آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ ها اخیراً MKR را به قیمت بیش از ۶ میلیون دلار خریداری کرده اند، آیا Bull Run در حال نزدیک شدن است

1695469205-e2004265ecd1d0b2c82cc9ffba847c2330b916f1.png

نهنگ ها اخیراً MKR را به قیمت بیش از ۶ میلیون دلار خریداری کرده اند، آیا Bull Run در حال نزدیک شدن است

به گزارش زوم ارز، نهنگ ها اخیراً MKR را به قیمت بیش از ۶ میلیون دلار خریداری کرده اند

یکی از نیروهای محرک پشت این رالی قابل توجه، انباشت قابل توجه توکن های MKR توسط کادری از نهنگ های برجسته ارزهای دیجیتال است. بر اساس داده‌های زنجیره‌ای Lookonchain، این دارندگان بزرگ علاقه فزاینده‌ای به MKR نشان داده‌اند که نشان‌دهنده اعتماد به پتانسیل بلندمدت آن است.

فعالیت‌های اخیر نهنگ‌ها به‌ویژه برجسته شده است، به طوری که سه سرمایه‌گذار برجسته در مجموع ۳۷۳۰ ETH (معادل ۶.۰۵ میلیون دلار) برای به دست آوردن ۵۰۳۸ توکن MKR هزینه کردند. این تزریق سرمایه قابل توجه، پویایی بازار را تغییر داده و آن را در مسیری صعودی سوق داده است.

منبع: Lookonchain
منبع: Lookonchain

انباشت سیگنال افزایش صعودی در توکن حاکمیت MakerDAO

خوش‌بینی پیرامون احیای مجدد MKR توسط این اکتساب‌های مهم نهنگ تأکید می‌شود، و این باور به پتانسیل توکن را تقویت می‌کند. در نتیجه، MKR به سمت سطوحی که آخرین بار در اوایل آگوست مشاهده شده بود افزایش یافته است و سیگنال‌های صعودی را در سراسر چشم‌انداز ارزهای دیجیتال ارسال می‌کند.

با حمایت سرمایه‌گذاران تأثیرگذار و احساس تجدید خوش‌بینی، مشتاقان MKR امیدوارند که این حرکت صعودی ادامه داشته باشد و به طور بالقوه عصر کشف قیمت نامشخصی برای توکن مادری Maker را آغاز کند. همانطور که بخش DeFi به تکامل خود ادامه می دهد، احیای مجدد MKR گواهی بر جذابیت پایدار و پتانسیل رشد بیشتر آن است.


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها