آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا میلیاردرها سهام خود را می‌فروشند؟ آیا رسیدن به سقوط بازار در حالتی است؟

چرا میلیاردرها سهام خود را می‌فروشند؟ آیا رسیدن به سقوط بازار در حالتی است؟

به گزارش زوم ارز، با توجه به اینکه S&P Global در بالاترین رتبه‌ی خود قرار دارد، انتظار می‌رود که سرمایه‌گذاران و عوامل بازار سرمایه‌گذاری خود را در سهام حفظ کنند. با این حال، نشانه‌های بازار نشان می‌دهد که بسیاری از افراد برجسته و میلیاردرها به فروش سهام و صندوق‌ها مشتاق هستند. از جف بزوس تا مدیر عامل جی پی مورگان، بسیاری از رهبران شرکت‌ها سهام خود را با ارزش میلیون‌ها دلار می‌فروشند که توسط Coin Bureau اشاره شده است. با این روند گستردهٔ فروش در بین ثروتمندان و افراد برجسته، شرکت‌کنندگان هم اکنون نگرانند که چیدمان بازار به سمت سقوط پیش بروید.

افزایش فروش توسط میلیاردرها

یکی از روندهای اخیری که توجه بسیاری را به خود جلب کرده، فروش سرشار از درآمد میلیاردرها و ثروتمندان است. به عنوان مثال، جف بزوس تازه‌ترین فروش خود از سهام شرکت آمازون را انجام داد. این میلیاردر دوم جهان در حال حاضر دارای دارایی خالص ۱۹۹ میلیارد دلاری است و تا به حال حدود ۵۰ میلیون سهم با ارزش ۸.۵ میلیارد دلار فروخته است. مگر اینکه این رقم در مقایسه با دارایی خالص کلی او چندان اساسی به نظر نمی‌رسد، اما هنوز هم اهمیت آن باقی است.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، نیز با فروش سهام متای خود به همان مسیر پیوست. گزارش‌ها نشان می‌دهند که زاکربرگ حدود نیم میلیارد دلار ارزش سهام متا را فروخته است و در حال حاضر نزدیک به ۱۷۰ میلیارد دلار سهام متا دارد.

در یک گام تکان‌دهنده مشابه، جیمی دیمون، مدیرعامل بانک J.P. Morgan، سهام خود را برای اولین بار از سال ۲۰۰۵ فروخت. این فروش حدود ۱۵۰ میلیون دلار سهام بانک را به خود اختصاص داد.

نانسی پلوسی، نماینده کنگره و نماینده سانفرانسیسکو، همچنین اخیرا به تجارت داخلی متهم شده است که این موضوع …

اخیراً تاجران بازار به تالار بازار پلوسی از مبلغ واردی واردی انواع از نظر کرده اند. این با این حال، یک نکته مهم است که پیشتر بازار را تجربه دوستان در نظر گرفتیم که دولت بایدن مرور راهنمایی کرده است که نحوه واردات یا صادرات شرکت های تراشه را تغییر می دهد.

چرا بیلیونرها دارایی های خود را فروخته اند؟

تخلیه دارایی ها توسط اشراف و ثروتمندان برای بسیاری آنها نگرانی آور بوده است. در حالی که دلایل گوناگونی برای فروش دارایی های بزرگ مطرح شده است، برخی از حرکات سوالاتی را در بازار ایجاد کرده اند. حرکات این اشخاص معمولاً به عنوان نشانه های جدی تلقی می شوند زیرا توانایی آنها در زمان بندی بازار بسیار مهم است. اصلی تحقیق در مورد فروش سهام دیمون دولتی در مورد یک بحران بانکی احتمالی بود. با از بین رفتن چندین بانک در سرتاسر جهان، سرمایه گذاران اکنون در راه استفاده از فرصت یا خیر.

از طرف دیگر، مردم از روند این فروش به عنوان نقطه عطفی برای یک حمله سایبری آینده نگر می دارند. این تشخیص و گمان پس از سرمایه گذاری پلوسی در یک شرکت امنیت سایبری اخیر مطرح شده است. علاقه مندی ها غیر از تئوری های دیگر، دلایلی چون کاهش مالیات و حاشیه سودی ناچیز همیشه در گفتگو بوده است.

آیا بازار در معرض سقوط قرار دارد؟

هنگامی که این حجم از فروش دارایی ها روی داد، بازار به طور جزیی سقوط کرد. بنابراین حرکات غول های بازار به طور مداوم مورد توجه قرار گرفته است. تخلیه دارایی های سهام به اندازه کافی سوالات و اظهار نظرها را در میان مردم ایجاد کرده تا بپرسند آیا فروش یک نشانه پیش بینی شده از سقوط بازار است یا خیر.

در حال حاضر، با توجه به بازار مطمینین متناسب با افق زمانی حساب شده و تا اطلاع ثانوی تصمیم بگیرند که فروش دارایی ها می تواند یا نقطه شروع به ارزیابی فاکتورهای مختلف بازاری مانند.به عنوان S&P که یکی از برترین شاخص های جهانی است، منتظر انجام اصلاحات مهم در آینده هستیم. هرچند نمی‌توان با قطعیت در مورد احتمال سقوط بازار حرف زد، اما سرمایه‌گذاران در حال حاضر نیاز دارند تا به دقت اطلاعات کلیدی را مرور کنند و علاوه بر این، تحرکات افراد تأثیرگذار و نشانه‌هایی از احتمال رکود بازار را نیز زیر نظر داشته باشند.

علاوه بر این، پیشنهاد جدید CFTC با هدف تنظیم بازارهای پیش‌بینی شده نیز مورد توجه همگان قرار گرفته است.

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده