آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ViaBTC: معتقدان موفقیت بیت کوین در بلند مدت

ViaBTC: معتقدان موفقیت بیت کوین در بلند مدت

ViaBTC: معتقدان موفقیت بیت کوین در بلند مدت

نزدیک به دو هفته از هاوینگ چهارم بیت کوین می گذرد و با فروکش کردن هیجان اولیه، علاقه سرمایه گذاران در حال کاهش است. صنعت همواره در حال تغییر ارزهای دیجیتال مملو از داستان های جذابی است که اغلب توجه را به جدیدترین موضوعات داغ منحرف می کند. در این میان، تیم ViaBTC، که به‌خاطر استخراج بلوک ۸۴۰۰۰۰ شناخته می‌شود، نقش مهمی در این هاوینگ اخیر داشت. پس از کسب تمجیدهای گسترده، آنها به توسعه محصولات اصلی خود بازگشتند و هشتمین سال فعالیت خود را در صنعت کریپتو آغاز کردند.

در ابتدا، بسیاری بیت کوین را به عنوان معادل قرن بیست و یکم “شیدایی لاله”، و در مرحله گمانه زنی زودگذر و دیوانه کننده، رد کردند. با این حال، گروه کوچکی به پتانسیل آن برای متحول کردن ارزها اعتقاد داشتند. یانگ هایپو، بنیانگذار ViaBTC، در میان این معتقدان اولیه بود. یانگ کاوش در مورد بیت کوین و مبانی رمزنگاری آن را در سال ۲۰۱۱ آغاز کرد و به طور فعال به رشد جامعه بیت کوین کمک کرد. در سال ۲۰۱۶، او متعهد به شکل دادن به آینده ارز دیجیتال شد و ViaBTC را تأسیس کرد. این استخر ماینینگ به سرعت با ورود به پنج رتبه برتر جهانی از نظر توان محاسباتی BTC موقعیت خود را نشان داد و تا به امروز نزدیک به ۴۰۰۰۰ بلوک BTC را استخراج کرده است.

این مقاله یک مطالعه عمیق از استخر استخراج ViaBTC ارائه می‌کند، با تمرکز بر این موضوع که چگونه این تیم، به عنوان یکی از ثبت کنندگان لحظات مهم تاریخ بیت کوین، خود را به مدت هشت سال وقف بیت کوین کرده و در این مدت رشد کرده و قوت گرفته است.

ViaBTC: اولویت دادن به نگاه بلند مدتی به جای شانس

در استخراج بیت کوین، “شانس” اصطلاحی است که برای توصیف نسبت تعداد واقعی بلوک های استخراج شده در برابر تعداد مورد انتظار نظری در یک دوره آماری معین استفاده می شود. استخراج اساساً شبیه یک فرآیند تصادفی مشابه تاس انداختن است. در واقع هر نتیجه نامشخص است ماینرها ممکن است رگه هایی از شانس را تجربه کنند، چندین بلوک را به طور متوالی استخراج کنند، یا با دوره هایی روبرو شوند که هیچ بلوکی استخراج نشده است، که منعکس کننده بدشانسی آنها است.

در ViaBTC، شانس زودگذر استراتژی آنها را شکل نمی دهد. این گروه از معتقدان واقعی به بیت کوین تشخیص می دهند که ارزش ارز دیجیتال فراتر از لحظه است. دقیقاً مانند مقدار مورد انتظار در بازی‌های تاس، با افزایش تعداد پرتاب‌ها، فراوانی واقعی نتایج با احتمالات نظری آنها همخوانی دارد. با گذشت زمان، “شانس” یک استخر ماینینگ کارایی فن آوری و مدیریت آن را منعکس می کند، با شانس طولانی مدت یک استخر استخراج پایدار نزدیک به ۱۰۰٪.

ViaBTC با درک اینکه اهمیت ثبات بلندمدت بیشتر از کسب ثروت موقت است، اولین شرکتی در صنعت بود که مدل پرداخت PPS+ را پیاده‌سازی کرد. این روش پرداخت تضمین می‌کند که ماینرها حتی زمانی که بلاک‌ها در کوتاه‌مدت استخراج نمی‌شوند، درآمدهای ثابت و پایداری دریافت می‌کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا از کارمزد استخراج پاداش‌های بیشتری کسب کنند.

این رویکرد نوآورانه درآمد ماینرها را تثبیت کرده و خطرات آنها را به میزان قابل توجهی کاهش داده است. این رویکرد آینده‌نگرانه به دلیل اعتقاد راسخ به ارزش پایدار بیت‌کوین، به حفظ جایگاه ViaBTC در بین سه قدرت برتر محاسباتی BTC جهانی کمک کرده است و در طی هشت سال از بالا و پایین‌ترین سطوح بازار ارزهای دیجیتال عبور کرده است.

ViaBTC: پیشروی با ثبات در میان عدم قطعیت

بازار کریپتوکارنسی ذاتاً ناپایدار است و ابهاماتی نیز دارد که به بخش ماینینگ هم کشیده شده و نفوذ کرده است. استخرهای ماینینگی که هدفشان کاهش ریسک استخراج‌کنندگان و به جان خریدن ریسک‌های بیشتر برای خودشان است، ناگزیر با مسیرهای غیرقابل پیش‌بینی مواجه می‌شوند. برخی از استخرها که به دلیل محدودیت های تکنولوژیکی قادر به حفظ نسبت “شانس” ۱۰۰ درصدی نیستند، و به دلیل زیان مجبور به خروج از بازار می شوند، در حالی که برخی دیگر به دلیل سوء استفاده از وجوه کاربران دچار بحران اعتماد قابل توجهی می شوند که در نتیجه ضررهای سنگینی را برای کاربران خود به همراه دارد.

در این زمینه، اطمینان از بازدهی پایدار برای ماینرها حیاتی است. برای ViaBTC، حفظ ثبات درآمد ماینرها یک هدف ثابت است. در نتیجه، ViaBTC بر افزایش تجربه خدمات ماینینگ و تثبیت درآمد استخراج‌کنندگان تمرکز می‌کند و حواس‌پرتی‌های مقطعی بازار را نادیده می‌گیرد. آن‌ها به‌دقت هر معرفی یا عرضه ویژگی جدید هر رمزارز جدید را ارزیابی می‌کنند تا از بهبود واقعی تجربه‌ی کاربری، همسو با نیازها و ترجیحات ماینرها اطمینان حاصل کنند.

فراتر از نوآوری های تکنولوژیکی و محصول، ViaBTC بر تجربه کاربر و کیفیت خدمات تاکید دارد. آنها یک سیستم جامع پشتیبانی مشتری ایجاد کرده اند که پشتیبانی فنی و راه حل های فوری را ارائه می دهد. علاوه بر این، ViaBTC به طور منظم میزبان رویدادهای آموزشی و بازخوردی، مانند جلسات آموزشی قبل از هاوینگ بیت کوین، بحث های AMA، و برنامه های پاداش است، که برای تازه واردان بینش عمیقی در مورد بیت کوین و برای استخراج کنندگان قدیمی مزایای اضافی دیگری را ارائه میدهد. ViaBTC قصد دارد در هشتمین سالگرد خود به ارائه مزایا و سورپرایزهای متعدد برای ماینرها ادامه دهد.

ViaBTC با توجه به ثبت کننده بلوک ۸۴۰۰۰۰، به ارزش بلندمدت در برابر نتایج کوتاه مدت اولویت می دهد. آنها بر ارائه خدمات ماینینگ ایمن و پایدار تمرکز می کنند و از تجربیات درجه یک برای ماینرها اطمینان حاصل می کنند که جایگاه پایدار آنها را در صنعت تقویت می کند.

ViaBTC با یک فلسفه ساده و در عین حال مؤثر در قلمرو نوسانی و سوداگرانه ارزهای دیجیتال رشد می کند: زمان را به عنوان یک متحد ببینید و همواره کار درست را انجام دهید. این تعهد اعتماد و پشتیبانی گسترده ای را از جانب کاربران تضمین کرده است، و ViaBTC را به انتخاب ترجیحی برای ماینرهای تازه کار و با تجربه که به دنبال خدمات استخراج قابل اعتماد هستند، تبدیل کرده است.

در طول هشت سال گذشته، ViaBTC با اعتقاد همیشگی و خستگی ناپذیر خود به بیت کوین, برای ارائه خدمات استخراج پایدار، ایمن و با کیفیت بالا به کاربران تلاش می کند. این تعهد در بلندمدت نه تنها به آنها کمک کرده تا در بازار رقابتی و آشفته بالا و پایین ها را تحمل کنند، بلکه به رشد و توسعه‌ی مداوم آنها نیز کمک کرده است. ViaBTC با تمرکز بر نوآوری های تکنولوژیکی، مدل های درآمد قابل اعتماد و خدمات برتر مشتری، اعتماد کاربران خود را به دست آورده و خود را به عنوان یک بازیگر شاخص در شبکه بیت کوین معرفی کرده است.

با نگاهی به آینده، ViaBTC متعهد می شود که به پذیرش یک رویکرد بلندمدت ادامه دهد و هدف آن ارائه خدمات استخراج با ثبات تر، ایمن و پیشرفته تر باشد. آنها خود را به حفظ ثبات شبکه بیت کوین و حمایت از توسعه پایدار بیت کوین اختصاص داده‌اند. همراه با کاربران و بازیگران این صنعت در سراسر جهان، ViaBTC متعهد به پیشبرد مأموریت “از طریق بلاک چین، جهان را به مکان بهتری تبدیل میکنیم” است.

منبع: viabtc.com

میرزایی
میرزایی
میرزایی هستم دانشجوی رشته کامپیوتر علاقه به ارزهای دیجیتال و تکنولوژی
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده