آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پاک شدن کیف پول ساتوشی از اپ استورهای اپل و گوگل در ایالات متحده📌

پاک شدن کیف پول ساتوشی از اپ استورهای اپل و گوگل در ایالات متحده📌

پاک شدن کیف پول ساتوشی از اپ استورهای اپل و گوگل در ایالات متحده📌

به گزارش زوم ارز، برنامه پرداخت لایتنینگ بیت کوین (BTC) با نام Wallet of Satoshi (WoS) از فروشگاه‌های اپل (App Store) و گوگل پلی (Play Store) در ایالات متحده حذف شده است. این تصمیم در پی بسته شدن بیش از ۱ میلیون تراکنش در ماه نوامبر گرفته شده است.

در تاریخ ۲۴ نوامبر، تعدادی از کاربران و اعضای جامعه رمزنگاری، تلاش‌های خود را برای یافتن برنامه WoS را در اپ استور اپل (App Store) در ایالات متحده انجام دادند که به نتیجه‌ای منجر نشد یا برنامه به صورت کلی حذف شده بود. کاربران این موضوع را با برنامه‌های کیف پول رقیب مقایسه کردند.

هرچند که در زمان نگارش این متن، برنامه WoS هنوز برای دانلود در App Store استرالیا و Google Play استرالیا و سنگاپور موجود بود.

کیف پول ساتوشی از اپ استورهای اپل و گوگل در ایالات متحده ناپدید شد

Apple تصمیم به اعمال یک مالیات سنگین به نسبت ۳۰ درصدی برای پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای گرفته است که این تدابیر مالیاتی موجب محدودیت برای پلتفرم‌های رمزنگاری شده می‌شود که می‌خواهند در App Store حضور داشته باشند. این مالیات به عنوان یک مانع برای استفاده از فناوری کریپتو در اپلیکیشن‌ها تلقی می‌شود.

در تاریخ ۱۷ نوامبر، یک گروه از کاربران ناپسند از اپل شکایتی دسته جمعی را علیه شرکت PayPal و Block (که Venmo و Cash App را اداره می‌کنند) در مورد اتهامات قراردادهای ضدرقابتی و محدود کردن استفاده از فناوری کریپتو در iOS و App Store راه انداختند.

Apple سابقه حذف برنامه‌های مرتبط با رمزنگاری را دارد؛ به عنوان مثال، در ژوئن، برنامه Damus مبتنی بر Nostr را از طریق ویژگی انعام بیت‌کوین از فروشگاه App حذف کرد. همچنین، برای مدتی در ماه اکتبر، اپلیکیشن کیف پول MetaMask را از فروشگاه App حذف کرد.


منبع: cointelegraph.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده