آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کارشناسان Web3: استیبل کوین با حمایت دولت هنگ کنگ می تواند به یک ارز جهانی تبدیل شود و تسلط دلار را به چالش بکشد

کارشناسان Web3: استیبل کوین با حمایت دولت هنگ کنگ می تواند به یک ارز جهانی تبدیل شود و تسلط دلار را به چالش بکشد

به گزارش زوم ارز،

طبق گفته های وانگ یانگ و ون ییژو، یک استیبل کوین صادر شده توسط دولت هنگ کنگ پتانسیل تبدیل شدن به یک ارز بین المللی را دارد و ممکن است در مکان های خاصی دلار آمریکا را به چالش بکشد. با این حال، یانگ و ییژو در آخرین نظر خود گفتند که استیبل کوین مورد نظر تنها در صورتی موفق خواهد شد که هنگ کنگ قبل از بسته شدن «پنجره فرصت» ارز اقدام کند.

به چالش کشیدن تسلط دلار آمریکا

از دولت هنگ کنگ خواسته شده است تا راه اندازی یک استیبل کوین را بررسی کند که توسط واحد پول منطقه اداری ویژه چین (SAR) – دلار هنگ کنگ – پشتیبانی می شود. نویسندگان، وانگ یانگ و ون ییژو از انجمن Web3.0 هنگ کنگ، در نظر جدید خود در مورد این موضوع، استدلال می‌کنند که پیشرفت‌ها در زمینه توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی (RWAs) و همچنین استیبل کوین سایر نهادهای اصلی برنامه‌ها، همه نشان می‌دهند که چرا هنگ کنگ نیاز به راه‌اندازی استیبل کوین دارد.

طبق گفته های یانگ و ییژو، زمانی که استیبل کوین هنگ کنگ در نهایت منتشر شود، نه تنها تبدیل به یک ارز بین المللی خواهد شد، بلکه به طور بالقوه تسلط دلار آمریکا را به چالش خواهد کشید. مکان ها با این حال، نویسندگان گفتند که هنگ کنگ باید قبل از بسته شدن “پنجره فرصت” اقدام کند.

“ما فرصت کمی برای تبدیل هنگ کنگ به یک مرکز بین المللی بزرگ برای Web3 داریم. ما پیش‌بینی می‌کنیم که این پنجره فرصت بیش از یک سال باز بماند.» این دو نویسنده نوشتند.

یانگ و ییژو اضافه کردند که اگر هنگ کنگ جلوتر از نهادهای مستقر در ایالات متحده راه اندازی شود، چنین ارز دیجیتالی همچنان می تواند موقعیت پیشرو خود را حتی پس از انتشار استیبل کوین های بیشتر حفظ کند. علاوه بر این، این دو نویسنده استدلال کردند، حتی اگر ارزش بازار توکن سازی RWA به تریلیون ها دلار افزایش یابد، استیبل کوین هنگ کنگ همچنان می تواند خود را حفظ کند.

احتمال‌های ناشی از توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی

در همین حال، این دو نویسنده همچنین توضیح دادند که چگونه توکن‌سازی RWA می‌تواند به طور بالقوه شفافیت تراکنش و افزایش نقدینگی را افزایش دهد. شفافیت بیشتر و نقدینگی بهتر به نوبه خود منجر به کارآمدتر شدن بازارهای مالی سنتی می شود.

این دو نویسنده نوشتند: «این رویکرد به ناکارآمدی سیستم مالی سنتی می‌پردازد و در عین حال شکاف بین دارایی‌های دیجیتال و اقتصاد فیزیکی را پر می‌کند، بنابراین توسعه Web3 را ارتقا می‌دهد.

اگرچه گفته می شود هنگ کنگ به طور منحصر به فردی در زمینه توکن سازی RWA پیشتاز است، یانگ و ییژو گفتند که سرمایه گذاری روی این تنها در صورتی امکان پذیر است که انتشار استیبل کوین کاملاً زمان بندی شده باشد. نویسندگان استدلال می‌کنند که تداوم تأخیر در راه‌اندازی ارز دیجیتال باعث می‌شود که نهادهای مستقر در ایالات متحده از هنگ کنگ پیشی بگیرند.

نظر شما در مورد این داستان چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.


منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده