آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا لایه ۲ Shibarium بر مشکلات غلبه خواهد کرد تا پیشرفت جدیدی برای Shiba Inu ایجاد کند؟

حجم معاملات شیبا سر به فلک می کشد، یک شبه دو برابر می شود!

آیا لایه ۲ Shibarium بر مشکلات غلبه خواهد کرد تا پیشرفت جدیدی برای Shiba Inu ایجاد کند؟

به گزارش زوم ارز،

هم‌زمان، گمانه‌زنی‌ها در مورد اشکالات فنی احتمالی در شبکه Shibarium در حال پخش است که فضایی از عدم قطعیت را به اولین پروژه اضافه می‌کند. بیایید دریابیم که با Coincu چه اتفاقی می افتد.

پس زمینه راه اندازی Shibarium

هدف اصلی Shibarium ایجاد یک ارتباط یکپارچه با بلاک چین لایه ۱ اتریوم است که مقیاس‌پذیری و کارایی بیشتر برای تراکنش‌ها را ارائه می‌کند.

در اکوسیستم خود، این پروژه از ابزارهای BONE، TREAT، SHIB و LEASH استفاده می کند و زمینه را برای برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین با تاکید خاص فراهم می کند. در متاورس و سرمایه گذاری های بازی. این حرکت استراتژیک با افزایش پیش‌بینی‌شده در بخش توکن غیرقابل تعویض (NFT) در سال‌های آتی مطابقت دارد.

قبل از رونمایی رسمی، Shiba Inu مرحله آزمایش کامل Shibarium را معرفی کرد که چندین ماه طول کشید و شامل مشارکت فعال میلیون ها کاربر و ایجاد یک محصول چشمگیر بود. ۲۱ میلیون کیف پول.

در هسته خود، Shibarium به عنوان یک راه حل توسعه لایه ۲ اتریوم می ایستد و مکانیزم اجماع جدیدی به نام اثبات مشارکت (PoP) را معرفی می کند. این مکانیسم اعتباردهنده‌ها را به‌طور استراتژیک بر اساس دارایی‌هایشان از ارز دیجیتال مربوطه انتخاب می‌کند، و به طور مؤثری از ماهیت منابع فشرده سیستم‌های سنتی اثبات کار کنار می‌زند.

آیا لایه 2 Shibarium بر مشکلات غلبه خواهد کرد تا پیشرفت جدیدی برای Shiba Inu ایجاد کند؟

یک نکته قابل توجه معرفی نشانه حاکمیت، BONE است که به اعتبار سنجی لایه ۲ اختصاص داده می شود. برای ایمن کردن موقعیت به عنوان یک اعتبارسنجی در شبکه Shibarium، کاربران باید حداقل ۱۰۰۰۰ توکن BONE را قفل کنند.

در یک حرکت آینده نگر، شیبا اینو بخش قابل توجهی از ۲۱ میلیون توکن BONE را برای تشویق تأییدکنندگان و نمایندگان در اکوسیستم شیباریوم رزرو کرده است. این ذخیره همچنین در پوشش هزینه‌های مجاز گاز، ساده‌سازی تجربه کاربر نقش خواهد داشت.

پیش از راه‌اندازی بزرگ شبکه اصلی Shibarium، توسعه‌دهنده اصلی Shiba Inu، که با نام مستعار Shytoshi Kusama فعالیت می‌کند، بینش‌های هیجان‌انگیزی را در مورد چشم‌انداز پروژه به اشتراک گذاشت. کوساما از طریق پستی در X، یک اسکرین شات را به نمایش گذاشت که نشان می‌دهد شرکت‌های مختلف فعالانه روی پلتفرم Shibarium ایجاد می‌کنند.

چالش‌ها در صورت وقوع یک حادثه رکود

در به‌روزرسانی اخیر از کاوشگر بلاک Shibariumscan.io، شبکه Shibarium با موفقیت مجدداً عملیات خود را فعال کرده و تولید بلوک را از سر گرفته است. این پیشرفت پس از توقف موقت عملیات برای اطمینان از امنیت صندوق در پرتو ترافیک بالای غیرمنتظره پس از راه‌اندازی شبکه اصلی آغاز شد.

توسعه‌دهنده اصلی شبکه، Shytoshi Kusama، تأیید کرد که افزایش ترافیک بلاک‌چین چالش‌های خاصی را ایجاد می‌کند که باعث فعال‌سازی یک حالت ایمن از کار می‌شود. با این حال، کوساما به جامعه اطمینان داد که امنیت صندوق در طول این دوره دست نخورده باقی مانده است.

او همچنین بر عملکرد روان پل و زنجیره تاکید کرد و نسبت به راه اندازی مجدد سریع و کارآمد شیباریوم ابراز اطمینان کرد.

با توجه به رویدادهای اخیر، Kaal Dhairya، یک توسعه‌دهنده مرتبط با پروژه Shiba Inu، برنامه‌های دقیقی برای افزایش عملیات به منظور سازگاری با افزایش ترافیک در Shibarium دارد.

آیا لایه 2 Shibarium بر مشکلات غلبه خواهد کرد تا پیشرفت جدیدی برای Shiba Inu ایجاد کند؟

در یک پست وبلاگ به تاریخ ۱۸ آگوست، ضایریا تعهد تیم به ارائه به‌روزرسانی‌های مداوم در مورد وضعیت شبکه را تشریح کرد. Shibarium، یک انشعاب از Polygon، قصد دارد زیرساخت خود را برای مدیریت بهتر بارهای قابل توجه بهینه کند.

در حالی که جامعه، معروف به ShibArmy، خوش‌بینی و حمایت از تلاش‌های شبکه برای مدیریت توقف تراکنش نشان داده است، مواردی از نگرانی از گسترش ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) پیرامون پروژه وجود داشته است. برخی از اعضای جامعه این نگرانی را مطرح کرده اند که چنین احساسات منفی ممکن است بر پیشرفت پروژه تأثیر منفی بگذارد.

برای تقویت اعتماد و اطمینان از ثبات شبکه پس از راه اندازی مجدد، پروژه شیبا اینو با تامین پوشش بیمه ای به ارزش ۲ میلیون دلار گامی فعال برداشته است. این اقدام برای رسیدگی به چالش‌های بالقوه در بازیابی وجوه با از سرگیری فعالیت‌های شبکه Shibarium در نظر گرفته شده است.

پتانسیل برای آینده

از آنجایی که هیجان در مورد بخش NFT همچنان در حال افزایش است، Shibarium نشان خود را در این حوزه ها ایجاد می کند و ارزش پیشنهادی منحصر به فردی را ارائه می دهد که فراتر از ریشه های آن است.

شیباریوم در میان پتانسیل خود به عنوان یک دارایی مالی، جایگاه خود را در حوزه متاورس و بازی پیدا کرده است. موقعیت‌یابی شبکه با پیش‌بینی‌های رو به رشد پیرامون بخش NFT مطابقت دارد و به هم‌افزایی اشاره می‌کند که می‌تواند شیوه تجربه و مبادله دارایی‌های دیجیتال را تغییر دهد.

با این حال، اهمیت Shibarium فراتر می رود. این خود را به عنوان یک گزینه تسویه حساب در دسترس برای برنامه های DeFi قرار می دهد و یک کانال مقرون به صرفه و کارآمد برای تراکنش ها در چشم انداز مالی غیرمتمرکز ارائه می دهد.

با نگاهی به آینده، این شبکه برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای «DoggyDAO» دارد، یک سازمان غیرمتمرکز مستقل و نوآورانه که توسط دارندگان توکن اداره می‌شود. هدف اصلی این DAO تامین مالی پروژه‌های توسعه‌یافته در اکوسیستم شیباریوم است که محیطی از نوآوری مبتنی بر جامعه را تقویت می‌کند.

آیا لایه 2 Shibarium بر مشکلات غلبه خواهد کرد تا پیشرفت جدیدی برای Shiba Inu ایجاد کند؟

آنچه Shibarium را متمایز می‌کند، زیرساخت پیچیده آن است که بر اساس یک مدل بلاک چین اثبات سهام (PoS) ساخته شده است که بر یک رابطه همزیستی بین تأییدکنندگان و نمایندگی‌کنندگان متکی است. اعتباربخش ها وظایف اساسی نگهداری گره ها، پردازش تراکنش ها و جعل بلوک های جدید را بر عهده می گیرند.

این رقص پیچیده عملکرد یکپارچه و امنیت فوق‌العاده اکوسیستم را تضمین می‌کند. در همین حال، نماینده‌ها با قرار دادن توکن‌ها در پشتیبان اعتبارسنجی‌ها، نقش حمایتی را ایفا می‌کنند و به نوبه خود پاداش‌هایی را در قالب یک توکن حاکمیتی به نام BONE دریافت می‌کنند. قابل ذکر است، کل عرضه BONE به ۲۵۰ میلیون توکن محدود شده است.

آغاز شیباریوم نشان‌دهنده یک گسترش محوری در جهان شیبا اینو است و خود را به‌عنوان یک راه‌حل مقیاس‌گذاری حیاتی قرار می‌دهد. معرفی شبکه وعده می دهد که تراکنش های توکن را تسریع کند و در عین حال هزینه های مربوط به “گاز” را که کاربران معمولاً با آن مواجه می شوند کاهش دهد و در نتیجه تجربه کاربر را بهبود بخشد.

در یک مانور استراتژیک، شبکه Shibarium یک مکانیسم ابتکاری را برای “سوزاندن” سکه های Shiba Inu ادغام می کند. این رویکرد محاسبه‌شده منجر به کاهش عرضه توکن می‌شود که در نهایت منجر به افزایش ارزش سکه‌های باقی‌مانده می‌شود. این حرکت عمدی برای مدیریت عرضه توکن نشان دهنده تعهد Shibarium به بهینه سازی پویایی اکوسیستم خود است.

نتیجه گیری

راه‌اندازی خالص اولیه Shibarium چیزی بیش از گسترش اکوسیستم Shiba Inu است. این نشان دهنده یک جهش پارادایم است. اگرچه مسائل فنی در حال حاضر هنوز یک مشکل هستند، اما اگر بتوان آنها را در آینده بهبود بخشید، احتمال زیادی وجود دارد که شاهد سفر جدیدی برای شیبا اینو باشیم.

اگرچه پاسخ‌های اولیه به پرتاب شیباریوم متفاوت بوده است، باید پیامدهای بلندمدت شیبا اینو را در نظر گرفت. Shibarium همچنان یکی از مشتاقانه ترین دارایی ها در اکوسیستم Shiba Inu است. نصب و راه اندازی موثر آن ممکن است در را برای سرمایه گذاری شبکه “واقعی” بیشتر باز کند.

سلب مسئولیت: اطلاعات این وب سایت به عنوان تفسیر کلی بازار ارائه شده است و به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست. ما شما را تشویق می کنیم قبل از سرمایه گذاری تحقیقات خود را انجام دهید.


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده