آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بونوس چیست؟ + دریافت بونوس در بروکر اپوفایننس

بونوس چیست؟ + دریافت بونوس در بروکر اپوفایننس

بونوس چیست؟ + دریافت بونوس در بروکر اپوفایننس

بازار معاملات مالی به اندازه کافی بزرگ است که هر بازیکنی هر چیزی که به‌دنبال آن است را به‌دست آورد. اما با افزایش محبوبیت بازارهای مالی، دانستن این‌که کجا ثبت‌نام کند و کجا معامله کند، آسان نیست. علاوه‌بر این شناختن وب‌سایت‌هایی که بهترین بونوس‌ها و پاداش‌ها را ارائه می‌دهند، کار را سخت‌تر نیز می‌کند. در نهایت، بونوس‌های یک بروکر عناصر کلیدی به‌شمار می‌روند که معامله‌گران را تشویق به معامله و سرمایه‌گذاری در بروکر می‌کنند. احتمالاً شما همه این‌ها را می‌دانید، اما آن‌چه که نمی‌دانید، این است که بهترین بونوس چیست؟ دریافت بونوس در بروکر اپوفایننس چگونه است؟ و در نهایت همه این‌ها چگونه قابل دسترسی است؟

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

بونوس چیست؟

سوالی که خیلی ها میپرسند این است که بونوس چیست؟، بونوس صرفاً پاداشی است که کارگزاری‌ها به‌عنوان وسیله‌ای برای جذب معامله‌گران جدید به پلت‌فرم خود ارائه می‌دهند. در بیش‌تر موارد، بونوس فقط برای کسانی تعلق می‌گیرد که هنوز در پلت‌فرم مورد نظر حساب باز نکرده‌اند. شاید این سوال را مطرح کنید که سود کارگزاری از ارائه بونوس چیست؟ برای پی‌بردن به این سوال باید این موضوع را در نظر بگیرید که اگرچه پاداش ممکن است در کوتاه‌مدت برای کارگزاری هزینه داشته‌باشد، ولی ارائه آن باعث می‌شود تا بروکر اعتبار بیش‌تری کسب کند. بونوس‌های بروکر اپوفایننس به شکل بونوس سپرده ارائه می‌شود. این یعنی اولین سپرده شما با درصد معینی تا مقدار و زمان مشخصی مطابقت خواهد داشت.

بونوس در بروکر اپوفایننس

بروکر اپوفایننس یکی از کارگزاری‌های معتبر فارکس است که قوانین مشخصی را برای ارائه بونوس به معامله‌گران تنظیم کرده است. برای درک این قوانین، یک معامله‌گر را درنظر بگیرید که به‌دنبال یک کارگزاری مطمئن می‌گردد که پشتیبانی فارسی قوی داشته‌باشد. قطعاً شما به او بروکر اپوفایننس را پیشنهاد می‌دهید. او در نهایت از طریق شما با کارگزاری اپوفایننس آشنا می‌شود و تصمیم می‌گیرد تا در آن ثبت‌نام کند.

افتتاح حساب و واریز اولیه

این معامله‌گر با ایمیل خود حسابش را باز می‌کند و مدارک هویتی خود را برای تأیید ارسال می‌کند. پس از چند ساعت، او ایمیلی از کارگزاری دریافت می‌کند که حساب او تأیید شده است و می‌تواند واریز و برداشت انجام دهد. او قطعاً از تایید حساب خود در کم‌ترین زمان ممکن خوشحال می‌شود و ۲۰۰ دلار از طریق روش‌های مناسب، به حساب خود واریز می‌کند. معامله‌گر متوجه می‌شود که کارگزاری ۱۰۰ دلار بونوس سپرده به او داده است و حالا موجودی او ۳۰۰ دلار شده است. او از دریافت این بونوس قطعاً خرسند می‌شود و تصمیم می‌گیرد که با آن معامله کند. شاید این سوال در ذهن او ایجاد شود که کاربرد اصلی بونوس چیست؟ او با راهنمایی‌های شما قطعاً به این موضوع پی ‌می‌برد. او متوجه می شود که باید از ابزارهای تحلیلی کارگزاری اپوفایننس استفاده کند و با بونوس‌ها و سایر سپرده‌های خود چندین تراکنش باز کند. اگر تحلیل‌های او درست باشد، یقیناً سودهای خوبی نیز کسب خواهد کرد.

زمان بین هر تراکنش و اختلاف پیپ لازم

این معامله‌گر تصمیم می‌گیرد تا بونوس خود را برداشت کند، ولی متوجه می‌شود که باید تعداد مشخصی لات معامله کند تا بتواند بونوس را برداشت کند. او به شرایط و قوانین بونوس سپرده در وب‌سایت کارگزاری اپوفایننس مراجعه می‌کند و می‌بیند که باید حداقل ۲ دقیقه برای هر تراکنش صبر کند و اختلاف حداقل ۳ پیپ بین قیمت خرید و فروش داشته‌باشد. او می‌فهمد که بعضی از تراکنش‌هایی که انجام داده بود، معتبر نیستند و در محاسبه لات‌ها در نظر گرفته نشده‌اند.

زمان بین هر تراکنش و اختلاف پیپ لازم
زمان بین هر تراکنش و اختلاف پیپ لازم

تاریخ انقضای بونوس

در نهایت او تصمیم می‌گیرد تا با رعایت این شرایط، معامله خود را ادامه دهد و بونوس خود را برداشت کند. او موفق می‌شود در مدت ۹۰ روز، تعداد لازم لات‌ها را معامله کند و بونوس خود را به همراه سودش برداشت کند. در این بخش معامله‌گر می‌داند که منظور از زمان اعتبار بونوس چیست و تا چه زمانی مهلت دارد تا آن‌را استفاده کند. این معامله‌گر از این خوشحال بود که در مدت ۹۰ روز توانسته از این بونوس‌ها استفاده کند، قبل از اینکه تاریخ انقضای آن فرا برسد.

مراحل دریافت بونوس بروکر اپوفایننس

بونوس سپرده فوق‌العاده اپوفایننس، به شما این امکان را می‌دهد که با سرمایه بیش‌تر و ریسک کم‌تر معامله کنید و سودهای بیش‌تری نیز کسب کنید. برای دریافت این بونوس، شما فقط باید این مراحل ساده را انجام دهید:

مرحله اول

اگر می‌خواهید بدانید که اولین مرحله برای دریافت بونوس چیست؟ باید به وب‌سایت رسمی اپوفایننس مراجعه کرده و روی دکمه ثبت‌نام کلیک کنید. سپس فرم ثبت‌نام را با اطلاعات هویتی خود پر کرده و روی دکمه ارسال کلیک کنید. اپوفایننس یک ایمیل تأیید به آدرس ایمیل شما می‌فرستد که باید روی آن کلیک کنید تا حسابتان فعال شود.

مرحله دوم

به حساب کاربری خود وارد شوید و روی دکمه ورود به پنل کاربری کلیک کنید. در پنل کاربری، باید روی دکمه تأیید هویت کلیک کنید و تصویر مدارک خود را برای اپوفایننس بفرستید. مدارک شامل یک کپی از کارت شناسایی یا گذرنامه و یک کپی از قبض خدماتی یا بانکی به نام خودتان است. ممکن است این سوال را مطرح کنید که ارتباط بین درخواست مدارک و ارائه بونوس چیست؟ برای درک موضوع باید این اصل را همیشه در ذهن خود داشته‌باشید که بروکر اپوفایننس برای جلوگیری از سوء استفاده از مدارک هویتی کاربران خود، این نوع الزامات و سخت‌گیری‌ها را لحاظ کرده است. در نهایت اپوفایننس با انجام بررسی‌های لازم، مدارک را تأیید می‌کند و حساب شما را فعال می‌سازد.

مرحله دوم
مرحله دوم

مرحله سوم

پس از انجام این مراحل، باید به پنل کاربری خود برگردید و روی دکمه واریز کلیک کنید. در صفحه واریز، باید روش پرداخت مورد نظر خود را که می‌تواند پرفکت مانی یا سایر روش‌های دیگر باشد، انتخاب کنید. همچنین در این مرحله باید مقداری که قصد دارید تا واریز کنید را وارد کنید. سپس روی دکمه ادامه کلیک کنید و از فرآیند پرداخت عبور کنید. پس از تأیید پرداخت، مقدار واریزی به همراه بونوس ۵۰ درصدی سپرده به حساب شما اضافه خواهد شد. آیا آماده‌اید با این بونوس شگفت‌انگیز معامله کنید و سود خود را افزایش دهید؟ پس منتظر چه هستید؟ همین حالا در این بروکر ثبت‌نام کنید و از بونوس سپرده اپوفایننس لذت ببرید.

سخن آخر

بیش‌تر معامله‌گران دوست دارند بدانند که قوانین و مقررات اپوفایننس در ارائه بونوس چیست و چگونه می‌توان آن‌ها را برآورده کرد. معامله‌گران باید بدانند که اپوفایننس در اصل یک کارگزاری معتبر فارکس است که ۵۰٪ بونوس سپرده را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. به این معنی که اگر یک معامله‌گر، مقدار مشخصی پول را به حساب معاملاتی خود واریز کند، ۵۰ درصد اضافی از آن مبلغ را به‌عنوان پاداش دریافت خواهد کرد. مثلاً اگر ۱۰۰ دلار واریز کند، ۵۰ دلار به‌عنوان پاداش دریافت می‌کند و کل موجودی او ۱۵۰ دلار خواهد شد. با این حال برای برداشت پاداش، باید برخی از شرایط و قوانین را رعایت کند، مانند معامله تعداد معینی از لات در ۹۰ روز.

منبع: https://blog.opofinance.com/fa/

واحد تبلیغات
واحد تبلیغات
واحد تبلیغات پایگاه خبری زوم ارز
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده