آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگران: مقصد بیت‌کوین در مسیر نزولی، به کجا خواهد بود؟🤔

تحلیلگران: مقصد بیت‌کوین در مسیر نزولی، به کجا خواهد بود؟

به گزارش زوم ارز، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در حال حاضر تجربه کاهش قابل توجهی کرده‌اند و به سطوح کلیدی سقوط کرده و افت اخیر را عمیق‌تر کرده‌اند. این وضعیت ناشی از فروش مداوم پس از تأیید نظارتی ایالات متحده درباره ETF های بیت کوین است و باعث فعالیت در بازارهای رمزنگاری شده شده است.

قیمت بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال، در ۲۴ ساعت گذشته ۴ درصد کاهش یافت و به زیر ۳۸,۹۰۰ دلار و به زیر سطح مهم روانی ۴۰,۰۰۰ دلار رسید.

یویا هاسگاوا، تحلیلگر صرافی بیت‌بانک، هشدار می‌دهد که اگر قیمت به سرعت بهبود نیابد و در بالاتر از حد بسته نشود، ممکن است فشار بیشتری بر بیت کوین در روزهای آینده وارد شود. هاسگاوا درباره ۴۰,۰۰۰ دلار می‌گوید: “اگر این سطح شکست بخورد، قیمت ممکن است به کاهش خود ادامه دهد و نقطه بعدی احتمالاً ۳۸,۰۰۰ دلار خواهد بود.”

همچنین، الکس کوپتسیکوویچ، تحلیلگر در بروکر FxPro، نگرانی خود را درباره وضعیت فعلی بازار بیان کرد. او می‌گوید: “کاهش قیمت بیت کوین به زیر ۳۹,۰۰۰ دلار خطراتی فراتر از یک اصلاح معمولی را به همراه دارد. بیت کوین ممکن است به منطقه ۳۷,۵۰۰ دلاری با کمی حمایت برخورد کند. اما در زیر این مقدار، یک ناحیه تثبیت طولانی مدت وجود دارد و در آن احتمال برخورد طولانی دیگر بسیار بالاست.”

منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده