آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پاسخ ChatGPT به این سوال: آیا در سال ۲۰۲۴ روند بیت کوین صعودی می شود

پاسخ ChatGPT به این سوال: آیا در سال ۲۰۲۴ روند بیت کوین صعودی می شود

پاسخ ChatGPT به این سوال: آیا در سال ۲۰۲۴ روند بیت کوین صعودی می شود

به گزارش زوم ارز، مدل زبان مبتنی بر هوش مصنوعی ChatGPT تخمین زد که ده عنصر حیاتی وجود دارد که باید برای شروع افزایش قیمت بیت کوین در سال آینده وجود داشته باشد. از جمله ضروری ترین آنها عرضه و تقاضا، منافع نهادی و تحولات نظارتی است.

به طور خاص، اقداماتی که از سوی موسسات غول پیکر یا خریدهای گسترده انجام می شود، می تواند بیت کوین را به سمت شمال سوق دهد. شایان ذکر است که جامعه کریپتو قبلاً شاهد چنین پیشرفتی در ابتدای سال ۲۰۲۱ بوده است، زمانی که غول EV تسلا خرید ۱.۵ میلیارد دلار دارایی و بعداً اجازه پرداخت با آن را داد. آن.

اخبار مثبت نظارتی، مانند تأیید احتمالی قصد BlackRock برای راه‌اندازی یک ETF BTC در ایالات متحده، نیز می‌تواند بر قیمت تأثیر بگذارد. از سوی دیگر، ممنوعیت ها یا سرکوب ها می تواند تأثیر منفی داشته باشد. به یاد بیاورید که BTC در سپتامبر ۲۰۲۱ زمانی که مقامات چینی همه عملیات مربوط به این دارایی را ممنوع ممنوع کردند، سقوط کرد.

سایر عواملی که می‌توانند نقش داشته باشند عبارتند از رویدادهای کلان اقتصادی (رکودهای احتمالی یا تصمیمات سیاست پولی)، تحولات فناوری، نفوذ رسانه‌ها، دستکاری بازار، پذیرش گسترده‌تر، سفته‌بازی، و نصف شدن آینده. p>

گاوها به شدت انتظار دارند که نصف شدن بیت کوین برای بهار ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده باشد، زیرا قبلاً باعث افزایش قابل توجه قیمت شده است. آخرین رویداد از این دست در ماه مه ۲۰۲۰ بود و در ماه‌های بعد، ارز دیجیتال اولیه صعودی چشمگیر را آغاز کرد که در نهایت به به بالاترین رقم تاریخی نزدیک به ۷۰۰۰۰ دلار رسید. /span>

آیا اکنون زمان خرید BTC فرا رسیده است؟

تحلیلی که اخیراً توسط پلتفرم داده‌های بازار CryptoQuant انجام شد نشان داد که اشتیاق انبوه برای بیت کوین (BTC) یکی دیگر از عوامل صعودی است که می‌تواند منجر به افزایش قیمت شود. با این حال، واحد تجاری تخمین می‌زند که «هنوز علاقه کمی وجود دارد و هجوم جدیدی وجود ندارد»، به این معنی که اوج بازار صعودی «دور است».

آخرین باری که محبوبیت BTC به طور قابل توجهی افزایش یافت، در ابتدای نوامبر ۲۰۲۱ بود. چند روز بعد، قیمت دارایی تقریباً به ۶۹,۰۰۰ دلار رسید، سطحی که از آن زمان تاکنون بی نظیر است.منبع: cryptopotato.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده