مشاهده می کنید قیمت به مقاومت میدلاین کانال نزولی بارها واکنش نشان داده است، و در آخرین برخورد این مقاومت شکسته شده است. نکته ای که در مورد حجم معاملات مونرو وجود دارد این است که به دلیل کاهش شدید معاملات روی این ارز قدرت نقد شوندگی آن کاهش پیدا کرده است. بنابراین روند رنج قابل توجیه می باشد. در نهایت می توانیم با در نظر گرفتن یک خط روند صعودی و تا زمانی که این حمایت داینامیک حفظ شود، انتظار رشد قیمت را تا محدوده مقاومت مشخص شده داریم.

تحلیل مونرو XMR امروز 13 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 22 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

رمز ارز مونرو XMR در طی هفته گذشته روند صعودی داشت. قیمت این ارز هنوز بالای خط روند صعودی یا به نحوی داخل یک کانال صعودی باریک قرار دارد. برخوردی که به مقاومت محدوده ۱۵۲ الی ۱۵۷ دلار به ثبت رسیده است. همچنین مقاومت میدلاین کانال نزولی نیز در این ناحیه باعث توقف قیمت این ارز شده است. توجه داشته باشید که در تایم فریم ۴ ساعته واگرایی منفی تشکیل شده است. بنابراین در صورت شکست کف کانال کاهش قیمت در ابتدا تا محدوده ۱۳۴ الی ۱۴۱ دلار و در مرحله دوم می تواند تا محدوده ۱۲۰ دلار ادامه داشته باشد. در تایم فریم روزانه هنوز واگرایی مخفی که نشانه ادامه روند نزولی باشد، مشاهده نشده است. بنابراین با توجه به حمایتی که اندیکاتور ایچیموکو در محدوده ۱۳۵ دلار نشان می دهد، انتظار داریم که در هفته جاری اگر واکنش قیمت به مقاومت شدیدتر باشد، یک ناحیه تریدینگ رنج را بین سطوح مشخص شده شاهد باشیم.

تحلیل مونرو XMR امروز 22 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 15 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

رمز ارز مونرو XMR در طول دو هفته گذشته روند صعودی داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه در تایم فریم ۴ ساعته روند صعودی به خود گرفته بود، با پولبک به سطح حمایت ۱۱۳ الی ۱۱۸ دلار، حرکت صعودی خود را ادامه داد. هفته گذشته نیز قیمت روی سطح حمایت ۱۱۴ الی ۱۴۱ دلار تثبیت شد. اما همچنان روند کلی نزولی است. برای هفته جاری پتانسیل ادامه رشد قیمت و برخورد کامل تری به مقاومت محدوده ۱۴۹ الی ۱۵۷ دلار وجود دارد. از این ناحیه در گذشته یک فشار فروش بالا ایجاد شده بود.

بنابراین در تست مجدد امکان ریزش قیمت و واکنش منفی به این مقاومت وجود دارد. مخصوصا اینکه عدد رند ۱۵۰ دلار در این ناحیه قرار گرفته است. برای کوتاه مدت تا زمانی که حمایت داینامیک خط روند صعودی شکسته نشود، می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. اما با شکست خط روند سطوح حمایتی پایین در محدوده کف کانال می تواند هدف فروشندگان باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 15 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 1 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

رمز ارز مونرو XMR در طی هفته های گذشته مطابق با روند نزولی بازار ریزش قیمت شدیدی داشت. این فشار فروش طوری بود که حمایت محدوده ۱۳۴ الی ۱۴۰ دلار شکسته شد، و بعد از تشکیل یک ناحیه رنج زیر این محدوده، در چند روز گذشته پولبک به این مقاومت به ثبت رسیده است. ادامه روند نزولی و کاهش قیمت را برای مونرو می توانیم تا کف قبلی در محدوده ۱۰۷ الی ۹۷ دلار انتظار داشته باشیم. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت در نیمه دوم کانال نزولی بلند مدت قرار دارد، و حمایت ماهانه ای که در محدوده ۱۰۰ دلار مشخص شده است،

کف این کانال می باشد، و می تواند محدوده تقاضای بسیار خوبی برای رشد قیمت باشد. نکته ای که وجود دارد این است که در صورت ایجاد فشار فروش شدیدتر در بازار پتانسیل شکست فیک حمایت کف قبلی و برخورد قیمت به محدوده ۹۲ دلار هم وجود دارد. انتظار افزایش تقاضا در این محدوده بالا می باشد. در اینصورت می توانیم انتظار تشکیل واگرایی مثبت را برای هفته آینده و برگشت قیمت داشته باشیم.

تحلیل مونرو XMR امروز 1 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 10 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

رمز ارز XMR در طی هفته گذشته نوسانات بسیار کمی داشته است. با اینکه قیمت از محدوده کف کانال رشد ۸ درصدی را به ثبت رسانده، اما مقاومت مهمی در محدوده ۱۵۱ الی ۱۵۳ دلار برای مونرو در نظر گرفته شده بود که هنوز شکسته نشده است. در بازه زمانی ۴ ساعته یک خط روند صعودی روی نمودار این ارز در نظر گرفته شده است، قیمت اکنون به محدوده فشردگی رسیده است، که شکست یکی از سطوح می تواند ادامه روند مونرو را تعیین کند. مقاومت فعلی مونرو در قیمت ۱۵۰ دلار است، که چندین بار با واکنش همراه بوده است.

نکته دیگری که وجود دارد این است که شکست مقاومت می تواند روند را در تایم ۴ ساعته صعودی کند. بنابراین در صورتی که این اتفاق رخ دهد، اهداف ۱۶۷ الی ۱۷۵ دلار در دسترس خریداران مونرو خواهد بود. اگر در سناریو نزولی  قیمت خط روند را بشکند، کف کانال صعودی کوتاه مدت در محدوده ۱۳۵ دلار هم آسیب پذیر خواهد شد. به دلیل اینکه زاویه کانال با محور افق بسیار کم می باشد، و نشانه قدرت نداشتن خریداران است.

تحلیل مونرو XMR امروز 10 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR امروز ۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

رمز ارز XMR در طی هفته گذشته روند رنجی داشت، و مقاومت داینامیکی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود، هنوز شکسته نشده است. نمودار قیمت مونرو در بازه زمانی چهار ساعته شباهت بسیار زیادی به نمودار بیت کوین دارد. بنابراین اگر مقاومت فعلی آن در محدوده ۱۴۴ الی ۱۴۶ دلار شکسته شود، افزایش قیمت می تواند تا هدف ۱۵۱ الی ۱۵۳ دلار ادامه داشته باشد. در بازه زمانی چهار ساعته با اینکه سقف و کف های بالاتر مشاهده می شود اما روند به‌ طور کلی رنج است.

همچنین حجم معاملات در حال افزایش است، که در صورت حفظ حمایت بیت کوین در محدوده ۱۹۰۰۰ دلار می تواند نشانه خوبی برای رشد کوتاه مدت تا اهداف مشخص شده باشد. مونرو در بازه زمانی روزانه کاملا زیر ابر اندیکاتور ایچیموکو قرار دارد، که نشان می‌دهد مقاومت محدوده ۱۵۳ دلار می تواند با واکنش همراه باشد. از طرفی افقی شدن ابر می تواند یکی از نشانه های حمایت و حرکت قیمت به سمت ابر باشد. به طور کلی تا زمانی که حمایت محدوده ۱۳۶ دلار حفظ شود، رشد قیمت برای اهداف بالاتر می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 3 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 19 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

رمز ارز XMR در هفته گذشته روند رنج خود را روی محدوده حمایت ۱۳۳ الی ۱۴۱ دلار، ادامه داده است. قیمت این ارز با حمایت هایی که توسط خریداران در این محدوده شده است، باعث واکنش مثبت به این سطح شده و با توجه به تشکیل سقف و کف های بالاتر، می توانیم مانند نمودار بیت کوین، یک کانال صعودی با زاویه کم نسبت به افق برای مونرو در نظر بگیریم.

سقف این کانال که در تایم فریم ۴ ساعته رسم شده است، یک مقاومت مینور را در محدوده ۱۵۱ الی ۱۵۳ دلار نشان می دهد. برای ادامه پیدا کردن روند رنج مونرو در تایم روزانه، خریداران باید با حمایت های خود، موجب شکست سقف این کانال شده، تا بتوانیم انتظار داشته باشیم اهداف ۱۶۰ و ۱۷۰ دلار مجددا رویت شود. بنابراین برای ادامه روند صعودی، محدوده مقاومت ۱۵۰ الی ۱۵۳ دلار، ناحیه بسیار مهمی می باشد، که برای میان مدت تعیین کننده خواهد بود.

تحلیل مونرو XMR امروز 19 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 29 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

رمز ارز XMR در طی هفته گذشته روند نزولی داشته و قیمت این ارز با برخوردی که به محدوده مقاومت ۱۶۵ دلار داشت، به دلیل نزولی بودن روند کلی قبل از برخورد به مقاومت اصلی روزانه با واکنش منفی شدیدی مواجه شد. فشار فروش موجب شکست حمایت‌های مینور رسم شده روی نمودار و برخورد قیمت به یکی از حمایت های مهم در محدوده ۱۳۳ الی ۱۴۱ دلار شده است. این حمایت که با واکنش مثبت خوبی همراه بوده تا زمانی که حفظ شود، روند مونرو در بازه زمانی روزانه می تواند رنج باشد.

اما اگر این محدوده حمایت شکسته شود، مجدداً کاهش قیمت می تواند تا سطح حمایت ماهانه در محدوده ۹۷ الی ۱۰۶ دلار ادامه داشته باشد. در بازه زمانی چهار ساعته با توجه به واکنشی که به سطح حمایت مشاهده شده است، می‌توانیم انتظار یک برخورد دیگر را به این محدوده حمایت داشته باشیم. اگر در برخورد دوم واگرایی مثبت با اندیکاتور RSI ادامه داشته باشد، احتمال صعودی شدن روند و شکست مقاومت داینامیک نزولی بیشتر خواهد شد. در این صورت می توانیم انتظار داشته باشیم که مجدداً مونرو به مقاومت های بالاتر برگردد. اهداف مونرو محدوده ۱۵۰ و ۱۶۰ دلار می باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 29 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 22 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

رمز ارز XMR در طی هفته گذشته روند صعودی قوی داشت، اما مقاومتی که در محدوده سقف قبلی مونرو در نظر گرفته شده بود، قبل از برخورد قیمت به این ناحیه با واکنش منفی همراه شد. مجددا قیمت زیر محدوده ۱۵۲ الی ۱۶۱ دلار برگشته است، و حمایت فعلی در محدوده ۱۵۰ دلار قرار گرفته است، که در حال شکسته شدن می باشد. برخورد شدید قیمت با زاویه بالا به این سطوح حمایت، می تواند موجب شکست کامل و ادماه روند نزولی رمز ارز مونرو شود.

نزدیک ترین حمایت معتبر مونرو در محدوده ۱۳۳ الی ۱۴۱ دلار قرار گرفته است، که در صورت ریزش بیشتر قیمت بیت کوین می توانیم انتظار داشته باشیم قیمت مونرو نیز به این محدوده برخورد داشته باشد. اندیکاتور ایچیموکو نشان می دهد که قیمت در حال ورود به محدوده ابر صعودی می باشد. تمام ناحیه این ابر به خصوص خط پایین آن که در محدوده حمایت رسم شده قرار گرفته است، می تواند محدوده حمایت در نظر گرفته شود. پس در صورت برخورد قیمت به محدوده ۱۳۵ دلار انتظار واکنش مثبت داریم.

تحلیل مونرو XMR امروز 22 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 15 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XMR در طی هفته گذشته قدرت خریداران آن بیشتر از فروشندگانش بود. بعد از واکنش خوبی که به محدوده حمایت ۱۳۴ الی ۱۴۱ دلار مشاهده شد، شاهد برگشت به سمت مقاومت مینور در محدوده ۱۵۴ الی ۱۶۱ دلار بودیم. این مقاومت در صورتی که شکسته شود، الگوی کف دو قلو در تایم فریم روزانه تایید خواهد شد. در اینصورت هدف قیمت در محدوده ۱۷۱ الی ۱۷۵ دلار در نظر گرفته می شود.

اما در صورت مشاهده واکنش به این محدوده می توانیم انتظار یک روند رنج کوتاه مدت را بین محدوده حمایت ۱۳۴ الی ۱۴۰ دلار و مقاومت ۱۷۰ الی ۱۷۵ دلار داشته باشیم. مقاومت میانی هم می تواند به عنوان میدلاین کانال رنج در تایم فریم ۴ ساعته مورد استفاده قرار بگیرد. در بازه زمانی ۴ ساعته خط یک خط روند صعودی روی موج آخر می توان در نظر گرفت. این حمایت شکسته شده است، که نشانه قدرت گرفتن فروشندگان می باشد. اگر حمایتی محدوده ۱۵۲ الی ۱۵۰ دلار حفظ شود، و در برگشت به مقاومت نیز واکنش منفی مشاهده شود، احتمال تشکیل الگوی سقف دو قلو در این مقاومت نیز افزایش پیدا می کند. در این صورت هدف فروشندگان محدوده ۱۴۵ دلار خواهد بود.

تحلیل مونرو XMR امروز 15 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 1 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XMR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XMR را مشاهده کنید.

رمز ارز XMR در طول هفته گذشته از ریزش های بازار در امان نماند، و بعد از اینکه به مقاومت محدوده ۱۷۰ دلار واکنش منفی نشان داد، با قدرت گرفتن فروشندگان و افزایش حجم سفارشات فروش، شاهد کاهش قیمت مونرو و برگشت به سطوح حمایتی پایین بودیم. کف کانال صعودی کوتاه مدت مونرو به صورت موقت شکسته شد و کاهش قیمت مونرو تا محدوده ۱۴۲ دلار ادامه پیدا کرد.

مجددا تلاش خریداران برای برگشت قیمت بالای محدوده ۱۵۵ دلار در حال انجام می باشد. در صورتی که واکنش منفی مشاهده نشود، و قیمت بالای این محدوده تثبیت داشته باشد، خریداران می توانند با حمایت های بیشتر تا هدف ۱۷۰ دلار ارزش مونرو را بالا ببرند. حمایت ابر اندیکاتور ایچیموکو در محدوده فعلی مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. بنابراین در صورتی که ریزش مجددی در بازار مشاهده نشود، شرایط کوتاه مدت مونرو مجددا می تواند مساعد شود. حمایت محدوده ۱۵۰ دلار برای هفته جاری اهمیت ویژه ای در معاملات مونرو دارد.

تحلیل مونرو XMR امروز 1 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 25 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۵ مرداد  ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مونرو XMR در هفته گذشته روند کاملا رنجی را پشت سر گذاشته است. قیمت مونرو در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۶۸ دلار و بین یک حمایت و مقاومت قرار گرفته است. حمایتی که در محدوده ۱۵۱.۶ الی ۱۵۵ دلار و مقاومتی که در محدوده ۱۷۰ الی ۱۷۳.۴ دلار قرار گرفته است. همانطور که مشاهده می کنید، در بازه زمانی روزانه روند کاملا نزولی بوده و موج صعودی یک موج اصلاحی می باشد. قیمت همچنان داخل کانال قرار دارد، و تا زمانی که حمایت ۱۵۰ دلار پر قدرت به سمت پایین شکسته نشود، انتظار رشد بیشتر قیمت و ادامه حرکت صعودی کوتاه مدت وجود دارد.

واگرایی مخفی اندیکاتور MACD نیز در محدوده فعلی، می تواند هشدار تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته باشد. بنابراین اگر فشار فروش افزایش پیدا کند، و محدوده حمایت فعلی شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا سطح حمایت ۱۲۸ الی ۱۳۴ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 25 مرداد  1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۵ مرداد  ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 18 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۸ مرداد  ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XMR در طول هفته گذشته روند رنجی در محدوده مقاومت ۱۵۲ الی ۱۶۵ دلار داشت. تلاش خریداران در این محدوده تاکنون مانع از ریزش قیمت و واکنش منفی به این مقاومت شده است. همچنین داخل کانال صعودی کوتاه مدت یک خط روند صعودی می توان رسم کرد. در صورت شکست خط روند، امکان برگشت قیمت به سمت حمایت های ۱۴۴ دلار فراهم خواهد شد.

در صورتی هم که شاهد تثبیت قیمت بالای این ناحیه حمایت باشیم، مونرو پتانسیل رشد بیشتر تا مقاومت های ۱۸۵ و ۱۹۰ دلار را خواهد داشت. مقاومت اصلی نیز همچنان در محدوده ۲۰۰ الی ۲۱۰ دلار قرار گرفته است. در بازه زمانی روزانه می بینیم که قیمت بالای ابر اندیکاتور Ichimoku قرار گرفته است. بنابراین شرایط کوتاه مدت مونرو همچنان صعودی خواهد بود.

تحلیل مونرو XMR امروز 18 مرداد  1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۸ مرداد  ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 11 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۱ مرداد  ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XMR در ادامه حرکت صعودی خود داخل کانال صعودی کوتاه مدت، مجددا به یک مقاومت مهم برخورد کرد، و این مقاومت با توقف قیمت همراه بوده است. همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، قیمت به سقف کانال واکنش نشان داده است. بنابراین یک خط روند صعودی داخل کانال در نظر گرفته شده است.

با توجه به واگرایی اندیکاتور RSI، در صورت شکست خط روند صعودی، قیمت مونرو می تواند مجددا به سطوح حمایتی کف کانال بازگشت داشته باشد. خط روند صعودی RSI شکسته شده است، و اولین هشدار تغییر روند در تایم فریم های پایین صادر شده است. اما اگر بازار مجددا برگشت خوبی داشته باشد، خریداران مونرو می توانند با حمایت های بیشتر و حجم معملات بالاتر، از سد مقاومت عبور کنند. در این صورت هدف بعدی در محدوده ۱۹۰ و ۲۰۰ دلار خواهد بود.

تحلیل مونرو XMR امروز 11 مرداد  1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۱ مرداد  ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 4 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۴ مرداد  ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XMR هنوز در موج اصلاحی و داخل یک کانال صعودی قرار دارد. مونرو بعد از اینکه حرکت صعودی خود را داخل کانال ادامه داد، به مقاومت محدوده ۱۵۰ دلار واکنش منفی نشان داده است. اکنون در محدوده کف کانال صعودی یک حمایت در قیمت ۱۲۹ الی ۱۳۳ دلار برای مونرو در نظر گرفته شده است. تا زمانی که این حمایت شکسته نشود، مونرو داخل این کانال صعودی باقی خواهد ماند، و خریداران آن می توانند مجددا برای رساندن قیمت به سقف کانال یعنی تا مقاومت محدوده ۱۵۴ الی ۱۶۰ دلار تلاش دیگری داشته باشند.

با توجه به اینکه خط روند صعودی داخل کانال به سمت پایین شکسته شده است، اما روند ۴ ساعته نزولی نشده است، احتمال برخورد قیمت به کف کانال افزایش پیدا کرده است. حمایت ۳۱ دلار به دلیل اینکه توسط یک حمایت داینامیک تقویت شده است، اهمیت بسیار زیادی برای ادامه روند قیمت مونرو دارد. اندیکاتور Pivot Points نیز پیوت ماهانه را در قیمت ۱۳۸ دلار نشان می دهد.بنابراین از این محدوده تا حمایت ذکر شده ناحیه تقاضای خوبی برای میان مدت وجود دارد. در حالت بدبینانه اگر کف کانال صعودی شکسته شود، برخورد قیمت با حمایت محدوده ۱۲۲ الی ۱۱۰ دلار می تواند با واکنش خوبی همراه باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 4 مرداد  1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۴ مرداد  ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 28 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۸ تیر  ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مونرو XMR در هفته گذشته رشد بسیار خوبی داشته است. قدرت خریدار موجب شکست مقاومت سقف کانال نزولی در محدوده ۱۴۰ دلار شده است. اما همانطور که مشاهده می کنید، سقف کانال با یک مقاومت استاتیک در محدوده ۱۴۷ الی ۱۵۰ دلار تقویت شده است. پس انتظار می رود که در صورت شکست حمایت داینامیک داخل کانال صعودی کوتاه مدت، مجددا برگشت قیمت داشته باشیم. اما اگر شرایط بازار مساعد باشد و این مقاومت پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، حرکت صعودی می تواند تا محدوده ۱۸۰ دلار ادامه داشته باشد. با توجه به شیب بالای موج نزولی اصلی، احتمال شکست مقاومت پیش رو پایین خواهد بود. اما در صورت ریزش قیمت، فشار فروش می تواند تا محدوده ۱۲۳ الی ۱۱۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 28 تیر  1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۸ تیر  ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز 21 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مانا MANA امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۱ تیر  ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مونرو XMR در طی هفته گذشته رشد قیمت آن تا محدوده مقاومت ۱۲۳ الی ۱۴۰ دلار ادامه پیدا کرده است. این مقاومت در صورتی که شکسته شود، با توجه به اینکه سقف کانال نزولی نیز همزمان می تواند شکسته شود، پتانسیل صعودی شدن روند کوتاه مدت و حرکت به سمت مقاومت رند ۲۰۰ دلار وجود خواهد داشت. در غیر این صورت و در با شکست حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت، باز هم انتظار برگشت به سمت حمایت های ۱۰۰ دلار وجود دارد.

تحلیل مونرو XMR امروز 21 تیر  1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۱ تیر  ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 14 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۴ تیر  ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XMR در طول هفته گذشته با خروج از یک کانال کوتاه مدت صعودی، مجددا یک برگشت به سمت حمایت ۱۱۰ دلار داشته است. در زمان نگارش این تحلیل نیز قیمت زیر یک محدوده مقاومت و نقطه عرضه و تقاضای مهم می باشد. این سطح مهم که بین ۱۲۱ الی ۱۲۷ دلار را نشان می دهد، در صورتی که در تایم فریم ۴ ساعته شاهد بسته شدن کندل های صعودی قوی بالای آن باشیم، می توان انتظار داشته که روند قیمت برای هفته جاری صعودی خواهد شد. در غیر اینصورت حرکت قیمت به سمت حمایت های پایین تر در محدوده های ۱۰۹، ۱۰۴ و ۱۰۰ دلار خواهد بود.

تحلیل مونرو XMR امروز 14 تیر  1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۴ تیر  ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 7 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۷ تیر  ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مونرو  XMR در طی هفته گذشته رشد قیمت آن ادامه داشت، و تا محدوده ۱۳۰ دلار این حرکت صعودی کوتاه مدت ادامه پیدا کرده است. برخورد قیمت به محدوده مقاومت ۱۲۳ الی ۱۴۰ دلار با واکنش همراه بوده است. با توجه به اینکه قیمت داخل یک کانال نزولی قرار دارد، و موج نزولی قبلی یک موج قوی و پر قدرت بوده است، احتمال برگشت به سمت حمایت اصلی در محدوده های قبلی وجود دارد. حتی در صورتی که ریزش شدیدی در بازار مشاهده شود، حمایت کف کانال نزولی در محدوده ۸۶ الی ۹۲ دلار می تواند هدف بعدی قیمت در روند نزولی باشد.

برای هفته جاری تا زمانی که قیمت زیر ۱۲۳ دلار قرار گرفته باشد، جهت روند به سمت حمایت های پایین تر می باشد. همچنین حمایتی که در قیمت ۱۱۲ دلار قرار دارد نیز یکی از سطوح تقاضا در تایم فریم ۱ ساعته می باشد. بنابراین تا زمان مشخص شدن جهت ادامه روند بازار، احتمال رنج شدن روند قیمت بین این دو محدوده حمایت مقاومت وجود دارد.

تحلیل مونرو XMR امروز 7 تیر  1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۷ تیر  ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 31 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مونرو XMR در هفته گذشته یک برگشت بسیار خوب را از سطح حمایت ۱۰۰ دلار به ثبت رسانده است. قیمت مونرو در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۲۲ دلار در حال معامله شدن می باشد. موج نزولی قدرت بسیار بالایی داشته است، اما واکنش مثبت به حمایت ذکر شده می تواند یک برگشت قوی را تا محدوده ۱۳۵ الی ۱۴۷ دلار به ثبت برساند. نکته ای که وجود دارد این است که حمایت کف کانال صعودی بلند مدت تا این لحظه شکسته شده است، و تنها در صورتی که کندل ماهانه بالای ۱۵۰ دلار بسته شود، می تواند نشانه برگشت روند و حرکت صعودی بلند مدت باشد. در غیر اینصورت نوسانات قیمت بین سطوح ذکر شده می تواند برای مدتی ادامه داشته باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 31 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 24 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XMR در طی هفته گذشته و این هفته یک روند کاملا نزولی داشته است. این ارز در مجموع با ۳۶ درصد ریزش، قیمت آن به محدوده کف کانال بلند مدت صعودی برخورد کرده است، و این سطح حمایت که در محدوده ۱۱۰ الی ۱۲۰ دلار قرار گرفته است، در خطر شکسته شدن قرار گرفته است. در صورتی که روند نزولی و فشار فروش ادامه پیدا کند، با شکسته شدن حمایت فعلی، قیمت مونرو می تواند تا محدوده ۱۰۰ دلار به ریزش خود ادامه دهد.

اما در صورتی که بازار ریزش بیشتری نداشته باشد، نوسانات قیمت می تواند بین حمایت فعلی و مقاومت محدوده ۱۳۵ الی ۱۴۷ دلار وارد یک روند رنج شود. اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت را روی سطح حمایت نشان می دهد، و هشدار برگشت قیمت در صورت تثبیت قیمت ها روی سطح حمایت را می دهد.

تحلیل مونرو XMR امروز 24 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 17 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مونرو XMR در هفته گذشته به محدوده مقاومت ۲۰۰ دلار واکنش منفی نشان داد، و سیو سود خریداران موجب کاهش قیمت تا سطح ۱۸۵ دلار شده است. با توجه به اینکه روند قیمت در تایم فریم روزانه هنوز نزولی می باشد، در صورت شکسته شدن ترند لاین صعودی کوتاه مدت انتظار داریم که فشار فروش، موجب برخورد مجدد قیمت به سطح حمایت ۱۵۶ دلار شود. دو حمایت مینور نیز سر راه روند نزولی مونرو قرار دارند، که در قیمت های ۱۶۷ و ۱۵۶ دلار قرار دارند، که می تواند محل تجمع سفارشات خریداران باشد.

این دو محدوده در گذشته با واکنش های خوبی همراه بوده است، و پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت روی این محدوده ها وجود دارد. بنابراین درصورت برخورد قیمت به این محدوده ها و مشاهده نشانه های حمایت، انتظار رشد قیمت را در روزهای آینده داریم.

تحلیل مونرو XMR امروز 17 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 10 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مونرو XMR در طی هفته گذشته روند رنجی داشت، اما در حالت کلی به دلیل ورود سرمایه به این ارز در محدوده حمایت ۱۳۵ الی ۱۴۷ دلار و همچنین حمایت اصلی ۱۱۰ الی ۱۲۰ دلار، قدرت خریدار بالایی دارد. مقاومتی که در ناحیه ۲۰۰ الی ۲۱۰ دلار روی نمودار رسم شده بود، هنوز شکسته نشده است، و بعد از واکنش شدید اول، خریداران در حال تلاش برای شکست این محدوده مقاومت می باشند.

اهداف قیمت در صورت شکست مقاومت پیش رو، محدوده های ۲۵۰ و ۲۸۰ دلار می باشند. ابر کومو اندیکاتور Ichimoku نیز مقاومت پیش روی قیمت را تایید می کند. بنابراین نقطه عطف ادامه روند قیمت در این هفته می باشد، و نکته آخر تا زمانی که ترند لاین کوتاه مدت صعودی به سمت پایین شکسته نشود، پتانسیل افزایش بیشتر قیمت و شکست مقاومت بالا می باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 10 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 27 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مونرو XMR در تایم فریم هفتگی کندل نزولی پر قدرتی را به ثبت رسانده است. فشار فروشی که باعث ریزش ۴۵ درصدی قیمت نسبت به هفته ماقبل آن می باشد. اما در محدوده کف کانال صعودی، مونرو با واکنش بسیار مثبتی همراه بوده است و حمایت کف کانال که با محدوده استاتیک ۱۱۰ الی ۱۲۰ دلار همپوشانی دارد، موجب برگشت بسیار سریع قیمت شده است.

در حال حاضر حمایت بالاتر در محدوده ۱۳۵ الی ۱۴۵ دلار می تواند قیمت را متوقف کند و بعد از کف سازی و تثبیت قیمت روی این محدوده, می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت در این ناحیه شروع شود. نکته دیگری که روی نمودار وجود دارد، حضور یک ترند لاین نزولی است که بعد از شکست، قیمت به این خط روند پولبک زده است، بنابراین روند قیمت نیز در بلند مدت می تواند اهداف بسیار بالاتری داشته باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 27 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 20 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مونرو XMR در هفته های گذشته کاهش قیمت شدیدی داشته است. سطح حمایت محدوده ۲۰۰ الی ۱۸۹ دلار در حال حاضر به مقاومت تبدیل شده است. اما برخورد قیمت به کف کانال صعودی بلند مدت را روی نمودار شاهد هستیم. با توجه به ترس شدید معامله گران در بازار، احتمال شکسته شدن این حمایت و برخورد به حمایت اصلی در محدوده ۱۴۷ الی ۱۳۵ دلار وجود دارد. اندیکاتور RSI در محدوده اشباع فروش قرار گرفته است. توجه داشته باشید که روند قیمت بین حمایت ۱۴۰ الی مقاومت ۲۶۰ دلار رنج می باشد. بنابراین در حالت کلی انتظار رسیدن به سطح حمایت ذکر شده را قبل از برگشت روند داریم.

تحلیل مونرو XMR امروز 20 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 6 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XMR در طول هفته گذشته بین یک محدوده حمایت مقاومت رنج شده است. این ارز که در محدوده حمایت ۲۴۶ الی ۲۳۷ دلار با افزایش تقاضا همراه بود، نقطه ورود مناسبی برای معاملات کوتاه مدت و یک پله معاملات میان مدت می باشد. پله بعدی در صورت شکست این حمایت محدوده ۲۱۷ الی ۲۰۶ دلار می باشد.

مقاومت محدوده ۲۸۵ دلار در صورتی که شکسته شود، و تبدیل به حمایت گردد، پتانسیل رشد بیشتر حداقل تا محدوده  ۳۵۰ دلار در کوتاه مدت وجود دارد. روی موج صعودی آخر می تواند یک ترند لاین صعودی حمایتی رسم کرد. تا زمانی که این خط به سمت پاپین شکسته نشود، پتانسیل ادامه رشد قیمت برای مونرو همچنان وجود دارد.

تحلیل مونرو XMR امروز 6 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 30 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XMR در طول هفته گذشته تحرکات قیمتی خوبی را به ثبت رسانده است. توقف قیمت زیر یک محدوده مقاومت در ناحیه ۲۴۶ الی ۲۳۷ دلار و عدم برگشت قیمت و واکنش به این مقاومت، نشانه قدرت خریداران برای حفظ روند و حرکت به سمت اهداف بالاتر بود. روز گذشته مونرو با بیش از ۱۰ درصد رشد به یک مقاومت دیگر در محدوده ۲۷۱ الی ۲۷۹ دلار برخورد کرده و به آن واکنش نشان داده است. با توجه به اینکه این مقاومت جدید در گذشته واکنش های شدیدی به همراه داشته است، این بار نیز انتظار داریم بتواند مدتی مانع از رشد بیشتر قیمت شود.

اما با توجه به روند کلی صعودی مونرو نمی توانیم انتظار بازگشت از این مقاومت و ریزش مجددا را داشته باشیم، مگر در شرایطی که بازار ریزش داشته باشد. با وضعیت فعلی احتمال کمی وجود دارد که این اتفاق برای مونرو رخ دهد. در صورتی که حمایت فعلی حفظ شود، اهداف کوتاه مدت بعدی مونرو محدوده های ۳۲۷ و ۳۷۰ دلار خواهد بود.

تحلیل مونرو XMR امروز 30 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 23 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XMR در هفته گذشته حرکت صعودی خوبی را از محدوده حمایت ۲۰۹ الی ۲۲۲ دلار شروع کرده است. حرکت صعودی سریع و واکنش سریع تر نسبت به مقاومت محدوده ۲۶۰ دلار موجب برگشت قیمت به سمت حمایت مذکور شده است. اندیکاتور EMA زیر قیمت قرار گرفته است. بنابراین حمایت خوبی را نشان می دهد.

با توجه به حرکت خوب صعودی و حمایت خوب خریداران از مونرو، انتظار می رود که ادامه رشد قیمت را در آینده شاهد باشیم. همان طور که مشاهده می کنید، قیمت به اولین هدف در محدوده ۲۶۰ دلار برخورد کرده است، تا زمانی که حمایت خط روند صعودی مانع از برگشت و اصلاح عمیق شود، هدف رند محدوده ۳۰۰ دلاری برای مونرو مورد انتظار می باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 23 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 9 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل مونرو XMR امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XMR که در دسته ارزهای امنیتی با تراکنش های غیر قابل ردیابی قرار گرفته است، در طول دوره جنگ و تنش بین کشورها قابل استفاده خواهد بود. رشد بیش از انتظار این ارز به همین دلیل می باشد. با توجه به اینکه مونرو در طول سه هفته گذشته رشد شارپی را به ثبت رساند، اما این رشد قیمت با واکنش شدید همراه بود، طوری که قیمت مجددا داخل کانال نزولی کوتاه مدت برگشت. در این هفته خریداران موفق شدند قیمت را از کانال نزولی خارج کرده و در حال تثبیت بالای سقف کانال نزولی می باشند.

محدوده مقاومتی که در قیمت ۲۱۷ الی ۲۲۵ دلار قرار گرفته است، می تواند با واکنش همراه باشد. اما در صورتی که شرایط کلی بازار مساعد بماند، انتظار می رود که این مقاومت با حجم معاملات بالایی شکسته شود، و بعد از تثبیت بالای این ناحیه، اهداف بعدی در محدوده های ۲۶۰ و ۳۰۰ دلار خواهد بود.

تحلیل مونرو XMR امروز 9 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 24 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XMR در طول هفته گذشته نوسانات بسیار شدیدی داشت. ارز مونرو که در دسته‌ ارزهای امنیتی با تراکنش های غیر قابل ردیابی قرار گرفته است، در طول هفته گذشته رشد خیره کننده ای را به ثبت رساند. مونرو در روزی که بررسی آن را انجام دادیم، رشد قیمت خود را شروع کرد و با افزایش فشار خرید و حجم بالای معاملات دو محدوده مقاومتی که برای میان مدت در نظر گرفته شده بود، را در کوتاه مدت رویت کرد. به دلیل افزایش تنش های دو کشور اوکراین و روسیه حجم معاملات برخی از رمز ارزهای مخفی افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

به همین دلیل در این هفته انتظارات ما ادامه رشد قیمت و خروج مونو از کانال نزولی می باشد. محدوده مقاومتی که در قیمت ۱۷۶ الی ۱۸۶ دلار قرار گرفته است، در حال تبدیل شدن به حمایت است. اما هنوز سقف کانال نزولی و مقاومت رند ۲۰۰ دلار را پیش رو دارد. از نشانه های افزایش شدید قیمت تا محدوده ۲۷۰ دلار، در هفته گذشته می‌توان استنباط کرد که این هفته نیز رشد قیمت مونرو حداقل تا محدوده ۲۲۰ دلار ادامه خواهد داشت.

تحلیل مونرو XMR امروز 24 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال مونرو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز مونرو در هفته گذشته و همچنین با شروع این هفته رشد قیمت آن ادامه پیدا کرده است. برگشت قیمتی که تا محدوده ۱۵۰ دلار شاهد بودیم، با توقف و واکنش همراه بوده است. از نمودار پیداست که کف کانال نزولی که در این محدوده حمایت قرار دارد، می تواند موجب رشد قیمت تا سقف کانال در محدوده ۱۸۲ الی ۲۰۰ دلار شود. در صورت شکست مقاومت ۲۰۰ دلار هم هدف بعدی قیمت محدوده ۲۴۰ دلار می باشد. این اهداف مربوط به بازه زمانی میان مدت می باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 17 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه:

اما در تایم روزانه روند قیمت بین دو محدوده ذکر شده رنج شده است، و در حال حاضر با فشار فروشی که در روزهای گذشته شاهد بودیم، یک سطح حمایت، در قیمت ۱۷۰ دلار به مقاومت تبدیل شده است، و می تواند با واکنش همراه باشد. اما در تایم ۴ ساعته نیز تا زمانی که حمایت ۱۵۰ دلار شکسته نشود، روند ۴ ساعته نیز صعودی باقی خواهد ماند.

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه امروز 17 اسفند 1400
تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل مونرو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز مونرو هفته گذشته با رشد ۱۷ درصد همراه بوده است. کندل هفتگی این ارز یک کندل روندی پر قدرت می باشد. اما باید توجه کرد که روند اصلی در تایم هفتگی نیز نزولی می باشد، و این برگشت های قیمت صرفا یک پولبک می باشند. مگر اینکه مقاومت محدوده ۱۹۳ تا ۲۰۴ دلار به سمت بالا پر قدرت شکسته شود، و حجم بالایی خرید انجام شود.

همچنین مقاومت داینامیک خط ترند لاین نزولی در همین محدوده قرار گرفته است، و این مقاومت را تقویت کرده است. بنابراین در صورت رسیدن قیمت به این محدوده انتظار ما واکنش و سیو سود خریداران کوتاه مدت می باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 19 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه:

اما اگر شرایط بازار به همین صورت مساعد باقی بماند و روند ورود سرمایه به بازار ادامه داشته باشد، بعد از شکسته شدن مقاومت، خریداران می توانند قیمت را به سطوح بعدی در محدوده های ۲۴۰ و ۲۹۵ الی ۳۲۵ دلار برسانند. اندیکاتور RSI در شرایط کاملاً صعودی قرار دارد. بنابراین رشد قیمت در کوتاه مدت می‌تواند تا مقاومت ۲۰۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه امروز 19 بهمن 1400
تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل مونرو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

کاهش قیمت ها برای رمز ارز XMR همچنان ادامه دارد. قدرت خریدار در این ارز هنوز به حدی نرسیده است که ارزش از دست رفته مونرو را جبران کند. مومنتوم روند این ارز در بازه های زمانی ۴ ساعته نیز نزولی می باشد، و برای برگشت کامل نیاز به پس گرفتن سطح ۱۵۰ الی ۱۶۰ دلار دارد. مهم ترین حمایتی هم که انتظار داریم قیمت به این محدوده واکنش دهد،

محدوده ۱۳۰ الی ۱۲۵ دلار می باشد. ابزار فیبوناچی اصلاحی محدوده های مقامت خوبی را نشان می دهد، اولین محدوده در قیمت ۱۵۳ دلار بود، که با واکنش قیمت شکسته نشد، و این موضوع نشان دهنده قدرت بالای فروشندگان می باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 12 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی رنج بودن روند کاملا مشخص می باشد. سقف این کانال رنج قیمت ۱۵۳ دلار و کف آن محدوده ۱۴۰ دلار را نشان می دهد. بنابراین برای معاملات نوسانی می توان در کف قیمت خرید انجام داد، و در سقف قیمت فروش و سیو سود کرد. واگرایی اندیکاتور RSI نشان می دهد، که در صورت برخورد مجدد قیمت به سطح حمایت، می توان انتظار برگشت کامل روند را حداقل تا سطح ۱۸۰ الی ۱۹۰ دلار داشت.

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی 4 ساعته امروز 12 بهمن 1400
تحلیل مونرو XMR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز مونرو XMR بعد از هفته ها نوسان و معامله شدن در یکی از مهم ترین سطوح عرضه و تقاضا سرانجام با قدرت گرفتن فروشندگان با کاهش قیمت مواجه شد. قیمت این ارز بعد از اینکه مدت طولانی در محدوده ۲۰۰ تا ۲۴۵ دلار معامله می شد، سرانجام در هفته گذشته با کاهش ۳۰ درصدی به قیمت ۱۴۰ دلار رسید. در این هفته نیز ادامه ریزش را شاهد بودیم، قیمت در حال برخورد به محدوده حمایت ۱۳۰ دلار می باشد.

همچنین یک حمایت نیز در محدوده دقیق ۱۰۰ دلار وجود دارد که این دو حمایت به دلیل اینکه نزدیک به هم می باشند احتمال برخورد قیمت به هردو حمایت در صورت نوسانات شدید بازار وجود دارد. اما حمایت دوم که محدوده ۱۰۰ دلار می باشد با حمایت کف کانال صعودی بلند مدت نیز همپوشانی دارد. درصورت برخورد مستقیم قیمت به این محدوده می تواند با واکنش همراه باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 5 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل مونرو XMR امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه:

در بازه زمانی روزانه قیمت وارد محدوده رنج جدیدی شده و می تواند تا هفته ها در این محدوده نوسان داشته باشد. خط ترند لاین نزولی نیز مقاومت خوبی در محدوده ۲۰۰ دلار دارد. در صورت برگشت قیمت به این محدوده باز هم می تواند با واکنش همراه باشد. به دلیل شیب بالای روند نزولی هنوز تصمیم گیری در مورد برگشت قیمت به سمت بالا زود است، باید منتظر باشیم تا از شدت روند نزولی کاسته شود.

در حال حاضرمحدوده حمایت ۱۳۰ دلار یکی از محدوده های اصلی عرضه و تقاضا بوده که می تواند حداقل برای کوتاه مدت مانع از ریزش قیمت به سمت حمایت های پایین تر شود. باید دید که بازار چه رفتاری با این محدوده حمایت دارد.

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه امروز 5 بهمن 1400
تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 21 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز مونرو XMR در دسته ارزهای امنیتی قرار دارد. این ارز در هفته گذشته با ریزش بازار و ترس شدید معامله گران، با ۲۳ درصد کاهش قیمت مواجه شد. مونرو در تایم هفتگی در موج دوم اصلاحی قرار دارد. موج اول زمانی که به محدوده ۳۰۰ دلار رسید، با واکنش قیمت و فشار فروش مواجه شد، و آنجا نیز ۱۸ درصد کاهش داشت. اما موج دوم به انتهای خود نزدیک شده و در یک محدوده حمایت قرار گرفته است.

ناحیه اصلاحی در محدوده ۱۷۱ دلار حمایت خوبی نشان می دهد. محدوده اصلی حمایت نیز در قیمت ۱۵۵ تا ۱۳۰ دلار می باشد. حمایت کف کانال صعودی نیز نزدیک محدوده حمایت قرار دارد. البته قیمت با حمایت کف کانال صعودی فاصله زیادی دارد. با توجه به اینکه در تایم هفتگی قرار داریم، صعودی شدن روند مونرو حتی ممکن است چند ماه زمان لازم داشته باشد. به دلیل اینکه یک الگوی مثلث در حال شکل گیری است، و رسیدن قیمت به نوک الگو زمان زیادی لازم دارد.

تحلیل مونرو XMR امروز 21 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه:

اگر به دو موج نزولی آخر دقت کنید، شیب موج دوم در حال کاهش می باشد، و موج های اصلاحی آنها نیز با هم تفاوت دارند. موج دوم شیب صعودی بالاتری دارد، و نشانه افزایش تقاضا در این ارز می باشد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که محدوده های حمایت ذکر شده محدوده هایی هستند که می تواند برای خریداران جذاب باشد. در صورتی که شرایط بازار مساعد شود کاهش مومنتوم روند نزولی موج آخر را می‌ توانیم شاهد باشیم، که در این صورت رشد قیمت تا ۲۰۰ دلار، ۲۳۰ دلار و در صورت شکست خط روند نزولی تا محدوده ۲۶۰ دلار ادامه خواهد داشت.

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه-21 دی 1400
تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه-۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 14 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز مونرو رشد خوبی که در طول هفته گذشته داشت، موجب شد قیمت به مقاومت محدوده ۲۵۰ دلار برسد. این محدوده، مقاومت خط روند نزولی نیز می باشد، که در کندل های آخر واکنش قیمت به وضوح مشخص می باشد. کاهش قیمت مورد انتظار است. یکی از مهم ترین حمایت های مونرو در قیمت ۱۸۵ دلار می باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 14 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی ۴ ساعته:

چند محدوده مهم حمایت مقاومت روی نمودار مشخص شده است، که می‌توان به کمک اندیکاتور MACD یا RSI نقاط ورود و خروج مناسب را برای معاملات نوسانی روی این ارز پیدا کرد.
نمودار مونرو با نمودار بیت کوین همبستگی خوبی در طول ماه های گذشته داشته است. اما از تاریخ ۲۴ دسامبر ۲۰۲۱ با کاهش قیمت بیت کوین، دچار افزایش قیمت شده، و رشد خود را شروع کرده است. اگر سطح مقاومت ۲۶۰ دلار شکسته شود، قیمت مونرو می تواند تا محدوده ۳۰۰ دلار به رشد خود ادامه بدهد.

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی 4 ساعته امروز 14 دی 1400
تحلیل مونرو XMR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 7 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز مونر  XMR در هفته گذشته با رشد ۱۸ درصد همراه بود. الگوی کندل اینگولفینگ روی نمودار ظاهر شده است، قیمت وارد اصلاح زمانی شده است، و رشد و ادامه حرکت صعودی آن در گرو شکست خط روند نزولی می باشد. با توجه به اینکه این خط روند در تایم هفتگی رسم شده است، پایان کامل محدوده اصلاح قیمت می تواند چند هفته به طول بیانجامد.

تحلیل مونرو XMR امروز 7 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل مونرو XMR امروز ۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه:

حمایتی که در محدوده ۱۶۵ تا ۲۰۰ دلار دلار وجود دارد، تا اینجا مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. اما با توجه به اینکه به محدوده فشردگی نزدیک شده است، رنج بودن روند این ارز می تواند ادامه دارد باشد.

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه امروز 7 دی 1400
تحلیل مونرو XMR بازه زمانی روزانه امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی ۴ ساعته:

نکته ای که در این بازه زمانی وجود دارد، این است که قیمت بین دو محدوده دیگر در حال نوسان می باشد. یک حمایت در محدوده ۲۰۰ تا ۲۰۸ دلار و یک مقاومت در محدوده ۲۲۵ تا ۲۴۱ دلار می باشد. و یک خط روند صعودی نیز روی موج آخر رسم شده است، که در صورت حفظ این خط روند، ادامه حرکت صعودی ممکن خواهد شد، و پتانسیل رشد قیمت و خروج از کانال رنج وجود دارد. خریداران مونرو برای خروج کامل قیمت از روند رنج باید قیمت را بالای ۲۴۰ دلار تثبیت بدهند.

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی 4 ساعته امروز 7 دی 1400
تحلیل مونرو XMR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 30 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز مونرو XMR در هفته گذشته نیز با کاهش قیمت همراه بود. نوسانات محدود به همراه دامنه رنج کوتاه در محدوده حمایت بسیار مهمی که انتظار یک برگشت به سمت بالا را داریم. به نظر می رسد که خریداران مونرو منتظر مساعد شدن شرایط بازار می‌ باشند. حمایت بسیار مهمی که در روزهای گذشته شکسته شد، در محدوده ۲۰۴ تا ۲۱۹ دلار بود این محدوده در حال حاضر به مقاومت تبدیل شده و در صورت برگشت قیمت می‌تواند با واکنش همراه باشد، و منجر به ادامه روند نزولی در این ارز شود.

حمایت مهم اصلی در محدوده ۱۵۰ تا ۱۱۰ دلار می باشد که در صورت کاهش بیشتر قیمت می ‌تواند با واکنش همراه باشد. محدوده حمایتی هم که قیمت در حال حاضر روی این محدوده متوقف شده قیمت ۱۸۰ دلار می باشد. واکنش در روزهای گذشته به این محدوده مقداری از فشار فروش کاسته شده و قیمت درصد کوچکی رشد داشته است.

تحلیل مونرو XMR امروز 30 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی ۴ ساعته:

کانال نزولی که قیمت در آن قرار دارد، سقف این کانال باز هم با واکنش همراه بوده است. نزدیک مقاومت ۲۰۰ دلار سیو سود اتفاق افتاده است. قیمت مجدد در حال کاهش و برگشت به سمت حمایت ها می باشد. همانطور که ملاحظه می کنید، در صورت خروج قیمت از کانال نزولی مقاومت محدوده ۲۰۴ تا ۲۱۹ می ‌تواند جلوی رشد قیمت را بگیرد، که مجددا فشار فروش ایجاد می کند. باید دید که حمایت ۱۸۰ دلار توانسته از ریزش بیشتر جلوگیری کند یا خیر.

تحلیل مونرو XMR بازه زمانی 4 ساعته امروز 30 آذر 1400
تحلیل مونرو XMR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی ماهانه:

رمز ارز XMR در رتبه ۴۴ ارزهای دیجیتال قرار دارد. این هفته با کاهش قیمت ۷ درصدی همراه بوده است. حمایت بسیار مهمی در تایم ماهانه وجود دارد، که احتمال شکست این محدوده بسیار پایین است. این حمایت در محدوده ۱۱۰ الی ۱۵۰ دلار قرار دارد. و حفظ این حمایت، برای روند میان مدت مونرو بسیار حیاتی و مهم می باشد. در غیر اینصورت می تواند روند را برای مدت طولانی رنج کند.

تحلیل مونرو XMR امروز 23 آذر 1400 بازه زمانی ماهانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی ماهانه

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی هفتگی:

قیمت بعد از شکست کانال صعودی، در حال نزدیک شدن به حمایت مورد نظر می باشد. شیب روند نزولی بسیار بالا می باشد، و نشانه ای از حضور خریدار قوی در این ارز دیده نمی شود. البته حجم معاملات دو هفته گذشته از میانگین هفته های قبل آن بیشتر بوده است.

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی هفتگی امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی هفتگی امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی روزانه:

خط روند نزولی روی موج اصلاحی، مقاومت بسیار قوی می باشد، که حتی در صورت برگشت قیمت، به سمت آن، می تواند با واکنش منفی همراه باشد. به طور کلی محدوده نوسان در این تایم فریم بین ۴۶۰ تا ۱۵۰ دلار می باشد، که قیمت در کف این کانال قرار گرفته است. باید دید که شرایط بازار، و نوسانات قیمت در آینده به چه صورت خواهد شد. برای برگشت روند در تایم ۴ ساعته، قیمت حداقل باید بالای ۲۶۰ دلار برگردد، و در آن محدوده تثبیت داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی روزانه امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی روزانه امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز XMR مدت هاست که در روند اصلاحی و رنج به سر می برد. هر بار حرکت برای شکست مقاومت ۳۰۰ دلار بی نتیجه ماند. در هفته گذشته نیز با کاهش ۱۶ درصد همراه بود. اما کاهش قیمت به اندازه ای بوده که سطح ۱۷۰ الی ۱۹۰ دلار توانسته از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کند. این سطح حمایت در گذشته نیز با واکنش مثبت همراه بوده است. ابر کومو اندیکاتور Ichimoku در حال صاف شدن است. پس می تواند قیمت را به سمت خود جذب کرده، و نشانه ای برای صعود قیمت باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 16 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی روزانه:

خط روند نزولی روی دو قله موج آخر بعد از شکسته شدن، با کاهش قیمت همراه بوده است. تا جایی که سه روز گذشته این خط با ریزش بازار، به سمت پایین شکسته شد. اما اگر خریداران این ارز حمایت خوبی در محدوده های قیمت ۲۰۰ دلار داشته باشند، خط روند می تواند مجددا به سمت بالا شکسته شده و قیمت از روند نزولی خارج شود.

نکته ای که وجود دارد، این است که حمایت مید لاین کانال صعودی هم با محدوده های حمایت استاتیک همپوشانی دارد. اما اگر بازار مجددا ریزش داشته باشد، XMR می تواند تا ۱۵۰ نیز ریزش داشته باشد. باید دید که بازار در ادامه چه روندی خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی روزانه امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 9 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XMR هفته گذشته را نیز در صعود ناکام مانده . خریداران موفق به باز پس گیری سطح ۲۶۰ دلار نشدند. قیمت اکنون از کانال صعودی خارج شده است. اما حمایت محدوده ۲۱۶ تا ۲۳۷ دلار همچنان جلوی ریزش بیشتر قیمت را گرفته است. روند بسیار رنجی را برای مونرو در تایم روزانه شاهد هستیم. رشد قیمت تنها می تواند بخشی از از ارزش از دست رفته را جبران کند. محدوده ۲۶۰ دلار در حال حاضر به مقاومت مهمی تبدیل شده است.، که حتی در صورت رشد قیمت تا این محدوده باز هم می تواند ریزش ادامه داشته باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 9 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته می توان روی این ارز نوسان گیری کرد. با توجه به اینکه قیمت نزدیک کف کانال رنج قرار دارد، و خط روند نزولی هنوز به قوت خود باقی مانده، اگر در ساعات آینده این خط شکسته شود و قیمت به آن پولبک بزند، می تواند تا محدوده ۲۶۰ دلار رشد داشته باشد. و اگر مقاومت ۲۶۰ دلار هم شکسته شود، قیمت می‌تواند تا سقف کانال در محدوده ۲۹۰ الی ۳۰۰ دلار رشد داشته باشد. البته این رشد شرایط خاص بازار برای رشد ارزهای دیجیتال را می طلبد.

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی 4 ساعته امروز 9 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز 2 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز مونرو XMR امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی ماهانه:

ارز XMR را اگر بخواهید برای میان مدت و بلند مدت تحلیل کنید، بهتر است که چارت صرافی Poloniex را بررسی کنید. در بازه زمانی ماهانه، یک محدوده حمایت مهم برای مونرو وجود دارد، که در قیمت ۱۵۰ الی ۲۳۷ دلار می باشد. قیمت اکنون روی محدوده ۲۳۰ دلار در حال معامله شدن است. یک خط روند بلند مدت هم روی نمودار وجود دارد که می تواند از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کند.

تحلیل مونرو XMR امروز 2 آذر 1400
تحلیل مونرو XMR امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی هفتگی:

در تایم هفتگی با توجه به اینکه خط روند آبی رنگ به سمت پایین شکسته شده است، در صورتی که کندل هفتگی زیر حمایت ۲۳۷ دلار بسته شود، ریزش تا محدوده ای ۲۱۴ دلار می تواند ادامه داشته باشد. بعد از آن ادامه ریزش بستگی به شرایط بازار دارد.

تحلیل مونرو XMR هفتگی امروز 2 آذر 1400
تحلیل مونرو XMR هفتگی امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی روزانه:

حمایت پایین تر مونرو نیز محدوده ۱۸۸ دلار است. اگر حمایت ۲۱۴ دلار هم شکسته شود اصلاح همچنان می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل مونرو XMR روزانه امروز 2 آذر 1400
تحلیل مونرو XMR روزانه امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته دقیق تر می توان جزییات این موارد را بررسی کرد. در این ساعات نشانه های حمایت روی نمودار ظاهر شده است. کف قبلی قیمت در محدوده ۲۳۱ دلار بوده و اندیکاتور MACD نیز واگرایی را روی نمودار نشان می دهد.

اگر قیمت بتواند بالای محدوده ۲۳۷ دلار تثبیت بدهد، با توجه به اینکه ابر کومو هم در حال کوچک تر شدن می باشد، می تواند نشانه های حمایت ظاهر شود. اما به طور کلی انتظار داریم یک برگشت دیگر به سمت پایین تا محدوده ۲۱۴ دلار اتفاق بیوفتد، و بعد از آن قیمت به سمت بالا حرکت کند.
و نکته آخر اینکه سقف آخرین موج نزولی در این تایم فریم در محدوده ۲۵۰ دلار است. پس تا زمانی که این محدوده به سمت بالا شکسته نشود, هر برگشت قیمت می‌تواند فقط یک پولبک بوده و باعث ادامه روند نزولی شود.

تحلیل مونرو XMR ساعته 4 امروز 2 آذر 1400
تحلیل مونرو XMR ساعته ۴ امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز XMR امروز 18 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز XMR امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز مونرو همچنان در حال رنج زدن می باشد. اندیکاتورهای EMA و SMA حمایت خوبی روی محدوده قیمتی فعلی نشان می دهند. با توجه به روند مثبت بازار، مونرو می تواند به محدوده قیمت ۲۹۷ تا ۳۰۰ دلار دست یابد.

تحلیل تکنیکال ارز XMR امروز 18 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز XMR امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی یک خط روند نزولی وجود دارد، که به سمت بالا شکسته شده است. قیمت به این خط روند پولبک زده، و در حال حرکت به سمت سقف کانال رنج می باشد. بنابراین در ساعت ها و یا روزهای آینده احتمال برخورد قیمت با این مقاومت وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی 4 ساعته امروز 18 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل مونرو XMR امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

XMR جز دسته Security Tokens قرار دارد. تراکنش های این ارز به صورت کاملا محرمانه بوده، و به هیچ عنوان قابل ردیابی و پیگیری نمی باشد. بنابراین طرفداران خاص خود را دارد. بعد از شروع حرکت صعودی بیت کوین از محدوده ۴۰ هزار دلار، XMR هم تقریبا توانست ۳۶ درصد رشد داشته باشد. مقاومت محدوده ۲۹۷ دلار تاکنون سه بار جلوی ادامه حرکت این ارز را گرفته است. در کف کانال هم مهم ترین حمایت هفتگی آن ۲۱۶ دلار می باشد.

 تحلیل مونرو XMR امروز 11 آبان 1400
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز XMR بازه زمانی روزانه:

اما در بازه زمانی روزانه داخل دو محدوده ذکر شده در بالا، در حال رنج زدن می باشد. هم اکنون که در قیمت ۲۶۹ دلار قرار دارد، توسط دو اندیکاتور EMA و SMA که از یکدیگر مقداری فاصله دارند، حمایت می شود.

اگر بازار شرایط خوبی داشته باشد، انتظار داریم این حرکت تا مقاومت ۲۹۷ دلار ادامه داشته باشد، اما در صورتی که شرایط بازار ریزشی باشد، اولین حمایت پایین تر آن محدوده ۲۳۷ دلار خواهد بود، که این محدوده کف کانال صعودی نیز می باشد.

تحلیل مونرو XMR امروز 11 آبان 1400 روزانه
تحلیل مونرو XMR امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰ روزانه

تحلیل تکنیکال ارز XMR در تاریخ ۲۷ مهر ۱۴۰۰

ارز مونرو مدت هاست که با مقاومت ۲۸۸ تا ۳۱۸ دلار دست و پنجه نرم می کند، و هنوز نتوانسته به طور کامل آن را بشکند. آخرین باری که از این مقاومت عبور کرد، مربوط به آلت سیزن ۶ ماه گذشته می باشد. اما هنوز در کانال صعودی بلند مدت خود قرار دارد. و در حال حاضر نزدیک کف کانال می باشد. با این شکل روند، به نظر می رسد که یک بار دیگر به سمت حمایت محدوده ۲۲۱ تا ۲۳۲ دلار برگردد. و از آنجا حرکت صعودی خود را دوباره شروع کند.

تحلیل تکنیکال ارز XMR در تاریخ 27 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز XMR در تاریخ ۲۷ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مونرو XMR

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مونرو XMR
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مونرو XMR

رمز ارز مونرو را می توان یک ارز دیجیتال مبتنی بر حریم خصوصی معرفی نمود. این رمز ارز یکی از برترین ارزهای دیجیتال محرمانه محور می باشد. در ساختار این ارز دیجیتال از نوع خاصی از رمزنگاری استفاده شده است.

در ساختار ارز دیجیتال مونرو از الگوریتم اثبات کار یا PoW استفاده می شود به همین دلیل این رمز ارز قابل استخراج است. راه اندازی این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۴ صورت گرفته است.

از جمله ویژگی های مونرو می توان به مقیاس پذیری و حریم خصوصی ان اشاره کرد. به علاوه تمرکززدایی و محدودیت تعداد مونرو از دیگر ویژگی های ان به شمار می رود. در رمز ارز مونرو، حریم شخصی از اهمیت خاصی برخوردار است. به علاوه مونرو از بالاترین سطح غیرمتمرکز سازی برخوردار است. شما می توانید با خواندن مقاله “ارز مونرو XMR چیست؟” در سایت زوم ارز، اطلاعات کاملتری را در ارتباط با رمز ارز مونرو دریافت نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز مونرو پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوید. روش های تحلیل شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال می باشد.

تحلیل تکنیکال برای ارز مونرو

برای پیش بینی روند قیمتی رمز ارزها اصولا از تحلیل تکنیکال استفاده می شود. این نوع از تحلیل بر روی قیمت ارزهای دیجیتال تاکید دارد. همچنین این نوع تحلیل با مشاهده تاریخچه قیمت و تحلیل نمودارهای مربوطه انجام می شود. همانطور که مشاهده می نمایید ما در این صفحه به تحلیل تکنیکال رمز ارز مونرو پرداخته ایم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز مونرو

بررسی و تحلیل شرایط یک پروژه از جنبه های مختلف در تحلیل فاندامنتال انجام می شود. به علاوه در این نوع تحلیل، تحلیلگران اخبار و رویدادهای مهم را مورد بررسی قرار می دهند.

شما کاربران عزیز می توانید در سایت زوم ارز با عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنا شوید. همچنین اخبار ارز دیجیتال در سایت زوم ارز به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی در اخیتار کاربران قرار دارد.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز مونرو

تحلیل سنتیمنتال یا تحلیل احساسات از روش های جدید تحلیل است. در این تحلیل همانطور که از اسمش پیداست، احساسات غالب افراد جامعه نسبت به پلتفرم بررسی می شود. در واقع حرکت قیمت ها در این تحلیل نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

نکته: در این صفحه تیم زور ارز تنها به تحلیل تکنیکال رمز ارز پرداخته است و هیچگونه دید سیگنال دهی ندارد. تیم ما به شما پیشنهاد می نماید که قبل از انجام فرآیند سرمایه گذاری و هرگونه خرید و فروش تمامی عوامل تاثیرگذار را بررسی نموده و تمامی جوانب را در نظر بگیرید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مونرو XMR” همراه ما بودید.


🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

2 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل مونرو XMR;

  1. سلام خسته نباشید اگر میشه تحلیل هاشو جدید کنید یعنی برای امروز
    یکی برای دش بذارید یکی اتریوم کلاسیک یکی مونرو

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده