آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل استلار XLM

تحلیل استلار XLM

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از استلار در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت استلار را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

تحلیل استلار XLM امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی استلار XLM امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز استلار XML در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم ، دوستان خدمتتان عرض کردیم که با تشکیل شدن کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی، این ارز دارای روند صعودی بوده و در ادامه گفتیم که شاهد شکل‌گیری یک الگوی مثلث نیز هستیم و آن را ما نیز با خطوط آبی مشخص کرده ایم ، که قیمت در طی رشدی که انجام داده، ضلع بالایی را به طرف بالا شکانده و بر اساس آن الگو ، اهداف را به دست آورده و با باکس‌های قرمز مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر طبق انتظاری که داشتیم شاهد تشکیل پولبک به سطح شکسته شده هستیم و مجدد قیمت شروع به رشد کرده است و انتظار داریم قیمت به طرف باکس‌های قرمز رنگ نیز حرکت کند و به آنها دست یابد. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر کندل قرمزی شکل بگیرد، آن را موقت و مینور می‌دانیم.دوستان عزیز تحلیل های بیت کوین، اتریوم ،اونس جهانی طلا ، ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… به صورت روزانه بر روی سایت زوم ارز قرار می‌گیرد و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید.لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XLM امروز 15 فروردین 1403
تحلیل XLM امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل استلار XLM امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استلار XLM امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز استلار XML در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم ، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، با تشکیل شدن کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی، این ارز دارای روند صعودی بوده و اگر به یاد داشته باشید، خدمتتان گفتیم که احتمال تشکیل یک الگوی مثلث نیز وجود دارد. دوستان دقیقاً این اتفاق رخ داده و شاهد شکل‌گیری یک الگوی مثلث نیز هستیم و آن را ما نیز با خطوط آبی مشخص کرده ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت در طی رشدی که انجام داده، ضلع بالایی را به طرف بالا شکانده و بر اساس آن الگو ، اهداف را به دست آورده و با باکس‌های قرمز مشخص کرده‌ایم و انتظار داریم که قیمت در این تایم فریم به آن اهداف مد نظرمان نیز برسد. نکته‌ای که می بایست به آن اشاره کنیم این است که احتمال تشکیل پولبک به سطح شکسته شده نیز وجود دارد.دوستان عزیز تحلیل های بیت کوین، اتریوم ،اونس جهانی طلا ، ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… به صورت روزانه بر روی سایت زوم ارز قرار می‌گیرد و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید.لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XLM امروز 16 اسفند 1402
تحلیل XLM امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل استلار XLM امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استلار XLM امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز استلار XML در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم ،همانطور که مشاهده می‌کنید با تشکیل شدن کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی، این ارز دارای روند صعودی بوده و در ادامه خدمتتان گفتیم که احتمال اینکه بین باکس سبز و باکس قرمز شاهد شکل‌گیری یک تریدینگ رنج باشیم نیز وجود دارد‌ ،چرا که بعد از اینکه یک رشد خوب را تجربه کرده، شروع به یک اصلاح عمیق و افت قیمت تا ناحیه باکس سبز که به عنوان یک محدوده حمایتی معتبر و مهم مد نظر ما قرار دارد، نیز ادامه پیدا کرده است. و مجدد از آن ناحیه قیمت شروع به رشد کرده است.
دوستان اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان گفتیم که قیمت می‌تواند افت پیدا کرده و به طرف باکس سبز نیز حرکت کند که این اتفاق در حال رخ دادن است. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر بالاتر از باکس سبز و کف کندل لگ صعودی قبلی، شاهد تشکیل الگوهای بازگشتی و صعودی باشیم احتمال تشکیل یک الگوی مثلث نیز وجود دارد.
دوستان عزیز تحلیل های بیت کوین، اتریوم ،اونس جهانی طلا ، ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… به صورت روزانه بر روی سایت زوم ارز قرار می‌گیرد و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید.لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XLM امروز 18 بهمن 1402
تحلیل XLM امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

 


تحلیل استلار XLM امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استلار XLM امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون عالی باشد با تحلیل ارز استلار XML در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم ،همانطور که مشاهده می‌کنید با تشکیل شدن کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی، این ارز دارای روند صعودی بوده و در ادامه اگر توجه کنید بعد از اینکه یک رشد خوب را تجربه کرده، شروع به یک موج نزولی بزرگ کرده و افت قیمت تا ناحیه باکس سبز که به عنوان یک محدوده حمایتی معتبر و مهم مد نظر ما قرار دارد، نیز ادامه پیدا کرده است. و مجدد از آن ناحیه قیمت شروع به رشد کرده است.
دوستان به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم روزانه میرویم و اگر کمی با دقت بیشتری به چارت نگاه کنیم، متوجه تشکیل یک تریدینگ رنج بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز خواهیم شد و در حال حاضر قیمت به دنبال تکمیل لگ نزولی خود میباشد و هدف اصلی آن، ناحیه کف تریدینگ رنج نیز است.
دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XLM امروز 20 دی 1402
تحلیل XLM امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل استلار XLM امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استلار XLM امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز این ارز در تایم فریم هفتگی اخیراً یک تریدینگ رنج را تشکیل داده و برای اینکه بهتر این روند رنج را ببینیم یک تایم فریم پایین‌تر رفته و وارد تایم روزانه خواهیم شد و در این تایم کاملاً یک روند رنج دیده می‌شود که باکس‌های قرمز محدوده‌های کف و سقف ما را تشکیل داده‌اند انتظار داریم در بین این دو محدوده شاهد نوسان قیمت باشیم و در حال حاضر قیمت در حال تکمیل لگ نزولی می‌باشد و تریدینگ رنج از هر طرف که شکسته شود به اندازه عرض انتظار رشد یا نزول قیمت را می‌توانیم داشته باشیم.

تحلیل Xlm امروز 22 آذر 1402
تحلیل Xlm امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل استلار XLM امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استلار XLM امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز استلار XLM در یک ماه گذشته روند نزولی داشت. قیمت این ارز دقیقا به یک حمایت مهم در محدوده رند ۰.۱۰ دلار رسیده و با توجه به فشار فروش بالایی که در این محدوده وجود دارد، احتمال شکسته شدن این حمایت بالا است. در صورت شکست این محدوده، حمایت های بعدی که برای این ارز مشخص شده، در محدوده های ۰.۰۹۰ الی ۰.۰۹۵ دلار و محدوده ۰.۰۸۵ دلار است. اگر در ساعات و روزهای آینده نشانه های مثبت برای تغییر روند این ارز روی نمودار مشاهده شود، باید بازگشت قوی بالای محدوده ۰.۱۱ دلار ببینیم. در این صورت می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل استلار XLM امروز 19 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل استلار XLM امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استلار XLM امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز XLM در یک ماه گذشته روند رنجی داشت و قیمت این ارز بعد از اینکه حمایت محدوده ۰.۱۲ دلار را از دست داد، به حمایت رند ۰.۱۰ دلار برخورد کرد و در این ناحیه تقاضای خوبی ایجاد شد. از این حمایت ۲۵ درصد افزایش قیمت ثبت شده است، که نشان می دهده این محدوده پتانسیل واکنش مثبت دوم را هم می تواند داشته باشد. از طرفی به دلیل اینکه یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۱۳ دلار از قبل روی نمودار رسم شده بود، در این سطح واکنش منفی صورت گرفته است. پس قیمت این ارز بین دو محدوده مشخص شده روند رنجی را تشکیل داده است. برای کوتاه مدت به دلیل تشکیل نقدینگی در محدوده ۰.۱۱ دلار پتانسیل کاهش قیمت تا عدد ۰.۰۱۰۵ دلار وجود دارد. سپس در صورت واکنش مثبت به این محدوده، انتظار رشد قیمت داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل استلار XLM امروز 22 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل استلار XLM امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استلار XLM امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز XLM در طی یک ماه گذشته افزایش قیمت خیره کننده ای داشت. فشار بالای خرید به همراه حجم معاملات بالا، این ارز را به جمع برترین ارزهای بازار در طی یک هفته اخیر آورده است. بعد از شکست مقاومت محدوده ۰.۰۸۷ دلار و پولبک به این ناحیه، رشد قیمت بدون شکست خط روند صعودی کوتاه مدت ادامه پیدا کرد و به دلیل اخبار مثبتی که در بازار منتشر شد، این ارز با کندل های اسپایک صعودی، اصطلاحا پامپ شد. رشد تقریبا ۱۰۰ درصدی، قیمت استلار را به مقاومت محدوده ۰.۱۹ دلار رساند و در این ناحیه واکنش منفی شدیدی مشاهده شده است. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت این ارز در موج اصلاحی به محدوده حمایت ۰.۱۲۵ دلار واکنش مثبت خوبی نشان داده است. پس تا زمانی که این حمایت حفظ شود، می توانیم انتظار رشد قیمت را تا محدوده مقاومت ۰.۱۷ دلار داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل استلار XLM امروز 28 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل استلار XLM امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز XLM در یک ماه گذشته روند نزولی خود را حفظ کرد و به دلیل فشار فروش بالایی که در آلت کوین ها و بازار به وجود آمده بود، حمایت خود را در محدوده ۰.۰۸۷ دلار دست داد. این ارز دقیقا تا کف قبلی در محدوده ۰.۰۷۶ دلار کاهش داشت و مجددا در این محدوده با افزایش تقاضا رو به رو شد. بازگشتی که صورت گرفته، برای تغییر روند نیاز دارد که از مقاومت محدوده ۰.۰۸۷ دلار عبور کند. اگر این مقاومت حتی به صورت فیک شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که در تایم فریم روزانه مجددا روند قیمت صعودی شده باشد. در تایم فریم های پایین تر روند قیمت صعودی است و تا زمانی که خط روند صعودی کوتاه مدت حفظ شود، می توانیم انتظار شکست مقاومت پیش رو را داشته باشیم. اهداف بالاتر در صورتی که فشار خرید ادامه داشته باشد، در محدوده ۰.۰۹۱ دلار قرار گرفته است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل استلار XLM امروز 31 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل استلار XLM امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استلار XLM امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز XLM در طی یک ماه گذشته روند کاملا نزولی خود را حفظ کرده است. این ارز برای ششمین هفته متوالی در حال ثبت کندل نزولی می باشد. اما قدرت کندل ها نسبت به کندل های نزولی اولیه کاهش پیدا کرده است. این نشان می دهد که قیمت به محدوده های حمایت نزدیک شده است. همانطور که مشاهده می کنید، برای ارز XLM یک کانال نزولی در نظر گرفته شده است. کف این کانال با یک ناحیه قوی در محدوده ۰.۰۷۸۵ الی ۰.۰۸۲۰ دلار همپوشانی پیدا کرده است. برای کوتاه مدت یک کانال رنج در محدوده فعلی روی نمودار مشاهده می شود. کف این کانال، قیمت ۰.۰۸۶ دلار را نشان می دهد. در صورتی که این حمایت شکسته شود، هدف بعدی فروشندگان در محدوده مشخص شده بعدی خواهد بود. تا زمانی که سقف کانال نزولی کوتاه مدت پرقدرت شکسته نشود، نمی توانیم انتظار تغییر روند و پایان اصلاح را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل استلار XLM امروز 4 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل استلار XLM امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استلار XLM امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز XLM در طی یک ماه گذشته کاهش قیمت ۱۵ درصد را ثبت کرده است. برای این ارز در تحلیل قبلی یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۱۰۷ الی ۰.۱۱۱ دلار در نظر گرفته شده بود، که احتمال اصلاح قیمت از این محدوده وجود داشت. با رنج شدن روند قیمت زیر این سطح و کاهش شدید فشار خرید، الگوی سقف دوگانه روی نمودار شکل گرفت و این الگو در اثر فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، تایید شد. کاهش بیشتر قیمت موجب تغییر روند در تایم فریم های پایین و در تایم فریم روزانه، موجب ورود قیمت به موج اصلاحی شده است.

با رسم فیبوناچی رتریسمنت (اصلاحی) محدوده ۵۰ درصد موج صعودی که عدد ۰.۰۹۲۳ دلار را نشان می دهد، دقیقا با واکنش مثبت خوبی همراه بوده است. بنابراین پتانسیل یک نوسان مثبت برای این ارز تا محدوده مقاومت ۰.۱۰۰، ۰.۱۰۳ و ۰.۱۰۵ دلار وجود دارد. از این مقاومت ها مجددا انتظار واکنش منفی و ادامه روند اصلاحی را داریم. با توجه به فشار فروش بالایی که شکل گرفته است، احتمال اینکه موج اصلاحی تبدیل به روند رنج شود، وجود دارد. بنابراین ممکن است قیمت مدتی بین سطوح مشخص شده نوسان داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل استلار XLM امروز 6 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل استلار XLM امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استلار XLM امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز XLM در طی یک ماه گذشته نوسانات شدیدی داشت. در قیمت این ارز در ابتدا با شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت خود، تا قیمت ۰.۰۷۵ دلار کاهش پیدا کرد، اما به دلیل اینکه سطوح در نظر گرفته شده در گذشته واکنش‌های خوبی داشت، در آخرین برخورد نیز مجددا واکنش مثبت قوی مشاهده شد. از محدوده واکنش تا امروز بیش از ۴۰ درصد افزایش قیمت برای این ارز ثبت شده است. با شکسته شدن مقاومت محدوده ۰.۱۰۰ دلار، در صورت تثبیت قیمت، می‌توانیم اهداف بالاتری برای این ارز در نظر داشته باشیم.

برای کوتاه مدت، محدوده مقاومت ۰.۱۰۷ الی ۰.۱۱۰ دلار مقاومتی است که می‌تواند با واکنش منفی و اصلاح همراه باشد. قیمت این ارز در تایم روزانه و ۴ ساعته در فاز اسپایک قرار دارد، که نشانه فشار بالای خرید می‌باشد. پس در صورت مساعد بودن شرایط بازار و حفظ حمایت‌ها، پتانسیل شکست مقاومت پیش رو و رشد بیشتر تا محدوده مقاومت ۰.۱۲۹ الی ۰.۱۳۷ دلار برای ارز استلار وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل استلار XLM امروز 9 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل استلار XLM امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی استلار XLM امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز XLM در هفته گذشته روند نزولی داشت. فشار فروشی که بعد از رسیدن قیمت به مقاومت محدوده ۰.۰۹۷ الی ۰.۱۰ دلار ایجاد شد، همزمان با اصلاح قیمت بیت کوین رخ داد، و موجب کاهش ۱۱ درصدی ارزش این ارز شده است. قیمت این ارز را در تایم روزانه می‌توانیم داخل یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر بگیریم. تا زمانی که حمایت کف کانال و حمایت استاتیک محدوده ۰.۰۸۴ الی ۰.۰۸۶ دلار شکسته نشود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که حمایت خریداران، مجدداً موجب افزایش قیمت تا اهداف بالاتر گردد.

اهدافی که در محدوده‌های میدلاین کانال یعنی قیمت ۰.۰۹۲ و سقف قبلی در محدوده رند ۰.۱۰ دلار قرار گرفته است، که می‌تواند هدف‌های خریداران کوتاه مدت باشد. اما واکنش مثبت و بازگشت خوبی که در تایم فریم هفتگی مشاهده می‌شود، می‌تواند نشانه‌های اولیه رشدهای قوی در روزهای آینده برای این ارز باشد. بنابراین محدوده حمایت کف کانال صعودی این ارز را می‌توانید زیر نظر داشته باشید. همچنین در محدوده ۰.۰۸۹ الی ۰.۰۹۱ دلار مقاومتی مشاهده می‌شود که شکست آن نیاز به حمایت ویژه‌ای از طرف خریداران دارد. پس با شکست این سطح می‌توانیم انتظار اهداف بالاتری را در میان مدت داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل استلار XLM امروز 10 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 9 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در هفته گذشته روند رنجی داشت. اما قیمت همچنان داخل کانال صعودی کوتاه مدت می باشد. حرکت صعودی می تواند تا مقاومت محدوده ۰.۰۹۷ الی ۰.۱۰ دلار ادامه داشته باشد. همچنین حمایتی که در تحلیل قبلی در قیمت ۰.۰۹۰ دلار در نظر گرفته شده بود، در این هفته مانع از ریزش و کاهش قیمت شده است. مقاومت فعلی به دلیل رند بودن می تواند از نظر روانی واکنش منفی ایجاد کند، و یکی از اهداف خریداران ارز استلار باشد. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت به سقف کانال نزولی اصلی نزدیک شده است، و مقاومت فعلی را تقویت کرده است. بنابراین حتی در صورت شکست می تواند احتمال فیک بریک اوت را افزایش دهد. پس در این صورت مقاومت دوم در محدوده ۰.۱۰۷ الی ۰.۱۱۰ دلار می تواند واکنش منفی قوی تری داشته باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 9 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل استلار XLM امروز ۲۵ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در هفته گذشته افزایش قیمت آن ادامه داشت، و با حمایت خریدارانش به اهدافی را که برای آن در نظر گرفته بودیم، رسید. هدف دوم این ارز در محدوده دقیق ۰.۰۹۰۵ دلار بود، که قیمت به محض برخورد به این سطح واکنش منفی داشت، و خریداران کوتاه مدت سیو سود انجام دادند. این برگشت قوی هنوز باعث تغییر روند در تایم فریم روزانه نشده است، اما در تایم ۴ ساعته کاملا سقف و کف های بالاتر قابل مشاهده است. قیمت داخل یک کانال باریک صعودی است، و اگر کف کانال شکسته شود، اصلاح قیمت می تواند تا محدوده ۰.۰۸۲ الی ۰.۰۸۱ دلار ادامه داشته باشد.

اما سطح حمایت قوی تر و با اطمینان بالاتر در محدوده ۰.۰۷۷ الی ۰.۰۷۹ دلار قرار گرفته است، که می تواند مجددا یک ناحیه تقاضای قوی را ایجاد کند. به طور کلی با این حرکت قوی برگشتی یک روند رنج می تواند در تایم فریم روزانه تشکیل شود. البته سقف این کانال رنج در محدوده بالاتری از قیمت فعلی قرار دارد، که سطح ۰.۰۹۷ الی ۰.۱۰۰ دلار را شامل می شود. این موج صعودی با احتمال بالایی بعد از پولبک به سطوح مشخص شده می تواند یک تلاش دیگر تا مقاومت مشخص شده به همراه داشته باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 25 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۵ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 18 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در طی هفته گذشته افزایش قیمت خوبی داشت. در تحلیل قبلی احتمال برگشت را با توجه به الگوی کف دو قلوی تشکیل شده داده بودیم، که دقیقا با شکست مقاومت محدوده ۰.۰۷۲۵ دلار الگو تایید شد، و پولبک به این حمایت موجب رشد قیمت تا مقاومت بالاتری در محدوده ۰.۰۷۵ دلار شد. یکی از مقاومت های مهم در محدوده ۰.۰۷۷ دلار در نظر گرفته شده است. این مقاومت با خط روند نزولی همپوشانی دارد، و شکست آن می تواند روند را در تایم فریم ۴ ساعته تغییر دهد. در زمان نگارش این تحلیل روند ارز XLM در تایم ۴ ساعته رنج است. در بازه زمانی روزانه، برای تغییر روند نیاز است که اندیکاتور RSI بالای سطح ۶۰ برگردد. در غیر اینصورت واگرایی تشکیل شده صرفا می تواند باعث ایجاد یک پولبک در روند نزولی شود. سطوح مقاومت بعدی در صورت افزایش قدرت خریداران در قیمت های ۰.۰۸۲ و ۰.۰۹۰ دلار در نظر گرفته شده است.

تحلیل استلار XLM امروز 18 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 11 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در طی هفته گذشته روند نزولی با شیب ملایم داشت، و قیمت آن در محدوده ای قرار گرفته است که احتمال شکست کامل حمایت تایم ماهانه را افزایش داده است. خط روند نزولی که روی نمودار در نظر گرفته شده بود، هنوز شکسته نشده است و قیمت فاصله زیادی با خط روند نزولی دارد. یک مقاومت در محدوده ۰.۰۷۷۷ دلار در نظر گرفته شده است، که این محدوده سقف آخرین موج نزولی در تایم ۴ ساعته می باشد. از طرفی یک الگوی کف دو قلو در محدوده ۰.۰۷۱۰ دلار تشکیل شده است، که شکست مقاومت ۰.۰۷۲۵ دلار می تواند این الگو را تایید کند.

البته در صورتی که کندل صعودی بالای این ناحیه تشکیل شود. در اینصورت می توانیم برای هفته آینده انتظار داشته باشیم که خریداران یک تلاش برای برگرداندن قیمت به مقاومت های داینامیک مشخص شده داشته باشند. بعد از واکنش احتمالی به این مقاومت، احتمال تست مجدد سطح حمایت و تشکیل الگوی کف دو قلو وجود دارد، که با شکست مقاومت الگو تایید می شود. در این صورت اهداف بالاتر را می توانیم در محدوده های ۰.۰۸۲ و ۰.۰۹۰ دلار در نظر داشته باشیم.

تحلیل استلار XLM امروز 11 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 4 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت، اما به دلیل فشار فروشی که دو هفته قبل روی این ارز به وجود آمد، و سناریو های بازگشتی را خنثی کرد، کف قبلی آن در محدوده ۰.۰۸۰ دلار کاملا شکسته شد، و این ناحیه اکنون به مقاومت جدی و مهمی تبدیل شده است. همچنین مقاومت داینامیکی که از گذشته روی نمودار در نظر گرفته بودیم، با مقاومت استاتیک همپوشانی دارد، و نمی توانیم انتظار شکست این سطوح را حداقل در برخورد اول داشته باشیم.

نبود تمایل و قدرت خریدار در این ارز موجب شده تا قیمت آن در تایم فریم هفتگی به نواحی بسیار حساسی برگشت داشته باشد. حمایت فعلی که در حال شکسته شدن می باشد، دقیقا در محدوده ای است که در سال ۲۰۲۰ یک حرکت صعودی قوی از این سطح مشاهده شد. اما حمایت دوم در محدوده تغییر روند قیمت از نزولی به صعودی در سال ۲۰۲۰ می باشد. بنابراین محدوده دوم قدرت بسیار بالایی برای برگرداندن روند و یک نوسان مثبت در کوتاه مدت دارد. پس همچنین باید برای تغییر روند تا زمان شکست خط روند نزولی منتظر ماند.

تحلیل استلار XLM امروز 4 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 20 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در طی دو هفته گذشته روند کاملا رنجی را به ثبت رسانده است. یکی از نشانه های روند رنج می تواند کاهش حجم معاملات باشد، و همانطور که مشاهده می کنید، حجم نسبت به ماه گذشته به شدت کاهش یافته است. قیمت این ارز بعد از واکنش منفی به محدوده مقاومت ۰.۰۹۰ دلار مجددا به کف قبلی خود برگشته است. در زمان نگارش این تحلیل یک مقاومت مینور در محدوده ۰.۰۸۵ دلار در نظر گرفته شده است، که شکست آن می تواند باز هم قیمت را به محدوده ۰.۰۹۰ دلار برگرداند. یکی از دلایل روند رنج ارز استلار وجود تعداد بالایی از سطوح تغییر روند در تایم فریم های مختلف می باشد، که این سطوح به دلیل نزدیک بودن به یکدیگر باعث فشردگی قیمت شده است.

بنابراین تنها در صورتی که ریزش شدید در بازار نداشته باشیم و حمایت خریداران به وضوح مشاهده شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که این سطوح با کندل های صعودی قوی تبدیل به حمایت شود. در غیر اینصورت با فشار فروش بیشتر می توانیم کاهش بیشتری در این ارز در هفته جاری انتظار داشته باشیم. لازم به ذکر است که پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI مشاهده می شود. بنابراین بعد از شکل گیری واگرایی مثبت، اگر خط روند نزولی در تایم ۴ ساعته به سمت بالا شکسته شود، می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

تحلیل استلار XLM امروز 20 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 6 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در طول هفته گذشته واکنش خوبی به سطح حمایت ماهانه خود نشان داد. قیمت این ارز بعد از اینکه با فشار فروش به سطح حمایت کف قبلی برخورد کرد، به دلیل تشکیل واگرایی مثبت در تایم روزانه  تشکیل الگوی کف دو قلو در تایم ۱ ساعته افزایش قیمت داشت. روند در تایم فریم ۱ ساعته صعودی شده است، اما هنوز در تایم ۴ ساعته روند صعودی نشده است، و می توانیم ناحیه رنجی را روی نمودار ببینیم. چند محدوده حمایت مقاومت روی نمودار در نظر گرفته شده است.

نزدیک ترین مقاومت که قیمت فعلی زیر این سطح قرار دارد، در محدوده ۰.۰۹۰  دلار است، که اگر این سطح با فشار خرید شکسته شود، اهداف بعدی خریداران در محدوده های ۰.۰۹۷ الی ۰.۱۰۰ دلار می باشد. در حالت کلی به دلیل قیمت این ارز در تایم فریم های بالا روی سطوح حمایتی مهم ی قرار گرفته است، احتمال رنج شدن روند آن برای مدت چند هفته زیاد می باشد. رشد قیمت می تواند بعد از رسیدن به مقاومت محدوده رند ۰.۱۰ دلار، با واکنش منفی همراه باشد، و مجدا سطوح حمایت می تواند تست شود.

تحلیل استلار XLM امروز 6 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 29 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در طی هفته گذشته روند رنجی را در محدوده قیمت ۰.۰۹۰ دلار به ثبت رسانده است. با توجه به موج نزولی بسیار قوی که باعث شکسته شدن حمایت ۰.۰۹۸ الی ۰.۱۰۵ دلار شد، هیچ تلاشی از سوی خریداران برای پس گرفتن این حمایت صورت نگرفت. قدرت کامل در دست فروشندگان می باشد. در بازه زمانی ۴ ساعته یک الگوی مثلث متقارن می توانیم در نظر بگریم. در صورت افزایش فشار فروش و شکست کف الگو، احتمال ریزش بیشتر تا محدوده های حمایت ۰.۰۵۰ الی ۰.۰۵۸ دلار بسیار محتمل خواهد بود.

البته یک محدوده حمایت دیگر در قیمت ۰.۰۶۲ الی ۰.۰۶۵ دلار در نظر گرفته شده است، که احتمال شکست این ناحیه به صورت فیک و ریزش بیشتر تا حمایت اصلی وجود دارد. تمام موارد سناریو نزولی در صورتی است که بیت کوین وارد کانال قیمتی ۱۵ هزار دلار شده و حتی کف قبلی خود را در محدوده حمایت ۱۵۸۰۰ دلار از دست بدهد. برای کوتاه مدت در آخرین کندل تایم فریم ۴ ساعته فشار فروش مشاهده می شود. در صورتی که کندل به همین صورت بسته شود، و زیر خط روند صعودی باشد، فشار فروش می تواند قیمت را به محدوده کف قبلی ۰.۰۸۰ دلار برگرداند. نحوه برخورد قیمت به این حمایت برای ادامه روند قیمت بسیار اهمیت دارد.

تحلیل استلار XLM امروز 29 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 22 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در طول هفته گذشته روند نزولی شدیدی داشت. بعد از طی مدت زمان ۱۵۰ روز طی کردن یک روند رنج بین محدوده مقاومت ۰.۱۳ دلار و حمایت رند ۰.۱۰۰ دلار در طی هفته گذشته با فشار فروش سنگینی که در بازار به وجود آمد از این روند رنج خارج شد، و تشکیل موج نزولی جدیدی داد، که قیمت این ارز را به محدوده ۰.۰۸۰ دلار رساند. در این ناحیه از گذشته یک محدوده حمایت بسیار قوی که مربوط به بازه زمانی ماهانه می باشد روی نمودار در نظر گرفته شده بود و همان طور که مشاهده می کنید واکنش مثبت بسیار قوی از این محدوده مشاهده شده است. اما همچنان مومنتوم روند نزولی است و ادامه نوسانات قیمت در صورتی که بازار ریزش بیشتری نداشته باشد، می تواند بین این محدوده حمایت و مقاومت رند ۰.۱۰۰ دلار ادامه داشته باشد. بنابراین برای هفته جاری پیش بینی یک روند رنج با تمایلات نزولی را می توانیم داشته باشیم.

تحلیل استلار XLM امروز 22 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 8 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۸ آبان ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۸ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز استلار XLM در طی هفته گذشته کاملا روند رنج خود را حفظ کرده است، و قیمت این ارز هنوز بین محدوده مقاومت ۰.۱۱۶ تا حمایت ۰.۱۰۷ دلار در نوسان می باشد. در تایم فریم ۴ ساعته نیز این روند رنج وجود دارد. همچنین هفته گذشته برای این ارز یک خط روند نزولی در تایم ۴ ساعته در نظر گرفته شده بود، که شکست این خط روند، هشدار تغییر جهت برای کوتاه مدت داشت. بعد از پولبک به خط روند، قیمت این ارز رشد ۵ درصدی داشت، اما برخورد مجدد به محدوده مقاومت به دلیل قدرت پایین خریداران و حجم معاملات پایین باعث شکست کامل مقاومت نشده است.

بنابراین در آخرین کندل تایم ۴ ساعته و در زمان نگارش این تحلیل مجدداً برگشت قیمت زیر محدوده مقاومت در حال مشاهده شدن است، و کندل ۴ ساعته در صورتی که به همین صورت با قدرت بسته شود، می ‌توانیم انتظار ادامه روند رنج را برای XLM داشته باشیم. اما در صورتی که محدوده ۰.۱۱۳ دلار با واکنش مثبت همراه باشد، احتمال شکسته شدن مقاومت محدوده ۰.۱۱۵ دلار وجود خواهد داشت. در بازه زمانی روزانه مشاهده می شود با اینکه قیمت از کانال نزولی خارج شده اما قدرت خریداران هنوز برای رشد قیمت کافی نبوده است، و اگر برگشتی در بازار باشد، احتمال اینکه قیمت با فشار فروش به سمت حمایت پایین تر در محدوده رند ۰.۱۰ دلار برگشت داشته باشد وجود دارد.

تحلیل استلار XLM امروز 8 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۸ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل استلار XLM امروز ۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در هفته گذشته روند رنجی داشت، و نوسانات قیمت این ارز بین مقاومت محدوده ۰.۱۱۵ الی ۰.۱۰۷ دلار به ثبت رسیده است. همچنان در بازه زمانی روزانه روند قیمت این ارز رنج می باشد. آخرین کندل ها نسبت به گذشته قیمتی کمترین حجم معاملات را در طی ۴ ماه گذشته داشته است.

اگر به نمودار قیمت این ارز در تایم فریم هفتگی نگاه کنید، می توانید مشاهده کنید که کندل دو هفته قبل با ۱۲ درصد کاهش، تمام کندل های سبز رنگ را خنثی کرده است و این نشان می‌ دهد که هنوز قدرت فروشندگان در این ارز بالا می باشد، و روند رنج می تواند ادامه داشته باشد. همچنین در بازه زمانی چهار ساعته مقاومتی که در محدوده ۰.۱۱۶ دلار در نظر گرفته شده بود، تا زمانی که شکسته نشود روند قیمت صعودی نخواهد شد. یک خط روند نزولی می توان در تایم ۴ ساعت روی نمودار در نظر گرفت. شکست این خط روند می تواند یکی از نشانه ها برای تغییر روند باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 1 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل استلار XLM امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در هفته گذشته به دلیل سیو سود خریداران کوتاه مدت در محدوده مقاومت سقف قبلی، نوسانات نزولی آن ادامه پیدا کرد و با شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت قیمت از روند کوتاه‌ مدت صعودی خارج شد. فشار فروشی که در سه روز گذشته در بازار به وجود آمد، موجب کاهش قیمت این ارز تا محدوده حمایت ۰.۱۰۷ دلار شد. اما با برگشت یک سری از شاخص ها مانند شاخص کل بازار شاهد برگشت سریع قیمت آلت کوین ها بودیم و قیمت به محدوده مقاومت ۰.۱۱۳ دلار بازگشت. این مقاومت هنوز شکسته نشده و سه کندل آخری که روی نمودار مشاهده می کنید با واکنش به این محدوده همراه بوده است.

به دلیل اینکه با فشار فروشی که در کندل های نزولی قبلی مشاهده می شود، احتمال واکنش قیمت به مقاومت فعلی و کاهش مجدد تا سطوح حمایتی پایین تر برای تست این حمایت ها وجود دارد. همانطور که مشاهده می کنید در بازه زمانی روزانه یک روند رنج با دامنه نوسان ۳۰ درصد روی نمودار مشخص شده می باشد و در حال حاضر جهت حرکت قیمت ارز استلار نزولی است و می تواند حرکت به سمت محدوده های حمایت صورت بگیرد. اما در صورتی که حمایت خریداران بتواند قیمت را بالای محدوده ۰.۱۱۶ دلار برگرداند، سطوح مقاومتی مینور می توانند به حمایت تبدیل شوند و مجدداً روند این ارز در بازه زمانی ۴ ساعته می تواند از حالت نزولی به صعودی تغییر پیدا کند.

تحلیل استلار XLM امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل استلار XLM امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز استلار XLM در طی هفته گذشته افزایش قیمت خوبی را به ثبت رساند. برای این ارز یک حمایت در محدوده ۰.۱۱۴۰ الی ۰.۱۱۳۰ دلار در نظر گرفته شده بود، که با واکنش مثبت خوبی که به این محدوده مشاهده شد، قیمت این ارز افزایش ۱۰ درصدی را به ثبت رساند. برای این محدوده فعلی می توانید یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر بگیرید. قیمت در حال افزایش بوده و پتانسیل برخورد به مقاومت محدوده ۰.۱۳۱۰ الی ۰.۱۳۵ دلار وجود دارد.

اگر فشار خرید در بازار داشته باشیم، و محدوده مقاومت مشخص شده شکسته شود، هدف بعدی خریداران می تواند مقاومت ۰.۱۵۰ الی ۰.۱۶۰ دلار باشد. این محدوده مقاومت اصلی ارز استلار می باشد، و احتمال واکنش منفی در این محدوده و سیو سود خریداران کوتاه مدت وجود دارد. روی اندیکاتور RSI یک الگوی کنج صعودی تشکیل شده است، و تا زمانی که این اندیکاتور داخل الگو قرار داشته باشد، می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

تحلیل استلار XLM امروز 17 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 10 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در هفته های گذشته رشد قیمت خوبی را تجربه کرد. بعد از اینکه قیمت این ارز در محدوده حمایت ۰.۰۹۸ الی ۰.۱۰۵ دلار واکنش مثبت همراه شد و از کانال نزولی خود خارج شد، قیمت به سقف کانال نزولی شکسته شده پولبک زد، و از این محدوده شاهد رشد ۳۰ درصدی قیمت بودیم. قدرت خریدار با اینکه زیادتر از قدرت فروشندگان بود، اما به سختی قیمت به محدوده مقاومت ۰.۱۳۰ الی ۰.۱۳۵ دلار رسید. با هر بار شکست مقاومت ها فشار فروش در بازار افزایش پیدا می کرد، تا اینکه در برخورد به این مقاومت واکنش بسیار شدید مشاهده شد، و در روزهای بعد از آن شاهد ریزش سنگین ۲۰ درصدی و پولبک به سقف کانال نزولی اصلی بودیم.

تمامی محدوده های مقاومتی که روی نمودار در نظر گرفته شده بود، با واکنش دقیق همراه بوده و مجددا از محدوده حمایت ۰.۱۰۷ الی ۰.۱۷۸ دلار رشد قیمت این ارز را شاهد هستیم. همچنین مقاومت محدوده ۰.۱۱۳ دلار نیز به حمایت تبدیل شده و قیمت بعد از خروج کامل از کانال نزولی بزرگ می تواند رشد بیشتری داشته باشد. مقاومت مهمی که در محدوده ۰.۱۴۶ الی ۰.۱۶۰ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده می تواند هدف اول خریداران باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 10 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 20 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز استلار XLM کندل هفتگی خود را روی حمایت روزانه خود که در محدوده ۰.۱۰۰۰ دلار قرار دارد، بسته است. در این هفته نیز که در انتهای آن قرار داریم، از این محدوده حمایت یک تلاش از سوی خریداران انجام شده است. قیمت با رشدی که داشت، تا مقاومت ۰.۱۱۳۰ دلار حرکت صعودی را ادامه داد، اما یک واکنش شدید به این مقاومت روی نمودار به ثبت رسیده است. کندل های تایم فریم ۴ ساعته بالای این محدوده قرار گرفته است، که می تواند نشانه ادامه رشد قیمت و برخورد به مقاومت محدوده ۰.۱۱۸۰ الی ۰.۱۲ دلار باشد.

واگرایی مثبت اندیکاتور MACD در تایم فریم چهار ساعته شناسایی شده است، که بعد از برخورد قیمت به مقاومت اصلی، انتظار واکنش منفی را از این ناحیه داریم. سقف کانال نزولی نیز در همین محدوده مقاومت قرار گرفته است که این محدوده را تقویت کرده است. تایید این محدوده مقاومت با اندیکاتور ایچیموکو قابل مشاهده است. خطوط افقی ابر اندیکاتور دقیقا در محدوده مقاومت ذکر شده قرار گرفته است.

تحلیل استلار XLM امروز 20 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 13 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در طول هفته گذشته روند کاملا رنجی داشته است. قیمت این ارز بعد از فشار فروشی که در بازار اعمال شد، روی محدوده حمایت ۰.۰۹۸ الی ۰.۱۰۵ دلار متوقف شد، اما قدرت خریدار برای برگرداندن قیمت به سطوح مقاومتی بالاتر کافی نبوده است. همچنین حجم معاملات نیز در چند روز گذشته کاهش شدیدی داشته، که نشان می‌دهد معامله گران در مورد ادامه روند قیمت دچار سردرگمی شده اند. در بازه زمانی ۴ ساعته همچنان روند قیمت نزولی است، و شاهد سقف و کف های پایین تر هستیم.

بنابراین می توانیم روی حمایت روزانه یک کانال نزولی برای قیمت در نظر بگیریم. شرایط خروج از کانال نزولی در صورتی فراهم می‌شود که خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۱۰۸۰ برگردانند، و تثبیت قیمت داشته باشیم، روند قیمت می تواند از حالت کاملا نزولی خارج شود. یک خط روند صعودی نیز داخل کانال می تواند کمک بسیاری در تحلیل های کوتاه مدت داشته باشد. در صورت شکست خط روند از پایین، مجددا روند نزولی از سر گرفته خواهد شد، و هدف فروشندگان محدوده رند ۰.۱۰۰ دلار خواهد بود.

تحلیل استلار XLM امروز 13 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 23 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XLM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XLM را مشاهده کنید.

رمز ارز XLM در طی هفته های گذشته به خوبی توسط خریداران حمایت شده است. قیمت استلار با توجه به اینکه مقاومت میدلاین کانال خود را تبدیل به حمایت کرده بود، و در نیمه اول کانال نزولی بلند مدت قرار گرفته بود، با رشد بیشتری همراه شد. یک واکنش منفی قبل از برخورد قیمت به سقف کانال نزولی مشاهده شده است، و مقاومت استاتیکی که در محدوده ۰.۱۳۹ دلار قرار گرفته است، واکنش سنگینی را نشان می دهد.

برای هفته جاری نوسانات قیمت بین این مقاومت و حمایتی که در محدوده ۰.۱۲ دلار قرار گرفته است، می تواند ادامه داشته باشد. همچنین در صورت شکست خط روند صعودی کوتاه مدت، احتمال اصلاح و برگشت به سمت حمایت های پایین در محدوده های ۰.۱۰ دلار وجود خواهد داشت. قیمت هنوز از ابر ایچیموکو به طور کامل خارج نشده است، پس احتمال برگشت قیمت نیز بالا می باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 23 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 2 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM  در طی هفته گذشته یک کندل رنج در محدوده کندل های قبلی به ثبت رسانده است. حمایتی که برای ارز استلار در محدوده ۰.۱۰۰ الی ۰.۱۰۵ دلار در نظر گرفته شده بود، مجددا مانع از ریزش قیمت شد، و قیمت در این هفته با افزایش ۶.۱۹ درصد همراه بوده است. در تایم روزانه شاهد یک روند رنج بین محدوده حمایت ماهانه و مقاومت ۰.۱۲۳۰  الی ۰.۱۲۷۰ دلار هستیم و در زمان نگارش این تحلیل، جهت حرکت قیمت به سمت مقاومت مورد نظر می باشد.

با توجه به اینکه یک الگوی مثلث در تایم فریم ۴ ساعته تشکیل شده است، در صورت شکست کامل الگو از بالا و همچنین حفظ حمایت میدلاین کانال نزولی، رشد قیمت می تواند تا محدوده ۰.۱۳ دلار ادامه داشته باشد. اندیکاتور MACD هنوز زیر سطح صفر قرار دارد، و قیمت در صورت حفظ محدوده حمایت فعلی، می تواند تا سطوح مقاومت ذکر شده به رشد خود ادامه دهد.

تحلیل استلار XLM امروز 2 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 26 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM درطی هفته گذشته روند رنج خود را در محدوده حمایت ۰.۱۱ الی ۰.۱۰ دلار ادامه داده است. قیمت همچنان در روند کلی نزولی قرار دارد، و حتی میدلاین کانال نزولی نیز هنوز به عنوان مقاومت عمل می کند. حتی برخلاف سایر ارزهای بازار، ارز استلار در هفته گذشته مجددا کف پایین تری به ثبت رسانده است، اما کف های قبلی به صورت موقت شکسته شده بودند، و مجددا شاهد برگشت کندل ها به بالای این ناحیه حمایتی بوده ایم. در تایم فریم ۴ ساعته نشان می دهد، مقاومتی که در محدوده ۰.۱۲۳ الی ۰.۱۲۷ دلار روی نمودار رسم شده است، تا زمانی که تبدیل به حمایت نشود، در بهترین حالت در صورت حفظ حمایت ۰.۱۰ دلار، روند رنج همچنان می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 26 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 12 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM در هفته گذشته با ریزش قیمت مواجه شد. به دلیل اینکه روند اصلی در تایم فریم روزانه نزولی می باشد، قیمت در برخورد به مقاومت محدوده ۰.۱۲ الی ۰.۱۳ دلار با واکنش منفی همراه بوده است. از طرف دیگر حرکت نزولی و فشار فروش قیمت را به کف قبلی رسانده است. بنابراین در صورتی که واکنش به محدوده حمایت ۰.۱۰۰ الی ۰.۱۰۵ دلار مشاهده شود، انتظار داریم که برگشت قیمت و ادامه روند رنج را در محدوده حمایت فعلی و مقاومت ۰.۱۵ الی ۰.۱۶ دلار شاهد باشیم.

همچنین در صورتی که ریزش مجددی در بازار شاهد باشیم، انتظار می رود که قیمت به کف حمایت محدوده ۰.۰۸۷ دلار برخورد داشته باشد. برای ماه جاری تا زمانی که قیمت زیر سطح ۰.۱۲ دلار قرار داشته باشد، جهت حرکت قیمت به سمت حمایت های پایین تر خواهد بود.

تحلیل استلار XLM امروز 12 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 5 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM در طی هفت روز گذشته با حمایتی که توسط خریداران داشت، رشد قیمت آن تا محدوده مقاومت ۰.۱۳ دلار ادامه داشت، و مقاومت اولی که در قیمت ۰.۱۱۹ الی ۰.۱۲ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، به طور موقت شکسته شده است. قیمت به این محدوده حمایت واکنش خوبی نشان داده است، و با توجه به اینکه بین حمایت فعلی و مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی در حال فشرده شدن می باشد، در صورت حفظ حمایت خریداران، با شکست خط روند، پتانسیل رشد قیمت تا محدوده سقف کانال نزولی در قیمت ۰.۱۵۶ الی ۰.۱۶۵ دلار فراهم خواهد شد. در بازه زمانی ۴ ساعته نیز روند قیمت همچنان صعودی می باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 5 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 29 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۲۹خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM در طول هفته گذشته نوسانات رنجی بین محدوده مقاومت ۰.۱۲ الی ۰.۱۲۵ دلار و حمایت محدوده ۰.۱۰ دلار داشته است. با توجه به اینکه واکنش خوبی به سطح حمایت مشاهده شده است، در صورت شکسته شدن خط روند نزولی، امکان رشد قیمت تا سقف کانال فراهم خواهد شد. فشار خریدی که در ساعت گذشته روی نمودار مشاهده شده است، موجب عبور قیمت از ابر اندیکاتور Ichimoku شده است.

در صورت تثبیت بالای محدوده ۰.۱۱۲۰ دلار، امکان رشد بیشتر و حمایت خریداران تا محدوده مقاومت ۰.۱۱۹۰ الی ۰.۱۲.۲۵ دلار وجود دارد، و در صورت شکست این مقاومت، هدف بعدی در محدوده ۰.۱۳۵ دلار می باشد. تا زمانی که هدف دوم تبدیل به حمایت نشود، ادامه نوسانات قیمت داخل کانال نزولی مورد انتظار می باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 29خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۹خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 22 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۲۲خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM در طی هفته گفته نوسانات رنجی روی سطح حمایت ماهانه خود در محدوده ۰.۱۰ الی ۰.۱۲ دلار و مقاومت محدوده ۰.۱۵ دلار داشت. مجددا در طول این هفته، فشار فروش، قیمت این ارز را به محدوده حمایت اصلی رسانده است. نوسانات این ارز داخل کانال نزولی بزرگی قرار گرفته است. با توجه به اینکه واگرایی مثبت روی نمودار مشخص شده است، و قیمت به خط روند نزولی پولبک زده است، در صورتی که در کل بازار تثبیت قیمت روی سطوح حمایت داشته باشیم، انتظار می رود که با پایان روند رنج در تایم فریم های پایین تر، در هفته آینده شاهد برگشت قیمت به سمت مقاومت های ۰.۱۵ دلار باشیم.

تحلیل استلار XLM امروز 22خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۲خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 8 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز استلار XLM مطابق نمودار زیر در طول هفته گذشته ریزش قیمت آن ادامه پیدا کرد. بعد از رشدی که تا محدوده مقاومت ۰.۱۳۴۰ الی ۰.۱۴۰۰ دلار شاهد بوده ایم، توان خریداران برای پس گرفتن مقاومت مورد نظر کافی نبود. در نتیجه با کاهش تقاضا و همچنین کاهش حجم معاملات، شاهد برگشت مجدد به سطح حمایت ۰.۱۱ الی ۰.۸۶ دلار هستیم. یک مقاومت داینامیک نیز مانع از رشد قیمت می شود، که نمودار را در ناحیه فعلی داخل یک الگوی مثلث قرار داده است.

مقاومت مینوری که در محدوده ۰.۱۲۵ الی ۰.۱۲۸ دلار قرار دارد، می تواند موجب واکنش و فشردگی قیمت شود. اما در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای این سطح برگردانند، احتمال شکسته شدن الگوی مثلث از بالا و حرکت به سمت اهداف بالاتر وجود دارد. در غیر اینصورت حمایت اصلی در محدوده رند ۰.۱۰ دلار قابل دستیابی خواهد بود.

تحلیل استلار XLM امروز 8 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 25 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز استلار XLM در هفته گذشته کاهش قیمت بسیار شدیدی را تجربه کرد. فشار فروشی که منجر به برخورد قیمت به حمایت پایین تر خود در محدوده ۰.۰۸۸ الی ۰.۱۱ دلار شده استف و این حمایت با واکنش مثبتی همراه بوده است. بنابراین در صورتی که این بار شاهد ریزش های سنگین در بازار نباشیم، احتمال رنج شدن قیمت روی محدوده های حمایتی وجود دارد.

حجم معاملات روزهای گذشته نیز افزایش چشمگیری داشته به طوری که این حجم بالا در ۴ ماه گذشته بی سابقه بوده است. بنابراین در هفته های آینده انتظار می رود که خریداران بتوانند قیمت را مجددا به سطح مقاومت ۰.۲۰ دلار برسانند. اندیکاتور RSI هنوز در محددوه اشباع فروش قرار دارد، و تا زمانی که خط روند نزولی موج آخر به سمت بالا شکسته نشود، مجددا انتظار کاهش قیمت را در کوتاه مدت داریم.

تحلیل استلار XLM امروز 25 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 18 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM در طول هفته گذشته نوسانات شدیدی را پشت سر گذاشته است. این ارز که داخل یک کانال نزولی کوتاه مدت قرار گرفته استف با برخوردی که در چند روز قبل به سقف کانال نزولی در محدوده ۰.۱۸ دلار داشت، موجب شد که فروشندگان در این ناحیه سیو سود کرده و در نتیجه آن شاهد ریزش قیمت تا محدوده ۰.۱۶۵ دلار بودیم.

با توجه به شرایط فعلی بازار، در صورتی که شاهد ریزش بیشتر و فشار فروش دیگری در بازار نباشیم، انتظار می رود که روند قیمت با رنج شدن در محدوه فعلی و کاهش مومنتوم بین محدوده حمایت فعلی و مقاومت ۰.۱۹ دلار و در صورت حفظ حمایت، شکست مقاومت و برگشت کامل به سمت اهداف بالاتر را شاهد باشیم. اندیکاتور Ichimoku در تایم فریم روزانه ابر کومو منفی آن در حال افزایش حجم می باشد و این مورد نشان می دهد که از ناحیه حمایت مورد نظر امکان متوقف کردن و برگداندن قیمت به سمت مقاومت ها وجود دارد.

تحلیل استلار XLM امروز 18 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 11 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ازر XLM در تایم فریم روزانه روند نزولی متمایل به رنج دارد. این ارز در طول هفته گذشته با فشار فروش سنگینی که در بازار مشاهده شد به حمایت مهم محدوده ۰.۱۶۷ الی ۰.۱۷۴ دلار برخورد کرد شیب برخورد به این محدوده زیاد می باشد. اما تلاش خریداران و حمایت های آنان در این محدوده با بیش از ۴ درصد رشد نسبت به روز گذشته همراه بوده است.

یک خط روند نزولی روی موج آخر رسم شده است، و در صورت شکست این مقاومت داینامیک و پولبک به آن مجدداً می توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت صعودی به سمت مقاومت محدوده ۰.۲۳۴ الی ۰.۲۴۳ دلار را شاهد باشیم. اما در سناریو دوم در صورتی که شاهد افزایش فشار فروش در بازار باشیم، احتمال شکست حمایت فعلی بیشتر می باشد. بنابراین در صورت شکست حمایت، زیرش قیمت می تواند تا محدوده اصلی ۰.۱۲ الی ۰.۱۳ دلار ادامه پیدا کند.

تحلیل استلار XLM امروز 11 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 4 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM در هفته گذشته کاهش ۹ درصدی قیمت را تجربه کرده است. این ارز که از محدوده حمایت ۰.۱۸۵ الی ۰.۱۹۳۰ دلار یک حرکت صعودی را شروع کرده بود، با برگشت مجدد به سمت این حمایت، در حال تست این حمایت می باشد. چنانچه نتیجه تست مثبت باشد، و نشانه های برگشت در این محدوده روی نمودار مشخص شود، پتانسیل شکست ترند لاین نزولی و خروج کامل از روند نزولی در کوتاه مدت فراهم خواهد شد.

نکته مهم دیگر اینکه بعد از تشکیل دو لگ صعودی پر قدرت قبلی، و ظاهر شدن نشانه قدرت خریداران، احتمال اینکه خریداران در حرکت بعدی بتوانند مقاومت محدوده ۰.۲۴ دلار را به حمایت تبدیل کنند وجود دارد. اما در حالت بدبینانه چنانچه اخبار منفی در بازار ادامه داشته باشد، احتمال برخورد به حمایت ماهانه در محدوده ۰.۱۷ دلار نیز وجود دارد.

تحلیل استلار XLM امروز 4 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 28 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM در تایم فریم روزانه روند رنجی دارد. این ارز که در یک محدوده فشردگی قرار گرفته است، با توجه به اینکه حمایت های مهمی اعم از حمایت استاتیک مهم ماهانه ۰.۱۷ الی ۰.۱۲ دلار و حمایت داینامیک ترند لاین صعودی بلند مدت، احتمال اینکه حرکت صعودی خود را در روزهای آینده شروع کند وجود دارد. البته در صورتی که حمایت های کوتاه مدت روزانه خود را در محدوده های ۰.۱۸ الی ۰.۲۰ دلار حفظ کند.

برای صعودی شدن کامل روند، خریداران باید بتوانند قیمت را بالای سطح ۰.۲۴۰۰ دلار برسانند. در این صورت اهداف ۰.۳۰ و ۰.۴۰ دلار محدوده های سیو سود خریداران می تواند باشد. تا آن زمان حرکت و نوسانات قیمت می تواند بین محدوده ۰.۲۰ الی ۰.۲۲ دلار ادامه داشته باشد. بنابراین روند در این هفته نیز می تواند به صورت رنج ادامه پیدا کند.

تحلیل استلار XLM امروز 28 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 21 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM در هفته گذشته بیش از ۱۳ درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است. خریدارانی که در قیمت های پایین تر اقدام به خرید کرده بودند، سیو سود انجام دادند، و همین موضوع موجب کاهش قیمت و واکنش به مقاومت محدوده ۰.۲۳ الی ۰.۲۴ دلار شده است. قیمت در حال حاضر به حمایت محدوده ۰.۲۰ دلار برخورد کرده است. و یک واکنش جزیی را روی نمودار می توانیم مشاهده کنیم.

در صورتی که شرایط بازار از حالت نزولی خارج شود، این محدوده یا نهایتا محدوده ۰.۱۷ دلار می تواند موجب برگشت قیمت شود. موج اصلاح به انتهای خود رسیده است، و قیمت به کف کانال بلند مدت صعودی نزدیک تر شده است. برای خرید و سرمایه گذاری روی این ارز باید منتظر کاهش مومنتوم نزولی باشیم.

تحلیل استلار XLM امروز 21 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 14 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM در هفته گذشته روند رنجی داشته است. کندل هفتگی این ارز زیر مقاومت محدوده ۰.۲۳ الی ۰.۲۴ دلار بسته شده است، و این هفته خریداران باید بتوانند قیمت را بالای این سطح مهم برسانند، در غیر اینصورت شاهد کاهش قیمت به سمت حمایت ۰.۲۲ دلار خواهیم بود. قیمت در کف کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته است، و با کاهش مومنتوم منفی و افزایش فشار خرید در میان مدت می تواند اهداف خوبی داشته باشد. هدف میان مدت اول در محدوده ۰.۳۹ الی ۰.۴۲ دلار و هدف اصلی در سقف قبلی محدوده ۰.۶ دلار می باشد.

در صورتی که این هفته حجم معاملات بالایی به ثبت برسد، انتظار شکست کامل مقاومت را داریم. و نکته آخر اینکه خط روند صعودی تا زمانی که به سمت پایین شکسته نشود، امکان رشد بیشتر قیمت و قدرت گرفتن خریداران بیشتر می شود.

تحلیل استلار XLM امروز 14 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 7 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل استلار XLM امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM در طول دو هفته گذشته با افزایش قیمت بسیار خوبی همراه بود. حرکت صعودی که از محدوده حمایت ۰.۱۷ دلار شروع شده است، با عبور از مقاومت رند ۲ دلار و تبدیل این سطح به حمایت، در حال برخورد به محدوده مقاومت بعدی در قیمت ۰.۲۳ الی ۰.۲۴ دلار می باشد. روند قیمت در تایم فریم روزانه رنج می باشد، و برای صعودی شدن، خریداران باید قیمت را بالای محدوده ۰.۲۵ دلار برسانند، در این صورت می توانیم انتظار داشته باشیم که افزایش تقاضا بتواند موجب رسیدن قیمت به محدوده ۰.۴۰ دلار در میان مدت شود.

موج صعودی که در تایم فریم ۴ ساعته تشکیل شده است، یک کانال صعودی باریک را نشان می دهد، که نشان دهنده قدرت خریدار می باشد. برای شکست مقاومت ۰.۲۴ دلار نیز حجم معاملات بالایی نیاز است. در غیر این صورت باز هم احتمال برگشت به سمت حمایت ۰.۲۰ دلار وجود دارد.

تحلیل استلار XLM امروز 7 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز22 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز۲۲ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM در تایم روزانه روند رنجی را در محدوده حمایت خود داشته است. یک محدوده مقاومت در قیمت ۰.۱۸۷۷ دلار رسم کرده بودیم و خط مقاومت نشان می‌دهد که اگر قیمت بالای محدود برگردد می‌توانیم انتظار ادامه حرکت و رشد قیمت را به سمت مقاومت سقف کانال نزولی داشته باشیم. همزمان با رشد قیمت سقف کانال نزولی نیز می‌تواند شکسته شده و به حمایت تبدیل شود. در این صورت اهداف قیمت محدوده ۰.۲۸ و ۰.۴۰ دلار خواهد بود. در صورتیکه محدوده مقاومت شکسته نشود حمایت بعدی در قیمت ۰.۱۵ الی ۰.۱۲ دلار در کف کانال نزولی خواهد بود.

تحلیل استلار XLM امروز 22 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 15 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM همچنان در کانال نزولی به سمت حمایت های خود در حرکت می باشد. حمایت فعلی که در حال شکسته شدن می باشد، در محدوده ۰.۱۷ الی ۰.۲ دلار قرار دارد، و برای رشد مجدد قیمت، نیاز است که خریداران قیمت را بالای این سطح برسانند. در غیر اینصورت شاهد کاهش قیمت تا محدوده حمایت پایین تر در قیمت های ۰.۱۴ الی ۰.۱۲ دلار خواهیم بود.

در صورت تثبیت قیمت بالای محدوده ۲ دلار، می توانیم انتظار رشد را برای هدف اول در محدوده ۰.۲۵ دلار داشته باشیم. اندیکاتور RSI نیز یک واگرایی مثبت را شناسایی کرده است، که حتی در صورت ریزش قیمت، تا حمایت های پایین تر، امکان رشد قیمت از محدوده های پایین تر و شکست کانال نزولی در هفته های آینده فراهم خواهد شد.

تحلیل استلار XLM امروز 15 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 7 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال استلار را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XLM در هفته گذشته همان طور که پیش بینی شده بود، و انتظار کاهش قیمت داشتیم، به سطح حمایت محدوده ۰.۱۸ الی ۰.۲۰ دلار نفوذ کرد. فشار فروش منجر به نزدیک شدن قیمت به حمایت پایین تر در قیمت ۰.۱۵ دلار شده است. اما در این محدوده به دلیل اینکه بازار برگشت داشت، با حمایت خریداران مواجه شد، و قیمت آن با افزایش ۱۸ درصدی به قیمت ۰.۱۹۲۰ دلار رسیده است.

تحلیل استلار XLM امروز 7 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل استلار XLM امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه:

یک حمایت در قیمت ۰.۱۸۷۷ دلار وجود دارد، که قیمت در صورت تثبیت بالای این ناحیه، می تواند به رشد خود تا محدوده ۰.۲۲ دلار در سقف کانال نزولی ادامه بدهد. واگرایی مثبتی هم که توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، یکی دیگر از نشانه های برگشت قیمت می باشد. بنابراین حتی در صورت رشد قیمت و خروج از کانال نزولی، اهداف پیش رو محدوده ۰.۲۵ و ۰.۳۵ دلار خواهد بود. الگوی کف دو قلو نیز در این نمودار ظاهر شده است، که در صورت شکست سقف کانال نزولی، تایید خواهد شد.

تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه امروز 7 اسفند 1400
تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 1 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل استلار XLM  رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

این ارز در هفته گذشته طبق بررسی های انجام شده، ادامه کاهش قیمت را در پیش گرفت، و عدم توانایی خریداران در پس گرفتن مقاومت ۰.۲۵ دلار، موجب برخورد قیمت به حمایت محدوده ۰.۱۷۱۸ الی ۰.۲۰ دلار شده است. حتی یک حمایت دیگر نیز در محدوده ۰.۱۲۷ الی ۰.۱۵۵ دلار وجود دارد، که در صورت ریزش بیشتر قیمت امکان برخورد شدید و واکنش به این محدوده وجود دارد.

هنوز قدرت خریداران در کندل های هفتگی دیده نمی شود، و مومنتوم روند نزولی می باشد. اما برای رشد قیمت و رسیدن به اهداف بالاتر نیاز به گذشت زمان وجود دارد، که حداقل در کوتاه مدت این انتظار وجود ندارد. برگشت ها به سمت مقاومت ها می تواند مجددا با واکنش همراه باشد. بنابراین اگر رشد قیمتی هم شاهد باشیم، کوتاه مدت خواهد بود.

تحلیل استلار XLM امروز 1 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل استلار XLM امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه:

اما در این بازه زمانی همان طور که مشاهده می کنید، یک کانال رنج با محدوده بزرگی در قیمت ۰.۴۲ الی ۰.۱۷ دلار وجود دارد، که اکنون قیمت در کف کانال می باشد. با توجه به واگرایی مثبتی که در کف حمایت شناسایی شده است، می توانیم در قیمت محدوده ۰.۱۸۷۷ دلار انتظار برگشت کامل قیمت را داشته باشیم. بنابراین در تایم فریم های پایین تر باید به دنبال نقاط ورود دقیق تر باشیم.

تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه امروز 1 اسفند 1400
تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 24 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز استلار XLM در این هفته برآیند منفی داشت، و قیمت آن در زمان نگارش این تحلیل با ۳.۵۷ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته همراه بوده است. حمایت مهم آن در قیمت ۰.۰۱۸۸۵ دلار بوده و چنانچه این محدوده از دست برود، حمایت پایین تر در قیمت ۰.۱۷۱۸ دلار می تواند مدتی جلوی ریزش قیمت را بگیرد.

روند این ارز به طور کلی در موج دوم اصلاحی قرار گرفته است، و اگر ریزش شدیدی در بازار داشته باشیم، اصلاح می تواند عمیق تر شده و به کف کانال صعودی در محدوده ۰.۱۲۵ دلار برخورد کند. اما به نظر می رسد که حمایت اول توانایی جلوگیری از ریزش بیشتر قیمت را داشته باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 24 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل استلار XLM امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه:

همان طور که مشاهده می‌کنید، اندیکاتور EMA بالای قیمت قرار گرفته و با توجه به منفی بودن مومنتوم و نزولی بودن روند در این بازه زمانی، ادامه ریزش تا محدوده حمایت مورد انتظار خواهد بود. اندیکاتور RSI نیز مومنتوم آن منفی شده است. تا زمانی که خریداران نتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۲۵ دلار برسانند، روند قیمت صعودی نخواهد شد.

تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه امروز 24 بهمن 1400
تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 10 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل استلار رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز XLM همچنان روی محدوده حمایت اصلی خود قرار دارد، و قدرت خریدار برای برگشت روند هنوز مشاهده نشده است. روند قیمت مشابه اکثر آلت کوین های بازار رنج بوده است. یک مقاومت در محدوده دقیق ۰.۲۰ دلار وجود دارد که شکست آن می‌تواند روند را در تایم ۱ ساعته صعودی کند. اما اگر همان طور که ملاحظه می‌فرمایید، تا این لحظه مقاومت با واکنش همراه بوده و قیمت در حال حرکت مجدد به سمت حمایت های خود می باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 10 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل استلار XLM بازه زمانی ۴ ساعته:

با شکست حمایت خط روند صعودی نیز کاهش قیمت را می توانیم انتظار داشته باشیم. اولین محدوده حمایت نیز در قیمت ۰.۱۷ دلاز می باشد. البته در صورتی که قیمت روی محدوده حمایت نشانه های برگشت داشته باشد، پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو بیشتر می شود، و امکان رشد قیمت و برگشت کامل روند فراهم خواهد شد.

تحلیل استلار XLM بازه زمانی 4 ساعته امروز 10 بهمن 1400
تحلیل استلار XLM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 3 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز XLM در طول هفته گذشته با کاهش بیش از ۲۵ درصد همراه بوده است. با اینکه قیمت در یک کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته است، اما شیب روند صعودی بعد از آلت سیزن به شدت کاهش یافته، و قیمت وارد یک چرخه اصلاحی طولانی مدت شده است، که به این نوع اصلاح، پولبک پیچیده نیز می‌گویند. بنابراین در این نوع پولبک پتانسیل شکست کف قبلی به شدت افزایش پیدا می‌کند.

کف قبلی این ارز در محدوده حمایت ۰.۱۶ تا ۰.۲۰ دلار می باشد، که یک بار جلوی ریزش بیشتر قیمت را گرفته است، اما از طرفی خط ترند لاین نزولی مانع از ادامه حرکت قیمت و ثبت سقف قیمت های جدیدی شده است. بنابراین اگر فشار فروش باز هم افزایش داشته باشد، حمایت می تواند شکسته شده و قیمت به کف کانال صعودی برخورد کند. کف این کانال در محدوده ۰.۰۸ تا ۰.۱۱ دلار قوی ترین حمایت ارز استلار می باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 3 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل استلار XLM امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه:

همانطور که ملاحظه می‌ فرمایید قیمت داخل سطح حمایت نفوذ کرده، اما فشار خرید و افزایش تقاضا موجب شد که قیمت تا این لحظه  بیش از ۱۸ درصد رشد داشته باشد. اما هنوز قدرت خریدار بالا نیست و به دلیل بالا بودن شیب روند نزولی، امکان برگشت به سمت حمایت مورد نظر وجود دارد. اگر کندل هفتگی بالای همین سطح مقاومت بسته شود، احتمال برگشت قیمت در روزها و یا هفته های آینده وجود دارد.

تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه امروز 3 بهمن 1400
تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 19 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز XLM دو هفته گذشته روند رنجی داشت. و کلوز کندل هفتگی در قیمت ۰.۲۹ دلار بود. این محدوده، زیر مقاومت بسیار مهمی قرار داشت. کندل این هفته نیز با کاهش بیش از ۱۱ درصد همراه بود. البته قیمت آخرین روز سال ۲۰۲۱ در محدوده ۰.۲۶۶۵ دلار بود. بنابراین این دو عدد یک محدوده مقاومت مهم می باشند، و شکست آن به سمت بالا می ‌تواند روند هفتگی را به حالت عادی برگرداند.

یک الگوی مثلث بزرگ روی نمودار وجود دارد، که شامل حمایت ۰.۲۷ الی ۰.۲۰ و خط روند نزولی می باشد. با اینکه کانال صعودی به سمت پایین شکسته شده است، اما تا زمانی که کلوز روزانه زیر قیمت ۰.۲۰ دلار نداشته باشیم، به دلیل اینکه فشار عرضه زیادی را مشاهده نکرده ایم، و قیمت در حال فشرده شدن می باشد، امکان برگشت قیمت به سمت بالا وجود دارد.

تحلیل استلار XLM امروز 19 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل استلار XLM امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز XLM بازه زمانی روزانه:

واگرایی مخفی مثبت روی اندیکاتور RSI شناسایی شده است، که یکی از نشانه های کاهش بیشتر قیمت می باشد. در این صورت با کاهش بیشتر و پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت در کف قیمت، می توان انتظار یک برگشت به سمت بالا را داشت.

تحلیل ارز XLM بازه زمانی روزانه امروز 19 دی 1400
تحلیل ارز XLM بازه زمانی روزانه امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل ارز XLM بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی مومنتوم روند خنثی می باشد. فشار فروش کاهش پیدا کرده، و انتظار رشد قیمت را می توان تا محدوده ۰.۳۰ دلار داشت. البته مقاومت های بیشتری در محدوده ۰.۳۰ دلار وجود دارد. و برای صعودی شدن روند در این بازه زمانی، قیمت باید بالای خطوط روند نزولی تثبیت داشته باشد.

تحلیل ارز XLM بازه زمانی 4 ساعته امروز 19 دی 1400
تحلیل ارز XLM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 13 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۳ دی ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۱۳ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XLM در طول هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز در محدوده ۰.۳۰ دلار که مقاومت مهمی می باشد، و در ۰.۲۶ دلار که حمایت می‌باشد، در نوسان است. با شکست خط روند نزولی اول در طول روزهای گذشته، و پولبک به آن، خریداران در تلاش هستند تا خط روند دوم را در قیمت ۰.۳۲ دلار شکسته و قیمت را بالای آن تثبیت بدهند. اگر این اتفاق بیوفتد، در این صورت رشد قیمت تا ۰.۴۵ دلار ادامه خواهد داشت.

تحلیل استلار XLM امروز 13 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۱۳ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز XLM بازه زمانی ۴ ساعته:

در این تایم قیمت در محدوده رنج به سر می‌برد. همانطور که قبلا نیز اشاره شد مقاومتی در محدوده ۰.۳۰ دلار وجود دارد که در صورت شکست این مقاومت، روند در این تایم فریم صعودی خواهد شد. در این صورت خطر روند نزولی می تواند شکسته شود، و روند رنج در تایم روزانه ادامه خواهد داشت. تا به سقف مقاومت کانال رنج برسد. اما اگر این محدوده مقاومت فعلی شکسته نشود قیمت می‌تواند به کاهش خود ادامه دهد، تا به یک حمایت مهم در محدوده ۰.۲۲ دلار برسد.

تحلیل ارز XLM بازه زمانی 4 ساعته امروز 13 دی 1400
تحلیل ارز XLM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۳ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 5 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۵ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XLM نیز با رشد نه چندان زیاد ولی با روند مثبتی همراه بود. نوسانات هفته گذشته تقریبا ۱۴ درصد بود. یک مقاومت در محدوده ۰.۳۰ دلار قرار دارد، که در گذشته با واکنش همراه بوده است. این بار نیز انتظار می رود که این محدوده بتواند قیمت را مدت کوتاهی متوقف کند. هر چند که روند در این بازه زمانی به طور کلی رنج می باشد، اما در صورت شکست مقاومت ۰.۳۰ دلار، رشد قیمت می تواند تا محددوه ۰.۴ دلار ادامه داشته باشد، که بستگی به شرایط کلی بازار دارد.

تحلیل استلار XLM امروز 5 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۵ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز XLM بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به اینکه سقف کانال نزولی شکسته شده است، قیمت در این تایم فریم نیز اگر مقاومت ۰.۳۰ دلار را رد کند، از حالت نزولی خارج می شود. یک خط روند صعودی روی موج آخر رسم شده است، و تا زمانی که نشانه های حمایت روی آن ظاهر شود، معتبر خواهد بود. در صورتی که شکسته شود، قیمت می تواند یک بار دیگر به سقف کانال نزولی پولبک بزند.

تحلیل ارز XLM بازه زمانی 4 ساعته امروز 5 دی 1400
تحلیل ارز XLM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 28 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

نمودار ارز استلار XLM، در بازه روزانه، کاملا روند رنجی دارد. مهم ترین حمایتی که انتظار برگشت قیمت را داریم، در محدوده ۰.۲۰ الی ۰.۲۳ دلار می باشد. احتمال برخورد مجدد قیمت با این حمایت وجود دارد. با توجه به اینکه روند رنج می باشد، و در کف کانال قرار داریم، می توان در صورت دیدن نشانه های صعود روی حمایت مورد نظر، مانند تشکیل احتمال واگرایی، و یا الگوهای کندلی، انتظار برگشت قیمت به سمت بالا را داشته باشیم. اندیکاتور RSI نیز به خوبی مناطق حمایت و مقاومت را نشان می دهد که می توان از آنها بهره برد.

تحلیل استلار XLM امروز 28 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز XLM بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت استلار در یک چهارم بالای کانال نزولی قرار دارد، و محدوده ای است که قیمت در حال فشرده شدن می باشد. بنابراین احتمال هر دو حالت ریزش یا صعود، وجود دارد. در صورت ریزش بیشتر، با توجه به واگرایی های تشکیل شده، توسط اندیکاتور RSI، با احتمال بالا، می توان نشانه های ورود خریدارن را مشاهده کرد.

حجم معاملات نیز می تواند در این محدوده ها با افزایش همراه باشد، تا یکی دیگر از نشانه های برگشت قیمت ظاهر شود. با توجه به آخرین موج بلند نزولی، که روی نمودار مشاهده می کنید، قیمت کنونی، تقریبا وسط این موج می باشد. بنابراین این محدوده نقطه مناسبی برای ورود به ارز نیست. باید صبر کرد تا قیمت یا به حمایت برسد، و یا کانال نزولی را به سمت بالا بشکند.

تحلیل ارز XLM بازه زمانی 4 ساعته امروز 28 آذر 1400
تحلیل ارز XLM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 21 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XLM در این هفته، تمایلی برای معاملات خرید نداشته است. به طور کلی این ارز قبل از ریزش، با تلاش بسیار زیاد خریداران، به سختی در حال نگه داشتن قیمت بالای کانال صعودی بود. اما زمانی که کف کانال صعودی شکسته شد، ترس شدیدی باعث ریزش قیمت شد، اما تمایلات به این دلیل کاهش پیدا کرده که خریداران، این محدوده ها را مناسب خرید نمی دانند، و انتظار دارند که قیمت به محدوده های پایین تری برسد. مهم ترین حمایت ارز استلار، در محدوده ۰.۲۰ دلار می باشد. که محدوده بسیار جذابی برای خریداران است.

خط روند نزولی روی موج آخر نیز می تواند مقاومتی باشد که در صورت برخورد قیمت با این خط، مجددا قیمت را می تواند به سمت پایین برگرداند. در واقع نقطه سیو سود خریداران کوتاه مدت می تواند باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 21 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز XLM بازه زمانی ۴ ساعته:

واگرایی روی اندیکاتور MACD اولین نشانه برگشت قیمت می باشد. اما به نشانه های بیشتری برای تایید نیاز می باشد. نشانه بعدی می تواند تثبیت قیمت بالای محدوده ۰.۲۸ دلار باشد، که در این صورت می تواند تا محدوده ۰.۳۱ و حتی در صورت شکست خط روند، تا محدوده ۰.۳۵ دلار رشد داشته باشد. باید دید که در آخر هفته روند بازار به چه صورت خواهد شد.

تحلیل ارز XLM بازه زمانی 4 ساعته امروز 21 آذر 1400
تحلیل ارز XLM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 14 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

نمودار ارز استلار در تایم هفتگی نشان می دهد که قیمت از کانال صعودی خارج شده، و وارد اصلاح زمانی شده است. یک حمایت بسیار قوی در محدوده ۰.۱۸ الی ۰.۲۰ دلار قرار دارد که منطقه عرضه و تقاضای مهمی می باشد. البته رسیدن قیمت به این محدوده و حمایت و برگشت آن می‌تواند چندین هفته زمان بر باشد.

به طور کلی نتیجه خروج قیمت از کانال می‌تواند رنج شدن روند در تایم هفتگی باشد. البته در صورتی که بازار یک ریزش دیگر داشته باشد، فروشندگان می توانند قیمت را به سرعت به محدوده حمایت رسانده و خریداران باهوش می توانند در محدوده حمایت مورد نظر خرید انجام داده و باعث رشد قیمت شوند. اندیکاتور MACD واگرایی مثبت را نشان می دهد، که نشانه های برگشت قیمت به سمت بالا را نوید می دهد.

تحلیل استلار XLM امروز 14 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل استلار XLM امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز XLM بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه اگر محدوده مشخص شده که به صورت یک مستطیل می‌باشد از بالا شکسته شود، قیمت می تواند مجددا به روند صعودی برگشته و به اهداف میان مدت و بلند مدت برسد. اما اگر بازار ریزش بیشتری داشته باشد، قیمت می تواند به کف مستطیل رسیده و باید دید که چه واکنشی به حمایت محدوده ۰.۲۰ دلار می دهد‌.

تحلیل ارز XLM بازه زمانی روزانه امروز 14 آذر 1400
تحلیل ارز XLM بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 7 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز XLM نیز در شرایط بسیار حساسی قرار دارد. قیمت در زمان نگارش این مقاله در محدوده ۰.۳۱ دلار در حال معامله شدن می باشد. حمایت ۰.۳۲۷۰ تا ۰.۳۰ دلار، محدوده ای است که اگر شکسته شود، روند این ارز از حالت صعودی خارج خواهد شد. در این صورت می تواند تا محدوده حمایت ۰.۲۶ دلار ریزش داشته باشد.

یک خط روند نزولی روی موج آخر رسم شده است. تا زمانی که این خط به سمت بالا شکسته نشود، نمی توان گفت که روند صعودی شده است. پس به همین دلیل شکست محدوده ۰.۳۰ دلار می تواند نقظه خروج از این ارز باشد. باید دید که در ادامه شرایط کلی بازار به چه صورت خواهد شد. به دلیل اینکه در پایان امروز کندل هفتگی بسته خواهد شد، همچنین در آخر ماه میلادی نوامبر قرار داریم، پس کلوز کندل ماهانه نیز اهمیت بسیاری دارد.

تحلیل استلار XLM امروز 7 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل استلار XLM امروز ۷ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز 30 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز استلار XLM امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز XLM در بازه هفتگی در کف کانال بلند مدت صعودی قرار گرفته است. از نظر سرمایه گذاری یکی از نقاط خرید جذاب برای چند ماه آینده می باشد. به طور کلی اگر کندل هفتگی بالای حمایت ۰.۳۲۱۰ دلار بسته شود، و این محدوده حمایتی مهم همچنان حفظ شود، برگشت قیمت می تواند اتفاق بیوفتد، و خریداران قدرت کامل را در دست بگیرند. اهداف میان مدت در صورت مساعد شدن شرایط بازار، محدوده ۰.۵۰ دلار و ۰.۶۶ دلار در سقف قیمت می باشد.

تحلیل استلار XLM امروز 30 آبان 1400
تحلیل استلار XLM امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ارز XLM بازه زمانی روزانه:

در بازه زمانی روزانه نیز محدوده ذکر شده به طور واضح مشخص است. در صورت برگشت قیمت به این حمایت، در تایم فریم های کوچکتر می توان به دنبال نقاط ورود بود.

تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه امروز 30 آبان 1400
تحلیل استلار XLM بازه زمانی روزانه امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ارز XLM بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی، یک برگشت دیگر قیمت به سمت حمایت می تواند الگوی کف دو قلو تشکیل داده، و قیمت را به سمت بالا هدایت کند. اندیکاتور MACD پتانسیل تشکیل واگرایی در کف قیمت را دارد. شیب روند نزولی هم منطقی بوده و در موج های برگشتی نشانه های ورود خریداران دیده می شود.

تحلیل استلار XLM بازه زمانی 4 ساعته امروز 30 آبان 1400
تحلیل استلار XLM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز 23 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XLM در کانال صعودی خود در محدوده سقف قبلی موج صعودی به یک سد بزرگی در قیمت ۰.۳۷ تا ۰.۳۹ دلار خورد کرده است. خریداران هنوز در تثبیت قیمت بالای این مقاومت موفق نبوده اند. بنابراین چنانچه این محدوده حمایتی از دست برود، حمایت مهم تر بعدی محدوده ۰.۳۲ دلار می باشد.

اما چنانچه این حمایت حفظ شود، و قیمت بالای این مقاومت بتواند تثبیت داشته باشد، اهداف مشخص شده روی نمودار قابل دست یابی می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز 23 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز 16 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل استلار XLM امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز XLM در این بازه زمانی هنوز با مقاومت محدوده ۰.۳۶ تا ۰.۴۱ دلار درگیر بوده، و در عبور از این مقاومت تاکنون موفق نبوده است. خریداران این ارز برای اینکه بتوانند روند صعودی XLM را ادامه بدهند، نیاز دارند تا بتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۳۹ دلار تثبیت دهند. خط روند نزولی این ارز در حال حاضر به سمت بالا شکسته شده است. اما هنوز تثبیت قیمت اتفاق نیافته است.

مهم ترین حمایت این ارز نیز در محدوده ۰.۳۴ دلار می باشد، که توسط اندیکاتور های EMA و SMA شناسایی شده است. اهداف این ارز در صورتی که مقاومت خود را بشکند، محدوده های ۰.۴۰ – ۰.۴۳ و ۰.۴۸ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز 16 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز 7 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز ۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز XLM هنوز در کانال صعودی خود، در گذر از مقاومت محدوده ۰.۳۷ تا ۰.۴۱ دلار ناکام مانده است. نمودار این ارز بر حسب بیت کوین روی حمایت مهمی قرار داردt که نشان می دهد امکان ورود پول برای خرید این ارز وجود دارد. در صورتی بتواند بالای مقاومت یک کندل روزانه ببندد، اهدافی که می تواند در کوتاه مدت به آنها برسد، ۰.۴۷ و ۰.۵۵ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز 7 آبان 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز XLM امروز ۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز XLM بازه زمانی روزانه:

ارز XLM در نزدیک کف کانال صعودی بلند مدت خود قرار دارد. حمایت های مهم آن، محدوده های ۰.۳۲ – ۰.۳۰ و ۰.۲۸ دلار می باشد، و اگر این حمایتها شکسته شوند، XLM وارد یک روند نزولی یا رنج طولانی مدت خواهد شد. تا زمانی هم که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته نشود، روند آن مثبت نخواهد شد.

تحلیل ارز XLM بازه زمانی روزانه امروز 7 آبان 1400
تحلیل ارز XLM بازه زمانی روزانه امروز ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استلار XLM

استلار یک شبکه همتا به همتا می باشد که بر روی بلاکچین پیاده سازی شده است. این شبکه غیرمتمرکز است و هیچ نهاد یا سازمان خاصی بر روی آن نظارت ندارد. این ارز دیجیتال در ابتدا یعنی در سال ۲۰۱۴ با نوسانات زیادی همراه بوده است.

بنیانگذار این رمز ارز جد مک کالب است، که این فرد بنیانگذار رمز ارز ریپل نیز بوده است. وی پس از اختلاف با توسعه دهندگان از تیم ریپل جدا شد و رمز ارز استلار را ایجاد کرد. در سال ۲۰۱۷ رمز ارز استلار به عنوان یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال معرفی شد. این رمز ارز مانند شبکه اینترنت از چندین سرور متمرکز تشکیل شده است که تمامی انها را پشتیبانی می نماید.

عملکرد ارز دیجیتال استلار بسیار شبیه به رمز ارز ریپل است. همچنین لازم به ذکر است که ارز دیجیتال استلار با بانک های معتبر ارتباط دارد و این امر باعث شده است تا به عنوان یک شبکه پیشرفته مالی شناخته شود. در صورتی که قصد دارید تا با نحوه عملکرد این ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید، به مقاله “استلار Stellar چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز استلار پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوید. تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال از جمله روش های تحلیل هستند که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

تحلیل تکنیکال برای ارز استلار

تحلیل تکنیکال یکی از متداول ترین روش های تحلیل می باشد. در واقع این تحلیل روشی برای پیش بینی رفتار نمودار است که این پیش بینی از طریق بررسی و مطالعه تاریخچه قیمت و حجم معاملات صورت می پذیرد. به عبارت دیگر در تحلیل تکنیکال، تحلیلگران با بررسی  نمودارها رفتار آینده قیمت را پیش بینی می نمایند. همانطور که مشاهده می نمایید ما در این صفحه به تحلیل تکنیکال رمز ارز استلار پرداخته ایم.

اگر بخواهیم تعریف ساده و درستی را در مورد این تحلیل به شما ارائه دهیم بهتر است بدانید که این نوع تحلیل برای پیش بینی قیمت در بازار ها صورت می گیرد و این نوع تحلیل روند تغییر کردن قیمت در بازار ها و به وجود آمدن موجی جدید را پیش بینی می کند. این نوع تحلیل پیش بینی های دقیقی را ارائه می دهد و سعی دارد که نمودارها و ابزارهایی را برای تشخیص قیمت مورد استفاده قرار بدهد. بهتر است بدانید که این نوع تحلیل در بازارهای بورس و ارز و اوراق بهادار مورد استفاده قرار می گیرد.

بهتر است بدانید که عده ای هستند از ابزارها و روش های مخصوصی برای تحلیل استفاده می کنند. در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

اندیکاتور چیست؟

اندیکاتور یک نوع فرمول ریاضی به حساب می اید که می تواند هیجانات بازار ارز را کنترل و اشتباهات زیادی را تا حد بسیاری کنترل کند. در اندیکاتورها تحلیل گران می توانتد استراتژی معاملاتی خودشان را طراحی کنند و نقاط بسیار زیادی را در جهت ورود و خروج سهام ارزها و پیش بینی در مورد بازار و نمودار ها تعریف نمایند. ما در ادامه به معرفی چند اندیکاتور مهم می پردازیم.

اندیکاتور Rsi

در سال ۱۹۷۸ این اندیکاتور اختراع شد و مورد استفاده در بازارهای سرمایه قرار گرفت. این اندیکاتور در بازارهای مالی استفاده می شود و یکی از مهم ترین و پرکاربردترین نوع اندریکاتور در بازار است.

اندیکاتور Macd

این اندیکاتور توسط فردی به نام جرالد اپل معرفی و وارد بازار شد و بهتر است بدانید که این فرد یک فیزیکدان آمریکایی می باشد و هدف این اندیکاتور این است که به طور همزمان قدرت روند و قدرت بازگشت را مورد بررسی قرار بدهد.

پرایس اکشن چیست؟

برای انجام دادن برخی معاملات از روش تحلیل پرایس اکشن استفاده می شود زیرا این نوع تحلیل از تعریف درستی از عرضه و تقاضا و حمایت و مقاومت و نمودارها و ابزار فیبوناچی ارائه می دهد. این تحلیل در بازار بورس و ارز دیجیتال و موقعیت های بسیار دیگری کاربرد دارد. این نرم افزار بسیار سریع است و در تعیین قیمت در بازار هیچ گونه تاخیری ندارد. در ادامه به توضیح مواردی که در این نوع تحلیل مورد استفاده قرار می گیرد می پردازیم.

فیبوناچی

فیبوناچی به عنوان یکی از پرکاربردترین ابزارها در تحلیل تکنیکال به شمار می آید. در این ابزار از نسبت اعداد استفاده می شود‌ در واقع درست است طرز استفاده از این ابزار بسیار پیچیده و سخت است اما اگر معامله گران بتوانند تمامی مراحل را یاد بگیرند هم می توانند بازار را تا حد بالایی پیش بینی کنند و هم می توانند سود های بیشتری از معاملات خود کسب کنند. در واقع شما می توانید تمامی پلتفرم های تحلیل ابزار فیبوناچی را  مشاهده کنید و هیچ نیازی به محاسبه درصدها نیست.

حمایت و مقاومت

توجه داشتن به سطح قیمت می تواند به نوعی یک راه حل ساده برای پیدا کردن تمایلات بازار باشد به همین علت سطح حمایتی یک روند صعودی و سطح مقاومتی یک روند نزولی را متوقف می کند که باعث پیدا شدن یک سری معاملات می شود.

تحلیل فاندامنتال برای ارز استلار

در تحلیل فاندامنتال تمامی عوامل بنیادی تاثیرگذار بر روی قیمت بررسی خواهد شد. به علاوه پروژه رمز ارز در این نوع از تحلیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تحلیلگران در تحلیل فاندامنتال باید به بررسی تمامی اتفاقات پیرامون رمز ارز و اخبار مربوط به ان بپردازند. شما کاربر عزیز می توانید در سایت زوم ارز عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال را به زبان فارسی مطالعه نمایید. همچنین با کلیک بر روی لینک مقابل به اخبار فوری ارز دیجیتال به صورت ۲۴ ساعته دسترسی پیدا کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز استلار

برخلاف تصور بسیاری از افرد که می پندارند تنها دو روش تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال وجود دارد، تحلیل سنتیمنتال یکی دیگر از روش های تحلیل است. در این روش تحلیل، در ارتباط با تحلیل احساسات سایر معامله گران صحبت می شود. در واقع تحلیلگران در تحلیل سنتیمنتال، به آنالیز و تجزیه و تحلیل احساسات سایر افراد نسبت به یک رمز ارز خواهند پرداخت.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و اصلا دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد خرید و فروش و یا سرمایه گذاری در بستر این ارز دیجیتال را دارید، تمامی جوانب را بررسی نموده و به تحقیق و جستجوی کامل بپردازید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استلار XLM” همراه ما بودید.


🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده