آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا FED در سال ۲۰۲۴ قصد کاهش نرخ بهره را دارد؟👀

آیا FED در سال 2024 قصد کاهش نرخ بهره را دارد؟

آیا FED در سال ۲۰۲۴ قصد کاهش نرخ بهره را دارد؟

به گزارش زوم ارز، FED در جلسه سیاست پولی آخرین نشست خود در سال ۲۰۲۳، اشاره کرد که در سال آینده ممکن است سه کاهش نرخ بهره انجام شود.

FED ممکن است نرخ بهره را تا ۲۰۰ امتیاز در سال ۲۰۲۴ کاهش دهد

با انتشار CME FedWatch Tool، انتظارات بازار برای کاهش حدود ۲۰۰ نقطه پایه در نرخ بهره در سال ۲۰۲۴ مشخص شده است و پیش‌بینی می‌شود که بانک مرکزی از اوایل ماه مارس با تسهیلات خود آغاز کند.

در سال جدید، بسیاری از تحلیلگران و بانک‌ها به جای پیش‌بینی‌های خود درباره FED، نزدیکتر به انتظارات بازار عمل می‌کنند. با این حال، اکثریت هنوز معتقدند که مارس زودترین زمان برای شروع یک دوره تسهیل جدید است.

کالین سیزینسکی، مدیر پورتفولیو و استراتژیست ارشد بازار در SIA، اظهار داشت: “اگر فدرال رزرو در ماه مارس نرخ بهره را کاهش دهد، این نشان‌دهنده رکود اقتصادی در ایالات متحده است و این پیامی نیست که آنها می‌خواهند ارسال کنند. مدیریت ثروت.”

بازارها پیش‌بینی می‌کنند که FED در سال آینده نرخ بهره را به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد، اما همچنین پیش‌بینی می‌کنند که فعالیت اقتصادی نسبتاً پایدار خواهد بود.

سامیر سامانا، استراتژیست ارشد بازار جهانی در ولز فارگو، در چشم‌انداز سال ۲۰۲۴ خود بر این دیدگاه متضاد تأکید کرد و گفت: “یا این کاهش نرخ بهره به شدت افزایش خواهد یافت و ما با تورم مواجه خواهیم شد، یا این کاهش نرخ بهره تنها موقتی خواهد بود و رکود اقتصادی گسترده‌تر و عمیق‌تر خواهد شد و ما با یک فروپاشی بسیار شدیدتر روبرو خواهیم شد، که واقعاً ناراحت‌کننده است.”

از سوی دیگر، تحلیلگران TD Securities پیش‌بینی می‌کنند که با کاهش رشد، فدرال رزرو در سال آینده نرخ بهره را ۲۵۰ واحد پایه کاهش خواهد داد و اولین کاهش نرخ بهره در ماه می انجام خواهد شد.

همچنین، تحلیلگران Commerzbank پیش‌بینی می‌کنند که فدرال رزرو در سال آینده نرخ بهره را ۲۰۰ واحد پایه کاهش خواهد داد و اولین کاهش را در ماه می انجام خواهد داد.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده