آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

راههای پیگیری تتر

راههای پیگیری تتر

راههای پیگیری تتر

افرادی که سرمایه‌های اندک خود را در مدت زمان کوتاه چند برابر می‌کنند، دارای ذهنی خلاق هستند. یکی از راهکار‌های پیش و رو معاملات در حوزه رمز ارز است. تتر یکی از رمز ارز‌های محبوب است. این رمز ارز در سال‌های اخیر بسیار خرید و فروش شده است. افراد بسیار زیادی بوده‌اند که با فروش تتر توانسته‌اند سرمایه‌های کلانی به دست بیاورند. قیمت تتر دارای ثبات است. افرادی که ذهن پویا دارند، در زمان ریزش بازار، دیگر ارز‌های دیجیتال را به تتر تبدیل می‌کنند. تتر ارزش ۱ دلاری دارد. کارمزد نسبتاً پایینی برای هزینه تراکنش‌های بلاک‌چین دارد. صرافی ایکس پی  خرید تتر و فروش تتر بدون احراز هویت را برای شما آسان کرده است.

چگونگی پیگیری تراکنش‌های تتر

تراکنش‌های مربوط به تتر در بلاک‌چین است. بلاک‌چین را می‌توان یک دفتر غیر متمرکز دانست که اطلاعات ارز‌های دیجیتال را با تراکنش‌هایی که دارد ثبت می‌کند. برای پیش‌بینی تراکنش‌ها نیاز است که به سراغ بلاک‌چین رفت. تراکنش رمز ارز‌ها از کیف پولی به کیف پول دیگر انتقال پیدا می‌کنند. البته امنیت کیف پول‌ها تضمین شده است. می‌توان به راحتی تراکنش‌های مربوط را انجام داد.

برای خرید و فروش تتر نیاز است که از کیف پولی به کیف پول دیگر تراکنش‌ها را انجام داد. ممکن است گاهی خطایی در این زمینه پیش بیاید. بنابراین با کمک پیگیری تراکنش تتر که در سایت ما این امکان برای افراد وجود دارد، مراحل تراکنش را می‌توان پیگیری کرد.

مراحل مربوط به پیگیری تراکنش‌های تتر

تمامی تراکنش‌های انجام گرفته بر بستر بلاک‌چین به ثبت رسیده است. خریداران و فروشندگان می‌توانند تراکنش‌ها را ردیابی کنند. هش تراکنش و یا شناسه تراکنش برای ردیابی تراکنش‌های انجام گرفته ضروری است. هش تراکنش را می‌توان به نوع کد رهگیری دانست. این اطلاعات به ترید‌کنندگان این امکان را می‌دهد که بتوانند تراکنش‌های رمز ارز خود را پیگیری کنند. تراکنش‌ها شامل ۳ بخش است:

  • ورودی: ارسال رمز ارز
  • خروجی: کلید عمومی تراکنش
  • مقدار: مقدار معین از ارز دیجیتال برای ارسال

تراکنش‌ها دارای ورودی و خروجی بسیاری هستند. تراکنش ارز دیجیتال مدت زمان کوتاهی است. اما عواملی مانند ترافیک شبکه بلاک‌چین، کارمزد در آن تأثیر‌گذار است. برای اینکه معاملات راحت‌تر صورت گیرد، باید به سایت‌های معتبر برای خرید مراجعه کنید. سایت ایکس پی در تلاش است که اطلاعات جامعی را در اختیار مخاطب قرار دهد. همچنین با توسعه امکانات برای فروش تتر شرایط را برای ترید‌کنندگان آسان‌تر ساخته است. تمامی مراحل معاملات، خرید و فروش و ترید را می‌توانید با کمک ما پیگیری کنید.

بررسی هش تراکنش تتر

همان‌طور که گفتیم تراکنش یا TXID ‌شناسه تراکنش است. این شناسه دارای اعداد و حروف است که برای پیگیری تراکنش‌ها بسیار اهمیت دارند. اصطلاحات بسیار دیگری هم در این حوزه وجود دارد که با هم بررسی می‌کنیم.

Transection

تراکنش‌های که بر بستر بلاک‌چین ذخیره می‌شوند را ترن سکشن می‌گویند. هر تراکنش دارای شناسه انتقال ارز دیجیتال است.

SHA-256 ‌

شناسه SHA-256 رمزگذاری توابع است. توسط NSA طراحی شده است. این شناسه یک ورودی دریافت می‌کند و یک خروجی تصادفی پیش‌بینی می‌کند.

جست‌وجو بلاک Block Explorer

یک نرم‌افزار آنلاین است که برای مرور بلاک‌چین و تراکنش‌های آن کمک می‌کند. افراد می‌توانند اطلاعات و داده‌های بلوک‌ها، تراکنش‌ها و… را مشاهده کنند

Sigash Flag

بخشی از تراکنش است که تعیین می‌کند بعد از امضای تراکنش کدام بخش معامله غیرقابل‌تغییر است.

Wtxid ‌

Wtxid شناسه تراکنش شاهد است که دنباله عددی است. می‌تواند به تراکنش‌ها برای گرفتن هش دوگانه SHA-256 ‌ یک تراکنش سریالی، نشانگر Segwit نسخه و شاهد آن در بلاک‌چین محاسبه کند.

برای پیدا کردن هش تتر بهتر است که به کیف پولی که تراکنش را با آن انجام دادیم رجوع کنیم. با بررسی تاریخچه تراکنشان می‌توانیم به آن دسترسی پیدا کنیم.

بررسی هش تراکنش تتر
بررسی هش تراکنش تتر

بررسی رمز ارز تتر

در سال ۲۰۱۸ تتر بر روی بلاک‌چین اتریوم به عنوان توکن ER-20 انتشار پیدا کرد تا این امکان برای بلاک‌چین فراهم شود تا در برنامه‌های غیر متمرکز شبکه و قرار داد هوشمند قرار گیرد. با توجه به کندی که اتریوم داشت و کارمزد بالایی برای آن وجود داشت، تتر بر شبکه ترون فعال شد. شبکه ترون دارای کارمزد پایین‌تری است و کارایی بهتری دارد. با این تحولاتی که تتر داشته است، می‌دانیم خرید یک رمز ارز مناسب در بازار سرمایه اهمیت دارد.

خرید و یا فروش تتر در زمان‌های مختلفی توسط تریدر‌ها صورت می‌گیرد. انتخاب یک مرجع مناسب می‌تواند کارایی را آسان‌تر سازد و شرایط و خدمات بهتری را به مشتری عرضه کند. با خرید و فروش و بررسی قیمت‌ها در سایت ما می‌توانید این امکان را برای خود فراهم سازید.

خرید و فروش تتر در بازار امروز

یکی از رمز ارز‌های محبوب و پرکاربرد تتر است. نوسان کم و قیمت مناسب آن باعث شده که به یک استیبل کوین تبدیل شود. خرید تتر مزیت‌های بسیاری دارد. یک سرمایه‌گذاری عالی محسوب می‌شود که فرد ریسک کمتری در آن دارد. فقط کافی است که دانش خوبی در این زمینه کسب کنید تا بتوانید فروش تتر را آغاز کنید. امروزه افراد بسیار زیادی به سرمایه‌گذاری در این زمینه می‌پردازند. این رمز ارز توانسته است که خرید و فروش را آسان‌تر سازد.

برای انتقال پول با ارز دیجیتال نیازی نیست از خدمات بانکی استفاده کرد. تتر دارای مزیتی است که شرایط انتقال را در صرافی‌های مختلف به راحتی فراهم می‌کند. افزایش نقدینگی یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تتر است. قیمت تتر با توجه به بازار امروز در موارد جزئی می‌تواند تغییراتی داشته باشد. اما می‌توانید با پیگیری آن در سایت ما به سایر خدمات ما در زمینه فروش تتر هم دسترسی پیدا کنید.

خرید و فروش تتر در بازار امروز
خرید و فروش تتر در بازار امروز

مرجع معتبر برای خرید و فروش تتر

اگر سال‌ها است ترید ارز دیجیتال انجام می‌دهید، قطعاً می‌دانید که سایت‌های کلاهبرداری بسیار گسترش پیدا کرده‌اند. افراد سوجو از این فرصت‌ها استفاده می‌کنند و سرمایه افراد مختلف را به تصرف در می‌آورند. برای یک خرید امن قطعاً باید به سایت‌هایی مراجعه کرد که تجربه کافی در این زمینه را دارند. سایت ایکس پی Xpay یک سایت معروف در این حوزه است. خدمات بسیار زیادی را هم ارائه می‌کند. این سایت با پشتیبانی ۲۴ ساعته سعی دارد نیاز مخاطب را برطرف سازد.

در واقع اولویت آن مشتری است. با پیشرفت رمز ارز دیجیتال شاهد نیاز مخاطبین به امکانات بیشتری هستیم. ایکس پی سعی دارد همیشه نیاز کاربران را برطرف کند. بنابراین برای خرید و فروش تتر نیازی به نگرانی نیست. همچنین در صورتی که بخواهید به بررسی نرخ لحظه‌ای ارز‌ها بپردازید، این سایت یک مزیت بزرگ به شمار می‌رود. زیرا می‌تواند به صورت آنی این امکان را برای مخاطب فراهم کند.

جمع بندی

امروزه کاربران بسیاری در حوزه ارز دیجیتال فعالیت می‌کنند و از این رو ابهامات بسیاری برایشان ایجاد می‌شود. یکی از دغدغه‌های رایج تریدرها، چگونگی پیگیری تراکنش‌های تتر است. اگر شما نیز جزو این دسته افراد هستید که سوال چگونه می‌توان بیت سیزن را در بازارهای ارزدیجیتال شناسایی کرد؟ را در سر دارید، توصیه می‌شود این مقاله را بار دیگر مطالعه نمایید.

همچنین ناگفته نماند، در صورت تمایل می‌توانید وارد سایت https://xpay.co/ و از در اختیار داشتن محیطی امن برای خرید و فروش تتر و دیگر ارزهای دیجیتال لذت ببرید. ایکس پی خدماتی شامل خرید و فروش تتر، ووچر پرفکت مانی و پرفکت مانی بوده که با طراحی محیط کاربری ساده، خرید بدون احراز هویت را به کاری راحت و لذت‌بخش تبدیل کرده است

واحد تبلیغات
واحد تبلیغات
واحد تبلیغات پایگاه خبری زوم ارز
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها