آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

طبق گزارش شرکت تحلیلی Lookonchain: ورلد کوین (WLD) ممکن است توجه سرمایه گذاران عمده را به خود جلب کرده باشد

طبق گزارش شرکت تحلیلی Lookonchain: ورلد کوین (WLD) ممکن است توجه سرمایه گذاران عمده را به خود جلب کرده باشد

طبق گزارش شرکت تحلیلی Lookonchain: ورلد کوین (WLD) ممکن است توجه سرمایه گذاران عمده را به خود جلب کرده باشد

به گزارش زوم ارز، طبق گزارش شرکت تحلیلی Lookonchain، ورلد کوین (WLD) ممکن است توجه سرمایه گذاران عمده، از جمله نهنگ ها و موسسات فردی را به خود جلب کرده باشد. دلیل این ادعا یک کیف پول جدید بود که WLD به ارزش ۶ میلیون دلار از صرافی های OKX و Binance برداشت می کرد.

انتقال عظیم در Worldcoin!

در همان دوره، Amber Group، ارائه‌دهنده نقدینگی، مدیریت دارایی و پلتفرم معاملاتی نیز ۵۰۰۰۰۰ WLD از OKX ارسال کرد. آمبر توکن ها را به کیف پولی فرستاد که پس از برداشت قابل معامله نیست. شرکت تجاری پیشرو GSR نیز از این تصویر دور نماند زیرا از ۲۹ اوت شروع به جمع آوری WLD کرده است.

اگرچه دلایل برداشت های گسترده تا حد زیادی ناشناخته است، چنین اقداماتی ممکن است نشان دهنده این فرض احتمالی باشد که توکن ارزش نگهداری در دراز مدت را دارد. برخلاف اکثر آلتکوین ها، WLD در عملکرد ۳۰ روزه خود ۹.۴۹ درصد افزایش داشته است. علاوه بر این، با توجه به داده های روی زنجیره، احساسات وزنی در سطح ۰.۲۲۴ است. احساسات سنجیده نظرات مثبت و منفی در مورد یک پروژه را با بررسی حجم اجتماعی منحصر به فرد برای رسیدن به یک امتیاز ترکیب می کند.

Worldcoin با نقل و انتقالات بزرگ توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند

معیارهای WLD!

این اندازه‌گیری زمانی که اکثر پیام‌ها مثبت هستند افزایش می‌یابد و زمانی که برخی از پیام‌ها منفی هستند کاهش می‌یابد. امتیاز احساسات برای WLD از ۱۳ اکتبر ثابت بوده است، که ممکن است نشان دهد که سرمایه گذاران بازار در حال حاضر نسبت به عملکرد توکن بی طرف هستند.

علاوه بر احساسات کوتاه‌مدت و برداشت‌های نهنگ، مشاهده می‌شود که گروه فردی نیز در بلندمدت نسبت به Worldcoin صعودی می‌شود. این می تواند به دلیل وضعیت موجودی آدرس باشد. با توجه به شرکت تجزیه و تحلیل داده Santiment، گروه ۱-۱۰ میلیونی دارای بالاترین دارایی WLD است. این گروه نیز در ۳۰ روز گذشته تراز خود را افزایش داده است. علاوه بر این، بخش فردی با ۱۰-۱۰۰ توکن عقب نمانده و سهم آن ۶.۱۷% افزایش یافته است.

با این حال، فعالیت در شبکه Worldcoin تا حدودی آرام بوده است. در زمان نگارش این مقاله، تعداد آدرس های فعال به ۱۷۸۰۰ کاهش یافته بود. این اندازه‌گیری تعداد آدرس‌های مختلف درگیر در تراکنش‌های زنجیره بلوکی را ارزیابی می‌کند.


منبع: en.coin-turk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده