آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بهترین زمان برای فروش ایردراپ چه زمانی است؟

ایردراپ عظیم Layer Zero: توزیع 8.5 درصد از کل توکن‌های ZRO به کاربران فعال! 

بهترین زمان برای فروش ایردراپ چه زمانی است؟

به گزارش زوم ارز، با توجه به گزارش اخیری که توسط CoinGecko منتشر شده است، ۲۳ توکن از بین ۵۰ توکن ایردراپ اصلی در دو هفته اول پس از ایردراپ به رکورد قیمت خود دست یافتند. بر اساس تحقیقات، حداکثر سود را می‌توان در عرض ۱۴ روز بدست آورد.

از این ۲۳ توکن که در دو هفته اول به اوج قیمت خود رسیدند، ۱۶ توکن توانستند در بازه زمانی دو تا ۱۴ روز به اوج قیمت خود برسند. هفت توکن دیگر نیز در روز اول پس از ایردراپ به اوج قیمت خود رسیدند. همانطور که در تصویر زیر نیز نشان داده شده است، این گزارش نشان می‌دهد که برخی از نشانه‌های ایردراپ در روز اول پس از ایردراپ به اوج قیمت خود رسیدند، در حالی که برخی دیگر در هفته اول پس از ایردراپ به آن رسیدند.

همچنین، این تحقیق ۱۴ توکن ایردراپ را شناسایی کرد که توانستند ۱۰۱ روز یا بیشتر پس از ایردراپ به اوج قیمت خود برسند.

50 بزرگترین ایردراپ | منبع: CoinGecko
۵۰ بزرگترین ایردراپ | منبع: CoinGecko

در میان توکن‌های ایردراپ با بالاترین افزایش قیمت کوتاه‌مدت، دو توکن ENS و X2Y2 به ترتیب ۷۳ و ۱۲۱ درصد افزایش قیمت داشتند.

همچنین، گزارش نشان می‌دهد که Blur، LooksRare و ArbDoge AI نیز جزو توکن‌هایی بودند که بالاترین افزایش قیمت را در کوتاه مدت داشتند. Blur در روز ششم با ۹۰ درصد افزایش قیمت، LooksRare در روز دهم با ۱۹۲ درصد افزایش قیمت و ArbDoge تا روز چهاردهم با ۴۲۵ درصد افزایش قیمت مواجه شد.

بر اساس تحقیقات، ۱۹ مورد از ۵۰ توکن ایردراپ اصلی در سال ۲۰۲۱ بالاترین رکورد خود را ثبت کردند. از این ۱۹ توکن، چهار مورد ۱۰۰ روز پس از ایردراپ به بالاترین حد خود رسیدند. این توکن‌ها شامل UNI، ۱INCH، GTC و BANK هستند.

با وجود اینکه این چهار توکن ۱۰۰ روز پس از ایردراپ به بالاترین حد خود رسیدند، بازده بالایی داشتند. به عنوان مثال، توکن UNI با بازده ATH 1145٪، ۱۰۶ برابر بالاترین بازده قیمت در ۱۴ روز اول معامله را داشت.

در اوایل سال ۲۰۲۲، بازار NFT ها در حال رونق بود و این باعث شد ۱۱ توکن ایردراپ ارزش گذاری‌های جدید ATH را بدست آورند. همچنین، گزارش ادعا می‌کند که ۲۱ توکن ایردراپ به دلیل تایید ETF‌های بیت‌کوین در ایالات متحده، در سال‌های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ رکوردهای جدیدی را ثبت کرده‌اند.

علاوه بر این، برخی از توکن‌های ایردراپ در درازمدت بازده بالاتری نیز داشتند. توکن جیتو در روز دوم پرتاب بازدهی ۴۳ درصدی داشت، در حالی که توکن OP Optimism یک سال و شش ماه بعد به اوج خود رسید و بازدهی ۱۸۶ درصدی را ارائه کرد.

منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده