آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگی اتریوم عظیمی را به بایننس منتقل می کند

انباشت اتریوم نزد نهنگ‌ها رشد شدیدی داشته است

نهنگی اتریوم عظیمی را به بایننس منتقل می کند

97ee90326afbde0d6d10152b1056f4abda33f688

این فعالیت قابل توجه باعث ایجاد حدس و گمان در میان معامله گران و علاقه مندان شده است و این سوال را مطرح می کند که آیا نهنگ آماده است تا عقب نشینی را آغاز کند.

با تجزیه و تحلیل الگوهای تاریخی نهنگ، مشخص می‌شود که روش قبلی آنها شامل خرید استراتژیک به صورت دسته‌ای، و به دنبال آن فروش گسترده تمام ETH به دست‌آمده به Binance، و در نهایت تکمیل یک باند ETH است. چنین رویکرد سیستماتیکی به سرمایه‌گذاران کمک کرده است.

در حال حاضر، نهنگ دارای ذخایر قابل توجهی از ۲۲۳۴۰ ETH است که ارزش آن ۴۱.۲۵ میلیون دلار است. این ذخیره عظیم ارز دیجیتال توجه جامعه رمزنگاری را به خود جلب کرده است و مشتاق است شاهد این رقم سرمایه گذاران در حرکت های بعدی خود باشند یا خیر. .

7cbfdbe12a968e34ed69ebd84e514589f0953a69

اقدامات نهنگ به موضوع بررسی شدید تبدیل شده است و بسیاری از ناظران بازار به دقت عملیات پیگیری آنها را زیر نظر دارند. آخرین انتقال آنها به Binance می تواند نشان دهنده یک استراتژی احتمالی خروج باشد، حرکتی که می تواند به طور قابل توجهی بر بازار و سایر شرکت کنندگان تأثیر بگذارد.

از آنجایی که الگوهای قبلی سرمایه‌گذار به فروش استراتژیک و تمایل به تکمیل باندهای ETH اشاره می‌کرد، جامعه مشتاقانه منتظر حرکت‌های بعدی آنها است. با نگهداری قابل توجهی از ۲۲۳۴۰ ETH، به ارزش ۴۱.۲۵ میلیون دلار، اقدامات فقط پتانسیل این را دارند که در سرتاسر بازار بازتاب داشته باشند، و باعث می‌شود که داستان‌ها در بازار بی‌نظیر باشند. خواهد گفت که آیا این نهنگ مرموز همچنان به قدرت خود ادامه می دهد و وضعیت خود را به عنوان یک نیروی شکست ناپذیر در فضای کریپتو حفظ می کند.

منبع : CryptoNews

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده