آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز های XAI و PRISMA در کوینکس لیست شدند.

ارز های XAI و PRISMA در کوینکس لیست شدند.

ارز های XAI و PRISMA در کوینکس لیست شدند.

به گزارش زوم ارز، صرافی کوینکس رمز ارز های XAI و PRISMA را در تاریخ ۲۱ دی در فهرست ارزهای خود قرار داده است، شایان ذکر است که در بازارسازی AMM این رمزارز و رمزارزهای تازه لیست شده مشارکت کنید. در ادامه اطلاعاتی را درباره رمز ارز ها  در اختیار شما قرار  می دهیم.

اطلاعاتی درباره رمز ارز XAI

اطلاعاتی درباره رمز ارز XAI
اطلاعاتی درباره رمز ارز XAI

رمزارز Xai برای فعال کردن اقتصاد واقعی و معاملات آزاد در نسل بعدی بازی‌های ویدیویی توسعه یافته است. با Xai، به طور بالقوه میلیاردها گیمرسنتی می توانند برای اولین بار، بدون نیاز به استفاده از کیف پول های دیجیتال، اقلام ارزشمند درون بازی را در بازی های مورد علاقه خود داشته باشند و معامله کنند. هرکسی می‌تواند با راه‌اندازی یک نود از شبکه Xai پشتیبانی کند که به آنها امکان دریافت پاداش‌های شبکه و مشارکت در حاکمیت را می‌دهد. Xai توسط Offchain Labs با استفاده از فناوری Arbitrum توسعه داده شده است.

اطلاعاتی درباره رمز ارز PRISMA

اطلاعاتی درباره رمز ارز PRISMA
اطلاعاتی درباره رمز ارز PRISMA

پروتکل Prisma یک پروتکل استقراضی غیرمتمرکز است که به کاربران امکان می دهد استیبل کوینmkUSD را که به طور کامل توسط توکن های استیکینگ نقدینگی وثیقه می شود، مینت کنند.
پروتکل Prisma کاربران را قادر می سازد تا استیبل کوین mkUSD را که به طور کامل توسط توکن های استیکینگ نقدینگی وثیقه می شود، مینت کنند.این استیبل کوین در Curve و Convex Finance مشوق می‌شود تا یک فلایویل کارآمد ایجاد کند که در آن کاربران می‌توانند کارمزدهای معاملاتی، CRV ،CVX و PRISMA را علاوه بر پاداش‌های استیک اتریوم خود دریافت کنند.
پایگاه کد Prisma بر اساس لیکوییدیتی، ایجاد یک پروتکل قوی و استیبل کوین غیرمتمرکز با پارامترهای وثیقه مطلوب و انعطاف پذیر،کاملاً تغییرناپذیر است، . این ویژگی‌ها آن را برای کسانی که می‌خواهند از LST‌ های خود بدون خطرات ناشی از سایر استیبل کوین‌ها بهترین بهره را ببرند، جذاب می‌کند.
Prisma DAO مسئول پارامترها، انتشارات و کارمزد های پروتکل خواهد بود.

کسب درآمد در AMM

AMM (Automatic Market Maker) در بازار سیستمی است که در آن از جفت ارزهای PRISMA/USDT و  XAI/USDT  پشتیبانی می‌شود. AMM کوینکس به هر کاربر این امکان را می‌دهد که به عنوان یک بازارساز فعالیت کند. با افزودن نقدینگی به استخر نقدینگی، کاربران می‌توانند ۵۰٪ از کارمزد معاملاتی که در این بازار کسب می‌کنند را به اشتراک بگذارند. سود سهام کارمزد روزانه بر اساس میزان نقدینگی هر کاربر محاسبه می‌شود.

نکته: این مطلب یک نوع پیشنهاد سرمایه گذاری نمی باشد و صرفا اطلاع رسانی است.

منبع : کوینکس

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده