آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Whale 27,116 COMP را روی Binance تخلیه می کند، علاقه مندان به کریپتو را شگفت زده می کند!

Whale 27,116 COMP را روی Binance تخلیه می کند، علاقه مندان به کریپتو را شگفت زده می کند!

Whale 27,116 COMP را روی Binance تخلیه می کند، علاقه مندان به کریپتو را شگفت زده می کند!

به گزارش زوم ارز،

Whale 27,116 COMP را روی Binance تخلیه می کند، علاقه مندان به کریپتو را شگفت زده می کند!

طبق داده‌های Spot On Chain، آدرس‌های نهنگ‌هایی که با «0x171» شروع می‌شوند، انتقال قابل‌توجهی از ۲۷۱۱۶ توکن COMP را به بایننس انجام داده‌اند که ارزش آن ۱.۱ میلیون دلار است. این تراکنش آخرین مورد از یک سری حرکات عمده توکن های COMP توسط دارندگان بزرگ است.

🚨 Whale 0x171 11 ساعت پیش ۲۷,۱۱۶ $COMP را به #Binance به قیمت ۴۰.۴۵ دلار (۱.۱ میلیون دلار) به #Binance واریز کرد.

به طور کلی، نهنگ ۹۲۷۵۱ $COMP را با قیمت ۴۰ دلار به #Binance با قیمت ۴۰ دلار واریز کرد. میانگین (۳.۷۴ میلیون دلار) از ۹ سپتامبر (۷ روز پیش).

👉 جزئیات بیشتر: https://t.co/VmAbMKKV5y https://t.co/QfINt5Nf10 pic.twitter.com/oE7njN2iSq< /p>
— Spot On Chain (@spotonchain) 17 سپتامبر ۲۰۲۳

جریان مداوم توکن‌های COMP به Binance نشان‌دهنده روند رو به رشد در میان نهنگ‌هایی است که به نظر می‌رسد این صرافی را به عنوان مقصد ترجیحی خود برای مدیریت دارایی‌های خود انتخاب می‌کنند. دلایل دقیق این انباشت و انتقال توکن های COMP نامشخص است، اما نشان می دهد که برخی از بازیگران اصلی در فضای ارزهای دیجیتال در حال انجام حرکات استراتژیک با دارایی های خود هستند.

در تاریخ ۹ سپتامبر، داده‌های Spot On Chain نشان می‌دهد که نهنگ‌ها در مجموع ۹۲۷۵۱ توکن COMP به بایننس ارسال کرده‌اند که به مبلغ چشمگیر ۳.۷۴ میلیون دلار می‌رسد. این هجوم قابل توجه توکن های COMP به صرافی، توجه علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و تحلیلگران بازار را به خود جلب کرده است، آنها به دقت این تحولات را زیر نظر دارند تا بینشی در مورد پویایی بازار به دست آورند.

Compound (COMP) یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که به کاربران اجازه می‌دهد بر روی ارزهای دیجیتال مختلف وام دهند، وام بگیرند و سود کسب کنند. توکن بومی آن، COMP، یکی از اجزای حیاتی پلتفرم است که کاربران را قادر می‌سازد در تصمیم‌گیری‌های حاکمیتی شرکت کنند و جوایزی کسب کنند.

افزایش اخیر در انتقال توکن COMP به بایننس بر نقش صرافی به عنوان یک بازیگر کلیدی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال تاکید می کند. نقدینگی بایننس، طیف متنوع جفت‌های معاملاتی و رابط کاربر پسند، طیف وسیعی از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال، از معامله‌گران خرده‌فروشی گرفته تا نهنگ‌های سازمانی را به خود جذب کرده است.

سلب مسئولیت: اطلاعات این وب سایت به عنوان تفسیر کلی بازار ارائه شده است و به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست. ما شما را تشویق می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تحقیق کنید.


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده