آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چطور انتخاب دوباره جو بایدن ممکن است بر تقویت بازار بیت‌کوین تأثیر بگذارد؟

چطور انتخاب دوباره جو بایدن ممکن است بر تقویت بازار بیت‌کوین تأثیر بگذارد؟

به گزارش زوم ارز، آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار و شریک مدیریت Skybridge، ادعا می کند که جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، تأثیر مثبتی بر بازارهای ارزهای دیجیتال و به طور کلی مالی دارد.

موضع اسکاراموچی نشان دهنده تأیید و پشتیبانی از پیشنهادات بایدن در زمینه قوانین مرتبط با رمزنگاری در گذشته است.

تاثیر مثبت جو بایدن بر بیت کوین

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهند که اسکاراموچی از انتخاب بایدن به عنوان رئیس‌جمهور حمایت می‌کند؛ زیرا بایدن از دستگاه سلسله مراتبی موجود در جامعه به عنوان راه موثرتر و امن‌تری برای موفقیت، از قبیل حمایت از رمزارزها، حمایت می‌کند.

“به افرادی که در بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند، می‌گویم اگر فردی را پیدا کردید که قصد دارد نظام دموکراسی و تعادل قوا در قانون اساسی را نابود کند، باید هوشنگر باشید. کشور بزرگ شده است و بهتر است که دوباره بزرگ نشود.”

ضمن اینکه بایدن، با رعایت قوانین و مقررات، برای تسریع در ایجاد دستورالعمل‌های مربوط به ارزهای دیجیتال مواضع جدیدی اتخاذ می‌کند.

اگر چه این مقررات ممکن است برای همه قبول پذیر نباشد، اما وضع قوانین روشن، پایه‌ای قوی برای استدلال‌ها و پرداخت‌های قانونی فراهم می‌کند.

“این می‌تواند برای جامعه بیت کوینی هم مفید باشد. اگرچه ممکن است این مقررات همه را راضی نکند، اما حداقل یک روال قابل پیش‌بینی برای قوانین وجود خواهد داشت. و ما در تلاش برای رهایی دولت بایدن از سیستم قضایی ایالات متحده خواهیم بود.”

به همین ترتیب، اسکاراموچی بیان می‌کند که ترامپ در تلاش برای دریافت مجوزهای FCC افرادی است که انتقاداتی را در مورد وی مطرح کرده‌اند؛ و او هشدار می‌دهد که ترامپ تا کنون در موفقیت خود موفق بوده است.

“واضح است که او تمایل دارد تاکتیک‌هایی برای ایجاد مشکل برای خبرنگارانی که از او پشتیبانی نمی‌کنند اتخاذ کند.”

آیا بایدن باید نوآوری در حوزه کریپتو را ترویج یا کاهش دهد؟

انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در ۵ نوامبر برگزار می‌شوند.

در زمان انتشار، نظرسنجی‌ها از منابع مختلف نشان می‌دهد که در رقابت بین دو نامزد، ترامپ کمی جلوتر از بایدن قرار دارد.

تصویری که از میانگین نظرسنجی بین دونالد ترامپ و جو بایدن به این مطلب پیوند داده شده، از منبع The Economist است.

در تاریخ ۷ سپتامبر، بر اساس گزارش BeInCrypto، کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران شرکت ریپل، به بایدن به خاطر موضع منفی‌اش نسبت به ارزهای دیجیتال انتقاد کرد و معتقد بود که این موضع اوج‌های نوآوری کشور را مختل می‌کند.

همچنین، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت Coinbase، اشاره کرده که بسیاری از شرکت‌های رمزنگاری آمریکایی به دلیل نبود مقررات کافی در داخل کشور، به خارج از آن کشورها منتقل شده‌اند.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که دولت بایدن به دلیل تأثیرات منفی زیست‌محیطی، ارائه مالیات سنگین بر استخراج کریپتو را پیشنهاد داده است، این مالیات غیر مستقیم، به عنوان مالیات انرژی استخراج دارایی‌های دیجیتال (DAME)، ۳۰ درصد از هزینه برق مصرفی در هر عملیات استخراج ارز دیجیتال را شامل می‌شود.

همچنین، دولت بایدن از سخت‌گیری بیشتری در قوانین مربوط به گزارش مالیاتی خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال اعلام کرده است.

لطفا توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات منتشر شده در این وب سایت فقط برای موارد عمومی و با اندیشه حسن منتشر شده‌اند و هر گونه اقدامی که بر اساس این اطلاعات انجام می‌شود، به عهده خواننده خود است.

منبع: beincrypto.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده