لایت فارکس

آیا سال ۲۰۲۳ سومین سال «سبز» سپتامبر در تاریخ بیت کوین خواهد بود؟

آیا سال ۲۰۲۳ سومین سال «سبز» سپتامبر در تاریخ بیت کوین خواهد بود؟

آیا سال ۲۰۲۳ سومین سال «سبز» سپتامبر در تاریخ بیت کوین خواهد بود؟

به گزارش زوم ارز، سپتامبر به عنوان یک ماه منفی برای عملکرد قیمت بیت کوین (BTC) شناخته شده است، زیرا تنها در سپتامبر ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ افزایش ماهانه نشان داده است. از نظر تاریخی برای «خرس‌ها» به جای «گاو نر» مناسب است.

داده های تاریخی بازیابی شده توسط Finbold از Coinglass عملکرد قیمت بیت کوین را در سپتامبر برای هر سال از سال ۲۰۱۳ نشان می دهد:

  • ۲۰۱۳: -۱.۷۶٪
  • ۲۰۱۴: -۱۹.۰۱٪
  • ۲۰۱۵: +۲.۳۵٪
  • ۲۰۱۶: +۶.۰۴٪
  • ۲۰۱۷: -۷.۴۴٪
  • ۲۰۱۸: -۵.۵۸٪
  • ۲۰۱۹: -۱۳.۳۸٪
  • ۲۰۲۰: -۷.۵۱٪
  • ۲۰۲۱: -۷.۰۳٪
  • ۲۰۲۲: -۳.۱۲٪

آیا سال 2023 سومین سال «سبز» سپتامبر در تاریخ بیت کوین خواهد بود؟

اکنون، با توجه به اینکه بیت کوین نزدیک به دو سال “بازار نزولی” داشته است، بازار در تلاش است تا بفهمد که برای سپتامبر ۲۰۲۳ چه انتظاری دارد. رویکردهای سال ۲۰۲۴.

عملکرد بیت کوین در سپتامبر ۲۰۲۳ چگونه خواهد بود؟

جالب است که تنها دو سالی که سپتامبر ماه مثبتی برای بیت‌کوین بود، سال‌های تثبیت قیمت کم حجم برای ارز دیجیتال پیشرو بود، همچنین پس از دو ماه منفی برای BTC در ماه آگوست.

اگرچه جالب است، اما هیچ الگوی در «سالهای تثبیت قیمت با از دست دادن ماه اوت، برابر با سودهای سپتامبر» وجود ندارد. سال ۲۰۱۴ همچنین سالی با نوسانات کم بود، زمانی که بیت کوین در ماه آگوست زیان ۱۷.۵۵- درصدی را نشان داد و بدترین سال برای BTC سپتامبر، با کندل ۱ ماهه قرمز -۱۹ درصد بود.

چیزی مشابه در سال ۲۰۱۹ اتفاق افتاد، مانند سال تثبیت قیمت، با آگوست منفی برای بیت کوین، پس از آن دومین سال بدترین سال برای BTC سپتامبر، ثبت زیان بیش از ۱۳%.

با فقدان الگوهای تاریخی، بیشتر پیش‌بینی‌های قیمت با استفاده از این داده‌های غیرقطعی بسیار گمانه‌زنی هستند و ریسک بالایی را برای تصمیم‌گیری ارائه می‌کنند. سرمایه گذاران باید همه عوامل دیگری را که برای تعیین نتایج BTC برای هر ماه در هر سال مختلف کار می کردند، درک کنند.

تحلیل قیمت بیت کوین

در همین حال، بیت کوین در زمان انتشار در ۲۶۰۴۵ دلار (+۰.۳۷ درصد) با حجم ۲۴ ساعته کمتر از ۳ درصد ارزش بازار BTC، با حجم مبادله ۱۲ میلیارد دلاری از ارزش بازار ۵۰۶ میلیارد دلاری، در حال تثبیت است. علامت گذاری دوره ای با نقدینگی بسیار کم برای همه ارزهای دیجیتال.

آیا سال 2023 سومین سال «سبز» سپتامبر در تاریخ بیت کوین خواهد بود؟

در زمان انتشار، آگوست یک ماه زیانده برای بیت کوین است و حدود ۱۱ درصد ضرر دارد.

قیمت-عملکرد دارایی دیجیتال پیشرو در هر دو ماه اوت و سپتامبر به تحولات بیشتر مرتبط با بیت کوین و همچنین احساسات عمومی در زمینه ارزهای دیجیتال و چشم انداز کلان اقتصادی بستگی دارد.

سلب مسئولیت: محتوای این سایت نباید توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. سرمایه گذاری سوداگرانه است. هنگام سرمایه گذاری، سرمایه شما در معرض خطر است.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده