لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

آیا فدرال رزرو دوباره نرخ بهره را افزایش خواهد داد؟

آیا فدرال رزرو دوباره نرخ بهره را افزایش خواهد داد؟

آیا فدرال رزرو دوباره نرخ بهره را افزایش خواهد داد؟

به گزارش زوم ارز، احتمال افزایش مجدد نرخ بهره فدرال رزرو روز جمعه پس از سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در سمپوزیوم جکسون هول، قوی تر شد.

  • در طول این سخنرانی، پاول مجدداً تاکید کرد که فدرال رزرو همچنان متعهد به کاهش تورم به ۲٪ است، علیرغم اینکه برخی از اقتصاددانان پیشنهاد می کنند که دستیابی به این هدف ممکن است دشوار باشد.
  • پاول گفت: “دو درصد هدف تورم ما بوده و خواهد ماند.” او افزود که رسیدن به آنجا مستلزم “دوره ای از رشد اقتصادی پایین تر از روند است.”

  • تا کنون، فدرال رزرو نتایج مورد نیاز خود را بدست نیاورده است، زیرا اقتصاد “ممکن است آنطور که انتظار می رود سرد نشود.”
  • در اوایل این هفته، پل کروگمن، اقتصاددان محبوب، مقاله ای برای نیویورک تایمز نوشت، با این استدلال که فدرال رزرو ممکن است بخواهد به جای آن تورم ۳ درصد را هدف قرار دهد، با این استدلال که ۲ درصد «احتمالاً اقتصاد بد» است.
  • بر اساس ابزار CME FedWatch، پس از سخنرانی، احتمال افزایش نرخ بهره در نشست بعدی فدرال رزرو در سپتامبر به ۱۹ درصد افزایش یافت. در همین حال، احتمال افزایش دیگری در سال جاری به ۵۲.۱٪ افزایش یافت – بالاترین سطح در دو ماه گذشته.
  • کاهش نرخ‌ها، که بسیاری انتظار دارند باعث سرمایه‌گذاری بیشتر در ارزهای دیجیتال و سهام شود، تا ژوئن ۲۰۲۴ انتظار نمی‌رود.


منبع: cryptopotato.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده