آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا تقویم اقتصادی این هفته و سخنرانی های فدرال، عامل تحول بازار خواهند شد؟!!🔥

آیا تقویم اقتصادی این هفته و سخنرانی های فدرال، عامل تحول بازار خواهند شد؟!!

آیا تقویم اقتصادی این هفته و سخنرانی های فدرال، عامل تحول بازار خواهند شد؟!!🔥

به گزارش زوم ارز، هفته‌ای پرفعالیت در تقویم اقتصادی پس از تعطیلات آخر هفته در ایالات متحده قرار دارد. با در نظر گرفتن ارقام تولید ناخالص داخلی ایالات متحده و داده‌های تورم، این هفته ممکن است زمینه را برای روحیه بازار و اعتماد سرمایه‌گذاران به باقی سال فراهم کند.

برگزار کننده اقتصاد کلان، Kobeissi، رویدادهای اقتصادی کلیدی ایالات متحده را برای هفته‌ای که از ۲۷ نوامبر شروع می‌شود، فهرست کرده است. این رویدادها شامل داده‌های تورم و سخنرانی رئیس فدرال رزرو در جمعه هستند.

در روز دوشنبه، انتشار داده‌های جدید فروش خانه قرار دارد که انتظار می‌رود نسبت به ماه قبل اندکی کاهش یابد.

روز سه‌شنبه شامل انتشار داده‌های اطمینان ماهانه مصرف‌کننده خواهد بود که القای فعالیت اقتصادی کلان است.

علاوه بر این، سه رئیس فدرال رزرو – کریستوفر والر، میشل بومن، و مایکل بار – در روز سه‌شنبه، ۲۸ نوامبر، سخنرانی خواهند کردند. این سخنرانی‌ها موضوعاتی در مورد سیاست پولی و اقتصاد را پوشش می‌دهند، اما انتظار می‌رود که بر اساس گزارش، حاوی بمب‌هایی برای بازار نباشند.

در روز چهارشنبه، انتشار داده‌های تولید ناخالص داخلی سه ماهه سوم است. انتظار می‌رود این نسبت نسبت به سه ماهه قبل بدون تغییر باقی بماند.

داده‌های تورم PCE (هزینه‌های مصرف شخصی) روز پنج‌شنبه، ۳۰ نوامبر، منتشر خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود که این میزان نسبت به ماه قبل اندکی کاهش یابد که یکی دیگر از محرک‌های بهبود اقتصادی است.

اطلاعات تولید ISM در روز جمعه منتشر خواهد شد و جروم پاول، رئیس فدرال رزرو نیز در روز جمعه، ۱ دسامبر، سخنرانی خواهد کرد. نامه Kobeissi می‌گوید که یک هفته معاملاتی کامل در پیش است و “نوسان‌ها اینجا باقی می‌ماند.”

به طور کلی، پیش‌بینی‌ها برای بازارها و احساسات اقتصادی که در چند سال گذشته سرکوب شده‌اند، صعودی است.

چشم انداز بازار رمزنگاری

احتمالاً هیچ یک از رویدادهای تقویم اقتصادی این هفته نتواند تحرکات قابل توجهی در بازارهای رمزارزی ایجاد کند. با این حال، احساسات مثبت سرمایه‌گذاران در حال افزایش است، که ممکن است باعث توجه بیشتر به دارایی‌های پرخطر، از جمله ارزهای دیجیتال، شود.

در پایان هفته گذشته، ارزش کل بازار رمزارزها به بالاترین سطح خود از اوایل ماه مه ۲۰۲۲ رسید. این ارقام به ۱.۵ تریلیون دلار افزایش یافت، اما در جلسه معاملاتی صبح دوشنبه در بازارهای آسیایی، اندکی کاهش یافته است.

آیا تقویم اقتصادی این هفته و سخنرانی های فدرال رزرو بازارهای ارزهای دیجیتال را متحول خواهند کرد؟

بیت‌کوین، پس از تجربه یک کاهش ۱.۳ درصدی در طول ۲۴ ساعت گذشته، در حال حاضر با قیمت ۳۷,۲۹۰ دلار در حال معامله است. به گزارش BeInCrypto، بعد از یک رویداد بزرگ انقضای آپشن در روز جمعه، ارز دیجیتال به بالاترین سطح هفته، ۳۷,۸۴۰ دلار، رسید.

در همین زمینه، قیمت اتریوم نیز در همان روز با کاهش ۱.۵ درصدی به ۲,۰۴۵ دلار در زمان نگارش این مقاله کاهش یافت. همچنین، آلت‌کوین‌ها صبح امروز دوشنبه با قرار گرفتن در منطقه قرمز از بالاترین سطح هفته عقب‌نشینی کردند.


منبع: beincrypto.com< /a>

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده