آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: افزایش قیمت عجیب لونا کلاسیک (LUNC)، اما چرا؟!🎇

نیم نگاهی به بازار: افزایش قیمت عجیب لونا کلاسیک (LUNC)، اما چرا؟!

نیم نگاهی به بازار: افزایش قیمت عجیب لونا کلاسیک (LUNC)، اما چرا؟!🎇

به گزارش زوم ارز، افزایش ناگهانی در توکن‌های Terra Classic در ۴۸ ساعت گذشته نشانگر تلاش‌های احیای اکوسیستم Terra تحت رهبری زنجیره ترا لونا کلاسیک بوده است. این زنجیره شاهد تلاش‌های متعدد از جمله معرفی سوزاندن و ارتباطات بین بلاک‌چینی (IBC) بوده و قیمت توکن LUNC به واکنش به سرمایه‌گذاری استراتژیک و راه‌اندازی قرارداد دائمی توسط Binance، با افزایش ۶۰ درصدی به چشم می‌خورد.

با اجرای پیشنهادات کلیدی از سوی جامعه و احساسات مثبت در محیط بهبود گسترده تر بازار کریپتو، Luna Classic Labs تصمیم به خرید ۲۵.۶ میلیون USTC به ارزش حدود ۵۰۰,۰۰۰ دلار با میانگین قیمت ۰.۰۲۱ دلار برای هر USTC گرفت. Trader QT، شریک Luna Classic Labs، این را به عنوان یک سرمایه‌گذاری اولیه معرفی کرده است.

این خرید منجر به افزایش ۱۰۰ درصدی در قیمت USTC شده و جامعه به یک شکست بالاتر از مقاومت اشاره کرده است. این افزایش به دلیل سرمایه‌گذاری‌های افزایش یافته از سوی سرمایه‌گذاران در USTC بیشتر شده است. این اقدام باعث حرکت صعودی در Terra Classic (LUNC) شده و معامله‌گران افزایش چشمگیری در نقدینگی و حجم معاملات اعلام کرده‌اند.

راه‌اندازی قرارداد دائمی USD-M USTC توسط بایننس فیوچرز باعث رشد بیشتری شده و قیمت USTC در دو روز به نزدیک ۴۰۰٪ افزایش یافته است. این اعلان نه تنها احساسات جامعه را افزایش داده است بلکه نشان دهنده این است که آیا این توکن‌ها قبلاً برای برخی از سرمایه‌گذاران شناخته شده بودند یا خیر، زیرا توکن‌های اکوسیستم Terra شاهد تجمعات ناگهانی بوده‌اند.

همچنین، قیمت LUNC نیز در میان این رویدادها افزایش ۶۰ درصدی یافته و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۱۱ دلار معامله می‌شود. پایین‌ترین و بالاترین قیمت در ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب ۰.۰۰۰۰۷۸۷ دلار و ۰.۰۰۰۱۲۵۶ دلار است. همچنین، حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۱۱۲۰ درصدی، نشان‌دهنده علاقه معامله‌گران به این توکن است.

در مقابل، قیمت USTC با قیمت ۰.۰۵۵ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۹۱ درصد کاهش یافته است. پایین‌ترین و بالاترین قیمت در ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب ۰.۰۱۵ دلار و ۰.۰۶۸ دلار است. همچنین، حجم معاملات پس از اعلام تجارت دائمی بایننس USTC، به مدت کوتاهی کاهش یافته است.

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده