آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل اونس XAU امروز | تحلیل اونس جهانی

تحلیل اونس XAU امروز

تحلیل اونس XAU امروز، اونس در طی سال های متمادی به عنوان بزرگترین و ایمن ترین پشتوانه برای تمامی دارایی های فیزیکی مورد استفاده قرار گرفته است. این فلز کمیاب و گرانبها کاربردهای بسیاری در صنایع مختلف دارد. اما مهم ترین ویژگی آن این است که در برابر تورم بسیار ایمن است. بنابراین نیاز است تا با استفاده از یک واحد جهانی قیمت آن اندازه گیری شود. اونس به عنوان معیاری جهانی برای سنجش قیمت این ماده با ارزش مورد استفاده قرار می گیرد. هر اونس معادل ۳۱.۱۰ گرم طلای ۲۴ عیار است. در اینجا به بررسی و تحلیل نمودار اونس با نماد XAUUSD می پردازیم و روند آن را به صورت روزانه بررسی می کنیم.

تحلیل اونس XAU امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون خوب باشه. با تحلیل انس طلای جهانی در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید، خدمتتان عرض کردیم که روند اونس را کاملاً صعودی می‌دانیم و بر این اساس یک ترند لاین صعودی با رنگ مشکی رسم کرده‌ایم و در ادامه شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص و بر اساس آن الگو، محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده و با باکس های قرمز تعیین کرده ایم و در ادامه همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت به هدف یا مقاومت اول و دوم ما نیز دست یافته و مقاومت دوم را به طرف بالا بریک کرد و در ادامه دقیقاً طبق پیش بینی که داشتیم، قیمت اونس شروع به تشکیل پولبک کرد.
دوستان در حال حاضر مرحله پولبک تکمیل شده و یک الگوی صعودی شکل گرفته است و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت اونس شروع به رشد کند و هدف سوم را در دسترس می‌دانیم و نکته مهم اینکه، تا زمانی که ترند لاین صعودی حفظ شود ،کندل‌های قرمز را موقت می‌دانیم و نکته پایانی اینکه ،یک الگوی مثلث در حال شکل‌گیری است و اگر تکمیل شود ،تحلیلمان را آپدیت خواهیم کرد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 31 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل انس طلای جهانی در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، ساختار حفظ شده و بر این اساس تحلیل ما نسبت به روز گذشته هیچگونه تغییری نداشته است. خدمتتان عرض کردیم که روند اونس را کاملاً صعودی می‌دانیم و بر این اساس یک ترند لاین صعودی با رنگ مشکی رسم کرده‌ایم و در ادامه شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص و بر اساس آن الگو، محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده و با باکس های قرمز تعیین کرده ایم و در ادامه همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت به هدف یا مقاومت اول و دوم ما نیز دست یافته و مقاومت دوم را به طرف بالا بریک کرد و در ادامه دقیقاً طبق پیش بینی که داشتیم، قیمت اونس شروع به تشکیل پولبک کرد.
دوستان در حال حاضر پولبک تکمیل شده و با تشکیل شدن یک الگوی صعودی قوی مجدد می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت اونس شروع به رشد کند و هدف سوم را در دسترس می‌دانیم و به این نکته توجه داشته باشید که آخرین سقف تشکیل شده را یک مقاومت مینور می‌دانیم و احتمال دارد ،قیمت به آن ناحیه واکنش نشان دهد و نکته پایانی، تا زمانی که ترند لاین صعودی حفظ شود ،کندل‌های قرمز را موقت می‌دانیم.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 30 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل انس طلای جهانی در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان توجه داشته باشید که تحلیل مان همچنان پابرجاست و نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است. خدمتتان عرض کردیم که روند اونس را کاملاً صعودی می‌دانیم و بر این اساس یک ترند لاین صعودی با رنگ مشکی رسم کرده‌ایم و در ادامه شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص و بر اساس آن الگو، محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده و با باکس های قرمز تعیین کرده ایم و در ادامه همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت به هدف یا مقاومت اول و دوم ما نیز دست یافته و مقاومت دوم را به طرف بالا بریک کرد و در ادامه دقیقاً طبق پیش بینی که داشتیم، قیمت اونس شروع به تشکیل پولبک کرد.
دوستان در حال حاضر پولبک تکمیل شده و با تشکیل شدن یک الگوی صعودی قوی مجدد می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت اونس شروع به رشد کند و هدف سوم را در دسترس می‌دانیم و به این نکته توجه داشته باشید که آخرین سقف تشکیل شده را یک مقاومت مینور می‌دانیم و احتمال دارد ،قیمت به آن ناحیه واکنش نشان دهد و نکته دیگر اینکه ،فعلاً کندل‌های قرمز را موقت می‌دانیم.
دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 29 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل انس طلای جهانی در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که روند اونس را کاملاً صعودی می‌دانیم و بر این اساس یک ترند لاین صعودی با رنگ مشکی رسم کرده‌ایم و در ادامه شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص و بر اساس آن الگو، محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده و با باکس های قرمز تعیین کرده ایم و در ادامه همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت به هدف یا مقاومت اول و دوم ما نیز دست یافته و مقاومت دوم را به طرف بالا بریک کرد و در ادامه دقیقاً طبق پیش بینی که داشتیم، قیمت اونس شروع به تشکیل پولبک کرد.
دوستان در حال حاضر با تشکیل شدن یک الگوی صعودی قوی مجدد می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت اونس شروع به رشد کند و هدف سوم را در دسترس می‌دانیم و به این نکته توجه داشته باشید که آخرین سقف تشکیل شده را یک مقاومت مینور می‌دانیم و احتمال دارد ،قیمت به آن ناحیه واکنش نشان دهد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 28 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل انس طلای جهانی در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که روند اونس را کاملاً صعودی می‌دانیم و بر این اساس یک ترند لاین صعودی با رنگ مشکی رسم کرده‌ایم و در ادامه شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص و بر اساس آن الگو، محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده و با باکس های قرمز تعیین کرده ایم و در ادامه همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت به هدف یا مقاومت اول و دوم ما نیز دست یافته و مقاومت دوم را به طرف بالا بریک کرد.
دوستان در حال حاضر دقیقاً طبق پیش بینی که داشتیم، قیمت اونس شروع به تشکیل پولبک کرده و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر در محدوده باکس قرمز فعلی،شاهد شکل‌گیری الگوهای صعودی قوی باشیم ،قیمت می‌تواند مجدد شروع به رشد کرده و به هدف سوم نیز دست یابد. نکته مهم دیگر اینکه اگر باکس قرمز فعلی به طرف پایین شکسته شود و تثبیت را پایین‌تر از آن ناحیه داشته باشیم ،اصلاح قیمتی می‌تواند تا کف ترند لاین صعودی ادامه داشته باشد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 27 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل انس طلای جهانی در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که روند اونس را کاملاً صعودی می‌دانیم و بر این اساس یک ترند لاین صعودی با رنگ مشکی رسم کرده‌ایم و در ادامه شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص و بر اساس آن الگو، محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده و با باکس های قرمز تعیین کرده ایم و در ادامه همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت به هدف یا مقاومت اول و دوم ما نیز دست یافته است.
دوستان در ادامه ا،نس پس از مقداری اصلاح مینور، مجدد شروع به رشد کرده و در حال حاضر مقاومت دوم به طرف بالا بریک شده است و ما نیز هدف سوم یا مقاومت سوم را فعال شده می‌دانیم. اما به این نکته توجه داشته باشید که از این نواحی، احتمال تشکیل پولبک به مقاومت شکسته شده نیز وجود دارد و بعد از آن با اطمینان خاطر می‌توان گفت ،قیمت می‌تواند تا هدف سوم نیز رشد پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 24 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل انس طلای جهانی در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که روند اونس را کاملاً صعودی می‌دانیم و بر این اساس یک ترند لاین صعودی با رنگ مشکی رسم کرده‌ایم و در ادامه شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص و بر اساس آن الگو، محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده و با باکس های قرمز تعیین کرده ایم و در ادامه همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت به هدف یا مقاومت اول و دوم ما نیز دست یافته است.
دوستان در حال حاضر بر اساس شکل‌گیری الگوهای اصلاحی، قیمت مقداری شروع به اصلاح کرده، اما هنوز قدرت لازم را ندارند و اگر الگوی اصلاحی قوی تکمیل شود، قیمت می‌تواند تا ترند لاین صعودی به اصلاح خود ادامه دهد و در صورتی که مقاومت دوم به طرف بالا شکسته شود ،قیمت می‌تواند همچنان به رشد خود ادامه داده و به هدف سوم نیز دست یابد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 23 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۲۲ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۲ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل انس طلای جهانی در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که روند اونس را کاملاً صعودی می‌دانیم و بر این اساس یک ترند لاین صعودی با رنگ مشکی رسم کرده‌ایم و در ادامه شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص و بر اساس آن الگو، محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده و با باکس های قرمز تعیین کرده ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت دقیقاً طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم ،در حال حرکت است و همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت در طی رشدی که انجام داده به هدف اول و دوم دست یافته و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر در این ناحیه شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی باشیم قیمت وارد فاز اصلاحی شده و نکته دیگر اینکه اگر این محدوده به طرف بالا شکسته شود و تثبیت را بالاتر از این ناحیه داشته باشیم ،هدف بعدی نیز فعال شده و قیمت می‌تواند تا هدف و مقاومت سوم نیز رشد پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 22 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۲۲ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل انس طلای جهانی در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان تحلیل ما نسبت به روز گذشته تغییری نداشته و اونس دقیقاً طبق آنچه که انتظار داشتیم ،در حال حرکت است. خدمتتان عرض کردیم که روند اونس را کاملاً صعودی می‌دانیم و بر این اساس یک ترند لاین صعودی با رنگ مشکی رسم کرده‌ایم و در ادامه شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص و بر اساس آن الگو، محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده و با باکس های قرمز تعیین کرده ایم.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت در طی رشدی که انجام داده و هدف اول دست یافته و پس از بریک و پولبک به آن ناحیه شروع به رشد کرده و به هدف دوم نیز دست یافته است. دوستان به این نکته توجه داشته باشید که در صورت عبور از مقاومت دوم ،قیمت می‌تواند تا هدف سوم نیز رشد پیدا کند و نکته مهم دیگر اینکه در هر کدام از محدوده‌های مقاومتی، اگر شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی قوی باشیم، قیمت اونس نیز وارد فاز اصلاحی خواهد شد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 21 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل انس طلای جهانی در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم دوستان توجه داشته باشید که تحلیلمان را نسبت به گذشته آپدیت کرده و کاملاً تغییر کرده است چرا که قیمت به تمام اهداف مد نظرمان در تحلیل‌های گذشته دست یافته است. دوستان می‌بایست خدمتتان عرض کنیم که وند انس را کاملاً صعودی می‌دانیم و بر این اساس ترند لاین صعودی با رنگ مشکی رسم کرده‌ایم و در ادامه شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص و بر اساس آن الگو، محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده و با باکس های قرمز تعیین کرده ایم.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت در طی رشدی که انجام داده و هدف اول دست یافته و پس از بریک و پولبک به آن ناحیه شروع به رشد کرده و به هدف دوم نیز دست یافته است. دوستان به این نکته توجه داشته باشید که در صورت عبور از مقاومت دوم ،قیمت می‌تواند تا هدف سوم نیز رشد پیدا کند و نکته مهم دیگر اینکه در هر کدام از محدوده‌های مقاومتی، اگر شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی قوی باشیم، قیمت اونس نیز وارد فاز اصلاحی خواهد شد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 20 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم روند اونس را صعودی می‌دانیم و پس از تشکیل یک رشد بسیار خوب ، از محدوده خط قرمز ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی بودیم و قیمت وارد فاز اصلاحی شد و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کردیم و در ادامه قیمت اونس از محدوده باکس سبز حمایتی ،شروع به رشد کرده و باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر گرفتیم و در ادامه قیمت بعد از برخورد با اولین باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده و در ادامه پس از رسیدن قیمت اونس به ناحیه باکس سبز، شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی قوی بودیم و بر این اساس انتظار رشد قیمت را داشتیم و خدمتتان گفتیم که مجدد باکس‌های قرمز به عنوان هدف در دسترس قرار دارند. در ادامه قیمت اونس دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم ، رشد پیدا کرده و به هدف مد نظرمان یعنی باکس قرمز پررنگ نیز دست یافته است.
دوستان در حال حاضر همچنان قیمت طبق توقعی که داریم، در حال حرکت است و هدفی که مد نظر خود قرار داده‌ایم، محدوده خط قرمز بالایی نیز می‌باشد و قیمت می‌تواند به آن ناحیه دست یابد. نکته‌ای که می‌بایست به آن توجه کنید این است که کندل‌های قرمز اخیر، کاملاً اصلاحی و موقت هستند.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 17 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان قیمت اونس دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم در حال حرکت است و تحلیلمان تغییری نکرده ،چرا که خدمتتان عرض کردیم روند اونس را صعودی می‌دانیم و پس از تشکیل یک رشد بسیار خوب ، از محدوده خط قرمز ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی بودیم و قیمت وارد فاز اصلاحی شد و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کردیم و در ادامه قیمت اونس از محدوده باکس سبز حمایتی ،شروع به رشد کرده و باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر گرفتیم و در ادامه قیمت بعد از برخورد با اولین باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده و در ادامه پس از رسیدن قیمت اونس به ناحیه باکس سبز، شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی قوی بودیم و بر این اساس انتظار رشد قیمت را داشتیم و خدمتتان گفتیم که مجدد باکس‌های قرمز به عنوان هدف در دسترس قرار دارند. در ادامه قیمت اونس دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم ، رشد پیدا کرده و به هدف مد نظرمان یعنی باکس قرمز پررنگ نیز دست یافته است.
دوستان در حال حاضر بعد از تثبیت بالاتر از باکس قرمز پررنگ، انتظار داشتیم قیمت همچنان به رشد خود ادامه داده و هدف بعدی مد نظرمان یعنی محدوده خط قرمز رنگ بالایی نیز برسد و همانطور که مشاهده می‌کنید طبق انتظارمان قیمت در حال حرکت است.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 16 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم روند اونس را صعودی می‌دانیم و پس از تشکیل یک رشد بسیار خوب ، از محدوده خط قرمز ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی بودیم و قیمت وارد فاز اصلاحی شد و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کردیم و در ادامه قیمت اونس از محدوده باکس سبز حمایتی ،شروع به رشد کرده و باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر گرفتیم و در ادامه قیمت بعد از برخورد با اولین باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده و در ادامه پس از رسیدن قیمت اونس به ناحیه باکس سبز، شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی قوی بودیم و بر این اساس انتظار رشد قیمت را داشتیم و خدمتتان گفتیم که مجدد باکس‌های قرمز به عنوان هدف در دسترس قرار دارند. در ادامه قیمت اونس دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم ، رشد پیدا کرده و به هدف مد نظرمان یعنی باکس قرمز پررنگ نیز دست یافته است.
دوستان در حال حاضر شاهد تثبیت بالاتر از باکس قرمز پررنگ هستیم و انتظار داریم قیمت همچنان به رشد خود ادامه داده و هدف بعدی مد نظرمان حدوده خط قرمز رنگ بالایی نیز می‌باشد و به این نکته توجه داشته باشید که اگر کندل قرمزی شکل بگیرد، فعلاً آن را موقت می‌دانیم.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 15 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان تحلیل ما نسبت به روز گذشته همچنان پابرجاست و تغییری نداشته است. خدمتتان عرض کردیم روند اونس را صعودی می‌دانیم و پس از تشکیل یک رشد بسیار خوب ، از محدوده خط قرمز ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی بودیم و قیمت وارد فاز اصلاحی شد و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کردیم و در ادامه قیمت اونس از محدوده باکس سبز حمایتی ،شروع به رشد کرده و باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر گرفتیم و در ادامه قیمت بعد از برخورد با اولین باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده و در ادامه پس از رسیدن قیمت اونس به ناحیه باکس سبز، شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی قوی بودیم و بر این اساس انتظار رشد قیمت را داشتیم و خدمتتان گفتیم که مجدد باکس‌های قرمز به عنوان هدف در دسترس قرار دارند.
دوستان در حال حاضر قیمت اونس دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم ، رشد پیدا کرده و به هدف مد نظرمان یعنی باکس قرمز پررنگ نیز دست یافته است و نکته‌ای که می‌بایست بدانید این است که اگر شاهد تثبیت بالاتر از باکس قرمز پررنگ باشیم ، هدف بعدی یعنی خط قرمز بالایی نیز در دسترس قرار می‌گیرد و اگر در ناحیه فعلی، شاهد شکل‌گیری الگوهای نزولی قوی باشیم، مجدد قیمت اونس وارد فاز اصلاحی خواهد شد و افت پیدا می‌کند.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 14 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم روند اونس را صعودی می‌دانیم و پس از تشکیل یک رشد بسیار خوب ، از محدوده خط قرمز ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی بودیم و قیمت وارد فاز اصلاحی شد و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کردیم و در ادامه قیمت اونس از محدوده باکس سبز حمایتی ،شروع به رشد کرده و باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر گرفتیم و در ادامه قیمت بعد از برخورد با اولین باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده و در ادامه پس از رسیدن قیمت اونس به ناحیه باکس سبز، شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی قوی بودیم و بر این اساس انتظار رشد قیمت را داشتیم و خدمتتان گفتیم که مجدد باکس‌های قرمز به عنوان هدف در دسترس قرار دارند.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت اونس دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم ، رشد پیدا کرده و به آخرین هدف مد نظرمان یعنی باکس قرمز پررنگ نیز دست یافته است و نکته‌ای که می‌بایست بدانید این است که اگر شاهد تثبیت بالاتر از باکس قرمز پررنگ باشیم ، هدف بعدی یعنی خط قرمز بالایی نیز در دسترس قرار می‌گیرد و اگر در ناحیه فعلی، شاهد شکل‌گیری الگوهای نزولی قوی باشیم، مجدد قیمت اونس وارد فاز اصلاحی خواهد شد. دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 13 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم روند اونس را صعودی می‌دانیم و در ادامه پس از تشکیل یک رشد بسیار خوب ، در محدوده خط قرمز ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی بودیم و قیمت وارد فاز اصلاحی شد و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کردیم و در ادامه قیمت اونس از محدوده باکس سبز حمایتی ،شروع به رشد کرده و باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر گرفتیم و در ادامه قیمت بعد از برخورد با اولین باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده و در ادامه پس از رسیدن قیمت اونس به ناحیه باکس سبز، شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی نه چندان قوی بودیم و بر این اساس انتظار رشد قیمت را داشتیم.
دوستان در حال حاضر قیمت اونس دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم ،شروع به رشد کرده و مجدد به خط قرمز و باکس صورتی رنگ نیز رسیده و حتی پتانسیل رشد تا باکس قرمز پررنگ وجود دارد. اما نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که باکس قرمز پررنگ یک مقاومت از نوع ماژور بوده و تا زمانی که به طرف بالا شکسته نشود، انتظار رشدهای بیشتر را نمی‌توانیم داشته باشیم و اگر در آن ناحیه الگوهای اصلاحی شکل بگیرند، قیمت مجدد وارد فاز اصلاحی خواهد شد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 10 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۹ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۹ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان قیمت دقیقاً طبق آنچه که تحلیل داشتیم، در حال حرکت است چرا که خدمتتان عرض کردیم روند اونس را صعودی می‌دانیم و در ادامه پس از تشکیل یک رشد بسیار خوب ، در محدوده خط قرمز ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی بودیم و قیمت وارد فاز اصلاحی شد و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کردیم و در ادامه قیمت اونس از محدوده باکس سبز حمایتی ،شروع به رشد کرده و باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر گرفتیم و در ادامه قیمت بعد از برخورد با اولین باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است.
دوستان در حال حاضر پس از رسیدن قیمت اونس به ناحیه باکس سبز، شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی نه چندان قوی هستیم و بر این اساس مجدد می‌توانیم انتظار رشد قیمت را تا باکس‌های قرمز داشته باشیم. اما نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر محدوده باکس سبز که به عنوان حمایت مدنظر قرار داده‌ایم، به طرف پایین شکسته شود،قیمت اونس می‌تواند افت‌های بیشتری را به همراه داشته باشد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 9 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۹ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۸ فروردین ۱۴۰۳

با عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان تحلیلمان همچنان پابرجاست و قیمت اونس طبق انتظارمان در حال حرکت است. خدمتتان عرض کردیم روند اونس را صعودی می‌دانیم و در ادامه پس از تشکیل یک رشد بسیار خوب ، در محدوده خط قرمز ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی بودیم و قیمت وارد فاز اصلاحی شد و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کردیم و در ادامه قیمت اونس از محدوده باکس سبز حمایتی ،شروع به رشد کرده و باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر گرفتیم و در ادامه قیمت بعد از برخورد با اولین باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است.
دوستان در حال حاضر پس از رسیدن قیمت اونس به ناحیه باکس سبز، شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی نه چندان قوی هستیم و بر این اساس مجدد می‌توانیم انتظار رشد قیمت را تا باکس‌های قرمز داشته باشیم. اما نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر محدوده باکس سبز که به عنوان حمایت مدنظر قرار داده‌ایم، به طرف پایین شکسته شود،قیمت اونس می‌تواند افت‌های بیشتری را به همراه داشته باشد و ما نیز حمایت‌های بعدی را مشخص خواهیم کرد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 8 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۷ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۷ فروردین ۱۴۰۳

با عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان تحلیل ما نسبت به روز گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست و قیمت طبق آنچه که گفتیم، در حال حرکت است خدمتتان عرض کردیم روند اونس را صعودی می‌دانیم و در ادامه پس از تشکیل یک رشد بسیار خوب ، در محدوده خط قرمز ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی بودیم و قیمت وارد فاز اصلاحی شد و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کردیم و در ادامه قیمت اونس از محدوده باکس سبز حمایتی ،شروع به رشد کرده و باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر گرفتیم و در ادامه قیمت بعد از برخورد با اولین باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است.
دوستان در حال حاضر پس از رسیدا قیمت اونس به ناحیه باکس سبز، شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی نه چندان قوی هستیم و بر این اساس مجدد می‌توانیم انتظار رشد قیمت را تا باکس‌های قرمز داشته باشیم. اما نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر محدوده باکس سبز که به عنوان حمایت مدنظر قرار داده‌ایم به طرف پایین شکسته شود،قیمت اونس می‌تواند افت‌های بیشتری را به همراه داشته باشد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 7 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۷ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۶ فروردین ۱۴۰۳

با عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم روند اونس را صعودی می‌دانیم و در ادامه پس از تشکیل یک رشد بسیار خوب ، در محدوده خط قرمز ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی بودیم و قیمت وارد فاز اصلاحی شد و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کردیم و در ادامه قیمت اونس از محدوده باکس سبز حمایتی ،شروع به رشد کرده و باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر گرفتیم و در ادامه قیمت بعد از برخورد با اولین باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است.
دوستان در حال حاضر مجدد قیمت اونس خود را به ناحیه باکس سبز رسانده شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی نه چندان قوی قوی هستیم و بر این اساس مجدد می‌توانیم انتظار رشد قیمت را تا باکس‌های قرمز داشته باشیم. اما نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر محدوده باکس سبز که به عنوان حمایت مدنظر قرار داده‌ایم به طرف پایین شکسته شود،قیمت اونس می‌تواند افت‌های بیشتری را به همراه داشته باشد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 6 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۳ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۳ فروردین ۱۴۰۳

با عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم روند اونس را صعودی می‌دانیم و در ادامه پس از تشکیل یک رشد بسیار خوب ، در محدوده خط قرمز ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی بودیم و قیمت وارد فاز اصلاحی شد و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کردهیم و در ادامه قیمت اونس از محدوده باکس سبز حمایتی ،شروع به رشد کرده و باکس‌های قرمز را به عنوان هدف و مقاومت در نظر گرفتیم.
دوستان در حال حاضر قیمت بعد از برخورد با اولین باکس قرمز واکنش نشان داده و شاهد شکل‌گیری یک الگوی اصلاحی هستیم و قیمت بر همین اساس شروع به اصلاح کرده است و مجدد باکس سبز نقش حمایت خود را دارد اگر محدوده باکس سبز از دست برود ،افت‌های بیشتری می‌تواند در قیمت اونس رخ دهد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 3 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۳ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۲ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲ فروردین ۱۴۰۳

با عرض وقت بخیر و تبریک سال نو و عید نوروز خدمت شما دوستان عزیز ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان تحلیل ما نسبت به روز گذشته تغییری نکرده و همچنان ساختار حفظ شده است. خدمتتان عرض کردیم روند اونس را صعودی می‌دانیم و در ادامه پس از تشکیل یک رشد بسیار خوب ، در محدوده خط قرمز ،شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی بودیم و قیمت وارد فاز اصلاحی شد و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر بر اساس تحلیل و احتمالی که داده بودیم ،قیمت اونس از اولین محدوده باکس سبز حمایتی ،شروع به رشد کرده و مجدد روند صعودی از سر گرفته شده است و باکس‌های قرمز و خط قرمز بالایی را به عنوان هدف و مقاومت در نظر داریم و انتظار داریم که قیمت ،به آن ناحیه‌ها نیز برسد و و اگر کندل قرمزی شکل بگیرد، آن را مینور و موقت می‌دانیم.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 2 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۲ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۱ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱ فروردین ۱۴۰۳

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون خوب باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان تحلیل ما نسبت به روز گذشته تغییری نکرده و همچنان ساختار حفظ شده است. خدمتتان عرض کردیم روند طلای جهانی را صعودی می‌دانیم چرا که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی هستیم و در طی رشدی که انجام داد اهداف را یکی پس از دیگری شکاند و گفتیم که اگر شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی باشیم قیمت اونس می‌تواند وارد فاز اصلاحی شود. که در ادامه با شکل‌گیری یک الگوی اصلاحی در محدوده خط قرمز بالایی، قیمت اونس وارد فاز اصلاحی شده و ما نیز محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر همچنان قیمت اونس در محدوده حمایتی اول در حال نوسان است و شاهد شکل‌گیری الگوی صعودی باشیم، میتوانیم انتظار رشد را داشته باشیم و اگر این ناحیه از دست برود ، محدوده حمایت بعدی نیز در دسترس قرار می‌گیرد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 1 فروردین 1403
تحلیل XAU امروز ۱ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اونس XAU امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون خوب باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان تحلیلمان همچنان پابرجاست و تغییری نداشته اما لطفاً متن را با دقت بخوانید . خدمتتان عرض کردیم روند طلای جهانی را صعودی می‌دانیم چرا که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی هستیم و در طی رشدی که انجام داد اهداف را یکی پس از دیگری شکاند و گفتیم که اگر شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی باشیم قیمت اونس می‌تواند وارد فاز اصلاحی شود. که در ادامه با شکل‌گیری یک الگوی اصلاحی در محدوده خط قرمز بالایی، قیمت اونس وارد فاز اصلاحی شده و ما نیز محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر همچنان قیمت اونس در محدوده حمایتی اول در حال نوسان است و شاهد شکل‌گیری الگوی صعودی باشیم، میتوانیم انتظار رشد را داشته باشیم و اگر این ناحیه از دست برود ،قیمت می‌تواند حداقل تا باکس حمایتی بعدی نیز افت پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 29 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون خوب باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم . دوستان تحلیل ما نسبت به گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست. خدمتتان عرض کردیم در طی رشدی که انجام داد ،آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز افقی مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا بریک کرد و طبق انتظاری که داشتیم به رشد خود ادامه داده و اهداف را یکی پس از دیگری شکاند و گفتیم که اگر شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی باشیم قیمت اونس می‌تواند وارد فاز اصلاحی شود. که در ادامه با شکل‌گیری یک الگوی اصلاحی در محدوده خط قرمز بالایی، قیمت اونس وارد فاز اصلاحی شده و ما نیز محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر پس از رسیدن قیمت اونس به اولین محدوده حمایتی باکس سبز واکنش نشان داده ،اما هنوز الگوی بازگشتی قوی شکل نگرفته است و همچنان این اصلاح ادامه‌دار خواهد بود و نکته مهمی که می بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر حمایت اول از دست برود ، افت بیشتری را در قیمت اونس می‌توانیم شاهد باشیم و حمایت دوم نیز در دسترس قرار می‌گیرد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 28 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم . دوستان توجه داشته باشید که تحلیلمان امروز آپدیت شده است. خدمتتان عرض کردیم در طی رشدی که انجام داد ،آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز افقی مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا بریک کرد و طبق انتظاری که داشتیم به رشد خود ادامه داده و اهداف را یکی پس از دیگری شکاند و گفتیم که اگر شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی باشیم قیمت اونس می‌تواند وارد فاز اصلاحی شود. که در ادامه با شکل‌گیری یک الگوی اصلاحی، قیمت اونس وارد فاز اصلاحی شده و ما نیز محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت اونس به اولین حمایت تعیین شده واکنش نشان داده و پتانسیل رشد تا خط قرمز رنگ نیز وجود دارد ،اما نکته‌ای که باید بدانید این است تا زمانی که بالاتر از خط قرمز تثبیت رخ ندهد انتظار رشد بیشتر را نمی‌توانیم داشته باشیم و نکته دیگر اینکه، احتمال تشکیل ساختار یک الگوی مثلث و یا ساختار تریدینگ رنج نیز وجود دارد که هر کدام از آنها تکمیل شوند، تحلیلمان را آپدیت کرده و نکات مهم را خدمتتان عرض خواهیم کرد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 25 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم . دوستان خدمتتان عرض کردیم بعد از آنکه ناحیه سقف کانال نزولی به طرف بالا شکسته شد و قیمت در طی رشدی که انجام داد ،آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز افقی مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا بریک کرد و گفتیم از آن پس ، روند را صعودی می‌دانیم و در ادامه طبق انتظاری که داشتیم به رشد خود ادامه داده و به اهداف مد نظرمان دست یافت و اخیراً شروع به ساختن یک موج اصلاحی کرد و ما نیز محدوده‌های حمایتی را با باکس‌های سبز مشخص کردیم.
دوستان در حال حاضر در اولین محدوده حمایتی ،شاهد شکل‌گیری یک الگوی بازگشت و صعودی بوده‌ایم و پتانسیل رشد تا محدوده خط قرمز د دارد و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است، تا زمانی که خط قرمز شکسته نشود و در بالاتر از آن ناحیه تثبیت رخ ندهد، انتظار رشد بیشتر را نمی‌توانیم داشته باشیم و اگر پس از رسیدن قیمت به آن ناحیه، الگوهای نزولی شکل بگیرد، مجدد قیمت تا باکس سبز نیز افت پیدا خواهد کرد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 24 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم . دوستان توجه داشته باشید که تحلیلمان امروز آپدیت شده است. خدمتتان عرض کردیم روند طلای جهانی را صعودی می‌دانیم چرا که ناحیه سقف کانال نزولی به طرف بالا شکسته شد و قیمت در طی رشدی که انجام داد ،آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز افقی مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا بریک کرد و طبق انتظاری که داشتیم به رشد خود ادامه داده و اهداف را یکی پس از دیگری شکاند و گفتیم که اگر شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی و نزولی باشیم قیمت اونس می‌تواند وارد فاز اصلاحی شود.
دوستان در حال حاضر با شکل‌گیری یک الگوی اصلاحی، قیمت اونس وارد فاز اصلاحی شده و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی را با باکس سبز مشخص کرده‌ایم. نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که فراموش نکنید، روند اصلی صعودی بوده و با مشاهده الگوهای اتمام اصلاح و الگوهای صعودی ،مجدد انتظار داریم که انس شروع به رشد کرده و سپس اهداف را مشخص خواهیم کرد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 23 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم . دوستان ساختار و تحلیل ما نسبت به روز گذشته همچنان پابرجاست و تغییری نداشته است. خدمتتان عرض کردیم که یک کانال نزولی داشتیم که ناحیه سقف کانال به طرف بالا شکسته شد و قیمت در طی رشدی که انجام داد ،آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز افقی مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا بریک کرده و گفتیم از این پس روند را صعودی می‌دانیم و در ادامه خط قرمزی که با نام TP نامگذاری کرده‌ایم را به عنوان هدف در نظر گرفتیم که به آن هدف دست یافت. در ادامه باکس‌های قرمز را به عنوان اهداف بعدی مشخص کردیم.
دوستان در حال حاضر قیمت به محدوده مقاومتی دوم یا هدف دوم دست یافته و آن را به طرف بالا بریک کرده است و همچنان انتظار داریم به رشد خود ادامه داده و به هدف سوم نیز دست یابد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 22 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که یک کانال نزولی داشتیم که ناحیه سقف کانال به طرف بالا شکسته شد و قیمت در طی رشدی که انجام داد ،آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز افقی مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا بریک کرده و گفتیم از این پس روند را صعودی می‌دانیم و در ادامه خط قرمزی که با نام TP نامگذاری کرده‌ایم را به عنوان هدف در نظر گرفتیم که به آن هدف دست یافت. در ادامه باکس‌های قرمز را به عنوان اهداف بعدی مشخص کردیم.
دوستان در حال حاضر قیمت به محدوده مقاومتی دوم یا هدف دوم دست یافته و آن را به طرف بالا بریک کرده است و همچنان انتظار داریم به رشد خود ادامه داده و به هدف سوم نیز دست یابد. نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که در هر کدام از محدوده‌های مقاومتی الگوهای اصلاحی قوی شکل بگیرند، قیمت اونس وارد فاز اصلاحی خواهد شد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 21 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان طلای جهانی طبق تحلیلی که داشتیم حرکت کرده و به هدف بعدی هم دست یافت. خدمتتان عرض کردیم که یک کانال نزولی داشتیم که ناحیه سقف کانال به طرف بالا شکسته شد و قیمت در طی رشدی که انجام داد ،آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز افقی مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا بریک کرده و گفتیم از این پس روند را صعودی می‌دانیم و در ادامه خط قرمزی که با نام TP نامگذاری کرده‌ایم را به عنوان هدف در نظر گرفتیم که دقیقاً قیمت طبق انتظارمان حرکت کرده و به آن هدف دست یافت.
دوستان در حال حاضر همچنان قیمت طبق توقعی که داشتیم به رشد خود ادامه داده و به هدف بعدی یعنی باکس قرمز اول رسیده است. دوستان نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که در هر کدام از ناحیه‌های مقاومتی ،الگوهای اصلاحی شکل بگیرد ،قیمت طلا وارد فاز اصلاحی خواهد شد و در صورت عبور از هر کدام از آنها هدف بدی نیز در دسترس قرار می‌گیرد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 18 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم .خدمتتان عرض کردیم که یک کانال نزولی داشتیم که ناحیه سقف کانال به طرف بالا شکسته شد و قیمت در طی رشدی که انجام داد ،آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز افقی مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا بریک کرده و گفتیم از این پس روند را صعودی می‌دانیم و در ادامه خط قرمزی که با نام TP نامگذاری کرده‌ایم را به عنوان هدف در نظر گرفتیم که دقیقاً قیمت طبق انتظارمان حرکت کرده و به آن هدف دست یافت.
دوستان در حال حاضر قیمت اونس بعد از مقداری اصلاح مجدد با تشکیل الگوی بازگشتی ،مجدد شروع به رشد کرده و ما نیز اهداف بعدی را با باکس‌های قرمز مشخص کرده‌ایم که قیمت به هدف اول دست یافته و با تشکیل شدو به آن واکنش داده است اما انتظار داریم با گذشت زمان قیمت و اهداف بعدی نیز دست یابد. نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که در هر کدام از محدوده‌های مقاومتی، الگوهای اصلاحی شکل بگیرد، قیمت اونس وارد فاز اصلاحی شده و انتظار افت قیمت را داریم.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 17 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

 


تحلیل اونس XAU امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم .خدمتتان عرض کردیم که ساختار یک کانال نزولی شکل گرفته است و در ادامه ناحیه سقف کانال به طرف بالا شکسته شده و قیمت در طی رشدی که انجام داد ،آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز افقی مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا بریک کرده و گفتیم از این پس روند را صعودی می‌دانیم خط قرمزی که با نام TP نامگذاری کرده‌ایم را به عنوان هدف در نظر گرفتیم.
دوستان در حال حاضر قیمت اونس طلای جهانی، دقیقاً طبق تحلیل مان حرکت کرده و به هدف مد نظرمان دست یافته است و نسبت به آن واکنش نشان داده و در صورت تکمیل الگوی نزولی، قیمت طلای جهانی وارد فاز اصلاحی خواهد شد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 16 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۲

 


تحلیل اونس XAU امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم .خدمتتان عرض کردیم که ساختار یک کانال نزولی شکل گرفته است و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. دوستان در ادامه بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داد، رشد پیدا کرده و هدف اصلی را ناحیه سقف کانال اعلام کردیم و دقیقاً طبق انتظار ما حرکت کرده و به هدف مد نظرمان دست یافت و در ادامه ناحیه سقف کانال به طرف بالا شکسته شده و قیمت در طی رشدی که انجام داد ،آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز افقی مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا بریک کرده و گفتیم از این پس روند را صعودی می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر دقیقاً طبق آنچه که تحلیل داشتیم، روند صعودی شده و قیمت پس از مقداری اصلاح ،مجدد شروع به رشد کرده است و حداقل می‌تواند تا هدف تعیین شده یعنی خط قرمز ،که با نام تیپی نامگذاری کرده‌ایم نیز برسد. توجه داشته باشید که اگر در آن ناحیه الگوهای اصلاحی شکل بگیرد، قیمت اونس، وارد فاز اصلاحی خواهد شد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 15 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم .خدمتتان عرض کردیم که روند انس جهانی نزولی بوده و آن روند ،در ساختار یک کانال شکل گرفته است و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. دوستان در ادامه بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داد، رشد پیدا کرده و هدف اصلی را ناحیه سقف کانال اعلام کردیم و دقیقاً طبق انتظار ما حرکت کرده و به هدف مد نظرمان دست یافت.
دوستان در حال حاضر ناحیه سقف کانال به طرف بالا شکسته شده و قیمت در طی رشدی که انجام داده ،آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز افقی مشخص کرده‌ایم را به طرف بالا بریک کرده است و این نشانه‌ای است که به ما بگوید، روند نزولی به پایان رسیده است و کندل‌های قرمز فعلی را به عنوان پولبک و اصلاح دانسته و با مشاهده نشانه‌های اتمام اصلاح، مجدد انتظار داریم قیمت شروع به رشد کند.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 14 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم .خدمتتان عرض کردیم که روند انس جهانی نزولی بوده و آن روند ،در ساختار یک کانال شکل گرفته است و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. دوستان در ادامه بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داد، رشد پیدا کرده و به هدف اول مد نظرمان یعنی باکس سبز نیز رسید و پس از بریک و پولبک به آن سطح، شروع به رشد کرده و هدف را ناحیه سقف کانال اعلام کردیم.
دوستان در حال حاضر قیمت طبق انتظارمان به رشد خود ادامه داده و به هدف مد نظرمان یعنی سقف کانال نیز رسیده است. نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر در نواحی فعلی، اگر الگوهای نزولی قوی شکل بگیرند ،انتظار داریم که شاهد یک موج نزولی تا ناحیه کف کانال نیز باشیم.
دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 11 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم . دوستان قیمت دقیقاً طبق تحلیلمان رفتار کرده همچنان ساختار و تحلیل گذشته پابرجاست. خدمتتان عرض کردیم که روند انس جهانی نزولی بوده و آن روند ،در ساختار یک کانال شکل گرفته است و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. دوستان در ادامه باید بگوییم که قیمت اونس ،طبق تحلیلی که داشتیم، تا ناحیه کف کانال نزولی و باکس سبز دوم نیز افت پیدا کرد و در آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفت و بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داد، رشد پیدا کرده و به هدف اول مد نظرمان یعنی باکس سبز نیز رسید و در ادامه شاهد شکست این سطح به طرف بالا بوده‌ایم.
دوستان در حال حاضر پس از تشکیل پولک به سطح شکسته شده مجدد قیمت شروع به رشد کرده و این انتظار را داریم که قیمت به رشد خود ادامه داده و به هدف مد نظرمان یعنی سقف کانال نزولی نیز برسد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 10 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۹ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان تحلیلی که در گذشته با یکدیگر داشتیم همچنان تغییری نکرده و قیمت طبق انتظارمان در حال حرکت است. خدمتتان عرض کردیم که روند انس جهانی نزولی بوده و آن روند ،در ساختار یک کانال شکل گرفته است و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. دوستان در ادامه باید بگوییم که قیمت اونس ،طبق تحلیلی که داشتیم، تا ناحیه کف کانال نزولی و باکس سبز دوم نیز افت پیدا کرد و در آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفت و بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داد، رشد پیدا کرده و به هدف اول مد نظرمان یعنی باکس سبز نیز رسید و در ادامه شاهد شکست این سطح به طرف بالا بوده‌ایم.
دوستان در حال حاضر پس از تشکیل پولک به سطح شکسته شده مجدد قیمت شروع به رشد کرده و این انتظار را داریم که قیمت به رشد خود ادامه داده و به هدف مد نظرمان یعنی سقف کانال نزولی نیز برسد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 9 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۸ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۸ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم . دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت طبق تحلیلی که داشتیم در حال حرکت است و تحلیلمان همچنان پابرجاست. خدمتتان عرض کردیم که روند انس جهانی نزولی بوده و آن روند ،در ساختار یک کانال شکل گرفته است و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. دوستان در ادامه باید بگوییم که قیمت اونس ،طبق تحلیلی که داشتیم، تا ناحیه کف کانال نزولی و باکس سبز دوم نیز افت پیدا کرد و در آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفت و بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داد، رشد پیدا کرده و به هدف اول مد نظرمان یعنی باکس سبز نیز رسید و در ادامه شاهد شکست این سطح به طرف بالا بوده‌ایم.
دوستان در حال حاضر پس از تشکیل پولک به سطح شکسته شده مجدد قیمت شروع به رشد کرده و این انتظار را داریم که قیمت به رشد خود ادامه داده و به هدف مد نظرمان یعنی سقف کانال نزولی نیز برسد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 8 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۸ اسفند ۱۴۰۲

 


تحلیل اونس XAU امروز ۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۷ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم . دوستان همچنان ساختار گذشته حفظ شده و قیمت اونس طبق تحلیل ما در حال حرکت است. خدمتتان عرض کردیم که روند انس جهانی نزولی بوده و آن روند ،در ساختار یک کانال شکل گرفته است و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. دوستان در ادامه باید بگوییم که قیمت اونس ،طبق تحلیلی که داشتیم، تا ناحیه کف کانال نزولی و باکس سبز دوم نیز افت پیدا کرد و در آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفت و بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داد، رشد پیدا کرده و به هدف اول مد نظرمان یعنی باکس سبز نیز رسید و در ادامه شاهد شکست این سطح به طرف بالا بوده‌ایم.
دوستان در حال حاضر پس از تشکیل پولک به سطح شکسته شده مجدد قیمت شروع به رشد کرده و این انتظار را داریم که قیمت به رشد خود ادامه داده و به هدف مد نظرمان یعنی سقف کانال نزولی نیز برسد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 7 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۴ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم . دوستان تحلیل ما نسبت به روز گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست و قیمت دقیقاً طبق تحلیل ما در حال حرکت است. خدمتتان عرض کردیم که روند انس جهانی نزولی بوده و آن روند ،در ساختار یک کانال شکل گرفته است و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. دوستان در ادامه باید بگوییم که قیمت اونس ،طبق تحلیلی که داشتیم، تا ناحیه کف کانال نزولی و باکس سبز دوم نیز افت پیدا کرد و در آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفت و بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داد، رشد پیدا کرده و به هدف اول مد نظرمان یعنی باکس سبز نیز رسید و در ادامه شاهد شکست این سطح به طرف بالا بوده‌ایم.
دوستان در حال حاضر کندل‌های قرمز و موج نزولی که تشکیل شده است را پولبک به سطح شکسته شده می‌دانیم و تا زمانی که محدوده باکس سبز ،حفظ شود این انتظار را داریم که قیمت به رشد خود ادامه داده و به هدف مد نظرمان یعنی سقف کانال نزولی نیز برسد. اما نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر باکس سبز از دست برود، افت قیمت تا ناحیه کف کانال نزولی محتمل است.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 4 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم . دوستان تحلیل ما نسبت به روز گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست و قیمت دقیقاً طبق تحلیل ما در حال حرکت است. خدمتتان عرض کردیم که روند انس جهانی طلا نزولی بوده و آن روند ،در ساختار یک کانال شکل گرفته است و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. دوستان در ادامه باید بگوییم که قیمت اونس ،طبق تحلیلی که داشتیم، تا ناحیه کف کانال نزولی و باکس سبز دوم نیز افت پیدا کرد و در آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفت و بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داد، رشد پیدا کرده و به هدف اول مد نظرمان یعنی باکس سبز نیز رسید.
دوستان در حال حاضر ناحیه باکس سبز که نقش مقاومت را دارد به طرف بالا شکسته شده این انتظار را می‌توانیم داشته باشیم که قیمت به رشد خود ادامه داده به ناحیه سقف کانال نزولی نیز برسد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 3 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم .خدمتتان عرض کردیم که روند انس جهانی طلا نزولی بوده و آن روند ،در ساختار یک کانال شکل گرفته است و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. دوستان در ادامه باید بگوییم که قیمت اونس ،طبق تحلیلی که داشتیم، تا ناحیه کف کانال نزولی و باکس سبز دوم نیز افت پیدا کرد و در آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفت و بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داد، رشد پیدا کرده و به هدف اول مد نظرمان یعنی باکس سبز نیز رسید.
دوستان در حال حاضر ناحیه باکس سبز که نقش مقاومت را دارد به طرف بالا شکسته شده این انتظار را می‌توانیم داشته باشیم که قیمت به رشد خود ادامه داده به ناحیه سقف کانال نزولی نیز برسد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 2 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما همراهان همیشگی ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم .خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور و همینطور کف ترند صعودی مد ظر خود قرار داده‌ایم و در صورت کلوز پایین‌تر از آن ناحیه ،روند نزولی خواهد شد. همانطور که مشاهده کردید، روز گذشته این اتفاق رخ داده و روند تغییر کرده و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. دوستان در ادامه باید بگوییم که قیمت اونس ،طبق تحلیلی که داشتیم، تا ناحیه کف کانال نزولی و باکس سبز دوم نیز افت پیدا کرد و در آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفت.
دوستان در حال حاضر قیمت بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داد، رشد پیدا کرده و به هدف اول مد نظرمون یعنی باکس سبز نیز رسید و به این نکته توجه داشته باشید در صورت بریک و تثبیت بالاتر از باکس سبز می‌تواند به رشد خود ادامه داده و به ناحیه سقف کانال نزولی نیز برسد و اگر باکس سبز فعلی به طرف پایین شکسته شود مجدد قیمت می‌تواند تا ناحیه کف کانال افت پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 1 اسفند 1402
تحلیل XAU امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم .خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور و همینطور کف ترند صعودی مد ظر خود قرار داده‌ایم و در صورت کلوز پایین‌تر از آن ناحیه ،روند نزولی خواهد شد. همانطور که مشاهده کردید، روز گذشته این اتفاق رخ داده و روند تغییر کرده و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. دوستان در ادامه باید بگوییم که قیمت اونس ،طبق تحلیلی که داشتیم، تا ناحیه کف کانال نزولی و باکس سبز دوم نیز افت پیدا کرد و در آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفت.
دوستان در حال حاضر قیمت بر اساس الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داد، رشد پیدا کرده و به هدف اول مد نظرمون یعنی باکس سبز نیز رسید و به این نکته توجه داشته باشید در صورت بریک و تثبیت بالاتر از باکس سبز می‌تواند به رشد خود ادامه داده و به ناحیه سقف کانال نزولی نیز برسد.
دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 30 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه, با تحلیل انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعت همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور و همینطور کف ترند صعودی مد ظر خود قرار داده‌ایم و در صورت کلوز پایین‌تر از آن ناحیه ،روند نزولی خواهد شد. همانطور که مشاهده می کنید این اتفاق رخ داده و روند تغییر کرده و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم. در ادامه دوستان طبق تحلیلی که داشتیم، قیمت تا ناحیه کف کانال نزولی و باکس سبز دوم نیز افت پیدا کرده و در آن ناحیه یک الگوی صعودی شکل شکل گرفته و دقیقاً طبق نکاتی که عرض کردیم شروع به رشد کرده. این نکته را بدانید که محدوده باکس سبز اول که در گذشته نقش حمایت را داشته ، در حال حاضر نقش مقاومت را ایفا می‌کند و در صورت عبور قیمت از این ناحیه ،می‌تواند تا سقف کانال نیز به حرکت خود ادامه دهد.
دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.
تحلیل XAU امروز 27 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعت همراه شما عزیزان هستیم .خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور و همینطور کف ترند صعودی مد ظر خود قرار داده‌ایم و در صورت کلوز پایین‌تر از آن ناحیه ،روند نزولی خواهد شد. همانطور که مشاهده کردید، روز گذشته این اتفاق رخ داده و روند تغییر کرده و بر همین اساس یک کانال نزولی ما نیز رسم کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت طبق تحلیلی که داشتیم، تا ناحیه کف کانال نزولی و باکس سبز دوم نیز افت پیدا کرده و نکته مهمی که می‌بایست به آن توجه داشته باشید این است که در صورت شکل‌گیری الگوهای صعودی توقع داریم که قیمت شروع به رشد کند و خود را به ناحیه سقف کانال نیز برساند. اما هنوز الگوی صعودی معتبری تشکیل نشده است.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 26 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی با تحلیل انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که تحلیل ما نسبت به روز گذشته آپدیت شده است. خدمتتان عرض کردیم که شاهد کلوز پایین‌تر از کف کانال صعودی روزانه که با رنگ مشکی برایتان مشخص کرده‌ایم نیز هستیم و در ادامه گفتیم که محدوده باکس سبز, به عنوان یک حمایت ماژور و کف ترند صعودی مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه، تغییر روند را خواهیم داشت و روند نزولی خواهد شد.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید باکس سبز نیز از دست رفته و طبق انتظاری که داشتیم، قیمت بعد از عبور از ناحیه کف باکس سبز، یک افت قابل توجه را تجربه کرده است. نکته مهمی که می‌بایست خدمتتان عرض کنیم این است که کانال نزولی تایم ۴ ساعته را که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم را ، اکستند کرده‌ و هم اکنون این انتظار را داریم که قیمت به افت خود ادامه داده و به ناحیه کف کانال نزولی و باکس سبز دوم نیز برسد.
دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 25 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. مثل هر روزِ کاری بازار فارکس با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان به این نکته توجه کنید که تحلیل روز گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست. خدمتتون عرض کردیم که در تایم ۴ ساعته یک کانال نزولی داریم. که با رنگ قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم. که قیمت در طی رشدی که داشته ،سقف کانال را به طرف بالا شکسته و بعد از رسیدن به ناحیه مقاومتی باکس قرمز، شروع به پولبک و اصلاح کرده است و گفتیم کف کانال صعودی و باکس سبز را به عنوان حمایت‌های ماژور مد نظر خود قرار داده‌ایم.
دوستان در حال حاضر شاهد کلوز پایین‌تر از کف کانال صعودی روزانه هستیم اما نمی‌توانیم بگوییم که روند نزولی شده است نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که محدوده باکس سبز نقش حمایت مهم و معتبری را ایفا می‌کند و در صورت از دست رفتن آن ناحیه روند نزولی خواهد شد و اگر در این نواحی الگوهای صعودی قوی شکل بگیرند ،مجدد انتظار داریم قیمت شروع به رشد کند. دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 24 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم.خدمتتون عرض کردیم که در تایم ۴ ساعته یک کانال نزولی داریم. که با رنگ قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم. که قیمت در طی رشدی که داشته ،سقف کانال را به طرف بالا شکسته و بعد از رسیدن به ناحیه مقاومتی باکس قرمز، شروع به پولبک و اصلاح کرده است و گفتیم کف کانال صعودی و باکس سبز را به عنوان حمایت‌های ماژور مد نظر خود قرار داده‌ایم.
دوستان در حال حاضر شاهد کلوز پایین‌تر از کف کانال صعودی روزانه هستیم اما نمی‌توانیم بگوییم که روند نزولی شده است نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که محدوده باکس سبز نقش حمایت مهم و معتبری را ایفا می‌کند و در صورت از دست رفتن آن ناحیه روند نزولی خواهد شد و اگر در این نواحی الگوهای صعودی قوی شکل بگیرند ،مجدد انتظار داریم قیمت شروع به رشد کند. دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 23 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم.خدمتتون عرض کردیم که در تایم ۴ ساعته یک کانال نزولی داریم. که با رنگ قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم. که قیمت در طی رشدی که داشته ،سقف کانال را به طرف بالا شکسته و بعد از رسیدن به ناحیه مقاومتی باکس قرمز، شروع به پولبک و اصلاح کرده است و گفتیم کف کانال صعودی و البته باکس سبزی که قرار دادیم را به عنوان حمایت‌های ماژور مد نظر خود قرار داده‌ایم و اگر در ناحیه کف کانال صعودی روزانه، الگوهای بازگشتی و صعودی شکل بگیرند، انتظار رشد قیمت را داریم.
دوستان در حال حاضر بعد از آنکه قیمت به ناحیه کف کانال صعودی رسیده ، یک الگوهای بازگشتی و صعودی را تشکیل داده و انتظار داریم قیمت، در مرحله اول رشد، مجدد به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز برسد. اما نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر شاهد از دست رفتن کف کانال و باکس سبز نیز باشیم .تحلیلمان نیاز به آپدیت دارد و انتظار افت قابل توجه در قیمت اونس را داریم. دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 20 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان توجه داشته باشید که تحلیلمان نسبت به روز گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست. خدمتتون عرض کردیم که در تایم ۴ ساعته یک کانال نزولی داریم. که با رنگ قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم. که قیمت در طی رشدی که داشته ،سقف کانال را به طرف بالا شکسته و بعد از رسیدن به ناحیه مقاومتی باکس قرمز، شروع به پول بک و اصلاح کرده است و گفتیم که اگر در ناحیه کف کانال صعودی روزانه، الگوهای بازگشتی و صعودی شکل بگیرند، انتظار رشد قیمت را داریم.
دوستان در حال حاضر بعد از آنکه قیمت به ناحیه کف کانال صعودی رسیده ، یک الگوهای بازگشتی و صعودی را تشکیل داده و انتظار داریم قیمت، در مرحله اول رشد، مجدد به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز برسد. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که کندل‌های قرمز فعلی رامینور و موقت می‌دانیم و از آنجایی که ما در کانال صعودی روزانه قرار داریم، هدف اصلی ما ناحیه سقف کانال روزانه می‌باشد.
دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 19 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتون عرض کردیم که در تایم ۴ ساعته یک کانال نزولی داریم. که با رنگ قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم. که قیمت در طی رشدی که داشته ،سقف کانال را به طرف بالا شکسته و بعد از رسیدن به ناحیه مقاومتی باکس قرمز، شروع به پول بک و اصلاح کرده است و گفتیم که اگر در ناحیه کف کانال صعودی روزانه، الگوهای بازگشتی و صعودی شکل بگیرند، انتظار رشد قیمت را داریم.
دوستان در حال حاضر بعد از آنکه قیمت به ناحیه کف کانال صعودی رسیده ، یک الگوهای بازگشتی و صعودی را تشکیل داده و انتظار داریم قیمت، در مرحله اول رشد، مجدد به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز برسد. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که از آنجایی که ما در کانال صعودی روزانه قرار داریم هدف اصلی ما ناحیه سقف کانال روزانه می‌باشد.دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 18 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

 


تحلیل اونس XAU امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعت همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که در تایم ۴ساعته شاهد شکل‌گیری یک کانال نزولی هستیم و آن را با رنگ قرمز برایتان رسم کرده‌ایم و در ادامه شاهد بریک و شکست سقف آن کانال به طرف بالا نیز بودیم و قیمت تا باکس قرمز که به عنوان مقاومت می‌دانستیم ،شروع به رشد کرد و از آنجا مجدد افت پیدا کرده است. اگر به یاد داشته باشید ،گفتیم که کف کانال صعودی روزانه نقش حمایت ماژور را دارد.
در حال حاضر قیمت در ناحیه کف کانال صعودی روزانه قرار دارد و به این نکته توجه داشته باشید که اگر در این نواحی شاهد الگوهای صعودی قوی باشیم، انتظار داریم مجدد قیمت شروع به رشد کند و در صورت از دست رفتن کف کانال و تثبیت پایین‌تر از آن ،انتظار داریم که روند صعودی متوقف گردیده و تحلیل ما نیاز به آپدیت دارد. دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 17 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. همانطور که خدمتتان عرض کردیم قیمت اونس در این تایم فریم یک کانال نزولی را تشکیل داده که با رنگ قرمز برایتان رسم کرده‌ایم و اخیراً قیمت،سقف کانال نزولی را به طرف بالا بریک و بالاتر از کف کانال صعودی تایم روزانه نیز تثبیت داده است و به رشد خود ادامه داده تا به ناحیه باکس قرمز که به عنوان مقاومت مد نظر قرار داده بودیم رسید. سپس واکنش نشان داده و شروع به افت کرده است. اما کندل‌های قرمز فعلی را فعلاً مینور و موقت می‌دانیم.
دوستان عزیز توجه داشته باشید که کانال صعودی روزانه را نسبت تحلیل گذشته، مقداری بهینه و آپدیت کرده ایم. در حال حاضر به این نکته توجه داشته باشید که کف کانال روزانه به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و در آن ناحیه در صورت شکل‌گیری الگوهای بازگشتی و صعودی انتظار داریم قیمت انس جهانی طلا شروع به رشد کند و روند صعودی، از سر گرفته شود.
دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین اتریوم را در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 16 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. همانطور که خدمتتان عرض کردیم قیمت اونس در این تایم فریم یک کانال نزولی را تشکیل داده که با رنگ قرمز برایتان رسم کرده‌ایم و اخیراً قیمت،سقف کانال نزولی را به طرف بالا بریک و بالاتر از کف کانال صعودی تایم روزانه نیز تثبیت داده است. در ادامه باکس قرمز را به عنوان یک مقاومت رسم کرده‌ایم.
دوستان عزیز نکاتی که می‌بایست آن را بدانید این است که همچنان انتظار داریم بین باکس سبز و کف کانال صعودی شاهد نوسان قیمت باشیم و نکته دیگر اینکه در صورت عبور قیمت از ناحیه باکس قرمز و شکست به طرف بالا ،انتظار داریم قیمت اونس جهانی طلا یک رشد قابل توجهی را تا ناحیه سقف کانال صعودی روزانه به همراه داشته باشد.
دوستان علاوه بر تحلیل اونس ،می‌توانید تحلیل بیت کوین اتریوم را در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 13 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل اونس جهانی در تایم فریم ۴ ساعت همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که در این تایم فریم بر اساس شکل‌گیری سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی روند را نزولی می‌دانیم بر همین اساس یک کانال نزولی رسم کرده‌ایم و در ادامه گفتیم که اگر قیمت در طی رشد اخیری که داشته سقف کانال نزولی را بریک کند و بالاتر از کف کانال صعودی روزانه تثبیت دهد تحلیلمان آپدیت خواهد شد.
دوستان در حال حاضر ما شاهد کلوز بالاتر از ناحیه کف کانال صعودی روزانه هستیم و در ادامه باکس قرمز را به عنوان مقاومت رسم کرده‌ایم ،که بعد از برخورد قیمت به آن ناحیه، شاهد واکنش نیز هستیم. به این نکته توجه داشته باشید که فعلاً انتظار داریم بین کف کانال صعودی و باکس قرمز شاهد نوسان قیمت باشیم و در صورت بریک و شکست باکس قرمز به طرف بالا، توقع داریم قیمت شروع به رشد کند و هدف اصلی را ناحیه سقف کانال روزانه در نظر می‌گیریم. دوستان علاوه بر این تحلیل میتوانید تحلیل بیت کوین و اتریوم را در صفحه‌های مربوطه واقع در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.
تحلیل XAU امروز 12 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون خوب باشه، با تحلیل اونس طلا در خدمتتان هستیم.خدمتتان عرض کردیم که در تایم روزانه شاهد یک روند صعودی بودیم ،بر همین اساس کانال صعودی نیز رسم کرده‌ایم و در تایم فریم ۴ ساعته شاهد شکل‌گیری سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی بودیم که بر همین اساس هم یک کانال نزولی رسم کرده‌ایم، که در ادامه قیمت به نحوی کاهش یافته که کف کانال صعودی روزانه را به طرف پایین، بریک و شکسته است.
دوستان در حال حاضر همچنان انتظار داریم که اونس در ساختار کانال نزولی ۴ ساعته، افت قیمتی بیشتری را صورت دهد و به ناحیه باکس سبز که به عنوان یک حمایت ماژور مد نظر ما قرار دارد، نیز برسد. به این نکته اشاره کنیم که اگر قیمت بالاتر از کف کانال صعودی روزانه تثبیت دهد،تحلیمان را آپدیت خواهیم کرد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از ابن طریق، انرژی مثبت به ما ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 11 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که سلامت باشید، با تحلیل اونس طلا در خدمتتان هستیم. ضمناً تحلیل‌های بیت کوین، اتریوم، شاخص ها و بسیاری از ارزهای بازار کریپتو را می‌توانید در سایت زوم ارز به صورت روزانه ،مشاهده بفرمایید. خدمتتون عرض کردیم که در تایم روزانه شاهد یک روند صعودی بودیم ،بر همین اساس کانال صعودی نیز رسم کرده‌ایم و در تایم فریم ۴ ساعته شاهد شکل‌گیری سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی بودیم که بر همین اساس هم یک کانال نزولی رسم کرده‌ایم، که در ادامه قیمت به نحوی کاهش یافته که کف کانال صعودی روزانه را به طرف پایین، بریک و شکسته است.
دوستان عزیز در حال حاضر در تایم ۴ ساعته همچنان انتظار داریم که اونس جهانی طلا در ساختار کانال نزولی، افت قیمتی بیشتری را داشته باشد و به ناحیه باکس سبز که به عنوان یک حمایت ماژور مد نظر ما قرار دارد، نیز برسد. به این نکته توجه داشته باشیم که اگر قیمت بالاتر از کف کانال صعودی روزانه تثبیت دهد،تحلیمان نیاز به آپدیت دارد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از ابن طریق، انرژی مثبت به ما ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 10 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون خوب باشه، با تحلیل اونس جهانی طلا در خدمتتان هستیم. خدمتتون عرض کردیم که تحلیلمان مقداری آپدیت شده است. اگر به یاد داشته باشید گفتیم که در تایم روزانه شاهد یک روند صعودی بودیم ،بر همین اساس کانال صعودی نیز رسم کرده‌ایم و در تایم فریم ۴ ساعته شاهد شکل‌گیری سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی بودیم که بر همین اساس هم یک کانال نزولی رسم کرده‌ایم، که در ادامه قیمت به نحوی کاهش یافته که کف کانال صعودی روزانه را به طرف پایین، بریک و شکسته است.
دوستان عزیز در حال حاضر در تایم ۴ ساعته همچنان انتظار داریم که اونس جهانی طلا در ساختار کانال نزولی، افت قیمتی بیشتری را داشته باشد و به ناحیه باکس سبز که به عنوان یک حمایت ماژور مد نظر ما قرار دارد، نیز برسد. به این نکته توجه داشته باشیم که اگر قیمت بالاتر از کف کانال صعودی روزانه تثبیت دهد، آن زمان تحلیلمان را آپدیت خواهیم کرد.عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 9 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۶ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی های عزیز ،امیدوارم که حالتون خوب باشه، با تحلیل اونس جهانی طلا در خدمتتان هستیم. البته به این نکته توجه داشته باشید که تحلیلمان را به خاطر اینکه بهتر متوجه شوید و نهایت استفاده را ببرید، آپدیت کرده‌ایم. ابتدا به منظور دید بهتر نسبت به چارت به تایم روزانه می‌رویم و در آنجا شاهد یک روند صعودی در قالب یک کانال صعودی نیز بوده‌ایم و بعد از آن شاهد تشکیل یک Duble top بوده‌ایم که این مورد احتمال افت قیمت اونس را به ما داده است و دقیقاً این اتفاق رخ داده و قیمت اونس شروع به کاهش کرده ،به نحوی که کف کانال صعودی از دست رفته است. اما این نکته را بدانید که همچنان روند را نزولی نمی‌دانیم و زمانی روند را نزولی می‌دانیم که شاهد کلوز پایین‌تر از باکس سبز باشیم.
دوستان در تایم فریم ۴ ساعته در حال حاضر قیمت همچنان درونی کانال نزولی در حال حرکت است و انتظار داریم که افت بیشتری را در قیمت اونس جهانی طلا شاهد باشیم. حمایتی که برایش می‌توانیم مد نظر قرار دهیم،محدوده باکس سبز نیز می‌باشد که نقش حمایت مهم و ماژور را ایفا می‌کند.

تحلیل XAU امروز 6 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۵ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون خوب باشه، با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که قیمت اونس در این تایم فریم در یک روند نزولی در حال حرکت است و بر این اساس ما یک کانال نزولی هم رسم کرده‌ایم و انتظار داریم بین سقف و کف این کانال، شاهد نوسان قیمت و رفته رفته کاهش قیمت نیز باشیم و هدف اصلی را کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز ،مد نظر خود قرار داده‌ایم. در ادامه گفتیم که رشدهای اخیر و کندل‌های سبز مینور و موقت هستند و خیلی سریع میتواند روند اصلی از سر گرفته شود. که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است.
دوستان به این نکته توجه داشته باشید که ساختار اصلی اونس جهانی طلا، تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز می‌باشد و در حال حاضر در لگ نزولی تریدینگ رنج بوده ایم و قیمت به دنبال تکمیل لگ نزولی است. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 5 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض سلام و احترام خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز، امیدوارم که حالتون عالی باشه ،با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعت همراهتان هستیم. توجه داشته باشید که تحلیلی که در گذشته با یکدیگر داشتیم تغییری نداشته و همچنان پابرجاست. خدمتتان عرض کردیم که با ‌شکل گیری کلوز پایین‌تر از باکس سبز ،روند فعلی اونس را در این تایم نزولی می‌دانیم و بر این اساس یک کانال نزولی رسم کرده و انتظار داریم که بین سقف و کف این کانال، شاهد نوسان قیمت و رفته رفته کاهش قیمت نیز باشیم.
دوستان عزیز نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که ساختار اصلی اونس. تریدینگ رنجِ که بین باکس سبز و باکس قرمز تشکیل شده است و در حال حاضر در لگ نزولی آن نیز قرار داریم و هدف اصلی قیمت، ناحیه کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز می‌باشد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 4 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز ، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید گفتیم با بریک و شکل‌گیری کلوز، پایین‌تر از ناحیه باکس سبز، روند اونس جهانی طلا را در این تایم نزولی می‌دانیم و به همین منظور یک کانال نزولی رسم کرده‌ایم. (دوستان توجه داشته باشید که امروز تحلیلمان را مقداری آپدیت و کانال رسم شده را Extend کرده ایم.) و گفتیم که انتظار داریم بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان قیمت باشیم و رفته رفته قیمت کاهش پیدا کند. همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده و نکته مهمی که می‌بایست بدانید این است که کندل‌های سبز و رشدهای فعلی از نوع مینور و موقتی هستند. و نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که ساختار اصلی اونس تریدینگ رنج است و هم اکنون قیمت به دنبال تکمیل لگ نزولی خود بوده و هدف اصلی آن ،ناحیه کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز می باشد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 3 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعت همراهتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید گفتیم که ناحیه باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم مد نظر ما قرار دارد و در صورت کلوز پایین‌تر از آن، روند را کاملاً نزولی می‌دانیم که این اتفاق رخ داد و بر همین اساس ما یک کانال نزولی نیز رسم کرده‌ایم و گفتیم انتظار داریم بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان قیمت و در ادامه شاهد کاهش قیمت نیز باشیم.
دوستان عزیز در حال حاضرتمامی کندل‌های سبز و رشدهایی که اتفاق می‌افتند را مینور و موقت می‌دانیم و خیلی سریع توقع داریم روند اصلی از سر گرفته شود. توجه داشته باشید که هدف این موج نزولی ،باکس سبز بعنوان کف تریدینگ نیز می‌باشد. این نکته را فراموش نکنید که ساختار اصلی را تریدینگ رنج می‌دانیم که سقف و کف آن را باکس قرمز و باکس سبز تشکیل داده‌اند. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 2 بهمن 1402
تحلیل XAU امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۹ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی های عزیز ،امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته در کنارتان هستیم. همانطور که روز گذشته خدمتتان عرض کردیم ناحیه باکس سبز وسط را به عنوان یک حمایت مهم مد نظر خود قرار داده بودیم و گفتیم اگر در این ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند مجدد انتظار داریم که قیمت اونس تا ناحیه باکس قرمز به رشد خود ادامه دهد اما همانطور که مشاهده می‌کنید ناحیه باکس سبز از دست رفته و شاهد کلوز پایین‌تر از آن بوده‌ایم و کندل‌های سبز تشکیل شده فعلی، در قالب پولبک به آن سطح حمایتی شکسته شده نیز هستند.
دوستان عزیز در حال حاضر این انتظار را داریم که بعد از تکمیل پولبک، شاهد افت بیشتری در قیمت اونس جهانی طلا باشیم و حداقل می‌تواند تا باکس سبز پررنگ که نقش یک حمایت ماژور را ایفا میکند، این افت قیمت ادامه داشته باشد. زوم ارزی های عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 29 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۲۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی های عزیز ،امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته در کنارتان هستیم. همانطور که روز گذشته خدمتتان عرض کردیم ناحیه باکس سبز وسط را به عنوان یک حمایت مهم مد نظر خود قرار داده بودیم و گفتیم اگر در این ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند مجدد انتظار داریم که قیمت اونس تا ناحیه باکس قرمز به رشد خود ادامه دهد اما همانطور که مشاهده می‌کنید ناحیه باکس سبز از دست رفته و شاهد کلوز پایین‌تر از آن بوده‌ایم و کندل‌های سبز تشکیل شده فعلی، در قالب پولبک به آن سطح حمایتی شکسته شده نیز هستند.
دوستان عزیز در حال حاضر این انتظار را داریم که بعد از تکمیل پولبک، شاهد افت بیشتری در قیمت اونس جهانی طلا باشیم و حداقل می‌تواند تا باکس سبز پررنگ که نقش یک حمایت ماژور را ایفا میکند، این افت قیمت ادامه داشته باشد. زوم ارزی های عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 28 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی های عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته در کنارتان هستیم. خدمتتان گفتیم که با شکست ترند لاین صعودی روند اونس صعودی بوده و طبق انتظاری که داشتیم بعد از آن شروع به پولبک و اصلاح کرده است در ادامه گفتیم که باکس سبز اول ،به عنوان یک حمایت بوده و اگر بالاتر از آن، کندل‌های صعودی شکل بگیرند. انتظار ساخته شدن یک الگوی پرچم را داریم اما با از دست رفتن باکس سبز آن سناریو بی‌اعتبار گردیده و طبق انتظار تا ناحیه باکس سبز بعدی شاهد افت قیمت بوده‌ایم.
دوستان توجه داشته باشید که در حال حاضر اگر در این ناحیه فعلی، الگوهای صعودی تشکیل شوند ،این انتظار را داریم که قیمت شروع به رشد کرده و به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز برسد و اگر این باکس سبز هم از دست برود. افت قابل توجهی را در قیمت اونس شاهد خواهیم بود و باکس سبز پررنگ را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر خود قرار خواهیم داد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 27 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته کنارتان هستیم، دوستان قیمت اونس در پی اخبار منتشر شده از حمله آمریکا و انگلیس به یمن، قیمت از محدوده باکس سبز شروع به رشد کرده به نحوی که ترند لاین نزولی که رسم کرده بودیم را به طرف بالا بریک و شکسته است.
دوستان برای بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم یک ساعته رفته ایم و در آنجا همانطور که مشاهده میکنید بعد از بریک ترند لاین نزولی، پولبک نیز شکل گرفته و بعد از آن الگوی صعودی تشکیل گردیده است و بر این اساس روند اونس جهانی طلا در این تایم صعودی شده است و با این حال میتوان انتظار داشت که در حال حاضر، قیمت اونس به رشد خود ادامه دهد و اولین مقاومت مد نظر ،خط قرمز و مقاومت دوم ناحیه باکس قرمز رنگ نیز می‌باشد.
در ادامه نکته پایانی که می‌بایست به آن اشاره کرد این است که ،تا زمانی که باکس سبز حفظ شود، تشکیل یک الگوی پرچم مثلث نیز بر روی چارت محتمل است.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 26 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید، با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم، دوستان قیمت اونس در لگ نزولی و یک روند نزولی بود اما بر اساس اخبار منتشر شده از حمله آمریکا و انگلیس به یمن، قیمت از محدوده باکس سبز شروع به رشد کرده به نحوی که ترند لاین نزولی که رسم کرده بودیم را به طرف بالا بریک و شکسته است.
به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم یک ساعته رفته و در آنجا همانطور که مشاهده میکنید بعد از بریک ترند لاین نزولی، پولبک نیز شکل گرفته و بعد از آن الگوی صعودی تشکیل گردیده است و بر این اساس روند اونس جهانی طلا در این تایم صعودی شده است و با این حال میتوان انتظار داشت که در حال حاضر، قیمت اونس به رشد خود ادامه دهد و اولین مقاومت مد نظر ،خط قرمز و مقاومت دوم ناحیه باکس قرمز رنگ نیز می‌باشد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 25 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۲ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی های عزیز امیدوارم که سلامت باشید با تحلیل انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم، دوستان عزیز همچنان قیمت اونس به دنبال تکمیل لگ نزولی خود در قالب تریدینگ رنج می‌باشد، که آن تریدینگ رنج بین باکس سبز و باکس قرمز شکل گرفته است و از آنجایی که لگ نزولی میباشد و سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی تشکیل شده ،یک ترند لاین نزولی نیز رسم کرده‌ایم و توجه داشته باشید که کندل‌های سبز و رشدهایی که اتفاق می‌افتند ، مینور و موقتی هستند و خیلی زود می‌تواند روند اصلی از سر گرفته شود و به طرف هدف اصلی یعنی باکس سبز که به عنوان کف تریدینگ رنج قرار دارد حرکت کند.
دوستان اگر بخواهیم آخرین کندل‌های تشکیل شده را مورد بررسی قرار دهیم، شاهد شکل‌گیری یک مثلث نزولی هستیم که در حال حاضر به طرف پایین بریک صورت گرفته و به دنبال تکمیل پولبک است و انتظار داریم بزودی قیمت، مجدد شروع به کاهش کند. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 22 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۲۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم، اگر توجه داشته باشید بعد از آنکه قیمت به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز رسید ،تشکیل یک الگوی نزولی را داده و گفتیم که انتظار داریم ،لگ نزولی جدیدی در قالب تردینگ رنج شکل بگیرد، آن تریدینگ رنج بین ناحیه باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز تشکیل شده است.
عزیز در حال حاضر همچنان قیمت اونس جهانی به دنبال تکمیل لگ نزولی خود میباشد و به همین منظور یک ترند لاین نزولی نیز رسم کرده‌ایم و توجه داشته باشید که هدف اصلی آن، کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز است و نکته‌ای که می‌بایست بدانید این است که کندل‌های سبز و رشد‌هایی که اتفاق می‌افتند ،مینور و موقتی هستند و خیلی زود می‌تواند روند لگ نزولی از سر گرفته شود. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 21 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم، اگر توجه داشته باشید بعد از آنکه قیمت به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز رسید ،تشکیل یک الگوی نزولی را داده و گفتیم که انتظار داریم ،لگ نزولی جدیدی در قالب تردینگ رنج شکل بگیرد، آن تریدینگ رنج بین ناحیه باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز تشکیل شده است.
عزیز در حال حاضر همچنان قیمت اونس جهانی به دنبال تکمیل لگ نزولی خود میباشد و به همین منظور یک ترند لاین نزولی نیز رسم کرده‌ایم و توجه داشته باشید که هدف اصلی آن، کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز است و نکته‌ای که می‌بایست بدانید این است که کندل‌های سبز و رشد‌هایی که اتفاق می‌افتند ،مینور و موقتی هستند و خیلی زود می‌تواند روند لگ نزولی از سر گرفته شود.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 20 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی های عزیز، مثل هر روز با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم، خدمتتان عرض کردیم که بین ناحیه باکس سبز و باکس قرمز یک تریدینگ رنج را داریم و انتظار داریم که بین این دو ناحیه ،قیمت اونس به صورت رنج حرکت کند و در ادامه گفتیم که بعد از اینکه قیمت به ناحیه سقف رسیده ،تشکیل یک الگوی نزولی را داده ،پس نتیجه می‌گیریم که لگ نزولی جدید در قالب تردینگ رنج نیز شروع شده است.
دوستان عزیز همچنان هدف اصلی محدوده باکس سبز نیز می‌باشد، که به عنوان کف تریدینگ رنج مد نظر ما قرار دارد و نکته آخری که می‌بایست خدمتتان عرض کنم این است که ،از آنجایی که لگ نزولی در حال شکل‌گیری است، یک ترند لاین نزولی نیز رسم کرده‌ایم و رشد‌های مینور می‌توانند تا آن ترند لاین ادامه داشته باشند و مجدد از آن نواحی روند نزولی از سر گرفته شود. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 19 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز، با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم، اگر به یاد داشته باشید گفتیم که بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز تشکیل یک تریدینگ رنج را داریم و انتظار داریم که قیمت اونس بین سقف و کف آن تریدینگ رنج نوسان پیدا کند.
در حال حاضر قیمت به دنبال تکمیل لگ نزولی خود می‌باشد و هدف اصلی که مد نظر ما قرار دارد ،ناحیه باکس سبز که به عنوان کف ترندینگ رنج به حساب می‌آید, نیز می‌باشد.
دوستان عزیز ترند لاین‌هایی که برایتان رسم کرده‌ایم محدوده‌های مهمی بوده‌اند که گفتیم در صورتی که آنها بریک شوند ،میتوانید وارد پوزیشن‌های سل بشوید و دقیقاً بعد از آنها انتظار داریم که مجدد قیمت افت پیدا کند و همانطور که مشاهده می‌کنید آنچه که گفتیم رخ داده است.دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل XAU امروز 18 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۵ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما عزیزان زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون خوب باشه، مثل هر روز کاری ،با تحلیل انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم طی روزهای گذشته نیز خدمتتان عرض کردم که بین ناحیه باکس سبز و باکس قرمز تشکیل یک تریدینگ رنج را برای انس جهانی طلا متصور هستیم و انتظار داریم که قیمت آن بین این دو ناحیه به صورت رنج نوسان پیدا کند و در حال حاضر طبق تحلیلی که داشتیم قیمت بعد از برخورد با ناحیه سقف و تشکیل الگوی نزولی شروع به ساختن لگ نزولی کرده و هدف اصلی که برای آن مد نظر قرار داده‌ایم ناحیه کف تردینگ رنج، یعنی باکس سبز نیز می‌باشد.
اگر بخواهیم با جزئیات بیشتری کندل‌های اخیر را مورد بررسی قرار دهیم بعد از شکست ترند لاین صعودی ،شاهد تشکیل یک رشد مینور هستیم و برای آن هم یک ترند لاین نیز رسم کرده‌ایم و در صورت شکست آن ترند لاین کوچک هم ،می‌توانید وارد پوزیشن‌های سل جدید شوید.
دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید،موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 15 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۱۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید، با تحلیل اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم، همانطور که طی روزهای گذشته خدمتتان عرض کردیم بین باکس سبز و باکس قرمز یک تریدینگ رنج بزرگ تشکیل شده و انتظار نوسان قیمت بین کف و سقف آن را داریم ، اگر دقت کنید قیمت بعد از آنکه به ناحیه سقف یعنی باکس قرمز رنگ نیز رسیده، یک الگوی نزولی تشکیل داده و انتظار داشتیم که این آغازی برای ایجاد لگ نزولی باشد ،همانگونه که مشاهده می‌کنید آن تحلیلی که داشتیم در حال رخ دادن است و قیمت اونس شروع به افت کرده و به دنبال تکمیل لگ نزولی خود می‌باشد که هدف اصلی آن ،کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز می‌باشد.

دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید،موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 14 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی مثل همیشه با تحلیل اونس جهانی طلا کنارتان هستیم, دوستان اونس جهانی در تایم فریم ۴ ساعته بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز تشکیل یک تریدینگ برنج را داده و قیمت اونس ،خود را به ناحیه سقف تردینگ رنج یعنی باکس قرمز رسانده و لگ صعودی خود را تکمیل کرد، گفتیم که اگر در این ناحیه الگوهای اصلاحی را ببینیم،انتظار داریم که شروع به ساختن لگ نزولی کند ، در حال حاضر در ناحیه باکس قرمز یا سقف تریدینگ رنج ،الگوی نزولی تشکیل گردیده و توقع داربم که قیمت اونس، به دنبال تکمیل لگ نزولی خود، به طرف باکس سبز یعنی کف تریدینگ رنج ،حرکت کند و آنچه که گفتیم در حال رخ دادن است.
نکته مهمی که افراد پر ریسک به آن توجه کنند این است که، این افراد بعد از ، از دست رفتن ترند لاین صعودی، با اطمینان خاطر بیشتری می‌توانند، وارد پوزیشن سل شوند. دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید،موفق و پرسود باشید.

تحلیل XAU امروز 13 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی با تحلیل انس جهانی طلا کنارتان هستیم, دوستان عزیز اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همانطور که هفته گذشته هم خدمتتان عرض کردیم، بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز تشکیل یک تریدینگ برنج را داده و قیمت اونس خود را به ناحیه سقف تردینگ رنج یعنی باکس قرمز رسانده و لگ صعودی خود را تکمیل کرد ، گفتیم که اگر در این ناحیه الگوهای اصلاحی را ببینیم ، انتظار داریم که شروع به ساختن لگ نزولی خود کند.
در حال حاضر در ناحیه باکس قرمز یا سقف تریدینگ رنج ،الگوی نزولی تشکیل گردیده و توقع داربم که قیمت اونس، به دنبال تکمیل لگ نزولی خود، به طرف باکس سبز که بعنوان کف تریدینگ رنج می‌باشد ،حرکت کند و این اتفاق در حال رخ دادن است.
نکته مهمی که میتواند مد نظر افراد پر ریسک قرار گیرد این است که، این افراد بعد از از دست رفتن ترند لاین صعودی، با اطمینان خاطر بیشتری می‌توانند، وارد پوزیشن سل شوند.
دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت میکنید،موفق و پرسود باشید.


دوستان عزیز بازار اونس XAU امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲ به علت آغاز سال نو میلادی تعطیل میباشد.


تحلیل اونس XAU امروز ۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۸ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی با تحلیل انس جهانی طلا کنارتان هستیم, دوستان عزیز اونس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همانطور که روزهای گذشته هم خدمتتان عرض کردیم، بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز تشکیل یک تریدینگ برنج را داده و دیروز قیمت اونس خود را به ناحیه سقف تردینگ رنج یعنی باکس قرمز رسانده و لگ صعودی خود را تکمیل کرد ، گفتیم که اگر در این ناحیه الگوهای اصلاحی را ببینیم ، انتظار داریم که شروع به ساختن لگ نزولی خود کند.
در حال حاضر آن الگوی نزولی که انتظار داشتیم تشکیل گردیده و آغازی برای ساختن لگ نزولی می‌باشد ، توقع داریم که به طرف باکس سبز که بعنوان کف تردینگ رنج می‌باشد ،حرکت کند.دوستان عزیز موفق پر سود باشید و با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل XAU امروز 8 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۷ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت دوستان عزیزم زوم ارزی، امیدوارم که حالتون خوب باشد، با تحلیل انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم ،همانطور که در روزهای گذشته خدمتتان عرض کردیم، بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز تشکیل یک تریدینگ رنج را داریم و و انتظار داریم که قیمت ،بین این دو ناحیه نوسان داشته باشد و در حال حاضر قیمت انس جهانی طلا همانطور که انتظار داشتیم لگه صعودی خود را تکمیل کرده و به محدوده سقف تردینگ رنج رسیده است.
توجه داشته باشید که اگر در این ناحیه مقاومتی ،ما شاهد الگوهای اصلاحی باشیم ،انتظار داریم که لگ نزولی جدید شروع به شکل‌گیری کند و قیمت به طرف باکس سبز رنگ که به عنوان کف تریدینگ رنج مدنظر قرار گرفته است ،حرکت کند و نکته آخر اینکه افراد پر ریسک میتوانند در صورت شکسته شدن ترند لاین صعودی ، وارد پوزیشن سل شوند.

تحلیل XAU امروز 7 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۶ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت دوستان عزیزم زوم ارزی، امیدوارم که حالتون خوب باشد، با تحلیل انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم ،همانطور که در روزهای گذشته خدمتتان عرض کردیم، بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز تشکیل یک تریدینگ رنج را داریم و و انتظار داریم که قیمت ،بین این دو ناحیه نوسان داشته باشد و اخیراً قیمت انس جهانی طلا ,به دنبال تکمیل لگ صعودی خود می‌باشد و در حال حاضر انتظار داریم ،قیمت به محدوده سقف که با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم برسد.
دوستان عزیز به این نکته توجه داشته باشید که ، کندل‌های نزولی و اصلاح‌هایی که اتفاق می‌افتند، موقتی هستند.
دوستان عزیز موفق پر سود باشید و با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل XAU امروز 6 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۵ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیزم زوم ارزی، امیدوارم که حالتون خوب باشد، با تحلیل انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته کنارتون هستیم ،همانطور که در روزهای گذشته خدمتتان عرض کردیم، بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز تشکیل یک تریدینگ رنج را داریم و و انتظار داریم که قیمت ،بین این دو ناحیه نوسان داشته باشد و اخیراً قیمت انس جهانی طلا ,به دنبال تکمیل لگ صعودی خود می‌باشد و در حال حاضر انتظار داریم ،قیمت به محدوده سقف که با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم برسد.

توجه ئاشته باشید شکست از هر طرفی رخ دهد به اندازه عرض تریدینگ رنج انتظاز رشد یا نزول قیمت را داریم.

تحلیل XAU امروز 5 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۴ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز زوم ارزی قصد داریم ,انس جهانی طلا را در تایم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم همراه ما باشید ,همانطور که در هفته گذشته خدمتتان عرض کردم, بین محدوده باکس سبز و محدوده باکس قرمز تشکیل یک روند رنج را داریم و اخیراً قیمت اونس جهانی طلا به دنبال تکمیل لگ صعودی خود در تریدینگ رنج می‌باشد.
در حال حاضر انتظار داریم, قیمت انس جهانی طلا خود را ,به محدوده باکس قرمز و سقف تریدینگ رنج برساند, که هدف اصلی ما آنجا قرار دارد ,اما قبل از آن اصلاح موقت حداقل تا ترند لاین صعودی محتمل است.

تحلیل XAU امروز 4 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر زوم ارزی های عزیز انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، لطفاً همراه ما باشید ،دوستان همانطور که گفتیم باکس قرمز یک مقاومت می‌باشد که اگر شکسته شود به سمت بالا ،ما شاهد یک روند صعودی در انس طلا هستیم.
در حال حاضر این اتفاق افتاده است و برای اینکه تحلیل خود را آپدیت کنیم ، یک تایم بالاتر رفته یعنی روزانه و محدوده باکس سبز را به عنوان حمایت معتبر مشخص کرده ،که همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت به محض رسیدن به آن محدوده، واکنش نشان داده و شروع به رشد کرده است، نتیجه‌ای که می‌توان گرفت این است که احتمالاً بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ که یک مقاومت می‌باشد تشکیل یک تریدینگ رنج را داشته باشیم ،که هم اکنون لگ صعودی تریدینگ رنج در حال تکمیل است، انتظار داریم قیمت انس حداقل تا باکس قرمز رنگ پیش رود.

تحلیل XAU امروز 1 دی 1402
تحلیل XAU امروز ۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

وقتتون بخیر باشه زوم ارزی‌های عزیز انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار بدهیم لطفاً همراه ما باشید، همچنان ترند انس جهانی طلا نزولی می‌باشد ،چرا که ما شاهد تشکیل شدن سقف‌های پایین‌تر از سقف قبلی و کف‌های پایین‌تر از کف قبلی بوده، به همین خاطر ترند لاین نزولی را رسم کرده‌ایم.
در حال حاضر محدوده باکس قرمز یک مقاومت می‌باشد که تا زمانی که شکسته نشود به سمت بالا همچنان انتظار نزول انس جهانی طلا را داریم که می‌تواند تا محدوده‌های باکس های سبز ادامه داشته باشد.

تحلیل XAU امروز 30 آذر 1402
تحلیل XAU امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز ارزی انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته ، دارای یک روند نزولی می‌باشد چرا که ترند لاین صعودی که رسم کرده بودیم، شکسته شد به سمت پایین و از محدوده حمایت اول خود ، شاهد پولبک بوده‌ایم و بعد از اینکه پولک تکمیل شد انتظار اصلاح داشتیم و دقیقاً این اتفاق افتاده است.
در حال حاضر محدوده باکس قرمز که یک مقاومت برای ما می‌باشد ، تا زمانی که تثبیت بالای آن محدوده را نداشته باشیم ، همچنان انتظار داریم که قیمت انس جهانی طلا اصلاحی باشد ، که می‌تواند به محدوده‌های حمایت بعدی که با باکس‌های سبز مشخص کرده‌ایم برسد و تا آن ناحیه‌ها به کاهش قیمت خود، ادامه دهد.

تحلیل XAU امروز 29 آذر 1402
تحلیل XAU امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز زوم ارزی انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته را ، مورد بررسی قرار دادیم لطفاً همراه ما باشید ، از آنجایی که ترند لاین صعودی شکسته شده به سمت پایین و به محدوده حمایت باکس سبز رسید انتظار داشتیم که پولک به محدوده باکس قرمز رخ دهد و دقیقاً این اتفاق افتاده است و گفتیم که انتظار داریم انس طلا از همین نواحی شروع به اصلاح کند و این اتفاق در حال رخ دادن است.
در حال حاضر روند کاملاً نزولی می‌باشد و باکس‌های سبز برای ما ،نقش حمایت را دارند و انتظار داریم که قیمت خود را به آن ناحیه‌ها برساند.

تحلیل XAU امروز 28 آذر 1402
تحلیل XAU امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی‌های عزیز انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته گفتیم که ، یک ترند نزولی را دارد ، چرا که ترند لاین صعودی از دست رفته ، اما شاهد تشکیل شدن سقفی پایین‌تر از سقف قبل می‌باشیم.
محدوده باکس سبز برای ما اولین حمایت بود ، واکنش قیمت را می‌بینیم و از همان جا شروع به پولبک به محدوده ترند لاین صعودی کرده است و گفتیم که انتظار داریم در آنجا شاهد اصلاح باشیم و دقیقاً می‌بینیم که امروز این اتفاق افتاده و انس جهانی طلا شروع به کاهش قیمت کرده است.
حمایت‌های بعدی را با باکس‌های سبز برایتان مشخص کرده‌ایم که در مسیر اصلاح انس قرار دارند اما در کل خط قرمز رنگ پایین هدف اصلی می‌تواند باشد.

تحلیل انس امروز 27 آذر 1402
تحلیل انس امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی‌های عزیز همراه هستید با تحلیل انس جهانی طلا، در تایم فریم ۴ ساعته
همانطور که در روزهای گذشته هم خدمتتون عرض کردیم ،در یک روند نزولی می‌باشد چرا که شاهد تشکیل سقف‌هایی پایین‌تر از سقف قبلی و تشکیل کف‌های پایین‌تر از کف قبلی هستیم و بعد از اینکه ترند لاین صعودی شکسته شده به سمت پایین ، باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر گرفته‌ایم و به محض اینکه قیمت آنجا رسیده ، شاهد پولک به ترند لاین شکسته شده هستیم.
گفتیم که در آن محدوده‌ها انتظار اصلاح داریم و دقیقاً این اصلاح در حال شکل گرفتن می‌باشد ، در نظر داشته باشید که باکس‌های سبز بعدی نقشه حمایت را برای ما ایفا می‌کنند و ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت به آن محدوده‌ها واکنش نشان داده و برگشت‌های مینور را برای ما بسازد.

تحلیل XAU امروز 25 آذر 1402
تحلیل XAU امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی‌های عزیز انس جهانی طلا را در تایم ۴ ساعته و می‌خواهیم تحلیل کنیم با ما همراه باشید.
گفتیم که یک روند نزولی تشکیل داده ، چرا که سقف از سقف قبلی پایین‌تر و کف از کف قبلی پایین‌تر می‌باشد و همینطور ترند لاین صعودی که رسم کردیم شکسته شده به سمت پایین و تمام این موارد نشان از یک روند نزولی می‌دهد.
در حال حاضر قیمت بعد از اینکه به اولین محدوده حمایتی که برایش در نظر گرفتیم رسیده و شروع به پولبک کرده و همانطور که انتظار داشتیم تا ترند لاین صعودی ، شاهد رشد بودیم و در این نواحی میتوانیم انتظار داشته باشیم که قیمت شروع به اصلاح کند، محدوده‌های حمایتی‌ که در سد راهش قرار دارند را برایتان مشخص کردیم می‌توانید مشاهده کنید امیدوارم که نهایت استفاده رو ببرید از تحلیل بنده پرسود باشید.

تحلیل انس طلا امروز 24 آذر 1402
تحلیل انس طلا امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز انس جهانی طلا در تایم فریم ۴ ساعته همونطور که خدمتتون عرض کردم دارای یک روند نزولی شده است چرا که ترند لاین صعودی را شکسته به سمت پایین محدوده‌های حمایت را برایش مشخص کردیم با باکس‌های سبز و محدوده اول پیش رفت و شروع کرده به کلبک به محدوده ترنت لاین صعودی و در حال حاضر می‌توانیم بگوییم پولبک خود را تکمیل کرده و انتظار افت قیمت در انس طلا است

تحلیل انس امروز 23 آذر 1402
تحلیل انس امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی های عزیز انس جهانی طلا در تایم ۴ ساعته در یک روند نزولی می‌باشد چرا که باکس سبز بالایی ترند لاین صعودی شکسته شده‌اند به سمت پایین و قیمت تا محدوده حمایتی بعدی که باکس سبز دوم بوده پیش رفته و آن را هم بریک کرده و پولبک را هم به آن محدوده زده و ما انتظار افت بیشتری در قیمت طلا داریم این افت می‌تواند حداقل تا محدوده‌های حمایتی که برایش رسم کردیم ادامه یابد.

تحلیل انس طلا امروز 22 آذر 1402
تحلیل انس طلا امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی های عزیز انس طلا در تایم ۴ ساعته یک روند نزولی به خود گرفته چرا که باکس سبز و ترند لاین صعودی که برایش رسم کردیم را بریک کرده به سمت پایین و تشکیل ترند نزولی کاملاً مشهوده قیمت تا اولین باکس حمایتی که تعیین کردیم پیش رفته و و آن حمایت هم شکسته شده به سمت پایین و در حال حاضر شاهد پولبک به آن سطح هستیم و انتظار داریم که قیمت محدوده‌های حمایتی بعدی را هم لمس کند.

تحلیل انس طلا امروز 21 آذر 1402
تحلیل انس طلا امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

دوستان زوم ارزی چارت انس طلا در تایم فریم ۴ ساعته همانطور که روزهای گذشته خدمتتون عرض کردم باکس سبز رنگ شکسته شده به سمت پایین و از آنجایی هم که یک ترند لاین صعودی داریم برای طلا در این تایم فریم انتظار داشتیم که بین ترند لاین و باکس سبز رنگ بالایی نوسان قیمت را داشته باشیم و دقیقاً همین اتفاق افتاد و طی چند کندل گذشته ترند لاین ما بریک شد به سمت پایین و تایید به ما داد که ترند صعودی طلا به ترند نزولی تغییر کرده و اولین حمایتی که می‌توانیم برایش در نظر بگیریم باکس سبز رنگ پایینی می‌باشد هدف اصلی رو هم می‌توانیم خط قرمز رنگ پایینی در نظر بگیریم اما حمایت و مقاومت‌های مینور هم در سطح راهش قرار دارد اما هدف اصلی می‌تواند آنجا باشد باید ببینیم کندل‌های آینده چگونه تشکیل می‌شود و در آنجا تحلیل خودمان را آپدیت کنیم

تحلیل انس طلا امروز 20 آذر 1402
تحلیل انس طلا امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۲

 

دوستان عزیز زوم ارزی چارت طلا را مشاهده می‌کنید در تایم فریم ۴ ساعته همونطور که گفتیم روند کلی فعلاً صعودی خواهد بود در طلا ولی ما یک کف رو از دست دادیم در حالی که ترند لاین صعودی ما هنوز شکسته نشده و به همین خاطر می‌تونیم انتظار این رو داشته باشیم قیمت مدتی در بین ترند لاین صعودی ما و باکس سبز رنگ که محدوده حمایتی شکسته شده هستش نوسان داشته باشه و تا زمانی که قیمت بالای باکس سبز رنگ کلوز نده و ما تاییدیه‌های ورود رو نبینیم نمی‌تونیم بگیم که طلا به رشد خودش ادامه میده این محدوده سبز رنگ که بسیار پر اهمیت هستش محدوده ۲۰۳۲ الی ۲۰۳۸ می‌باشد و اگر قیمت این محدوده را رد کنه لگ صعودی جدیدی در طلا خواهیم دید

تحلیل اونس XAU امروز 17 آذر 1402
تحلیل اونس XAU امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۲

عرض ارادت دارم خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز چارت طلا رو براتون تحلیل کردیم در تایم فریم دیلی همانطور که مشاهده می‌کنید در ویدیو در یک ترند کاملاً صعودی هستیم و ما یک ترند لاین رو رسم کردیم اخیرا یک سقف تاریخی جدید رو طلا ثبت کرده و و بعد از آن شروع به اصلاح کرده تا نزدیکی ترند لاین ما هنوز الگوی پایان اصلاح و ما مشاهده نکردیم و بخواهیم با جزئیات بیشتری چرو بررسی کنیم یک تایم فریم میریم پایین‌تر در تایم فریم ۴ ساعته یک حمایت داشتیم که از دست رفته زمانی می‌تونیم بگیم که طلا به روند صعودی خودش ادامه بده که قیمت بالای باکس سبز رنگ کلوز بده و در اونجا ما الگوهای رشد قیمت رو ببینیم فعلاً انتظاری که داریم بازی کردن قیمت بین باکس سبز رنگ و ترند لاینی هستش که رسم کردیم میباشد.

تحلیل طلا تایم روزانه امروز 16 آذر 1402
تحلیل طلا تایم روزانه امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۲

 


تحلیل اونس XAU امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل انس طلا جهانی ناحیه عرضه ای که پیش روی خودش را داشت با باز شدن بازار پر قدرت به سمت بالا شکست و به سمت بالا تا حدودا قیمت ۲۱۵۰ دلار حرکت کرد و سقف جدیدی درست کرد و الان به سمت پایین حرکت می‌کند ناحیه های تقاضا ای پیش روی خود دارد که می‌توان واکنش ها را به سمت بالا از این نواحی ببینیم برای ورود به معاملات حتما تاییدیه های کافی را داشته باشید؛ اولین محدوده تقاضا و حمایتی که پیش رو دارد حدودا قیمت ۲۰۶۵ دلار تا ۲۰۷۰ دلار می‌باشد که ممکن است قیمت را به سمت بالا دوباره بفرستد ولی به نظر من از طرفی مومنتوم ریزش شدیدی داریم به همین دلیل ممکن است این ناحیه بی اعتبار شود و از ناحیه های بعدی واکنش قیمت را بتوانیم ببینیم ناحیه بعدی که اگر این ناحیه را بی اعتبار کند پیش روی خودش دارد حدودا قیمت ۲۰۳۳ دلار تا ۲۰۳۸ دلار می‌باشد که می‌تواند قیمت را به سمت بالا بفرستد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.9.13
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱۳

تحلیل اونس XAU امروز ۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس طلا جهانی XAUUSD در تایم فریم یک ساعته از ناحیه عرضه ای که مشخص کرده بودم برای شما عزیزان کم کم به سمت پایین حرکت می‌کند ولی باید توجه داشته باشیم همان‌طور که گقتم خبر تاثیر زیادی به روی طلا می‌گذارد و هر لحظه ممکن است دوباره به سمت اهداف بالا تر حرکت کند و همینطور شاخص دلار هم تاثی بسیار زیادی روی طلا می‌گذارد و با ریزش شاخص دلار طلا به سمت بالا حرکت می‌کند؛ اگر فاند تاثیری روی طلا نگذارد طلا با شکست کف ۲۰۳۷ دلار می‌تواند تا ناحیه تقاضا ای که پیش رو دارد که حدودا قیمت ۲۰۱۵ دلار است ریزش داشته باشد و در نهایت از این ناحیه دوباره به سمت بالا حرکت کند به دلیل اینکه روند به شدت صعودی می‌باشد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.9.9
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۹

تحلیل اونس XAU امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس جهانی طلا XAUUSD در تایم فریم یک ساعته ناحیه های عرضه خودش را بی اعتبار کرد و به سمت بالا حرکت کرد و خبر ها تاثیر بسیار زیادی به روی آن گذاشته است و دلار هم ریزش داشت و باعث شد طلا به سمت بالا حرکت کند و الان به سقف های قبلی که در بلند مدت قبلا زده رسیده است و ممکن است که ناحیه های عرضه ای که با یکدیگر ترکیب شده اند به وظیفه خود عمل کنند و قیمت را به سمت پایین بفرستند و باید توجه داشته باشیم که خبر تاثیر زیادی می‌گذارد و با ادامه پیدا کردن جنگ طلا نوسانات زیادی می‌تواند بزند و به سمت بالا تر حرکت کند؛ اگر به سمت پایین حرکت کند اولین ناحیه تقاضا ای که پیش روی خودش دارد از قیمت ۲۰۱۱ دلار تا ۲۰۱۶ دلار است که می‌تواند جلوی ریزش را بگیرد و واکنش ها را نسبت به این ناحیه ببینیم دوستان بهتر است که در این روز ها معاملات خود را با تاییدیه های کافی و مطمعن انجام بدهید.
موفق و پرسود باشید‌.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.9.8
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۸

تحلیل اونس XAU امروز ۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اونس طلا جهانی XAUUSD در تایم فریم یک ساعته روندی کاملا صعودی دارد و به شدت خریدار دارد ولی از طرفی باید توجه داشته باشیم که به یک ناحیه عرضه رسیده است که می‌تواند قیمت را به سمت پایین حرکت دهد ولی با توجه به خبر هایی که به روی طلا تاثیر می‌گذارد معاملات خرید خیلی کم ریسک تر می‌باشد و اولین ناحیه تقاضا ای که تشکیل داده است قیمت ۲۰۰۲ دلار است که می‌تواند محدوده خوبی برای معاملات خرید باشد بعد از گرفتن تاییده های کافی و فعلا درون این ناحیه عرضه قرار دارد باید صبر کنیم تا به ناحیه مهم قیمتی ما برسد و بعد از تاییدیه های کافی وارد معاملات بشویم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.9.7
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۷

تحلیل اونس XAU امروز ۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱ آذر ۱۴۰۲

انس طلا جهانی XAUUSD در تایم فریم یک ساعته ناحیه عرضه ای که داشت را بی اعتبار کرد و به ناحیه عرضه بالا تر برخورد کرد و این محدوده چندین ناحیه عرضه قرار دارد که با یکدیگر ترکیب شده اند و این محدوده بسیار مهم است و به نظر من می‌تواند قیمت طلا را به سمت پایین حرکت دهد تا ناحیه های تقاضا ای که پیش روی خودش دارد و از ناحیه های تقاضا واکنش ها را داشته باشیم؛ انس طلا یک محدوده قیمتی مهمی قرار دارد که با گرفتن تاییدیه های کافی می‌توان وارد معاملات فروش شد و سودی خوبی دریافت کنیم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.9.1
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱

تحلیل اونس XAU امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲

انس جهانی طلا XAUUSD در تایم فریم یک ساعته از ناحیه عرضه ای که برای شما مشخص کرده بودم به سمت پایین تا ناحیه تقاضا ای که داشت حرکت کرد و با برخورد به ناحیه تقاضا دوباره به سمت بالا حرکت کرد حدود ۲۷ دلار قیمت به سمت بالا رفت امیدوارم شما هم این ناحیه که دیروز برای شما دوستان عزیز مشخص کرده بودم را مشخص کرده باشید و سود کافی را از انس طلا برده باشید؛ الان دوباره درون ناحیه عرضه قرار دارد و قیمت می‌تواند دوباره به سمت پایین حرکت کند تا ناحیه حمایتی که دارد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.8.30
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۳۰

تحلیل اونس XAU امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۲

اونس طلا جهانی XAUUSD در تایم یک ساعته همان‌طور که در تحلیل گزشته برای شما عزیزان مشخص کرده بودم از ناحیه تقاضا به سمت بالا حرکت کرد و در نهایت به یک ناحیه عرضه یک ساعته که قیمت ۱۹۹۱ دلار بود رسید و از این ناحیه به سمت پایین حرکت کرد و الان بین دو ناحیه عرضه و تقاضا قرار دارد؛ اولین ناحیه تقاضا و سطح حمایتی که برای اونس طلا میبینم حدودا قیمت ۱۹۶۳ دلار است که می‌تواند دوباره قیمت را به سمت بالا حرکت دهد؛ روند اونس جهانی در تایم فریم یک ساعته صعودی می‌باشد و معاملات خرید کم ریسک تر می‌باشد؛ به نظر من برای فروش طلا ناحیه عرضه بالاتری که دارد حدودا قیمت ۲۰۱۰ دلار قیمت خوبی برای فروش است ناحیه هایی که می‌بینید دارای اعتبار هستند و می‌توانند به وظیفه خود عمل کنند.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.8.29
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۹

تحلیل اونس XAU امروز ۲۴ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۴ آبان ۱۴۰۲

انس جهانی طلا ناحیه های عرضه ای که داشت را بی اعتبار کرد و تا قیمت ۱۹۷۰ دلار رشد داشت و به یک ناحیه عرضه برخورد کرد و الان جای مناسبی برای معاملات فروش می‌باشد بعد از گرفتن تاییدیه و اولین ناحیه تقاضا ای که پیش روی خودش دارد قیمت ۱۹۴۶ می‌باشد که می‌تواند جلوی ریزش را بگیرد و ناحیه ای قوی می‌باشد؛ باید توجه داشتیم در بلند مدت روندی نزولی داریم پس معاملات فروش خیلی کم ریسک تر می‌باشد و الان هم جای خوبی برای فروش تا ناحیه تقاضا مشخص شده می‌باشد دوستان توجه داشته باشید که صحبت من سیگنال نیست فقط نظر شخصی خودم می‌باشد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.8.24
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۴

تحلیل اونس XAU امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۲

انس جهانی طلا XAUUSD در تایم یک ساعته ناحیه تقاضا قبلی خودش را بی اعتبار کرد و زیر ناحیه کندل بست و ولی به سمت بالا حرکت کرد و رسید به ناحیه عرضه ای در تایم پایین تر که ۵ دلار ریزش کرد؛ طلا برای خرید اولین محدوده که در تایم یک ساعته پیش روی خودش دارد از قیمت ۱۹۳۶ دلار تا ۱۹۳۱ دلار است که می‌تواند طلا را به سمت بالا بفرستد ولی نظر من این است که روند طلا نزولی می‌باشد و معاملات فروش خیلی بهتر و کم ریسک تر می‌باشند و بهتر این است که صبر کنید در ناحیه های عرضه قوی وارد معامله خود بشوید.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.8.23
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۳

تحلیل اونس XAU امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۲

انس جهانی طلا همان‌طور که در تایم یک ساعته در تصویر مشاهده می‌کنید در یک ناحیه تقاضا قرار دارد که می‌تواند قیمت را به سمت بالا حرکت بدهد و اولین محدوده ای که روبه روی خودش دارد قیمت ۱۹۵۷ دلار می‌باشد که می‌تواند جلوی رشد را بگیرد؛ اما اگر این ناحیه تقاضا بی اعتبار بشود قیمت به سمت پایین تا ناحیه تقاضا بعدی که قیمت ۱۹۲۲ دلار است ریزش داشته باشد و از این ناحیه به سمت بالا حرکت کند.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.8.22
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۲

تحلیل اونس XAU امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۲

انس طلا جهانی xauusd در تایم فریم یک ساعته پس از برخورد به ناحیه عرضه که برای شما دوستان عزیز دیروز مشخص کرده بودم حدود ۳۰ دلار ریزش داشت و الان نزدیک ناحیه تقاضا مشخص شده خودش می‌باشد با رسیدن قیمت به ناحیه بعد از گرفتن تاییدیه های کافی می‌توانید وارد معاملات خرید بشوید و پس از ریزشی که داشت ممکن است با برخورد به ناحیه دوباره به سمت بالا حرکت کند این ناحیه حدودا قیمت ۱۹۶۳.۷۶ دلار است حتما تاییدیه های کافی را بگیرید و بعد وارد معاملات خود بشوید.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.8.16
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۱۶

تحلیل اونس XAU امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۲

انس جهانی طلا در تایم فریم یک ساعته به یک ناحیه تقاضا رسیده که قیمت ۱۹۸۰ دلار است که ممکنه قیمت را به سمت بالا تا ناحیه عرضه مشخص شده برساند و اگر هم این ناحیه تقاضا بی اعتبار بشود ناحیه های تقاضا و سطح حمایتی زیادی پیش روی خودش دارد ناحیه تقاضا بعدی ۱۹۷۰ دلار است.
دوستان شماهم نواحی مشخص شده را به روی صفحه چارت خودتان مشخص کنید و با رسیدن به ناحیه ها بعد از تاییدیه وارد معاملات خود بشوید.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.8.15
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۱۵

تحلیل اونس XAU امروز ۹ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۹ آبان ۱۴۰۲

اونس جهانی طلا xauusd از ناحیه عرضه که برای آن مشخص کرده بودیم به سمت پایین حرکت خودش را دارد و در کوتاه مدت نزولی هست و هنوز به ناحیه تقاضا و حمایتی که برای آن در نظر دارم نرسیده است با رسیدن قیمت طلا به ۱۹۸۰ دلار میتونیم واکنش ها را ببینیم در حال حاضر به فکر معاملات فروش باشید تا ناحیه مشخص شده در تایم فریم های پایین تر می‌توانید با دیدن موقعیت و گرفتن تاییدیه وارد معاملات فروش بشوید.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.8.9
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۹

تحلیل اونس XAU امروز ۸ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۸ آبان ۱۴۰۲

اونس جهانی طلا از ناحیه عرضه یک ساعته که مشخص کرده بودیم تا الان حدود ۲۰دلار ریزش داشته و تا محدوده قیمتی ۱۹۸۱ دلار ‌هیچ ناحیه حمایتی و تقاضا ای پیش روی خودش ندارد؛ پس پیش‌بینی می‌شود که تا ناحیه تقاضا که قیمت ۱۹۸۱ دلار است برسد و واکنش قیمتی را از این ناحیه ببینیم و از طرفی شاخص دلار هم به یک ناحیه تقاضا رسیده و روند صعودی کوتا مدت دارد که باعث رشد طلا می‌شود.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ 1402.8.8
تحلیل انس طلا جهانی امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۸

تحلیل اونس XAU امروز ۶ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۶ آبان ۱۴۰۲

تحلیل اونس جهانی طلا با توجه به اینکه امروز شنبه هست و بازار تعطیل است در رشد خوبی داشت و قیمت ۲۰۰۶ دلار خودش را رساند؛ اما به یک ناحیه عرضه یک ساعته قوی برخورد کرده که با باز شدن بازار می‌توان واکنش های ریزشی را داشته باشیم که ناحیه حدودا از قیمت ۲۰۰۲ دلار تا ۲۰۱۴ دلار تشکیل شده است. این ریزش تا ناحیه تقاضا بعدی ادامه دارد. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این ناحیه از قیمت ۱۹۷۸ دلار تا ۱۹۸۳ دلار هست حتما این ناحیه تقاضا را در چارت خود مشخص کنید و با رسیدن قیمت بعد از گرفتن تاییدیه وارد معاملات خود بشوید موفق و پر سود باشید.

تحیلیل امروز اونس جهانی طلا در تاریخ 1402.8.6
تحیلیل امروز اونس جهانی طلا در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۶

تحلیل اونس XAU امروز ۳ آبان ۱۴۰۲

اونس طلا در تایم فریم یک ساعته ناحیه عرضه مشخص کرده بودیم که هنوز اعتبار داره برای ما و دیروز با برخورد به ناحیه شروع به ریزش کرد این ناحیه از ۱۹۷۸.۹۸ دلار تا ۱۹۸۲.۱۷ دلار تشکیل شده و همینطور ناحیه تقاضا مشخص کردیم که از قیمت ۱۹۴۹.۷۶ دلار تا ۱۹۵۵.۲۴ دلار وجود دارد در تایم فریم یک ساعت که با اولین برخورد به سمت بالا بالا حرکت کرد و این ناحیه برای ما اعتبار داره و مهمه اما یک ناحیه عرضه جدید تشکیل شده در تایم یک ساعت که از قیمت ۱۹۷۵.۳۱ دلار تا ۱۹۷۹.۲۱ دلار تشکیل شده که به وظیفه خودش به خوبی عمل کرده و یک ناحیه تقاضا در تایم فریم ۱۵ دقیقه داریم که از قیمت ۱۹۶۱.۴۲ دلار تا ۱۹۶۴.۲۱ دلار تشکیل شده است با گرفتن تاییدیه های کافی می تونیم وارد معاملات بشویم.

تحلیل اونس طلا در تاریخ 1402.8.3
تحلیل اونس طلا در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۳

تحلیل اونس XAU امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲

اونس در روز گذشته یک حرکت صعودی به سمت مقاومت خود در محدوده ۱۹۳۳۵ الی ۱۹۴۰ دلار انجام داد و در تلاش برای شکست این مقاومت است. حمایت داینامیک خط روند صعودی اونس تا زمانی که شکسته نشود، این پتانسیل را می تواند برای رشد بیشتر و حرکت به سمت مقاومت محدوده ۱۹۵۰ و ۲۰۰۰ دلار فراهم کند. در اینصورت روند صعودی کوتاه مدت می تواند به روند صعودی میان مدت تبدیل شود. اما محدوده فعلی واکنش منفی شدیدی داشته باشد و موجب شکست خط روند شود، روند رنجی که برای اونس در نظر گرفته شده بود، می تواند شکل بگیرد.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 26 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲

نوسانات اونس در روز گذشته نسبت به چند روز قبل کاهش پیدا کرده و قیمت اونس در یک روند رنجی قرار گرفته است. روند کوتاه مدت اونس با توجه به نزدیک شدن به مقاومت مهم روندی، می تواند در تایم های پایین رنج بماند. یک حمایت برای اونس در محدوده ۱۹۰۶ الی ۱۹۰۷ دلار در نظر گرفته شده بود و روز قبل قیمت تقریبا با واکنش به این سطح، ۱۶ دلار رشد کرد. همچنین مقاومت مهم اونس برای کوتاه مدت محدوده ۱۹۳۵ دلار در نظر گرفته شده است و می تواند واکنش منفی به همراه داشته باشد. بنابراین اگر شاهد این واکنش منفی باشیم، حمایت هایی که برای اونس در محدوده های پایین تر مشخص شده می توانند نواحی تقاضا در نظر گرفته شوند.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 25 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۲

بعد از اینکه اونس به مقاومت محدوده ۱۸۸۵ دلار واکنش منفی نشان داده بود، یک اصلاح کم عمق داشت و بلافاصله مقاومت خود را شکست. همانطور که از چند ماه گذشته در اولین تحلیل اونس روند بلند مدت را بررسی کرده بودیم، این حرکت های صعودی در نهایت می تواند منجر به شکست سقف کانال رنج هفتگی و ورود قوی به محدوده های بالای ۲۰۰۰ دلار در آینده شود.

برای کوتاه مدت اونس به مقاومت محدوده شروع آخرین موج نزولی در تایم فریم روزانه برگشته است و ناحیه مهمی برای کوتاه مدت محسوب می شود. تقریبا مقاومت اونس عدد ۱۹۳۵ دلار را نشان می دهد و قیمت در مرحله اول قبل از برخورد به این سطح واکنش منفی داشته است. حمایت های اونس در محدوده های ۱۹۰۶ الی ۱۹۰۷ دلار و حمایت دوم در محدوده ۱۸۹۳ دلار در نظر گرفته شده است و اگر واکنش خوبی از این سطوح مشاهده شود، قیمت می تواند برای تست مقاومت یک بار دیگر رشد داشته باشد. موج صعودی تشکیل شده از محدوده ۱۸۱۰ دلار قدرت بالایی داشته و پتانسیل رنج کردن روند را در میان مدت دارد.

پس اگر برخورد به مقاومت مشخص شده موجب واکنش منفی قوی شود، این انتظار را برای روزهای آینده از اونس داریم که روند رنجی داشته باشد. حمایت های پایین تر اونس هم در محدوده های ۱۸۷۱ و ۱۸۲۵ دلار برای روزها و هفته های آینده در صورت واکنش منفی شدید به مقاومت در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۱ ساعته:

XAUUSD 2023 10 16 10 12 09


تحلیل اونس XAU امروز ۲۰ مهر ۱۴۰۲

اونس روز گذشته مقاومت محدوده محدوده ۱۸۶۵ الی ۱۸۷۵ دلار را شکست و به سمت اهداف بالاتر حرکت کرد. مقاومتی که انتظار داریم با واکنش همراه باشد، در محدوده ۱۸۸۰ الی ۱۸۸۵ دلار است. به این دلیل که عدد ۰.۵۰ فیبوناچی اصلاحی دقیقا در این سطح قرار دارد و با توجه به اینکه مربوط به تایم روزانه است، می تواند در تایم های پایین واکنش منفی به همراه داشته باشد. تمامی سطوح در نظر گرفته شده، در تایم های پایین واکنشی بوده اند. حمایت های کوتاه مدت اونس در محدوده های ۱۸۷۵، ۱۸۷۳ و ۱۸۶۵ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 20 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۰ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲

اونس روز گذشته دقیقا به اولین حمایت رسم شده واکنش مثبت نشان داد و ۱۰ دلار رشد کرد. حمایتی که در محدوده ۱۸۵۳ دلار بود، مانع از کاهش قیمت اونس شد و مجددا قیمت به سمت مقاومت قبلی حرکت کرده است. در زمان ضبط ویدیو، قیمت اونس زیر مقاومت ۱۸۶۵ دلار بود، اما این مقاومت در حال شکسته شدن است و روند کوتاه مدت صعودی همچنان ادامه دارد. بنابراین اهدافی که برای اونس در ادامه می توانیم در نظر داشته باشیم، مقاومت های ۱۸۷۷ و ۱۸۸۵ دلار خواهد بود. این نواحی می توانند واکنش منفی قوی داشته باشند.

قیمت در زمان ضبط ویدیو با زمان نگارش تحلیل متفاوت است. متن تحلیل معتبر است.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 19 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۲

اونس بعد از رسیدن به حمایت محدوده ۱۸۱۵ الی ۱۸۰۰ دلار، فشار فروش آن کاهش پیدا کرد و دقیقا به عدد ۱۸۱۰ دلار واکنش مثبت نشان داد و رشد آن تا امروز به عدد ۱۸۶۴ دلار رسیده است. برای کوتاه مدت نشانه تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته ایجاد شده است و می توانیم حداقل انتظار روند رنج را در طی روزهای آینده داشته باشیم. با توجه به واکنش قوی به محدوده ۱۸۱۰ دلار، این حمایت می تواند در میان مدت و بلند مدت به عنوان کف قیمتی اونس در نظر گرفته شود و در نهایت حرکت می تواند به سمت سقف کانال ماهانه و حتی شکست مقاومت های قبلی ادامه داشته باشد. برای کوتاه مدت می توانیم در محدوده های حمایت مشخص شده پولبک را انتظار داشته باشیم. حمایت ها در محدوده های ۱۸۵۰، ۱۸۴۰ و ۱۸۳۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 18 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل اونس XAU امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اونس XAU امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲

اونس با ادامه فشار فروش، به حمایت خود در محدوده ۱۸۴۰ دلار واکنش مثبت نشان داد و با شکست این محدوده، به سمت حمایت مهم تری در محدوده ۱۸۱۵ الی ۱۸۰۰ دلار حرکت کرده است. این حمایت در کوتاه مدت واکنش بهتری نسبت به حمایت قبلی نشان داده است، اما هنوز فشار فروش در بازار وجود دارد و اخبار اقتصادی مهم این هفته می تواند روند اونس را تحت تاثیر قرار دهد. باید در انتظار واکنش مثبت به حمایت مشخص شده باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 12 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل اونس XAU امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اونس XAU امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲

اونس در ادامه روند نزولی کوتاه مدت و میان مدت، با شکست کامل کف کانال رنج، دقیقا به اندازه ارتفاع کانال کاهش قیمت داشت و به حمایت محدوده ۱۸۴۰ دلار رسید. این حمایت می تواند واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشد، اما به دلیل فشار فروش بالا و زاویه برخورد قیمت به این سطح، نیاز است که کندل های صعودی خوبی حداقل در تایم فریم ۴ ساعته ببینیم. همچنین شروع تغییر روند از تایم فریم های پایین و تبدیل شدن به روند رنج مورد انتظار است. بنابراین در کوتاه مدت انتظار داریم که اونس از این حمایت معتبر واکنش مثبت خوبی نشان داده و یک نوسان مثبت را ثبت کند. مقاومت های اونس محدوده های ۱۸۵۰، ۱۸۶۰ و ۱۸۷۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 10 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۵ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۵ مهر ۱۴۰۲

اونس در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل شرایط نزولی روند کوتاه مدت، دقیقا تا محدوده حمایت ۱۸۹۵ دلار کاهش قیمت داشت و کف قبلی ۱۹۰۰ دلار را شکست. اما این حمایت به دلیل اینکه در گذشته واکنش های خوبی داشته، پتانسیل متوقف کردن روند کوتاه مدت نزولی را دارد. بنابراین در تایم فریم های پایین، در صورت مشاهده نشانه های تغییر روند، می توانیم اهداف کوتاه مدت اونس را در سطوح ۱۹۰۰، ۱۹۰۶ و ۱۹۰۷ دلار در نظر بگیریم. توجه به نزولی بودن روند در تایم فریم بالاتر لازم و ضروری است. سطوحی هم روی نمودار برای موارد هیجانی بازار به عنوان حمایت در نظر گرفته شده است و پتانسیل برخورد لحظه ای در تایم خبر و واکنش مثبت را دارند. این حمایت ها در قیمت های ۱۸۹۲ و ۱۸۸۷ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 5 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۵ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۴ مهر ۱۴۰۲

اونس روز گذشته به دلیل قدرت بیشتر فروشندگان افزایش قیمت خاصی نداشت و چند تلاش نافرجام در محدوده مقاومت ۱۹۲۵ دلار موجب قدرت گرفتن فروشندگان و ادامه رود نزولی اونس شد. حمایت ۱۹۱۸ دلار شکسته شده و اونس کف پایین تری نسبت به کف قبلی هفته گذشته ثبت کرده است. بنابراین انتظار ما در این هفته ادامه روند نزولی تا محدوده کف کانال رنج و حتی شکست فیک کف کانال و رسیدن قیمت اونس به حمایت محدوده ۱۸۹۵ دلار است. این محدوده قدرت واکنشی بیشتری دارد و می تواند موج نزولی تشکیل شده در تایم فریم ۱ ساعته را به پایان برساند. انتظار داریم که برای کوتاه مدت کانال رنج تشکیل شده حفظ شود. اما در نهایت پتانسیل شکست کف کانال به دلیل نزولی بودن روند تایم بالاتر وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 4 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۳ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۳ مهر ۱۴۰۲

اونس بعد از ریزش تا حمایت محدوده ۱۹۱۸ دلار، واکنش مثبت در این سطح ایجاد کرد و شاهد بازگشت خوبی در تایم فریم های کوتاه مدت بودیم. برای کوتاه مدت سناریویی که مورد انتظار است این است که قیمت اونس مجددا یک حرکت صعودی دیگر داشته باشد و به مقاومت محدوده ۱۹۳۷ دلار برخورد کند. در اینصورت اصلاح موج نزولی قبلی می تواند عمیق تر شود. اما در نهایت به دلیل نزولی بودن روند کوتاه مدت، این رشد کوتاه مدت می تواند در محدوده ۱۹۳۷ دلار به پایان رسیده و قیمت اونس مجددا حمایت های کف کانال رنج را می تواند تست کند. توجه داشته باشید که قیمت اونس داخل کانال رنج است و شکست ها در محدوده سقف و کف کانال می تواند در کوتاه مدت فیک باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 3 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

اونس در ۲۴ ساعت گذشته دقیقا به حمایت هایی که در محدوده ۱۹۲۸ دلار در نظر گرفته شده بود، واکنش مثبت نشان داد. رشد خیره کننده به همراه تاثیر اخبار اقتصادی و سخنرانی رییس بانک مرکزی امریکا موجب شکست مقاومت ۱۹۳۷ دلار و افزایش قیمت تا سقف قبلی در تایم فریم ۴ ساعته شد. مقاومت به شدت مهمی که در محدوده ۱۹۵۰ دلار و در عدد دقیق تر ۱۹۴۶ الی ۱۹۴۷ دلار روی نمودار رسم شده بود، واکنش منفی داشت و محدوده سیو سود مهمی بود. بنابراین اون در تایم فریم ۱ ساعته، آخرین کف در روند صعودی را پرقدرت شکست. اگر قیمت رند ۱۹۳۰ دلار به مقاومت مهمی تبدیل شده باشد، انتظار داریم که اونس بعد از پولبک به این محدوده، تا حمایت ۱۹۰۷ دلار کاهش داشته باشد.

بازه زمانی ۱ ساعته:

XAUUSD 2023 09 21 11 14 14


تحلیل اونس XAU امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

روز گذشته اونس به دلیل فشار خرید بالایی که داشت، قبل از رسیدن به حمایت ۱۹۲۸ دلار، رشد خود را ادامه داد و قیمت آن دقیقا تا محدوده مقاومت ۱۹۳۷ دلار رشد کرد. به دلیل مهم بودن این مقاومت، عرضه قوی در این محدوده شکل گرفت و این بار اونس تا حمایت ۱۹۸۰ دلار کاهش قیمت داشت. روند اونس در تایم فریم ۱ ساعته از حالت کاملا صعودی به حالت رنج تغییر پیدا کرده است و محدوده کانال رنج می تواند مدتی نوسانات اونس را پذیرا باشد. اگر برخورد احتمالی دوم به مقاومت ۱۹۳۷ دلار هم واکنش منفی داشته باشد، می توانیم انتظار این را داشته باشیم که با تشکیل الگوی سقف دوقلو، روند تایم ۱ ساعته نزولی شود و قیمت به سمت حمایت های قبلی برگردد.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 29 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

حرکت اونس در روز گذشته هم صعودی بود و با حمایت خریداران، سقف قبلی در محدوده ۱۹۳۰ دلار شکسته شد. انتظار افزایش قیمت اونس همچنان تا محدوده ۱۹۳۷ دلار وجود دارد. دو حمایت در محدوده ۱۹۲۸ و ۱۹۲۷ دلار در نظر گرفته شده است، که در صورت واکنش مثبت می تواند محدوده مناسبی برای رشد قیمت تا هدف مشخص شده باشد.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 28 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

اونس در اوخر هفته گذشته بعد از اینکه کف کانال رنج خود را شکست، تا حمایت اول ۱۹۰۸ دلار کاهش داشت و در این سطح یک کانال رنج دیگر تشکیل داد، اما در روز پنجشنبه این حمایت را هم شکست و با نزدیک شدن به عدد رند ۱۹۰۰ دلار، واکنش مثبت خوبی به این ناحیه نشان داد. در ادامه شاهد رشد قیمت اونس تا مقاومت ۱۹۱۸ و ۱۹۳۰ دلار بودیم. در واقع تمام مسیر نزولی اونس در هفته قبل کاملا ریکاوری شد. یک مقاومت مهم در ناحیه ۱۹۳۷ دلار وجود دارد و گفته شده بود که احتمال رشد قیمت تا این سطح وجود دارد. بنابراین جهت حرکت کوتاه مدت صعودی و هدف اونس می تواند در محدوده ۱۹۳۷ دلار در نظر گرفته شود این مقاومت با محدوده خط روند نزولی همپوشانی دارد و پتانسیل واکنش منفی را خواهد داشت. بنابراین می تواند یک ناحیه عرضه مهم در نظر گرفته شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 27 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

اونس در ۲۴ ساعت گذشته حمایت کف کانال رنج را شکست و دقیقا به اولین حمایت مهم در محدوده ۱۹۰۸ دلار برخورد کرد و واکنش مثبت نشان داد. در تایم های پایین الگوی کلاسیک کف دوقلو در این محدوده تشکیل شده است، که اگر مقاومت آن در قیمت ۱۹۱۳ الی ۱۹۱۴ دلار شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که اونس تا قیمت ۱۹۱۸ الی ۱۹۲۰ رشد داشته باشد. بنابراین سطوح واکنشی اونس که پتانسیل جهت دادن به رفتار خریداران و فروشندگان را دارد، روی نمودار رسم شده است و هریک می توانند واکنش هایی به همراه داشته باشند. روند کلی نزولی است و انتظار داریم که با واکنش به مقاومت ها، قیمت به سمت حمایت ها حرکت کند. ضمن اینکه حمایت های فعلی، فقط برای کوتاه مدت می توانند مانع از کاهش قیمت شوند و انتظار ما همچنان ادامه روند نزولی برای رسیدن قیمت به سطح ۱۸۳۰ دلار است.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 22 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

اونس روز قبل دقیقا به اولین مقاومت خود در قیمت رند ۱۹۳۰ دلار برخورد کرد و واکنش منفی به این سطح نشان داد. این کاهش موجب شد تا قیمت داخل کانال رنجی که در تایم فریم ۱ ساعته تشکیل داده باقی بماند و بعد از شکست خط روند صعودی کوتاه مدت که در تایم ۵ دقیقه رسم شده بود، اونس در حال حرکت به سمت کف کانال است. به دلیل تشکیل شدن سطوح نقدینگی در محدوده ۱۹۳۱ الی ۱۹۳۵ دلار، پتانسیل برخورد قیمت به صورت موقت تا محدوده ۱۹۳۷ دلار وجود دارد. اما روند کلی نزولی است و در کوتاه مدت انتظار داریم که کاهش بیشتر و حرکت به سمت ۱۹۰۰ دلار را ببینیم. حمایت ها و مقاومت های مهم روی نمودار رسم شده است و هریک می توانند واکنش هایی به همراه داشته باشند.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 21 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

اونس بعد از اینکه از مقاومت ۱۹۵۰ دلار برگشت، ریزش قیمت آن تا محدوده ۱۹۱۶ دلار ادامه داشت و در این ناحیه یک کانال رنج ایجاد کرده است. کانالی که سقف کانال محدوده ۱۹۳۰ دلار را نشان می دهد و به دلیل رند بودن این عدد و هم به دلیل سابقه واکنشی خوب، پتانسیل اینکه مانع از رشد بیشتر شود را دارد. اما به طور کلی یک مقاومت دیگر هم در محدوده ۱۹۳۷ دلار در نظر گرفته شده است و از این دو محدوده می توانیم انتظار ادامه روند نزولی اونس را تا حمایت رند ۱۹۰۰ دلار داشته باشیم. پس برای هفته جاری می توانیم پولبک به مقاومت ها و کاهش قیمت را پیش بینی کنیم.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 20 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۱۶ شهریور ۱۴۰۲

اونس بعد از واکنش های منفی که به مقاومت محدوده ۱۹۵۰ دلار نشان داد، روند آن در تایم فریم ۴ ساعته مجددا نزولی شد و طبق انتظار، با شکستن کف کانال صعودی کوتاه مدت، تا حمایت ۱۹۳۰ دلار کاهش داشت. اما قدرت فروشندگان موجب شکست این حمایت و ادامه روند نزولی شده است. حرکت قیمت برای تست حمایت های محدوده ۱۹۰۰، ۱۸۸۵ دلار را شاهد هستیم. در نهایت به دلیل نزولی بودن روند تایم فریم روزانه، پتانسیل شکست این محدوده ها برای ادامه روند نزولی و ریزش بیشتر تا حمایت محدوده ۱۸۳۰ دلار همچنان وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اونس XAU امروز 16 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

اونس با شروع هفته جدید یک پولبک به مقاومت محدوده ۱۹۴۴ الی ۱۹۵۰ دلار ثبت کرده و خریداران مجددا در حال تست شکست این مقاومت هستند. اما با احتمال بالا به دلیل وجود مقاومت های بسیار زیاد در این سطح و همچنین به دلیل واکنش منفی قوی که با قدرت گرفتن فروشندگان در روز جمعه ایجاد شده قیمت اونس می تواند به سمت حمایت خود در محدوده ۱۹۳۰ دلار برگشت داشته باشد. بنابراین کف کانال صعودی کوتاه مدت هم می تواند شکسته شود. البته همانطور که گفته شد، روند رنجی را در این محدوده ها می توانیم شاهد باشیم.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 13 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۱۱ شهریور ۱۴۰۲

قیمت اونس در ۲۴ ساعت گذشته مقاومت استاتیک خود را در محدوده ۱۹۴۴ الی ۱۹۴۷ دلار به صورت فیک شکست و با برخورد به سقف کانال صعودی کوتاه مدت، تا محدوده ۱۹۵۳ دلار رشد کرد. در این ناحیه مطابق انتظار، واکنش منفی قوی مشاهده شد و تمام کندل قبلی تایم فریم ۴ ساعته را پوشش داد. الگوی کندلی اینگالفینگ نزولی زیر این مقاومت مهم می تواند نشانه بازگشت اونس به سطوح پایین تر برای هفته های آینده باشد. البته باید در نظر داشته باشید که به دلیل فشار خرید بالایی که در موج های صعودی وجود داشته، قبل از ادامه روند نزولی، احتمال تشکیل یک کانال رنج در محدوده ۱۹۵۰ و ۱۹۳۰ دلار وجود دارد. بنابراین حمایت ۱۹۳۰ دلار محدوده مهمی است و می تواند برای کوتاه مدت واکنش مثبت به همراه داشته باشد.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 11 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۹ شهریور ۱۴۰۲

اونس با حمایت پایدار خریداران از مقاومت محدوده ۱۹۳۰ دلار عبور کرد و با شکست پرقدرت و مورد تایید، تا مقاومت خط روند نزولی یعنی محدوده ۱۹۴۵ دلار افزایش قیمت داشت. این رشد قیمت پیش بینی شده بود و احتمال افزایش تا این محدود مقاومت وجود داشت. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت در نزدیکی سقف کانال صعودی کوتاه مدت قرار دارد و دو مقاومت مهم در مسیر این حرکت صعودی سر راه قیمت قرار گرفته است.

پتانسیل واکنش منفی قوی و بازگشت قیمت از محدوده مقاومت دوم بیشتر است. مقاومت اول محدوده ۱۹۴۵ دلار و مقاومت دوم محدوده ۱۹۵۵ دلار را نشان می دهد. برای کوتاه مدت انتظار داریم که اصلاح قیمت تا محدوده ۱۹۳۰ دلار را شاهد باشیم. این حمایت می تواند واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشد. با توجه به همپوشانی این محدوده با کف کانال، می توانیم انتظار داشته باشیم که احتمال تشکیل روند رنج بین این سطوح را در روزهای آینده شاهد باشیم.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 9 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲

اونس در هفته جاری حرکت مجددی به سمت مقاومت محدوده ۱۹۳۰ دلار را شکل داده است. بعد از واکنش اولیه ای که نزدیک این مقاومت ایجاد شد، اصلاح شدید و عمیق اونس را شاهد بودیم. مجددا حمایت خریداران در محدوده هایی که روی نمودار مشخص شده بود، باعث افزایش شدید تقاضا در اونس و رشد قیمت آن برای رسیدن به دو محدوده مقاومت مهم شده است. در بازه های زمانی کوتاه مدت، روند صعودی را می توانیم روی نمودار ببینیم. دو مقاومتی که برای اونس در نظر گرفته شده است، در محدوده های ۱۹۲۶ الی ۱۹۲۹ و محدوده ۱۹۳۰ الی ۱۹۳۱ دلار است. انتظار داریم که در این نواحی واکنش منفی قیمت را ببینیم. البته در تایم بالاتر اونس پتانسیل افزایش قیمت تا محدوده ۱۹۴۵ دلار را به دلیل فاصله زیاد از مقاومت خط روند نزولی دارد. برای کوتاه مدت پتانسیل بازگشت و تست مجدد حمایت محدوده ۱۹۱۷ دلار و سپس ادامه حرکت صعودی قیمت وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 7 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲ شهریور ۱۴۰۲

روند اونس در ۲۴ ساعت گذشته صعودی بود و این روند صعودی همچنان می تواند تا محدوده مقاومت ۱۹۳۰ دلار ادامه داشته باشد. روز قبل قیمت اونس قبل از تایم خبر زیر مقاومت ۱۹۰۴ دلار بود. با اخبار منفی که برای دلار آمریکا منتشر شد، حرکت صعودی در اونس مشاهده شد و با تبدیل شدن محدوده ۱۹۰۴ دلار به حمایت، رشد قیمت تا سطح ۱۹۲۰ دلار ادامه پیدا کرد. با شرایطی که در ویدیو تحلیل اونس بررسی شده، انتظار داریم که به مقاومت خود واکنش نشان دهد. قیمت در تایم فریم ۴ ساعته از کانال نزولی خارج شده و نشان می دهد که در تایم فریم بالاتر در حال پولبک و اصلاح است. بنابراین مطابق تحلیل قبلی، از محدوده ۱۹۲۶ الی ۱۹۳۱ دلار می توانیم انتظار واکنش منفی قوی داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 2 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۱ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱ شهریور ۱۴۰۲

اونس طلا بعد از اینکه در محدوده های ۱۸۸۵ دلار حمایت شد، یک کانال رنج روی این حمایت ایجاد کرد و با تشکیل الگوهای بازگشتی، به سمت یکی از سطوحی در گذشته به عنوان حمایت در نظر گرفته شده بود و در محدوده ۱۹۰۴ دلار قرار داشت، حرکت کرده است. واکنش قیمت بعد از برخورد اولیه به این سطح شدید بوده است و اگر در برخورد دوم هم این واکنش منفی را مشاهده کنیم، می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت برای تست محدوده ۱۸۸۵ دلار به سمت حمایت مشخص شده برگشت داشته باشد.

ضمن اینکه برای اونس یک کانال نزولی در نظر گرفته شده است. حمایت ۱۸۸۵ دلار با میدلاین کانال همپوشانی دارد و مقاومت سقف کانال نزولی هم با محدوده ۱۹۰۴ دلار تقویت شده است. شکست این محدوده می تواند اونس را برای مدت کوتاهی صعودی کرده و قیمت آن را به محدوده مقاومت ۱۹۳۰ دلار برساند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 1 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۱ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

اونس همچنان در روند نزولی است و الگوی کنج نزولی را هم حفظ کرده است. تشکیل کف و سقف های پایین تر به وضوح روی نمودار در تایم فریم ۱ ساعته مشخص است و تا زمانی که یک بازگشت قوی بالای محدوده ۱۹۰۰ دلار نبینیم، انتظار داریم که حرکت نزولی اونس به سمت حمایت های پایین تر ادامه داشته باشد. حمایت مهمی برای اونس در محدوده ۱۹۴۲ الی ۱۹۳۷ دلار در نظر گرفته شده است، که پتانسیل واکنش مثبت قوی در این محدوده مشاهده می شود. بنابراین تا آن زمان می توانیم انتظار ادامه روند نزولی را داشته باشیم.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 28 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

اونس طلا در روز گذشته با شکست حمایت سوم خود در محدوده ۱۹۰۳ دلار، به سمت حمایت رند ۱۹۰۰ دلار و کف قبلی در تایم فریم روزانه حمله کرد. فشار فروش در بعد از ظهر روز گذشته دقیقا همزمان با تایم خبر ساعت ۱۶ از بین رفت و قیمت اونس با یا واکنش قوی به محدوده ۱۸۹۷ دلار، یک بازگشت تا مقاومت ۱۹۱۰ دلار داشت. با توجه به اینکه حمایت ۱۹۰۰ دلار، مربوط به بازه زمانی بلند مدت می باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم که اونس مدتی در این محدوده روند رنجی داشته باشد و معاملات زیادی حول این قیمت ثبت شود. بنابراین اگر حرکت شارپی در اونس مشاهده شود، باز هم پتانسیل برگشت به سمت ۱۹۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 25 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

اونس همانطور که در تحلیل های قبلی بررسی شده بود، به محدوده های حمایت مهمی رسیده است و به طور کلی در این محدوده ها می توانیم انتظار این را داشته باشیم که یک بازگشت خوب و یا حداقل یک اصلاح تا مقاومت ۱۹۲۰ دلار را مشاهده کنیم. اما روند نزولی اونس در تایم فریم های بالاتر می تواند مجددا مانع از رشد قیمت و بازگشت به سطوح پایین تر شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 24 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

اونس جهانی طلا در هفته جاری و از ابتدای شروع معاملات، داخل یک کانال رنج کوچک بین مقاومت ۱۹۱۴ و حمایت ۱۹۱۰ دلار در نوسان است. همانطور که قبلا گفته شد، شرایط اونس نزولی است و پتانسیل برخورد قیمت به حمایت سوم در محدوده ۱۹۰۵ الی ۱۹۰۳ دلار وجود دارد. این حمایت می تواند واکنش مثبت قوی تری داشته باشد و موجب یک نوسان مثبت پایدار در اونس شود. خط روند نزولی اونس در تایم فریم ۱ ساعته مجددا شکسته شده است و اگر کندل صعودی قوی در ادامه این شکست تشکیل شود، می تواند نشانه رشد خوبی برای کوتاه مدت باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 23 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

در پی اخبار اقتصادی روز پنج شنبه و جمعه نوسانات اونس به شدت افزایش پیدا کرد و خط روند نزولی چندین بار به صورت فیک شکسته شد. همچنین حمایت ۱۹۱۳ دلار چند واکنش مثبت دیگر نشان داد، اما با شکست موقت این محدوده، قیمت اونس به حمایت دوم در محدوده ۱۹۱۱ دلار برخورد کرد. این حمایت هم همانطور که قبلا گفته شده بود، می توانست واکنشی باشد.

روند رنجی که از اونس انتظار می رفت در محدوده حمایت مقاومت های فعلی تشکیل شده است و هفته آینده هم بخشی از معاملات اونس می تواند در این روند رنج انجام شود. ما هنوز بازگشت و واکنش قوی به حمایت ها مشاهده نمی کنیم. بنابراین احتمال برخورد قیمت به حمایت سوم در محدوده ۱۹۰۳ الی ۱۹۰۴ دلار و واکنش قوی تر وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 21 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۱۹ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۹ مرداد ۱۴۰۲

اونس در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ادامه فشار فروش، حمایت های خود را از دست داد و قیمت آن به یکی از حمایت های مینور در نظر گرفته شده در محدوده ۱۹۱۳ دلار واکنش مثبت نشان داد. اونس در تایم های بسیاری در روند نزولی است و یکی از نشانه های تغییر روند آن شکسته شدن خط روند نزولی می تواند باشد. به دلیل امکان افزایش نوسانات سنگین در تایم خبر احتمال شکسته شدن حمایت های مشخص شده در محدوده های ۱۹۱۳، ۱۹۱۰ و ۱۹۰۳ دلار وجود دارد. همانطور که در روز گذشته گفته شد، حمایت های مشخص شده می توانند در تایم های پایین واکنش های خوبی داشته باشند. برای کوتاه مدت هم مقاومت های اونس در محدوده های ۱۹۲۲ الی ۱۹۲۵ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 19 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

اونس در ۲۴ ساعت گذشته روند نزولی داشت و مطابق انتظاری که داشتیم، حمایت ۱۹۳۱ دلار را از دست داد. کاهش قیمت به دلیل فشار بالای فروش، تا محدوده ۱۹۲۳ دلار ادامه پیدا کرد و کف قبلی هم شکسته شد. در بازگشت و پولبک به مقاومت ۱۹۳۱ دلار واکنش منفی مشاهده شده است. واکنش قیمت به کف قبلی قوی بوده است و می تواند موجب رنج شدن روند اونس در تایم فریم ۱ ساعته شود. بنابراین اگر شکست قوی زیر حمایت ۱۹۲۳ دلار نداشته باشیم، اونس می تواند مدتی در این روند رنج باقی بماند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 18 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

اونس طلا در ۲۴ ساعت گذشته با برخورد دقیقی که به حمایت ۱۹۳۱ دلار داشت، واکنش مثبت ایجاد کرد، اما این واکنش مثبت به حدی قوی نبود که موجب رشد قیمت اونس تا سقف کانال رنج شود. بنابراین تا میدلاین کانال یعنی محدوده ۱۹۳۷ دلار افزایش قیمت داشت و سپس برای تست مجدد این حمایت به محدوده ۱۹۳۱ دلار برگشته است. با توجه به نوع برخورد قیمت به این حمایت، احتمال شکسته شدن آن و اصلاح عمیق تر تا محدوده حمایت بعدی یعنی عدد ۱۹۲۷ دلار برای اونس بیشتر شده است. می توانیم در این ناحیه هم انتظار واکنش مثبت داشته باشیم. مقاومت فعلی اونس در محدوده ۱۹۳۷ الی ۱۹۳۸ دلار است و اگر این ناحیه پرقدرت شکسته شود، می توانیم هدف بعدی را در محدوده ۱۹۴۴ دلار در نظر بگیریم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 17 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

معاملات اونس جهانی طلا در بامداد امروز مجددا شروع شد و قیمت اونس با واکنش دوم به مقاومت محدوده ۱۹۴۵ دلار، الگوی سقف دوقلو تشکیل داد. بازگشت قیمت به حمایت محدوده ۱۹۳۷ دلار را شاهد هستیم. این حمایت فعلا شکسته شده است و احتمال کاهش بیشتر قیمت تا حمایت ۱۹۳۲ الی ۱۹۳۱ دلار وجود دارد. این حمایت قدرت واکنش بیشتری دارد و حتی پتانسیل ایجاد تغییر روند را دارد. بنابراین محدوده حمایت مشخص شده اگر واکنش خوبی داشته باشد، احتمال اینکه قبل از رشد قیمت یک کانال رنج تشکیل شود، وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 16 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

اونس جهانی طلا در طی چند روز گذشته مطابق تحلیل در جهت روند نزولی حرکت کرد. در ابتدا قیمت به حمایت ۱۹۵۰ دلار رسید اما به دلیل فشار فروش، واکنشی به این ناحیه مشاهده نشد. کاهش قیمت دقیقا تا حمایت دوم در محدوده ۱۹۴۵ دلار ادامه داشت و روی این محدوده یک کانال رنج در تایم فریم های پایین ایجاد شد. به سمت حمایت محدوده ۱۹۳۰ دلار برخورد کرد و در این محدوده واکنش مثبت خوبی مشاهده شد. ادامه معاملات اونس با باز شدن بازار در روز دوشنبه خواهد بود. پیش بینی ادامه روند، رنج شدن در محدوده ۱۹۴۵ و ۱۹۳۷ دلار برای مدت کوتاه، و در صورت واکنش منفی به مقاومت، پتانسیل بازگشت قیمت و تست مجدد حمایت های خود در محدوده های ۱۹۳۸ و ۱۹۳۳ دلار خواهد بود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 14 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

اونس در ۲۴ ساعت گذشته به مقاومت دوم در محدوده ۱۹۷۱ الی ۱۹۷۳ دلار برخورد کرد و با واکنش منفی به این سطح، در تایم فریم های پایین زیر همین مقاومت، الگوی سقف دوقلو تشکیل داد و همانطور که مشاهده می کنید، بازگشت قیمت را به سمت حمایت های پایین تر شاهد هستیم. این بازگشت قیمت، در تایم فریم ۱ ساعته کندل های نزولی قوی روندی را ایجاد کرده و برای کوتاه مدت احتمال یک واکنش به حمایت ۱۹۵۰ الی ۱۹۴۸ دلار وجود دارد. بعد از آن یک حرکت احتمالی تا محدوده ۱۹۶۰ دلار و سپس ادامه روند نزولی تا محدوده های حمایت ۱۹۳۰ دلار مورد انتظار می باشد. به طور کلی روند اونس می تواند بین سطوح حمایت مقاومت در نظر گرفته شده مدتی رنج شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 10 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲

همزمان با باز شدن بازارهای جهانی، معاملات اونس در ساعت ۱:۳۰ بامداد آغاز شده است. قیمت اونس در تایم های پایین هم نوسانت کمی داشته است و اگر یک حرکت صعودی دیگر تا محدوده مقاومت ۱۹۶۳ الی ۱۹۶۵ دلار داشته باشد و در این ناحیه واکنش منفی دوم مشاهده شود، می تواند الگوی سقف دوقلو تشکیل دهد و از همین محدوده به سمت حمایت ۱۹۳۰ دلار برگشت داشته باشد. ما به دلیل دو کندل نزولی بسیار قوی که در تایم فریم ۱ ساعته تشکیل شده است، می توانیم انتظار داشته باشیم که برای کوتاه مدت روند اونس نزولی باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 9 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی اونس XAU امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲

اونس در چند روز گذشته دقیقا مطابق سناریو پیش بینی شده حرکت کرد و هم به مقاومت های کوتاه مدت و هم به حمایت ها کوتاه مدتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، واکنش نشان داد. روند اونس در بازه زمانی ۴ ساعته به دلیل واکنش منفی قوی به مقاومت ۱۹۸۰ دلار نزولی شده است. بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که سطوح ۱۹۶۵ و ۱۹۷۳ دلار به مقاومت های مهمی تبدیل شده باشند. بنابراین پولبک به این محدوده می تواند واکنش منفی به همراه داشته باشد. یکی از حمایت های مهم اونس در محدوده ۱۹۳۰ دلار در نظر گرفته شده است. بنابراین انتظار داریم در طی هفته آینده اونس به مقاومت های خود واکنش نشان دهد و به سمت حمایت ۱۹۳۰ دلار بازگشت داشته باشد.

معاملات اونس جهانی به دلیل بسته بودن بازار در روزهای شنبه و یکشنبه انجام نمی شود. بنابراین زوم ارزی های عزیز ما همزمان با بازار شدن بازار در روز دوشنبه، تحلیل اونس را دوباره خواهیم داشت.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 7 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اونس XAU امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲

اونس در بازه زمانی بلند مدت ماهانه، داخل یک کانال صعودی با شیب بسیار خوبی نسبت به افق قرار گرفته و پتانسیل ثبت ATH جدید در طی ماه های آینده را دارد. بالاترین سقف قیمت اونس، دو ماه قبل در محدوده ۲۰۷۹.۵۰ دلار بود، که با شکست فیک سقف های قبلی همراه بود و موجب اصلاح قیمت آن شد. همانطور که مشاهده می کنید، در کندل هایی که از سال ۲۰۲۰ تا کنون ثبت شده، واگرایی منفی حجم مشاهده می شود. بنابراین احتمال یک اصلاح برای اونس قبل از ایجاد سقف بالاتر وجود دارد.

بازه زمانی ماهانه:

تحلیل اونس XAU امروز 4 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ماهانه
تحلیل اونس XAU امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ماهانه

در تایم فریم هفتگی، همچنین شاهد تشکیل یک کانال رنج بزرگ هستیم که قیمت اونس در محدوده سقف کانال قرار گرفته است. می توانیم به وضوح ببینیم که یک خط روند صعودی روی نمودار به سمت پایین شکسته شده و قیمت در حال پولبک به این مقاومت داینامیک است. محدوده مقاومت استاتیک اونس هم در قیمت ۱۹۶۶ الی ۲۰۱۷ دلار در نظر گرفته شده است و عدد رند ۲۰۰۰ دلار در این محدوده قرار دارد. پس همانطور که گفته شد، قبل از ادامه روند صعودی، انتظار یک اصلاح به سمت حمایت پایین تر را برای اونس داریم. مقاومت هایی که برای اونس به عنوان محدوده های واکنشی در نظر گرفته شده است، در قیمت های ۱۹۸۲ الی ۱۹۹۲ دلار و محدوده ۲۰۰۸ الی ۲۰۱۶ دلار می باشند.

بازه زمانی هفتگی:

تحلیل اونس XAU امروز 4 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی هفتگی
تحلیل اونس XAU امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی هفتگی

در بازه زمانی روزانه می بینیم که روند قیمت مجددا صعودی شده است، اما مقاومت ها مربوط به تایم های بلند مدت هستند و احتمال واکنش منفی در سطوحی که مشخص شده وجود دارد. بنابراین تغییر روند مجدد در این محدوده ها می تواند قیمت اونس را به میدلاین کانال رنجی که در تایم هفتگی رسم شده برساند. حمایت میدلاین در قیمت دقیق ۱۸۴۲ الی ۱۸۳۶ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اونس XAU امروز 4 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل اونس XAU امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

در بازه های زمانی کوتاه مدت در تایم فریم ۴ ساعته، اونس نشانه هایی برای تغیر روند داشته که می تواند واکنش هایی به سطوح مقاومتی خود داشته باشد. سناریویی که برای کوتاه مدت در نظر گرفته شده است، واکنش به مقاومت محدوده ۱۹۷۳ الی ۱۹۷۴ دلار و بازگشت به حمایت ۱۹۶۴ الی ۱۹۶۶ دلار برای تست مجدد و در نهایت افزایش قیمت تا محدوده ۱۹۷۹ الی ۱۹۸۳ دلار است. روی این مقاومت اگر واکنش منفی مجددا مشاهده شود، پتانسیل تشکیل الگوی سقف دوقلو در تایم روزانه ایجاد می شود، که با شکسته شدن حمایت ۱۹۵۰ دلار تایید می شود، و می تواند قیمت اونس را به حمایت ۱۹۳۰ دلار برساند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اونس XAU امروز 4 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اونس XAU امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته
تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

3 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل اونس XAU امروز | تحلیل اونس جهانی;

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده