آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال QCP Capital نظراتی درباره  آینده بیت کوین و اتریوم ارائه کرد! 👀

شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال QCP Capital نظراتی درباره  آینده بیت کوین و اتریوم ارائه کرد!

شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال QCP Capital نظراتی درباره  آینده بیت کوین و اتریوم ارائه کرد!

به گزارش زوم ارز، شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال QCP Capital به تازگی نظرات خود را درباره نوسانات و چشم‌اندازهای آینده بیت کوین و اتریوم  ارائه کرده است.

به گفته QCP Capital، نوسانات بیت کوین که در دوره تأیید ETF نقطه بیت کوین به ۷۵ درصد رسیده بود، در حال حاضر به ۴۰ درصد کاهش یافته است. بعد از تأیید ETF، بیت کوین از ۴۹،۱۰۰ دلار به سرعت سقوط کرده و در محدوده ۳۹ تا ۴۳ هزار دلار قرار گرفت.

افزایش قیمت‌ها توسط جریان خروجی GBTC کاهش یافته و کاهش‌ها با جریان ورودی به سایر ETFها و جذب عمومی قبل از نصف شدن تعدیل شده است. تحلیلگران می‌گویند که این وضعیت منجر به کاهش ۴۰ درصدی حجم معاملات شده است و منحنی حجم BTC امروز از شیب نزولی به شیب صعودی تغییر کرده است.

با نگاه به آینده، QCP Capital اشاره کرده است که نصف شدن تاریخی، که هر چهار سال یک بار در آوریل/مه رخ می‌دهد، در افق قرار دارد. طبق گفته تحلیلگران، همانطور که به سمت این رویداد حرکت می‌کنیم، بازار در حالت انباشت قرار دارد. سایر ETFها به غیر از GBTC همچنان جریان‌های معقولی را مشاهده می‌کنند و تأمین مالی همچنان به طور نسبتاً خنثی باقی می‌ماند که نشان‌دهنده تعدیل موقعیت‌های سوداگرانه است.

سرمایه QCP: “بعد از ETF اتریوم، قیمت اتریوم ممکن است واکنش مشابهی به بیت کوین داشته باشد”

بعد از تأیید ETF لحظه‌ای برای بیت کوین، نرخ ارز ETHBTC از ۰.۰۵ به ۰.۰۶ افزایش یافت که معادل ۲۰ درصد رشد است. این رشد نشان‌دهنده احتمال تأیید ETF برای اتریوم  است. شرکت تحلیلی تصور می‌کند که ETH ممکن است حرکتی مشابه BTC داشته باشد، به این معنی که قبل از تأیید ETF رشد کند و بعد از آن کاهش یابد، به خصوص با توجه به اینکه ETF مدیریت دارایی‌های باارزش ۶ میلیارد دلاری را برعهده دارد.

با این حال، در مورد ETF لحظه‌ای برای اتریوم، هنوز ابهام زیادی وجود دارد، زیرا مکانیسم اثبات سهام ممکن است اتریوم را در یک دسته‌بندی دارایی متفاوت از بیت کوین قرار دهد. این ابهام بیشتر همچنین می‌تواند به معنای وجود نوسانات بیشتر باشد.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده