آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: توکن Worldcoin حدود ۳۶ درصد افزایش یافت؟

توکن WLD Worldcoin یک ماه پس از راه اندازی ۴۴ درصد کاهش می یابد

نیم نگاهی به بازار: توکن Worldcoin حدود ۳۶ درصد افزایش یافت؟

به گزارش زوم ارز، آخر هفته با واکنش های متفاوتی از بازار مواجه شد زیرا بیت کوین (BTC) روندی غیرقطعی را هدایت می کند که در حال حاضر روی اکثر آلتکوین ها از بین رفته است. در حالی که این تمایل نزولی بر اکثر آلتکوین ها تأثیر می گذارد، Worldcoin (WLD) به طور قابل توجهی مسیر متفاوتی را در سراسر صفحه ترسیم می کند. در زمان نگارش این مقاله، سکه با قیمت ۱.۵۴ دلار در حال تغییر است که در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶.۹۳ درصد رشد داشته است.

Worldcoin (WLD) نمودار قیمتی

تجدید حیات Worldcoin در زمانی اتفاق می‌افتد که به معنای واقعی کلمه هیچ بنیادی قابل توجهی در ارتباط با پروتکل بیومتریک ایجاد شده توسط سام آلتمن، بنیانگذار OpenAI وجود ندارد. در یک رویداد نادر، توکن Worldcoin یک شبه انباشته عظیمی را شاهد بود و حجم معاملات با جهش ۳۵۶ درصدی به ۴۲۴.۶ میلیون دلار رسید.

Worldcoin در حال دستیابی به امتیاز خاص خود است و علیرغم جنجال‌هایی که پیرامون توزیع آن به عنوان یک ارز دیجیتال وجود دارد، به نظر می‌رسد که خریداران دلسوز زیادی را در سراسر جهان جذب می‌کند. قابل مشاهده بودن سام آلتمن و پاداش مربوط به ثبت نام برای اسکن شدن توسط Orb پروتکل، برخی از عواملی است که در حال حاضر به روند مثبت تجدید حیات Worldcoin دامن می زند.

بررسی مشکلات مقررات Worldcoin

در زمان‌های اخیر، ورلد کوین به تدریج به پروژه یا نهادی رمزنگاری با مشکلات نظارتی بیشتری نسبت به صرافی Binance، بزرگترین شرکت پلتفرم تجاری در دنیای بلاک چین تبدیل شده است.

تنظیم‌کنندگان کشورهای مختلف، از جمله آلمان، ایتالیا و آرژانتین، استثناهایی را برای حفظ حریم خصوصی داده‌ها مطرح کرده‌اند که در Worldcoin وجود ندارد. در حالی که پروتکل و جمع‌آوری داده‌های بیومتریک آن در برخی مناطق به حالت تعلیق درآمده است، در برخی دیگر، آنها تحت بررسی دقیق قرار گرفته‌اند.

Worldcoin، با آخرین رشد، بار دیگر ماهیت غیرمتمرکز و بدون مجوز خود را با پشتوانه عمیق مخاطبان جهانی در حال رشد خود ثابت کرده است.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده