قیمت لحظه ای مونرو امروز به تومان (XMR)

XMR

مونرو XMR

رتبه 23#
coin
$157.96
2.11%

8,372,909 تومان

XMR  مونرو  XMR
Price:
$157.96
  2.11%
حجم بازار
$2,884,227,339
2.11%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$2,884,227,339
2.11%
حجم معاملات
24h
$79,144,282
-26.035%
سکه در گردش
18,258,703 XMR
عرضه کل
0

قیمت مونرو امروز به تومان | قیمت XMR

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت مونرو یا قیمت XMR در همین لحظه معادل 157.96 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 53,005 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای مونرو یا قیمت لحظه ای XMR، معادل 8,372,909 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز مونرو در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال مونرو یا XMR در رتبه 23 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال مونرو، 2.88 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز مونرو | XMR، 79.14 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت مونرو را رصد کنیم، می توان گفت قیمت مونرو در 1 ساعت گذشته دچار 0.0056% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته 2.11% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز مونرو 4.092% درصد تغییر کرده است. و قیمت مونرو در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات 4.70%، -12.70%، 6.32% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز مونرو یا XMR در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 158.048 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز مونرو یا XMR در 24 گذشته تجربه کرده است 152.085 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز مونرو تجربه کرده است مبلغ 517.62 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 517.62 دلار برای مونرو، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز مونرو تا بحال تجربه کرده است، 0.21 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،مونرو تا این لحظه مبلغ 0.21 دلار می باشد.
مونرو یا Monero که با نماد اختصاصی XMR نمایش داده می شود، مونرو یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2014-05-21 به وجود آمده است و همچنین قیمت مونرو با مبلغ 2.47 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز مونرو از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال مونرو هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای مونرو یا XMR را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای ارز مونرو مهم است؟

همانطور که می دانید قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال برای کاربران فعال در حوزه ی ترید و دنبال کنندگان این رمز ارز برای سرمایه گذاری و تحلیل بازار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از موارد استفاده از قیمت لحظه ای ارز دیجیتال هنگام خرید و یا فروش ارز می باشد. زیرا می بایست هنگام خرید ارز دیجیتال مقدار ارز و یا دلار را به نسبت قیمت لحظه ای ارز مدنظر محاسبه کنیم و سپس اقدام به خرید یا فروش کنیم.
تیم فعال زوم ارز با طراحی صفحه ای به نام قیمت لحظه ای ارز دیجیتال راه دسترسی به قیمت لحظه ای رمز ارزها را آسانتر کرده است . شما کاربران زوم ارزی با کلیک بر روی قیمت لحظه ای ارز دیجیتال در وب سایت زوم ارز و با کلیک بر روی ارز مونرو می توانید به صفحه https://www.zoomarz.com/coins/monero/ قیمت لحظه ای این رمز ارز دسترسی یابید.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال مونرو و تاثیر قیمت آن بر ارزهای دیجیتال

نیم نگاهی به ارز دیجیتال مونرو و تاثیر قیمت آن بر ارزهای دیجیتال

ارز مونرو در سال 2012 توسط هفت نفر از توسعه دهندگان ارز دیجیتال به وجود آمد، که از این هفت نفر تنها نام دو نفر از آنها به نام ریکاردو اسپاگنی و دیوید لیت هویت خود را اعلام کردند.
نرم افزار و پلتفرم اصلی این ارز توسط کدهای کریپتونوت و بایت کوین نوشته شده است. کد کریپتو نت ابتدا توسط فردی به نام نیکولاس ون سیبرهیگن نوشته شد. وی پس از مدتی با افزودن ویژگی های منحصر به فرد به این کد ها توانست وایت پیپر جدیدی کریپتونوت 0.2 را منتشر نماید. بهتر است بدانید نسخه ارائه شده دارای خصوصیات کاربردی بسیار زیادی بود، که برخی از آنها در پلتفرم مونرو نیز بکارگرفته شد.
اولین رمز ارزی که پروتکل مخفی کردن حریم خصوصی استفاده کرد، پروژه بایت کوین بود. اما توسعه دهندگان این پروژه در همان ابتدا 80 درصد این رمز ارز برای خود استخراج کردند و از این بابت این پروژه مورد استقبال کاربران قرار نگرفت. پس از مدتی گروهی از توسعه دهندگان با سرپرستی ریکاردو اسپاگنی رمز ارز را مشابه به بایت کوین طراحی کردند با این تفاوت که هیچ یک از این رمز را استخراج نکردند بهتر است بگوییم اعضای توسعه دهنده این رمز ارز هیچ سهمی را به خود اختصاص ندادند. کاربران فعال در این ارز بسته به فعالیت خود در این رمز ارز، ارز دیجیتال مونرو دریافت می کنند.
همانطور که اشاره کردیم مونرو از قابلیت مخفی کردن اطلاعات کاربران برخوردار می باشد. بهتر است بدانید در پلتفرم این رمزارز تمامی اطلاعات مرتبط با آن از جمله هویت فرستنده و گیرنده تراکنش مقدار ارز منتقل شده به صورت ناشناس انجام می شود.
رمز ارز مونرو با انجام تغییرات در پلتفرم اصلی در نهایت در سال 2014 وارد بازار کارپیتوکارنسی شد. فعالان این حوزه بیشتر آن را با نماد اختصاری XMR می شناسند. توسعه دهندگان این پلتفرم از کد های open Suorse برای ایجاد ارز مونرو کمک گرفته اند. این رمز ارز جزء یکی از رمز ارزهای پایه و غیر متمرکز می باشد. همانطور که اشاره کردیم از این رمز ارز می توان برای خرید و فروش ارزهای دیگر استفاده کرد.

آیا ارز مونرو استخراج می شود؟

همانطور که می دانید اگر رمز ارزی در ساختار خود از الگوریتم pow یا همان اثبات کار استفاده کند. کاربران می توانند این رمز ارز را استخراج کنند. بهتر است بدانید ارز مونرو نیز مانند بیت کوین در ساختار خود از الگوریتم اثبات کار به کار گرفته است و قابل استخراج می باشد.

کیف پول های ارز مونرو

همان طور که می دانید کاربران برای ذخیره ارزهای دیجیتال خود نیاز به کیف پول های پشتیبانی کننده از ارز مدنظر را دارند. در ادامه قصد داریم چند نمونه از کیف پول های ارز مونرو را ذکر کنیم، با ما همراه باشید.

 •  کیف پول MYMonero
 •  کیف پول Cake
 •  کیف پول Monero GUI
 • کیف پول لجر نانو اس Ledger Nano s
 •  کیف پول Monerujo

صرافی ارز دیجیتال مونرو

برای خرید و فروش همه ارزهای دیجیتال کاربران می بایست به صرافی ها مراجعه کنند. اما لازم است بدانید برخی از صرافی ها از تعداد مشخصی از رمز ارزها پشتیبانی می کنند. پس باید برای خرید یا فروش ارز به صرافی مراجعه کنید، که از ارز دیجیتال مدنظرتان پشتیبانی می کند. در ادامه قصد داریم چند صرافی پشتیبانی کننده از ارز مونرو را بیان کنیم.

 •  بایننس Binance
 •  اوکی ایکس OKEX
 • اچ بی تی سی HBTC
 • هوبی گلوبال Huobi Global
 •  کوکوین KuCoin
 •  Dsdaq
 •  کراکن kraken
 •  Bitfinex

روند قیمتی ارز دیجیتال مونرو

روند قیمتی ارز دیجیتال مونرو

در این قسمت قصد داریم به روند قیمتی ارز مونرو از ابتدا تا کنون بپردازیم با ما همراه باشید. ارز مونرو در می 2014 با محدوده قیمتی 1 دلاری وارد بازار ارزهای دیجیتال شد و طولی نکشید تا مرز 2.47 رشد کرد. در ماه ژوئن به صورت ناگهانی به پایین ترین قیمت خود یعنی 1.18دلار رسید. چند روز بعد از این ریزش هولناک شاهد رشد قیمت ارز مونرو تا مرز 6 دلاری می باشیم. از این تاریخ به بعد ارز مونرو روند کاملا نزولی و را دریک کانال قیمتی گذراند تا اواسط سال 2016 در ماه آگوست شاهد رشد ارز مونرو تا حدود 3 دلار هستیم و این یک آغاز برای صعود این رمز ارز از این تاریخ بود. ارز مونرو در همان ماه آگوست به سقف حدوداً 15 دلاری رسید، این روند صعودی ادامه داشت تا اینکه بعد از گذشت یک سال به محدوده قیمتی 59 دلاری رسید. این روند همچنان با افت قیمت های کوتاه مدت و رشد ناگهانی همراه بود و دسامبر 2017 به بالاترین قیمت خود 375 دلار رسید. این رود در اوایل سال 2018 به اوج خود رسید و محدوده قیمتی 4۵۶ دلاری را به ثبت رساند.
پس از این رشد فوق العاده روند قیمتی ارز مونرو کاملا کاهش پیدا کرد، در اواخر سال ۲۰۱۸ به ۳۷ دلار رسید. در سال ۲۰۱۹ شاهد رشد قیمتی خاصی در این رمز ارز نبودیم. تا سال 2021 که عموما تمام ارزها رشد بسیار خوبی را تجربه کردند. در سال 2021 ارز مونرو توانست اولین رشد قیمتی خود را در محدوده قیمتی 254 دلاری به ثبت برساند و این روند صعودی در ماه آوریل به اوج خود رسید و محدوده قیمتی 517 دلاری را رقم زد. پس از این رشد قیمت تا کنون بازار کاملا ریزش بوده است.


تحلیل ارز مونرو

تحلیل ارز مونرو

یکی از اساسی ترین نکات در بازارهای مالی، توانایی تحلیل درست به منظور آشنایی با رفتار بازار در نهایت واکنش های به جا در بازار رمز ارزها از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. تحلیل گران در حوزه بازار ارزدیجیتال سعی دارند مسیر بازار را برای کاربران روشن تر نمایند تا کاربر بتواند تصمیم درست را هنگام سرمایه گذاری اتخاذ نماید. تحلیل گران برای ارائه رفتار بازار از سه نوع تحلیل به نام تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال کمک می گیرند.

 • تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال مونرو

تحلیل گران توسط ابزارهایی همچون نمودارها و اطلاع یابی درباره قیمت لحظه ای رمز ارزها و حجم معاملات روزانه به تحلیل تکنیکال بازار می پردازند. کاربران می توانند با تحلیل تکنیکال ارز مناسب را برای سرمایه گذاری بیابند. تحلیل تکنیکال یک تاریخچه بصری از طریق تحلیل نمودار ارز مونرو به کاربر ارائه می دهند و آینده رمز ارز مونرو را برای کاربران توسط تحلیل تکنیکال روشن تر می سازند. بهتر است بدانید تحلیل گران تکنیکال از سه نمودار 1. نمودارخطی 2. نمودار میله ای 3. نمودار کندل استیک برای تحلیل های خود استفاده می نمایند.

 • تحلیل فامدامنتال ارزدیجیتال مونرو

در تحلیل فاندامنتال تحلیل گران به جای رصد نمودارها و کندل ها به دنبال اخبار و رویکرد های مهم و تاثیر گذار در روند قیمتی ارز مونرو را دنبال می کنند. در واقع بررسی همه جنبه های موثر و تاثیر گذار بر روی روند قیمتی ارز مونرو و ارائه یک تحلیل درست از بازار تحلیل فاندامنتال را در پی دارد. علاوه بر اخبار، عوامل سیاسی و اقتصادی و همچنین وضع قانون در مورد ارزهای دیجیتال می تواند در تحلیل فاندامنتال تاثیر گذار باشد.
شاید برایتان سوال پیش آید که چگونه این ممکن است عوامل سیاسی بر نوع تحلیل اثربگذارد؟ همانطور که می دانید کشورمان به علت تحریم از نظر سیاسی و برخی از کشورهای خاورمیانه و کشورهای دیگر درگیر جنگ می باشند، این عوامل می تواند در تحلیل فاندامنتال تاثیر خود را برجای بگذارد.
همانطور که اشاره کردیم تنظیم مقرارت در حوزه رمز ارزها به عنوان مثال جرم محسوب شدن استخراج ارز دیجیتال و یا فعالیت در این بازار می تواند در تحلیل تکنیکال و همچنین کاهش میزان کاربران فعال در این بازارها تاثیر گذار باشد.

 • تحلیل سنتیمنتال ارزدیجیتال مونرو

این تحلیل در واقع تلفیقی از دو تحلیل تکنیکال و فاندامنتال می باشد، یعنی تحلیل گران فعال در این حوزه هم به واسطه نمودار ها و کندل ها و همچنین اخبار ها و عوامل تاثیر گذار اقدام به تحلیل سنتیمنتال ارز مونرو می کنند. بهتر است بدانید این نوع تحلیل با کمک از علم اقتصاد و بررسی روانشناسی رفتاری بازار های مالی صورت می پذیرد.
این نوع تحلیل هم در زمان صعودی بودن بازار و هم نزولی بودن برای تحلیل گران بسیار کاربردی می باشد. همانطور که اشاره کردیم در این تحلیل نیز بررسی حواشی و اخبار پیرامون رمز ارز مونرو بسیار مهم و حیاتی می باشد. زیرا ممکن است انتشار یک خبر در حوزه ی رمز ارزها باعث کاهش حجم معاملات و در نهایت نزولی شدن روند قیمتی ارز مونرو گردد.


عوامل موثر بر قیمت ارزدیجیتال مونرو

عوامل موثر بر قیمت ارزدیجیتال مونرو

در این قسمت به بررسی عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت ارز دیجیتال مونرو بپردازیم. هریک از این عوامل را ذکر و به بررسی آنها خواهیم پرداخت.در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 •  ارزش شبکه مونرو:

همانطور که می دانید نام ارز شبکه مونرو می باشد. یکی از عوامل موثر بر نزولی و صعودی شدن قیمت ارز مونرو حجم معاملات در شبکه مونرو می باشد. یعنی هرچه بیشتر این شبکه مورد حمایت سرمایه گذاران اصلی و کاربران قرار بگیرد، در نهایت روند قیمتی ارز مونرو تغییر خواهد کرد.

 • عرضه و تقاضا:

همانطور که می دانید یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت میزان عرضه و تقاضا می باشد. اگر عرضه و یا تقاضا ارز مونرو افزایش یابد، به سرعت قیمت این رمز ارز دچار نوسان خواهد شد.

 • رقبا:

همانطور که می دانید در تمامی بازار های مالی بازار رقابت بین سرمایه گذاران اصلی بسیار داغ می باشد. بازار ارزهای دیجیتال نیز فضای رقابتی شدیدی را در خود گنجانده است و هر روز شاهد گسترده شدن این فضای رقابتی می باشیم. ارز مونرو نیز دارای رقبای مختص به خود می باشد که دائما از همه جهات به بررسی این پلتفرم می پردازند. توسعه دهندگان این رمز ارز نیز در پی ایجاد خدمات جدید برای کاربرانش می باشد تا بتواند کاربران بیشتری را به خود جذب نماید.

 •  تحلیل گران:

تحلیگران نیز می توانند با تحلیل بازار ارز دیجیتال مونرو با توجه به نمودارها، کندل ها، حجم معاملات و میزان سکهXMR در بازار گزارشی را مبنی بر صعودی یا نزولی بودن این ارز ارائه دهند. کاربران نیز با پیروی از این تحلیل به وارد شدن و یا خارج کردن سرمایه خود باعث ایجاد نوسان در قیمت ارز مونرو می کنند.

مهم ترین علت های افزایش قیمت ارزدیجیتال مونرو

 • افزایش قیمت شبکه مونرو:

همواره یکی از عوامل تاثیر گذار بر رمز ارز دیجیتال شبکه اصلی آن ارز می باشد. شبکه مونرو نیز رابطه مستقیمی بر رمز ارز XMR دارد هر چقدر حجم معاملات در این شبکه افزایش یابد. قیمت ارز XMR در بازار ارزهای دیجیتال روند صعودی را پیش خواهد گرفت.

 •  افزایش تقاضا:

همانطور که می دانید با افزایش میزان تقاضا و کاهش عرضه ارز دیجیتال مونرو قیمت این رمز ارز افزایش خواهد یافت. تا زمانی که عرضه این رمز ارز متعادل نگردد. قیمت ارز XRM نیز دچار نوسان و افزایش قیمت خواهد بود.

 •  رقبا:

سرمایه گذاران فعال در بازار رمز ارز مونرو با افزایش سرمایه خود در این بازار حجم معاملات این بازار را افزایش می دهند، در نهایت روند قیمتی صعودی بازار رمز ارز XMR را مشاهده خواهیم کرد.

 •  افزایش قیمت توسط تحلیلگران:

تحلیل گران نیز می توانند قیمت رمز ارزها را همچون ارز مونرو افزایش دهند. آنها با ارائه تحلیل هایی مثبت به بازار ارز دیجیتال XMR می توانند کاربران را به این بازار جذب کنند و این امرباعث می شود، حجم معاملات در این بازار افزایش یابد و این رمز ارز قیمت صعودی را تجربه کند.

مهم ترین علت های ریزش قیمت ارزدیجیتال مونرو

در این قسمت قصد داریم به بررسی عوامل تاثیر گذار بر ریزش قیمت ارز دیجیتال مونرو (XMR) بپردازیم . در ادامه مقاله با بررسی این عوامل و چگونگی تاثیر گذاری هریک بر ارز دیجیتال مونرو با ما همراه باشید.

 • کاهش قیمت شبکه مونرو:

همانطور که اشاره کردیم با کاهش قیمت شبکه مونرو شاهد کاهش قیمت در رمز ارز XMR نیز خواهیم بود. یکی از عوامل موثر در کاهش روند قیمتی بازار کاهش حجم معاملات می باشد یعنی اگر سرمایه گذاران و کاربران ویژه رمز ارز XMR دارایی های خود را از این رمز ارز خارج نمایند، با کاهش حجم معاملات مواجه خواهیم شد، در نتیجه بازار روند نزولی را در پیش خواهد گرفت.

 •  افزایش عرضه:

در پی برشمردن عوامل اشاره ای به این موضوع داشتیم. هرچه عرضه ارز دیجیتال مونرو در بازار افزایش یابد و در مقابل تقاضا برای خرید رمز ارز کم باشد، قیمت رمز ارز مونرو کاهش خواهد یافت.

 •  رقبا:

همانطور که می دانید پشتوانه هر بازار مالی سرمایه گذاران آن بازار می باشد. بهتر است بدانید بازار ارزهای دیجیتال نیز از این امر پیروی می کند. با کاهش سرمایه گذاران فعال ارز دیجیتال مونرو با کاهش قیمت رمز ارز XMR مواجه خواهیم شد.

 •  تحلیل گران:

تحلیل گران فعال در حوزه ارزهای دیجیتال نیز می توانند با انتشار اخبار تحلیلی خود بنا بر آینده نه چندان پر رونق ارز مونرو و نزولی بودن قیمت این رمز ارز در چند روز آتی در حوزه رمز ارزها می تواند، بازار این رمز ارز را نزولی کند؛ زیرا این امر سبب می شود که کاربران نسبت به آینده رمز ارز مونرو بی اعتماد شوند و سرمایه خود را از بازار رمز ارز مونرو خارج نمایند.

رابطه قیمت ارزدیجیتال مونرو با متغیر های اقتصادی

همانطور که می دانید شاخص هایی همچون دلار، طلا و یورو بر قیمت بسیاری از کالاها تاثیر می گذارد. برخی از کاربران با بررسی و زیر نظر گرفتن بازار دریافتند که ممکن است عواملی همچون نوسان در قیمت جهانی طلا، دلار و یورو تاثیر مستقیمی برقیمت ارز مونرو بگذارد و یا اینکه مسیر معکوسی را نسبت به روند قیمتی ارز مونرو را پیش بگیرند.

آیا قیمت دلار بر ارز دیجیتال مونرو تاثیر گذار می باشد؟

همانطور که می دانید کاربران ایرانی برای خرید و یا فروش رمز ارز های دیجیتال اغلب می بایست پول ریالی را به دلار تبدیل نمایند، کاربران ایرانی برای تهیه ارز دیجیتال مونرو نیز باید دلار یا ارز تتر از صرافی های پشتیبانی کننده تهیه نمایند. پس افزایش یا کاهش قیمت دلار بر قیمت رمز مونرو می تواند تاثیر گذار باشد.

آیا قیمت طلا بر ارز دیجیتال مونرو تاثیر گذار می باشد؟

در برخی از مواقع ممکن است قیمت طلا و ارز مونرو، روند قیمتی یکسانی را با یکدیگر طی نمایند و یا اینکه قیمت طلا و ارز دیجیتال مونرو روند معکوس نسبت به یکدیگر در پیش بگیرند. حتی در برخی از مواقع مشاهده شده این دو هیچ تاثیری بر یکدیگر نخواهند گذاشت. نمی توان به طور قاطع گفت این دو شاخص بر یکدیگرتاثیر می گذارند.

محاسبه قیمت ارز مونرو به تومان

شما در صفحه قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال می توانید با کلیک بر روی رمز ارز مونرو (XMR) وارد صفحه این رمز ارز شوید و قیمت لحظه ای و همچنین قیمت این رمز ارز را به دلار و تومان مشاهده کنید. همانطور که می دانید، کاربران ایرانی برای خرید و یا فروش می بایست رمز ارز خود را با تبدیل ارز ریالی خود را به تتر یا دلار خریداری کنند. طراحان تیم زوم ارز، قیمت لحظه ای این رمز ارز را به تتر نیز محاسبه و در معرض دید کاربران قرار داده اند. تا کاربران براحتی بتوانند نسبت به خرید ارز مونرو اقدام نمایند. همچنین شما می توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال طراحی شده در وب سایت زوم ارز نیز کمک بگیرید.


آینده قیمت ارزمونرو

آینده قیمت ارزمونرو

شما می توانید با مطالعه تحلیل تحلیل گران خبره درباره ارز دیجیتال مونرو به اطلاعات مفیدی درباره این رمز ارز بدست آورید. البته اگر شما فردی باشید که در تحلیل ارزهای دیجیتال سر رشته دارد قطعا می دانید که عوامل زیادی بر قیمت ارز مونرو تاثیر می گذارد. پس اگر عوامل تاثیر گذار بر بازار باعث رشد ارز مونرو شود و این روند ادامه داشته باشد، می توان آینده خوبی را برای رمز ارز پیش بینی کرد. علاوه بر آن اگر توسعه دهندگان این رمز ارز خدمات جدیدی را ارائه دهند باعث جذب هرچه بیشتر کاربران می شوند در نتیجه قیمت این رمز ارز افزایش می یابد.


سوالات متداول

1. چگونه ارز دیجیتال مونرو را خریداری کنیم؟

همانطور که می دانید برای خریداری رمز ارزهای دیجیتال در ایران به علت تحریم ها می بایست ابتدا ارز ریالی خود را در صرافی های ایرانی تبدیل به تتر یا دلار کنیم. در مرحله بعد با ثبت نام در صرافی های خارجی پشتیبانی کننده از ارز مونرو می توانید با تبدیل ریال به استیبل کوین ها به این رمز ارز دست یابید.

2. چگونه ارز دیجیتال مونرو را بفروشیم؟

شما می توانید به صرافی های پشتیبانی کننده از رمز ارز مونرو مراجعه نمایید و ارز مونرو را به ارز دیگر  و یا  ارز فیات تبدیل نمایید.

3. نحوه ترید ارز دیجیتال مونرو را شرح دهید؟

کاربرانی که قصد ترید در رمز ارزهای را دارند می بایست ابتدا اطلاعات جامع و کاملی در باره این بازار ارز دیجیتال مونرو به دست آورند و همچنین تسلط کاملی بر تحلیل های فاندامنتال و تکنیکال داشته باشید، تا بتوانید با رفتارهای بازار آشنا و ترید خوب و سودمندی را تجربه کنید.

4. اخبار مربوط به ارز دیجیتال مونرو را چگونه به دست آوریم؟

شما می توانید با مراجعه به وب سایت های خبری معتبر نسبت به اخذ خبرهای مهم در باره ارز مونرو اطلاعات کامل و جامعی درباره حواشی این رمز ارز بدست آورید. همچنین کاربران زوم ارزی می توانند با مراجعه به صفحه اخبار فوری ارز دیجیتال تمامی اخبار های مربوط به ارز مونرو را مشاهده نمایند.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار مونرو

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Jan 30,2023 $186.24 $186.73 $174.99 $176.01 $83,337,530.93 $3,209,278,107.97
Jan 31,2023 $176.02 $180.14 $171.96 $177.60 $89,898,081.34 $3,238,389,361.05
Feb 01,2023 $177.57 $178.32 $172.89 $177.81 $73,077,405.51 $3,242,389,774.97
Feb 02,2023 $177.79 $180.66 $172.62 $172.93 $86,375,656.40 $3,153,333,597.24
Feb 03,2023 $172.90 $175.35 $170.51 $171.76 $83,722,488.86 $3,132,086,903.41
Feb 04,2023 $171.79 $174.87 $170.92 $172.15 $48,843,377.13 $3,139,404,466.76
Feb 05,2023 $172.16 $173.56 $165.39 $166.95 $77,877,822.66 $3,044,602,542.05
Feb 06,2023 $166.91 $168.39 $163.60 $164.72 $67,642,544.25 $3,004,003,797.28
Feb 07,2023 $164.72 $168.21 $163.97 $168.08 $81,162,366.73 $3,065,361,310.86
Feb 08,2023 $168.09 $169.04 $163.43 $165.51 $90,876,683.73 $3,018,469,124.69
Feb 09,2023 $165.54 $168.09 $151.00 $152.46 $109,861,482.52 $2,780,594,453.10
Feb 10,2023 $152.46 $158.47 $151.73 $154.55 $99,139,498.94 $2,818,868,910.47
Feb 11,2023 $154.56 $161.59 $153.91 $161.50 $89,797,854.11 $2,945,653,759.42
Feb 12,2023 $161.49 $162.97 $158.26 $159.31 $76,572,461.18 $2,905,756,620.55
Feb 13,2023 $159.34 $161.86 $153.89 $155.95 $106,473,889.01 $2,844,526,458.46
Feb 14,2023 $155.95 $159.11 $154.44 $158.36 $105,604,606.86 $2,888,471,806.14
Feb 15,2023 $158.38 $165.60 $156.93 $165.60 $95,996,904.12 $3,020,645,820.18
Feb 16,2023 $165.59 $166.84 $155.59 $155.68 $97,953,053.27 $2,839,887,161.30
Feb 17,2023 $155.67 $161.98 $155.15 $159.81 $90,643,813.85 $2,915,240,982.24
Feb 18,2023 $159.80 $163.68 $158.84 $161.73 $64,754,844.99 $2,950,237,651.67
Feb 19,2023 $161.72 $166.24 $159.95 $161.99 $84,728,861.45 $2,955,022,246.57
Feb 20,2023 $162.12 $168.87 $160.84 $161.67 $113,695,585.07 $2,949,366,790.22
Feb 21,2023 $161.69 $163.20 $157.04 $159.58 $86,671,437.60 $2,911,243,846.52
Feb 22,2023 $159.58 $159.81 $155.97 $157.96 $69,161,124.42 $2,881,801,138.23
Feb 23,2023 $157.97 $159.54 $150.18 $152.02 $82,723,484.07 $2,773,449,064.09
Feb 24,2023 $152.02 $154.48 $149.11 $150.43 $62,755,052.80 $2,744,570,201.16
Feb 25,2023 $150.43 $151.48 $145.72 $149.03 $62,828,767.94 $2,719,143,976.86
Feb 26,2023 $149.03 $152.17 $148.40 $151.38 $59,485,307.08 $2,761,937,516.46
Feb 27,2023 $151.38 $152.22 $146.55 $149.82 $61,948,954.45 $2,733,687,946.48
Feb 28,2023 $149.84 $152.31 $149.01 $150.28 $71,567,934.60 $2,742,063,092.75
Mar 01,2023 $150.28 $153.60 $150.28 $152.67 $81,021,638.00 $2,785,714,801.81
Mar 02,2023 $152.67 $153.15 $148.75 $151.08 $76,654,316.27 $2,756,708,748.65
Mar 03,2023 $151.07 $151.25 $141.27 $144.91 $70,335,340.94 $2,644,194,097.00
Mar 04,2023 $144.93 $147.74 $144.29 $146.70 $53,506,744.20 $2,676,983,877.25
Mar 05,2023 $146.71 $150.07 $146.39 $149.53 $52,900,174.42 $2,728,800,114.06
Mar 06,2023 $149.53 $154.03 $148.49 $154.03 $80,317,489.64 $2,810,943,336.21
Mar 07,2023 $154.01 $154.82 $148.61 $150.31 $78,897,739.38 $2,743,095,312.21
Mar 08,2023 $150.31 $151.40 $143.65 $143.65 $77,643,407.49 $2,621,565,720.62
Mar 09,2023 $143.61 $152.29 $140.82 $142.58 $87,243,144.26 $2,602,054,979.33
Mar 10,2023 $142.58 $142.58 $132.24 $135.31 $88,987,259.39 $2,469,452,874.53
Mar 11,2023 $135.30 $143.34 $133.53 $141.23 $97,614,098.47 $2,577,594,805.70
Mar 12,2023 $141.25 $151.13 $140.51 $150.90 $95,149,821.47 $2,754,252,716.89
Mar 13,2023 $150.90 $155.46 $146.13 $152.80 $106,682,973.71 $2,788,884,087.61
Mar 14,2023 $152.80 $157.93 $147.62 $150.11 $123,490,029.45 $2,739,809,854.60
Mar 15,2023 $150.13 $152.37 $142.86 $146.56 $90,334,558.20 $2,675,114,847.66
Mar 16,2023 $146.64 $149.78 $145.03 $149.32 $67,289,236.85 $2,725,601,930.11
Mar 17,2023 $149.31 $154.52 $149.28 $153.91 $87,483,307.85 $2,809,445,109.32
Mar 18,2023 $153.94 $154.66 $147.45 $149.37 $77,701,043.30 $2,726,657,893.92
Mar 19,2023 $149.41 $158.88 $149.20 $153.69 $82,942,522.53 $2,805,588,459.86
Mar 20,2023 $153.71 $155.99 $150.02 $151.58 $84,614,263.71 $2,767,118,876.04
Mar 21,2023 $151.65 $156.78 $149.58 $153.17 $107,975,687.34 $2,796,124,773.34
Mar 22,2023 $153.28 $154.81 $146.15 $149.06 $132,191,019.94 $2,721,286,093.15
Mar 23,2023 $149.06 $156.77 $148.83 $156.66 $121,513,681.45 $2,860,043,046.24
Mar 24,2023 $156.66 $163.10 $155.32 $162.01 $124,715,331.28 $2,957,711,233.87
Mar 25,2023 $162.03 $164.78 $160.06 $160.06 $82,501,437.65 $2,922,323,743.54
Mar 26,2023 $160.07 $165.83 $158.99 $161.57 $71,529,859.75 $2,949,822,914.22
Mar 27,2023 $161.57 $164.90 $151.63 $152.21 $110,634,317.55 $2,779,071,966.68
Mar 28,2023 $152.11 $156.01 $149.85 $153.94 $79,536,981.52 $2,810,697,622.70
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance XMR/USDT $158.30 $1,256,891.00 $576,770.13 $12,433,865.81 645.00
KuCoin XMR/USDT $158.21 $332,999.04 $430,074.58 $5,329,462.84 606.00
Binance XMR/BTC $158.26 $307,071.12 $387,164.38 $4,547,002.52 670.00
KuCoin XMR/BTC $158.03 $148,334.58 $113,118.61 $3,830,156.63 546.00
KuCoin XMR/ETH $158.21 $58,331.48 $85,445.41 $848,244.20 456.00
Binance XMR/BUSD $158.39 $125,380.85 $184,543.08 $758,596.84 545.00
Kraken XMR/USD $158.24 $447,995.29 $411,780.97 $699,039.72 587.00
Binance XMR/BNB $158.19 $31,376.18 $40,050.26 $461,283.31 699.38
Binance XMR/ETH $158.22 $81,710.02 $89,972.77 $405,388.88 582.00
Bitfinex XMR/USD $158.09 $514,063.54 $379,811.33 $361,681.31 560.00
Kraken XMR/XBT $157.94 $207,071.46 $145,470.74 $289,433.38 536.00
Kraken XMR/EUR $157.71 $207,663.61 $200,868.05 $279,926.09 570.00
Bitfinex XMR/BTC $158.15 $451,204.43 $400,144.63 $130,241.04 520.00
Bitfinex XMR/USDT $158.12 $178,550.69 $410,499.59 $76,517.34 455.00
Kraken XMR/USDT $156.00 $33,147.41 $27,950.00 $28,049.17 251.00
OKX XMR/USDT $158.35 $190,173.27 $139,971.49 $3,741,491.14 529.00
Gate.io XMR/USDT $158.15 $255,702.92 $437,880.25 $1,126,554.58 536.00
OKX XMR/BTC $158.31 $12,343.65 $23,782.92 $598,008.83 403.00
OKX XMR/USDC $158.45 $18,321.63 $19,736.32 $370,097.10 413.00
OKX XMR/ETH $159.10 $63.14 $2,744.48 $116,394.05 172.00
Poloniex XMR/USDT $158.17 $48,190.45 $9,862.47 $94,051.40 463.00
Poloniex XMR/BTC $157.94 $3,340.19 $17,376.25 $68,582.73 256.00
Gate.io XMR/BTC $158.06 $2,568.33 $6,710.20 $11,074.07 279.00
Poloniex XMR/USDC $153.17 $95.79 $213.31 $1,249.26 61.00
BKEX XMR/USDT $158.20 $361,668.61 $296,785.24 $2,418,785.35 543.00
MEXC XMR/USDT $158.00 $1,036,165.78 $1,175,244.40 $1,698,280.57 477.00
CoinEx XMR/USDT $158.29 $8,325.00 $10,691.24 $139,678.71 385.00
Indodax XMR/IDR $157.47 $7,355.37 $8,140.31 $11,951.28 346.00
CoinEx XMR/BTC $158.59 $4,160.99 $18,174.08 $9,489.65 246.00
CoinEx XMR/USDC $158.86 $5,137.72 $3,210.26 $3,878.68 175.00
WazirX XMR/USDT $154.00 $6,043.11 $94.67 $0.00 185.00
FMFW.io XMR/USD $158.08 $809,950.57 $722,497.42 $3,167,981.49 179.00
FMFW.io XMR/BTC $157.92 $479,148.37 $388,842.05 $557,961.50 86.00
FMFW.io XMR/ETH $158.17 $510,909.05 $404,570.13 $130,773.76 69.00
NovaDAX XMR/BRL $158.99 $2,696.61 $2,288.86 $2,895.05 292.00
SouthXchange XMR/BTC $158.23 $30.19 $70.31 $97.27 57.00
SouthXchange XMR/BCH $158.92 $161.52 $61.74 $69.77 124.00
CoinDCX XMR/USDT $158.10 $1,253,328.65 $565,823.08 $34.03 477.00
Coinut XMR/USDT $158.97 $11,870.53 $13,922.46 $0.00 334.00
Bitbns XMR/INR $149.97 $220.05 $63.30 $0.00 130.00
CoinDCX XMR/BTC $157.97 $309,729.55 $385,441.90 $0.00 567.00
Bitbns XMR/USDT $155.31 $35,693.24 $34,932.21 $0.00 295.00
Bitrue XMR/USDT $158.20 $1,544,914.98 $431,986.04 $2,712,383.35 378.00
Bitrue XMR/XRP $158.42 $1,053,146.16 $929,447.08 $420,685.07 438.00
Bitrue XMR/BUSD $157.99 $12,623.77 $13,128.04 $316,646.99 243.00
Bitrue XMR/BTC $157.97 $58,542.17 $147,254.44 $190,174.12 468.00
TradeOgre XMR/BTC $158.90 $0.00 $0.00 $570,469.36 0.00
Cryptonex XMR/USDT $157.80 $23,510.71 $16,677.29 $523,183.52 265.00
TradeOgre XMR/USDT $158.57 $0.00 $0.00 $39,046.58 0.00
WhiteBIT XMR/USDT $158.26 $85,971.34 $108,756.41 $1,391,594.18 341.00
Hotcoin Global XMR/USDT $158.30 $655,781.34 $297,037.61 $377,896.18 289.00
Nominex XMR/USDT $158.20 $1,261,030.18 $569,686.15 $15,170.57 446.00
Nominex XMR/BTC $158.12 $308,574.60 $385,210.75 $6,434.07 533.00
Nominex XMR/ETH $158.08 $83,155.60 $93,977.85 $384.77 491.00
Graviex XMR/BTC $165.10 $79.09 $2,402.71 $0.00 1.00
Pionex XMR/USDT $158.12 $1,038,821.47 $433,700.02 $202,485.46 380.00
Pionex XMR/BTC $158.14 $249,459.13 $309,309.52 $149,201.90 402.00
Biconomy Exchange XMR/USDT $158.04 $321,810.09 $353,293.39 $29,031.33 440.00
Pionex XMR/ETH $158.03 $69,322.60 $74,989.12 $10,554.93 445.00
HKD.com XMR/USDT $158.42 $0.00 $0.00 $12,661.01 0.00
BitHash XMR/USDT $155.59 $889,883.73 $177,593.73 $1,940,428.23 351.00
DigiFinex XMR/USDT $158.24 $1,469,068.77 $205,245.59 $1,430,882.02 495.00
Deepcoin XMR/USDT $158.20 $565,818.36 $578,497.06 $1,297,558.97 451.00
DigiFinex XMR/BTC $158.29 $321,534.44 $195,266.67 $130,657.60 408.00
DigiFinex XMR/ETH $157.19 $20,831.27 $21,410.65 $20,520.83 168.00
BTSE XMR/USD $157.90 $355,347.68 $202,102.04 $9,205,368.11 276.00
HitBTC XMR/USDT $158.08 $829,967.88 $772,079.61 $3,167,544.92 318.00
HitBTC XMR/BTC $157.92 $480,646.64 $389,016.55 $557,967.20 229.00
Bibox XMR/USDT $157.63 $32,864.27 $35,911.78 $368,254.76 318.00
HitBTC XMR/ETH $158.17 $510,898.01 $403,325.88 $130,773.23 200.00
BitGlobal XMR/USDT $145.94 $119.49 $218.65 $173.98 24.00
HitBTC XMR/TUSD $163.42 $50,854.13 $0.21 $0.00 80.00
HitBTC XMR/DAI $164.99 $493,218.66 $405,010.34 $0.00 178.00
XT.COM XMR/ETH $158.09 $100,631.72 $65,794.02 $2,692,399.26 501.00
XT.COM XMR/USDT $158.00 $466,490.67 $114,278.07 $2,090,332.64 470.00
XT.COM XMR/XT $157.90 $72,196.08 $55,576.23 $13,926.13 455.00
Dcoin XMR/BTC $158.06 $84,782.78 $74,266.78 $2,929,974.83 411.00
BitUBU XMR/USDT $156.06 $174,841.66 $128,611.41 $1,215,219.63 352.00
BitUBU XMR/BTC $157.62 $12,646.27 $20,223.36 $182,395.39 232.00
BitUBU XMR/USDC $156.10 $19,769.87 $19,804.78 $121,403.33 231.00
BitUBU XMR/ETH $156.99 $1,648.45 $2,069.81 $35,896.08 63.00
BigONE XMR/USDT $158.10 $3,114.00 $2,435.26 $1,421,144.79 227.00
BigONE XMR/BTC $158.46 $2,425.97 $1,290.98 $532,508.53 173.00
Mandala Exchange XMR/USDT $158.00 $18,683.53 $16,669.00 $104,887.41 320.00
Altcoin Trader XMR/ZAR $158.29 $3,907.56 $4,737.41 $2,915.80 211.00
NiceHash XMR/BTC $157.79 $11,001.01 $17,201.18 $1,531.78 360.00
bit4you XMR/USDT $157.09 $656,256.57 $428,284.60 $188.37 381.00
LATOKEN XMR/USDT $153.68 $0.02 $0.02 $64.79 1.00
Satang Pro XMR/THB $137.38 $26.44 $117.26 $0.00 10.00
bit4you XMR/BTC $158.12 $117,789.80 $216,556.60 $0.00 388.00
bit4you XMR/ETH $158.08 $56,670.66 $110,652.83 $0.00 379.00
Mandala Exchange XMR/BUSD $157.89 $19,196,834.21 $19,174,445.31 $0.00 390.00
Bitcoiva XMR/INR $172.62 $233.05 $736.76 $54,427.29 0.00
Bitcoiva XMR/USDT $157.80 $0.00 $0.00 $25,677.59 0.00
SiennaSwap SIENNA/XMR $155.68 $0.00 $0.00 $0.00 0.00
CoinW XMR/USDT $158.05 $6,843,124.07 $6,052,577.06 $11,855,517.39 541.00
BingX XMR/USDT $158.11 $604,981.14 $626,675.12 $1,741,816.22 481.00
Azbit XMR/USDT $158.00 $1,973,478.75 $507,508.59 $241,975.46 448.00
4swap XMR/pUSD $157.31 $0.00 $0.00 $94.52 0.00
Vauld XMR/INR $159.78 $0.00 $0.00 $0.00 0.00
تعداد کل
0
تعداد فعال
0
ده هولدر برتر
%
بیست هولدر برتر
%
پنجاه هولدر برتر
%
صد هولدر برتر
%
# آدرس مقدار XMR درصد از مقدار کل

ماشین حساب ارز

XMR
USDT
تومان

جزییات مونرو

قیمت مونرو $157.96
حجم کل بازار $2,884,227,339
حجم معاملات روزانه $79,144,282
رتبه در بازار #23
تغییرات یک ساعته 0.0056%
تغییرات 24 ساعته 2.11%
تغییرات 7 روزه 4.092%
تغییرات 30 روزه 4.70%
تغییرات 60 روزه -12.70%
تغییرات 90 روزه 7.98%
تغییرات دیروز 1.20%
تغییرات امسال 6.32%
تاریخ پیدایش 2014-05-21
قیمت شروع $ 2.47
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -26.035%
بالاترین قیمت $ 517.62
تغییرات از بالاترین قیمت -69.48%
زمان بالاترین قیمت 2021-05-07
پایین ترین قیمت $ 0.21
تغییرات از پایین ترین قیمت 74,073.24%
زمان پایین ترین قیمت 2015-01-14
پایین ترین قیمت دیروز $ 149.85
بالا ترین قیمت دیروز $ 156.012
ارز در دسترس 18,258,703 XMR
تعداد کل ارز 18,258,703 XMR

ارزهای مرتبط

oasis-network
oasis-network
$0.058
7.24%
0.07323232 ,0.07242600 ,0.07254121 ,0.07386601 ,0.07330339 ,0.07306055 ,0.07299739 ,0.07336504 ,0.07321176 ,0.07307064 ,0.07182626 ,0.07109103 ,0.07220240 ,0.07236417 ,0.07199436 ,0.07174876 ,0.07228023 ,0.07256093 ,0.07320845 ,0.07330665 ,0.07277765 ,0.07237574 ,0.07200773 ,0.07230688 ,0.07155745 ,0.07108869 ,0.07123033 ,0.07008797 ,0.06986700 ,0.07030785 ,0.06946472 ,0.06980426 ,0.06989704 ,0.06990974 ,0.06980639 ,0.06993718 ,0.06937083 ,0.06947233 ,0.06984105 ,0.07013179 ,0.06971648 ,0.06787533 ,0.06830133 ,0.06813406 ,0.06832151 ,0.06854242 ,0.06774029 ,0.06682493 ,0.06928571 ,0.06965867 ,0.06767001 ,0.06604796 ,0.06534946 ,0.06488667 ,0.06451818 ,0.06486518 ,0.06514256 ,0.06502779 ,0.06483184 ,0.06302055 ,0.06376619 ,0.06434673 ,0.06425435 ,0.06442794 ,0.06424275 ,0.06426271 ,0.06522014 ,0.06573209 ,0.06550293 ,0.06517225 ,0.06514643 ,0.06517531 ,0.06470603 ,0.06488881 ,0.06448377 ,0.06441642 ,0.06425516 ,0.06410207 ,0.06381466 ,0.06405028 ,0.06405311 ,0.06367150 ,0.06423510 ,0.06453956 ,0.06419987 ,0.06440546 ,0.06450051 ,0.06433923 ,0.06420677 ,0.06421109 ,0.06475194 ,0.06501200 ,0.06483744 ,0.06463966 ,0.06468273 ,0.06458430 ,0.06430814 ,0.06435740 ,0.06428187 ,0.06513764 ,0.06554167 ,0.06575485 ,0.06570432 ,0.06552127 ,0.06582911 ,0.06534796 ,0.06477287 ,0.06282367 ,0.06129211 ,0.06125910 ,0.06207763 ,0.06307140 ,0.06271654 ,0.06239705 ,0.06295240 ,0.06316126 ,0.06225127 ,0.06291104 ,0.06285299 ,0.06259674 ,0.06429919 ,0.06508352 ,0.06489376 ,0.06530125 ,0.06559351 ,0.06512128 ,0.06492359 ,0.06493963 ,0.06540731 ,0.06573888 ,0.06568994 ,0.06649514 ,0.06615650 ,0.06572879 ,0.06566180 ,0.06637125 ,0.06738326 ,0.06685655 ,0.06695541 ,0.06699403 ,0.06684569 ,0.06688824 ,0.06645771 ,0.06634721 ,0.06568663 ,0.06591224 ,0.06299571 ,0.06352409 ,0.06205382 ,0.06198688 ,0.06256291 ,0.06365736 ,0.06386044 ,0.06344457 ,0.06370093 ,0.06323880 ,0.06413328 ,0.06515356 ,0.06506026 ,0.06518431 ,0.06524888 ,0.06528270 ,0.06471040 ,0.06477296 ,0.06426986 ,0.06423061 ,0.06510542 ,0.06481473
blocknet
blocknet
$0.11
-17.27%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
yearn-finance
yearn-finance
$8,853.72
7.95%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
sxp
sxp
$0.32
12.060%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
42 ثانیه پیش
25
1
خزانه‌داری بریتانیا برنامه‌های خود جهت راه‌اندازی NFT را متوقف کرد.
یک نهنگ قدیمی اتریوم 8 میلیون دلار ETH انتقال داد
1 ساعت پیش
14
6
بر اساس داده‌های مربوطه، نزدیک به ۹۰ درصد از ذخایر اتریوم در خارج از صرافی‌ها نگهداری می‌شود.
دنیل ریکاردو، راننده‌ی فرمول1 مک‌لارن، به سفیر جهانی صرافی OKX تبدیل شد.
2 ساعت پیش
17
9
صرافی رمز ارزی OKX به دنبال کسب مجوز فعالیت در حوزه ارز دیجیتال در هنگ کنگ است.
80 شرکت رمز ارزی به حضور در هنگ کنگ تمایل دارند
3 ساعت پیش
5
5
در حال حاضر شاخص ترس و طمع بازار روی سطح ۵۷ قرار دارد.
80 شرکت رمز ارزی به حضور در هنگ کنگ تمایل دارند
3 ساعت پیش
14
9
در حال حاضر شاخص ترس و طمع بازار روی سطح ۵۷ قرار دارد.
رشد 35 درصدی لیش
3 ساعت پیش
1
12
حجم معاملات بازار در شبانه روز اخیر حدود ۵۳ میلیارد دلار بوده است.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

متامسک به کاربران در مورد شایعات فریبنده ایردراپ در 31 مارس هشدار می دهد

متامسک به کاربران در مورد شایعات فریبنده ایردراپ در 31 مارس هشدار می دهد

هاسکینسون راه‌اندازی zkEVM را تبریک گفت

هاسکینسون راه‌اندازی zkEVM را تبریک گفت

طی 24 ساعت نزدیک به 1 میلیارد شیبا سوزانده شد

طی 24 ساعت نزدیک به 1 میلیارد شیبا سوزانده شد

مدیر ارشد فناوری ریپل پیشنهاد غیرمتعارفی مطرح کرد

مدیر ارشد فناوری ریپل پیشنهاد غیرمتعارفی مطرح کرد

CFTC لایت کوین را کالا نامید

CFTC لایت کوین را کالا نامید

جفت معاملاتی جدید XRP با TUSD در بایننس

جفت معاملاتی جدید XRP با TUSD در بایننس

413 دیدگاه