آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا SEC امروز ETF های بیت کوین اسپات را تأیید می‌کند؟

آیا SEC امروز ETF های بیت کوین اسپات را تأیید می‌کند؟

آیا SEC امروز ETF های بیت کوین اسپات را تأیید می‌کند؟

به گزارش زوم ارز، با توجه به منابعی که به نقل از رویترز آمده‌اند، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده قرار است امروز یا فردا اطلاعاتی درباره برنامه‌های ETF بیت کوین اسپات ارائه دهد. با این حال، جدول زمانی برای تأیید هنوز مبهم است.

النور ترت انتظار تایید SEC امروز یا فردا را ندارد

النور ترت، روزنامه‌نگار ارزهای دیجیتال، درباره احتمال تایید امروز اظهار نظر کرد و اظهار کرد: “SEC مطمئناً غیرقابل پیش‌بینی است. اگر تأییدیه‌ها امروز صادر شوند، من شگفت‌زده خواهم شد.” او توضیح داد که بر اساس گفتگوهایی که با متقاضیان انجام داده است، SEC باید هر تغییری که در فرم‌های S-1 اعمال شده است (که در روزهای پنجشنبه و جمعه ثبت شده است) را بررسی و بازبینی کند. ترت افزود: “اگر SEC از الگوی زمانبندی مشابه قراردادهای آینده ETH در ماه اکتبر پیروی کند، آژانس پس از این مرحله بررسی، به صادرکنندگان اطلاع می‌دهد که زمانی که می‌خواهند فرم S-1 را به ثبت برسانند و در ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده آنها را تأیید می‌کند.”

با توجه به اینکه کارمندان SEC از روز جمعه در مرخصی بوده‌اند، ترت می‌گوید که تأیید در روز سه‌شنبه یا چهارشنبه بعید به نظر می‌رسد. با این حال، او با امیدواری همچنان انتظار دارد و اظهار می‌کند: “اما ببینیم چه اتفاقی می‌افتد! هرچه اتفاق بیفتد، دو هفته آینده برای حوزه کریپتو به شدت هیجان‌انگیز خواهد بود.”

منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده