آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پس از ETF بیت کوین، نقطه بعدی چه خواهد بود؟🤫

پس از ETF بیت کوین، نقطه بعدی چه خواهد بود؟🤫

پس از ETF بیت کوین، نقطه بعدی چه خواهد بود؟

به گزارش زوم ارز، با تاییدیه مورد انتظار  ETFبیت کوین از سویSEC، بسیاری از ناظران شروع به تعجب کرده‌اند و از آنجا که این یک گام مهم در جهت توسعه اکوسیستم کریپتو است، سوالاتی درباره حرکت بعدی مطرح شده است.

ونس اسپنسر، مدیرعامل شرکت Framework Ventures، پس از درخواست نظر شخصی درباره این موضوع، برخی از رویدادهایی که در طول سال آینده تأثیرگذار بر صنعت کریپتو خواهند بود را تشریح کرد. اسپنسر رویدادهایی مانند نصف شدن بیت کوین که در حدود سه ماه آینده رخ خواهد داد، ETF اتریوم، درآمدهای DeFi و چرخه کاهش نرخ را در میان موضوعات مهم قرار داد. نصف شدن بیت کوین یکی از رویدادهای برجسته است که به خاطر آن بسیاری از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال سودهای بزرگی را برای بیت کوین پیش‌بینی کرده‌اند.

اگرچه بسیاری از افراد نگران تأیید ETF بیت کوین بوده‌اند و انتظار داشته‌اند که این تأیید قیمت بیت کوین را بیشتر افزایش دهد، رابرت کیوساکی، نویسنده مشهور کتاب “پدر ثروتمند فقیر”، پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت کوین به ۱۵۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید و توجه خود را به رویداد هاوینگ آینده متمرکز کرده است.

کیوساکی از سرمایه‌گذاران بیت کوین خواسته است که به نصف شدن بیت کوین توجه کنند. در حال حاضر، بیت کوین با قیمتی حدود ۴۲,۸۴۹.۵۶ دلار معامله می‌شود که بیش از ۲۰۰ درصد از پیش‌بینی این نویسنده مشهور فاصله دارد.

درباره ETF اتریوم، هنوز هم برخی از نقاط تاریکی وجود دارد و SEC درباره ارائه چراغ سبز برای آن مشکوک است. گری جنسلر، رئیس SEC، در مورد تعریف اتریوم محتاط است و در عوض بیت کوین را به عنوان یک کالا طبقه‌بندی کرده و اتریوم را بیشتر به عنوان یک اوراق بهادار می‌داند.

بنابراین، به نظر می‌رسد ابهام درباره طبنابراین، به نظر می‌رسد ابهام درباره طبقه‌بندی اتریوم می‌تواند مانع ارائه ETF مرتبط با آن شود.

Revival DeFi قریب الوقوع است

در سال گذشته، تلاش‌های برای ایجاد ETF بیت‌کوین در اولویت قرار داشتند و این منجر به عجله شد. اما به جز ETF بیت‌کوین، صنعت دی‌فای نیز با چالش‌های خود روبرو شد، به ویژه در زمینه نقض‌های امنیتی و دزدیده شدن میلیون‌ها دلار از چندین پلتفرم. اسپنسر بر این باور است که درآمد و درآمدهای حوزه دی‌فای به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت و تا سال ۲۰۲۵ این حوزه به ازای هر پست اسپنسر، به طور میانگین، به اندازه یک تا یک میلیارد دلار درآمد ثبت خواهد کرد.

علاوه بر این، در آینده نزدیک، افزایش قابل توجهی در قبولی نهادی برای ارزهای دیجیتال مشاهده خواهیم کرد. اسپنسر می‌گوید که در سال ۲۰۲۴/۲۰۲۵، بیش از ۱۰۰ میلیون نفر وارد این بازی خواهند شد، به معنای ورود آنها به بازار ارزهای دیجیتال.

در آخرین سه ماه سال ۲۰۲۴، فدرال رزرو تصمیم گرفت افزایش نرخ بهره را تعلیق کند. این تصمیم در پی گمانه‌زنی عمومی درباره تأثیر نصف شدن بیت‌کوین در آوریل ۲۰۲۴ اتخاذ شد. این توقف ناگهانی برای صنعت کریپتو اهمیت زیادی داشت زیرا قیمت ارزها، از جمله بیت‌کوین، به طرز چشمگیری افزایش یافت. اسپنسر نیز چرخه کاهش نرخ را به عنوان یک عامل مهم می‌بیند و تأثیر آن بر اکوسیستم رمزنگاری را بررسی می‌کند.


منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده