آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا L2 بیت کوین واقعی است؟🤔

آیا L2 بیت کوین واقعی است؟

به گزارش زوم ارز، یک تاجر ناشناس با توکن SatoshiVM موفق شد سرمایه‌ای به ارزش ۶۸۱,۰۰۰ دلار را به سود ۶.۷۷ میلیون دلار تبدیل کند. در حال حاضر، ارزش SatoshiVM با کاهش ۳.۰۵ درصدی به ۸.۶۵ دلار رسیده است.

با نوسانات سریع در قیمت SatoshiVM، یک توکن مبتنی بر اتریوم، بازار ارزهای دیجیتال به شدت پرهیاهو بود. معامله‌گری ناشناس، در عرض سه ساعت از زمان عرضه توکن، سرمایه‌گذاری ۶۸۱,۰۰۰ دلاری را به سود ۶.۷۷ میلیون دلاری تبدیل کرد.

این تاجر از تاکتیک‌های شبکه لایه ۲ جدید برای بلاکچین بیت‌کوین بهره برد و با استفاده از ابزار برش با نام Banana Gun، ۱۴۱.۶۶ ETH (تقریباً ۱۴۰,۰۰۰ دلار) را برای تضمین موقعیت استراتژیک در راه‌اندازی توکن استفاده کرد. این ربات Banana Gun که در ژوئیه ۲۰۲۳ راه‌اندازی شده بود، به کاربران امکان می‌دهد توکن‌های پیش‌فروش را به سرعت خریداری کنند و ارزهای دیجیتال را معامله کنند.

تاجر حدود ۶۸۱,۰۰۰ دلار سرمایه‌گذاری کرد تا ۲.۶۱ میلیون توکن SAVM را با ۲۷۷.۶۶ ETH با استفاده از ربات معاملاتی Banana Gun به دست آورد. این معامله به طور حیرت‌انگیزی سودآور بود، زیرا قیمت توکن در عرض سه ساعت پس از عرضه با یک افزایش ۹۹ درصدی به شدت جذاب افزایش یافت.

ارزش توکن SAVM که توسط معامله‌گر نگهداری می‌شد، در سه ساعت به بیش از ۶.۷۷ میلیون دلار رسید. معامله‌گر با بهره‌برداری از فرصت، ۲.۱۶ میلیون توکن SAVM را با قیمت ۴.۳۸ میلیون دلار فروخت و در نهایت با سود شگفت‌انگیز بیش از ۶.۷ میلیون دلار، کل دارایی خود را در یک روز تبدیل به نقدینگی کرد.

SatoshiVM’s Airdrop Speculation: آنچه باید انتظار داشت

SatoshiVM، یک راه حل غیرمتمرکز برای بیتکوین است که از تکنولوژی ZK Rollup Layer2 استفاده می‌کند. این راه‌حل با اکوسیستم ماشین مجازی اتریوم سازگار است و امکان استفاده از بیتکوین به عنوان گاز را فراهم می‌کند. این فناوری قادر است EVM را با بیت کوین یکپارچه کند و برنامه‌ها و دارایی‌های قابل استفاده در اکوسیستم بیت کوین را ایجاد کند. همچنین، این راه‌حل از قراردادهای هوشمند به زبان‌های مختلف مانند Solidity، Rust و C++ پشتیبانی می‌کند.

توکن SAVM در ابتدا در ارزش خود در حین پیشنهاد اولیه در صرافی‌های غیرمتمرکز  افزایش سریعی را تجربه کرد. این افزایش ارزش اصلیاً به دلیل تبلیغات افراد معروف با دنبال‌کنندگان قابل‌توجه خود در رسانه‌های اجتماعی افزایش یافت. با وجود ۴۷۰۰۰ نفری که به شدت منتظر شرکت در IDO بودند، تنها یک کسی توانست در آن شرکت کند.

در طی اوج خود، ارزش توکن به ۱۴.۸ دلار رسید و برای شرکت کنندگان در IDO بازدهی ۲۵۰ برابری را به ارمغان آورد. اما در حال حاضر، قیمت آن به ۸.۶۵ دلار کاهش یافته و ارزش بازار آن به زیر ۱۰۰ میلیون دلار رسیده است.

علاوه بر این، شایعاتی درباره برگزاری ایردراپ توکن SAVM توسط SatoshiVM وجود دارد، اما هیچ ایردراپ مداومی تأیید نشده است. پلتفرم SatoshiVM شبکه آزمایشی خود را با شیرآلات و پل‌های زنده راه‌اندازی کرده است و انتظار می‌رود ویژگی Swap به زودی در آن فعال شود.


منبع: thenewscrypto.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده