لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

گزارش Lookonchain: نهنگ ۴۵۰۰۰ اتریوم روی بایننس جمع می‌کند

گزارش Lookonchain: نهنگ ۴۵۰۰۰ اتریوم روی بایننس جمع می‌کند

گزارش Lookonchain: نهنگ ۴۵۰۰۰ اتریوم روی بایننس جمع می‌کند

به گزارش زوم ارز،

در ۲۴ آگوست و ۹ ژوئن، Lookonchain در مورد نهنگی گزارش داد که ETH را در Binance انباشته کرده بود. این نهنگ در ۲۴ آگوست ۲۰۰۰ ETH (3.36 میلیون دلار) از بایننس برداشت و از ۸ می در مجموع ۴۲۸۰۰ ETH (72 میلیون دلار) از بایننس برداشت.

در ۹ ژوئن، نهنگ ۱۵.۲ هزار ETH (28 میلیون دلار) را از بایننس برداشت. این کیف پول در ۸ می ایجاد شد و در مجموع ۳۹.۳ هزار ETH (72 میلیون دلار) از بایننس برداشت کرده است که ظاهراً هر کدام پس از کاهش قیمت برداشته شده است.

یک نهنگ در ۳ ساعت گذشته ۱۵.۲ هزار دلار ETH (28 میلیون دلار) از #Binance برداشت کرده است.

این کیف ۳۲ روز پیش ایجاد شد و در مجموع ۳۹.۳ هزار دلار برداشت کرده است. $ETH (72 میلیون دلار) از #Binance، که ظاهراً هر کدام پس از کاهش قیمت برداشته می‌شوند.

آیا این نهنگ دلار ETH را برای بازار گاوی آینده جمع می‌کند؟ pic.twitter.com/0pjukPI4JL

— Lookonchain (@lookonchain) 9 ژوئن ۲۰۲۳

مشخص نیست که آیا این نهنگ ها در حال انباشت اتریوم برای بازار صعودی آینده هستند یا خیر، اما اقدامات آنها نشان می دهد که آنها به آینده این ارز دیجیتال اعتقاد دارند.

علاوه بر این، smartestmoney.eth ظاهراً ETH طولانی در Aave است. او ۱۰ میلیون USDC از Aave وام گرفت و آن را به بایننس واریز کرد. سپس ساعاتی پیش ۵۵۰۰ ETH (9.24 میلیون دلار) را از بایننس برداشت.

smartestmoney.eth(@smartestmoney_) مدت طولانی $ETH در #Aave است.

او ۱۰ میلیون دلار USDC از #Aave وام گرفت و به #Binance سپرده شد.

سپس ۵ ساعت پیش ۵۵۰۰ دلار ETH (9.24 میلیون دلار) از #Binance برداشت کرد.https://t.co/alPmy8h9Z9 pic.twitter.com/ArYsK4FOF4

— Lookonchain (@lookonchain) 24 اوت ۲۰۲۳

از سوی دیگر، یک کیف پول ۸ ساعت پیش تمام APE را با ضرر ۱.۵ میلیون دلاری از دست داد. این کیف پول ادعای ۹۳۷۰۰ APE داشت و ۷۴۹ ETH (2 میلیون دلار در آن زمان) را برای خرید ۹۶۲۷۶ APE با قیمت ۲۱ دلار در ۱ مه ۲۰۲۲ خرج کرد. سپس تمام APE را با قیمت ۱.۵۱ دلار کاهش داد که منجر به ضرر قابل توجهی شد.

یک کیف پول ۸ ساعت پیش تمام $APE را با ضرر ۱.۵ میلیون دلاری از دست داد!

کیف پول ۹۳۷۰۰ دلار APE ادعا کرد و ۷۴۹ دلار ETH (2 میلیون دلار در آن زمان) برای آن هزینه کرد. ۹۶۲۷۶ $APE را با قیمت ۲۱ دلار در ۱ مه ۲۰۲۲ بخرید.

سپس تمام $APE را به قیمت ۱.۵۱ دلار کاهش داد، واقعا ضرر بزرگی بود!https://t.co/Qlsnzkk9G3 pic.twitter.com/GIpTe50E7Q

— Lookonchain (@lookonchain) 24 اوت ۲۰۲۳

سلب مسئولیت: اطلاعات این وب سایت به عنوان تفسیر کلی بازار ارائه شده است و به منزله مشاوره سرمایه گذاری نیست. ما شما را تشویق می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تحقیق کنید.


منبع: news.coincu.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده