آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کارشناس وال استریت: XRP بسیار صعودی است زیرا موسسات بزرگ اکنون می توانند XRP را با پول کلان معامله کنند

کارشناس وال استریت: XRP بسیار صعودی است زیرا موسسات بزرگ اکنون می توانند XRP را با پول کلان معامله کنند

کارشناس وال استریت: XRP بسیار صعودی است زیرا موسسات بزرگ اکنون می توانند XRP را با پول کلان معامله کنند

به گزارش زوم ارز،

لیندا جونز، کارشناس مالی مشهور وال استریت، اخیراً دلایلی را برای دارندگان XRP برای صعودی بودن، به ویژه در میان دسترسی نهادی به XRP، برجسته کرده است.

در یک توییت اخیر، جونز به این موضوع اشاره کرد که صرافی پیشرو مستقر در ایالات متحده، Coinbase، قراردادهای مشتقه را برای معاملات XRP متناسب با سرمایه گذاران نهادی تایید کرد. بنابراین، کارشناس وال استریت، پیامد چنین حرکتی را برای سرمایه گذاران XRP بازگو کرد.

“Coinbase قراردادهای آتی دائمی را برای تجارت XRP تایید می کند به این معنی است که XRP بسیار است صعودی، “ کارشناس مالی اعلام کرد.

Coinbase قراردادهای آتی دائمی را برای تجارت XRP تأیید می کند:
۱) XRP بسیار صعودی است. اگر قرار بود قیمت XRP نوسان یا تغییر زیادی نداشته باشد، هیچ‌کس علاقه‌ای به معامله آن نداشت. قراردادهای آتی اجازه حداکثر اهرم را می دهند و می توانند منجر به سودهای بزرگ شوند (یا…

— لیندا پی جونز (@LindaPJones) 18 اکتبر ۲۰۲۳

جونز توضیح داد که ماهیت قراردادهای آتی در توانایی آنها برای سازگاری با نوسانات شدید قیمت نهفته است. او استدلال کرد که بدون این پتانسیل برای تغییرات قیمت قابل توجه، علاقه چندانی به معامله XRP از طریق چنین قراردادهای مشتقه وجود نخواهد داشت.

قابل توجه، این دیدگاه مبتنی بر این احساس است که سرمایه‌گذارانی که به دنبال شرط‌بندی روی قیمت دارایی دیجیتال هستند، به دنبال سرمایه‌گذاری‌هایی هستند که نوسان دارند تا سود بهینه داشته باشند.

علاوه بر این، جونز اذعان کرد که “قراردادهای آتی حداکثر اهرم مالی را امکان پذیر می کند و می تواند منجر به سود (یا زیان) بیش از حد شود.” p>

علاوه بر این، کارشناس مالی بر کالیبر سرمایه گذارانی که در معاملات آتی شرکت می کنند تأکید کرد. او اظهار داشت که معاملات مشتقه عمدتاً برای شرکت های وال استریت، به ویژه صندوق های تامینی جذابیت دارد.

XRP بسیار صعودی است

علاوه بر این، جونز بر جایگاه XRP در چنین زمینه‌ای تأکید کرد و بر خلاف صندوق‌های خرده‌فروشی، به سنگینی پول نهادی که وارد بازار XRP می‌شود، اشاره کرد. او اعتقاد خود را درباره پتانسیل صعودی XRP در میان هجوم پیش‌بینی‌شده سرمایه نهادی ابراز کرد.

جونز خاطرنشان کرد: “این برای XRP صعودی است زیرا به این معنی است که موج بزرگ پول سازمانی در آستانه ورود است و آنها می خواهند با نوسانات معامله کنند.”

در همین حال، کارشناس مالی از پنهان کاری Coinbase در مورد کشورهای خاصی که مجوز معامله در قراردادهای آتی را دریافت کرده اند ابراز تاسف کرد. او حدس می زد که شرکت های سرمایه گذاری برتر می توانند در برمودا یا جزایر کیمن باشند. به گفته او، برمودا و جزایر کیمن “ حوزه قضایی صندوق های تامینی و سایر صندوق های خارجی هستند.”

معاملات آتی دائمی کوین بیس

به یاد بیاورید که Coinbase در ماه مه تأییدیه قانونی را برای ارائه قراردادهای آتی به سرمایه گذاران نهادی غیر آمریکایی دریافت کرد. چهار ماه بعد، صرافی مجوز دیگری برای تمدید این پیشنهاد به سرمایه گذاران خرد گرفت.

در همین حال، دیروز کوین بیس در بیانیه ای معاملات آتی دائمی را برای مشتریان بین المللی خود از طریق پلتفرم کوین بیس پیشرفته معرفی کرد. قابل توجه است که XRP در میان انتخاب اولیه چهار دارایی خود مشخص می شود.


منبع: thecryptobasic.com تجارت کنند

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده