آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا قیمت بیت کوین با وجود ETF های بیت کوین اسپات افزایش نمی یابد؟

چرا قیمت بیت کوین با وجود ETF های بیت کوین اسپات افزایش نمی یابد؟

به گزارش زوم ارز، در آخرین بیانیه خود، پیتر شیف، اقتصاددان معروفی که به دلیل نظرات منفی خود نسبت به ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، دلایلی را برای عدم افزایش قیمت بیت کوین علی رغم تایید ETF بیت کوین اسپات و خرید آنها توسط سرمایه‌گذاران سنتی در ایالات متحده آمریکا بیان کرد.

شیف به خروج سرمایه از محصول GBTC Grayscale و مجموع خروجی‌های آن اشاره کرد و این را به عنوان دلیلی برای عدم افزایش قیمت بیت کوین ذکر کرد. او که به عنوان یک حامی سرسخت طلا شناخته می‌شود، اعلام کرد که انتظار دارد با کاهش تقاضا برای ETF بیت کوین اسپات، قیمت بیت کوین به میزان بیشتری کاهش یابد.

به گفته شیف، مردم در انتظار بودند که قبل از تایید ETF، این محصولات جدید تقاضای قوی‌تری در زمینه خرید بیت کوین به وجود آورند. اما همه این تقاضاهای خرید با فروش در GBTC متوقف شدند.

علاوه بر این، شیف ادعا کرد که به زودی مقررات سختی در بازار ارزهای دیجیتال اعمال خواهد شد. او گفت: “از آنجایی که گری جنسلر در گوشه‌ای از تایید ETF بیت کوین حمایت کرده است، من انتظار دارم که او به زودی مقررات سختگیرانه جدیدی را برای کریپتومعرفی کند که هزینه تراکنش‌های بیت کوین را به طور قابل توجهی افزایش داده، استفاده از آن را تضعیف کند و باعث کاهش شدید قیمت بیت کوین شود.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده