آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا رئیس SEC، به شکایت از ارزهای رمزنگاری شده ادامه خواهد داد؟

آیا رئیس SEC، به شکایت از ارزهای رمزنگاری شده ادامه خواهد داد؟

به گزارش زوم ارز، پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده پس از پیروزی اخیر آژانس در پرونده معاملات داخلی Coinbase، قصد دارد به شکایت‌های مربوط به ارزهای دیجیتال ادامه دهد.

طبق گزارش تحقیقاتی TD Cowen، جنسلر قصد دارد قبل از اینکه کنگره یک چارچوب نظارتی برای رمزارز ایجاد کند، برای شفاف سازی قانون شکایت کند. این پیش‌بینی می‌کند که جنسلر تا پایان دوره ریاست‌جمهوری خود در ژوئن ۲۰۲۶، این رویکرد دعوا را ادامه خواهد داد.

دادگاه اخیراً به نفع SEC در پرونده معاملات خودی رای داد و این امر نشان می‌دهد که این پرونده تحت صلاحیت SEC قرار دارد و دارایی‌های رمزنگاری مورد بحث اوراق بهادار هستند، حتی اگر در Coinbase، یک بازار ثانویه معامله می‌شوند.

TD Cowen به این پیروزی راهنمایی‌های قانونی SEC توسط قضات دادگاه ترجیح داد. این وضعیت همراه با اهداف جنسلر برای شفافیت و قانونگذاری بیشتر در حوزه ارزهای دیجیتال است. این موضوع می‌تواند به اهداف و چارچوب نظارتی Gensler کمک کند.

SEC انتقاد می‌کند و انتظار دارند آژانس شفاف‌سازی را از نظر انطباق با توکن‌ها و مبادلات، بررسی کند. TD Cowen این دیدگاه را تأیید می‌کند، اما با ادعایی مخالف می‌شود که بیان می‌کند: «این مسئله واقعاً مهم نیست زیرا SEC به رهبری Gensler، مسیر خود را حفظ کرده است.» TD Cowen به خاطر می‌آورد که اقدامات پیش‌بینی شده توسط جنسلر می‌توانند منجر به تصمیمات متضاد بیشتری شوند، حتی پیش از بررسی نهایی کنگره در مورد قانون ساختار بازار کریپتو.

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده