آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل وی چین VET

تحلیل وی چین VET

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از وی چین در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت وی چین را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

تحلیل وی چین VET امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

با سلام به زوم ارزی های عزیز، برای سرمایه‌گذاران، حمایت در ناحیه ۰.۰۲۷۸۱ دلار یک سطح کلیدی است که باید تحت نظر داشته باشند. شکست این سطح می‌تواند به کاهش بیشتر قیمت منجر شود. از سوی دیگر، مقاومت در ناحیه ۰.۰۳۲۶۰ دلار نیز باید مورد توجه قرار گیرد. عبور از این سطح می‌تواند نشانه‌ای از تغییر روند و صعود قیمت به سمت نواحی بالاتر باشد. در حال حاضر، VeChain در یک روند نزولی قرار دارد و شکست هر یک از این سطوح کلیدی می‌تواند نشانه‌ای برای تصمیم‌گیری در مورد معاملات بعدی باشد.

تحلیل VET در تایم فریم 4 ساعته
تحلیل VET در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل وی چین VET امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی وی چین VET امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی با تحلیل ارز وی چین VET در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم در طی رشدی که قیمت این ارز داشته, ترند لاین نزولی باکس قرمز که به عنوان آخرین سقف ترند نزولی می‌دانستیم، به طرف بالا شکسته شده و در ادامه شاهد تشکیل پولبک به سطح شکسته شده بودبم و با مشاهده الگوهای صعودی ،مجدد انتظار رشد قیمت را داشتیم و در ادامه با استفاده از ابزار فیبو، محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده‌ و با باکس‌های قرمز مشخص کردیم و انتظار داشتیم که قیمت به آن ناحیه‌ها نیز برسد.
دوستان در حال حاضر طبق توقعی که داشتیم، قیمت رشد پیدا کرده و به هدف سوم نیز دست یافته است و از آنجا با تشکیل یک الگوی اصلاحی در تایم روزانه، قیمت شروع به اصلاح کرده است. دوستان توجه داشته باشید که همچنان انتظار داریم قیمت به رشد خود ادامه داده و کاملاً اهداف بعدی نیز در دسترس قرار دارند و کندل‌های قرمز فعلی را کاملاً مینور و موقت می‌دانیم.دوستان عزیز فراموش نکنید که به صورت روزانه می‌توانید تحلیل بیت کوین اتریوم و اونس طلای جهانی و… را به صورت روزانه بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل VET امروز 16 فروردین 1403
تحلیل VET امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل وی چین VET امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی وی چین VET امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی با تحلیل ارز وی چین VET در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید خدمتتان عرض کردیم در طی رشدی که قیمت این ارز داشته, ترند لاین نزولی باکس قرمز که به عنوان آخرین سقف ترند نزولی می‌دانستیم، به طرف بالا شکسته شده و در ادامه گفتیم که کندل‌های قرمز را به عنوان پولبک به سطح شکسته شده می‌دانیم و با مشاهده الگوهای صعودی ،مجدد قیمت می‌تواند رشد پیدا کند.
دوستان در حال حاضر با تشکیل یک الگوی بازگشتی و صعودی، دقیقاً طبق انتظاری که داشتیم ،قیمت شروع به رشد کرده و در ادامه با استفاده از ابزار فیبو، محدوده‌های مقاومتی را به دست آورده‌ایم و انتظار داریم که به آن ناحیه‌ها نیز دست یابد. نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که روند این ارز صعودی بوده و هر کندل قرمز یا موج نزولی که شکل بگیرد ،آن را موقت و اصلاحی می‌دانیم.دوستان عزیز فراموش نکنید که به صورت روزانه می‌توانید تحلیل بیت کوین اتریوم و اونس طلای جهانی و… را به صورت روزانه بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل VET امروز 17 اسفند 1402
تحلیل VET امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

 


تحلیل وی چین VET امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی وی چین VET امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی با تحلیل ارز وی چین VET در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم با شکل‌گیری سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی روند این ارز نزولی بوده و در ماه گذشته قیمت تا حوالی ترند لاین نزولی رشد پیدا کرده بود و گفتیم که اگر الگوی نزولی تشکیل گردد ،مجدد یک موج نزولی تشکیل می‌شود اما این اتفاق نیفتاد و رشد قیمتی ادامه یافت به نحوی که باکس قرمز رنگ را که به عنوان مقاومت ماژور و آخرین سقف ترند نزولی میدانستیم، بریک و شکسته است و این اولین نشانه است که به ما بگوید ،یک روند صعودی در این ارز شکل خواهد گرفت.
دوستان در حال حاضر ایجاد یک موج اصلاحی، تا حوالی خط سبز میتواند تشکیل گردد و توجه داشته باشید که اگر در ادامه الگوهای بازگشتی و صعودی را ببینیم، انتظار داریم که قیمت این ارز شروع به رشد کرده و یک موج صعودی را بسازد، نکته پایانی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که اگر خط سبز شکسته شود به طرف پایین، سناریو روند صعودی اعتبار خود را از دست خواهد داد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل VET امروز 21 دی 1402
تحلیل VET امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل وی چین VET امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی وی چین VET امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز زوم ارزی وی چین vet در تایم فریم هفتگی یک روند کاملاً نزولی دارد چرا که ‌ها پایین‌تر از سقف قبلی خود و کف‌ها پایین‌تر از کف قبلی خود هستند و اخیراً قیمت تلاش کرده خودش را تا محدوده سقف قبلی رسانده است که در آنجا ما یک مقاومت داریم و با باکس قرمز برایتان مشخص کردیم نکته‌ای که می‌توان گفت این است که اگر باکس قرمز رنگ به سمت بالا شکسته شود و ما تثبیت را ببینیم در این حالت روند نزولی به پایان رسیده و اگر در این محدوده مقاومتی الگوهای اصلاحی را ببینیم دوباره انتظار داریم که قیمت به محدوده حمایت یعنی باکس سبز حرکت کند ولی در تایم فریم روزانه هم هنوز الگو اصلاحی نداریم نکته دیگر اینکه روند نزولی ضعیف شده و احتمال تشکیل یک تریدینگ رنج وجود دارد و می‌تواند بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ باشد.

تحلیل ویچین vet امروز 23 آذر 1402
تحلیل ویچین vet امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل وی چین VET امروز ۲۰ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز VET در طول یک ماه گذشته رشد خوبی داشت. حمایت خوب خریداران این ارز در محدوده ۰.۰۱۵ دلار موجب رشد ۲۵ درصدی قیمت این ارز و ایجاد شرایط برای تغییر روند شده است. برای کوتاه مدت می توانید حمایت محدوده ۰.۰۱۶ دلار را زیر نظر داشته باشید. چنانچه واکنش خوبی به این محدوده مشاهده شود، می توانیم انتظار رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۰.۰۱۸ الی ۰.۰۱۹ دلار را داشته باشیم. اما شکست این حمایت، می تواند کف های قیمتی قبلی را به خطر بیاندازد. بنابراین اگر فشار فروش در بازار ادامه پیدا کند، ریزش قیمت ارز وی چین می تواند تا محدوده ۰.۰۱۳ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل وی چین VET امروز 20 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۰ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET امروز ۱ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی وی چین VET امروز ۱ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز VET روند نزولی بلند مدت خود را تا محدوده شروع آخرین موج صعودی در تایم ماهانه ادامه داد و به قیمت ۰.۰۱۴ دلار واکنش مثبت نشان داد. در این محدوده شاهد تقاضای بالایی از سمت خریداران و کاهش شدید فشار فروش بودیم. همچنین ما شاهد تشکیل شدن یک کانال نزولی واگرا هستیم، که به دلیل فشار فروش های سنگین در این ارز، این اتفاق افتاده است. این ارز در طی سه روز گذشته رشد خوبی داشته و در صورتی که شرایط بازار مساعد بماند، پتانسیل شکست مقاومت ها ی خود را در محدوده های مشخص شده دارد. خط روند نزولی این ارز در محدوده ۰.۰۱۸ الی ۰.۰۱۹ دلار مقاومت را نشان می دهد. هرچند که ممکن است این مقاومت به دلیل فشار خرید به صورت موقت شکسته شود، اما اگر بخواهیم یک حمایت برای وی چین در نظر بگیریم، محدوده ۰.۰۱۵ الی ۰.۰۱۶ دلار می تواند ناحیه تقاضای خوبی در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل وی چین VET امروز 1 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز وی چین در یک ماه گذشته کاهش قیمت آن ادامه پیدا کرد و با شکست حمایت هایی که برای آن در نظر گرفته شده بود، تا محدوده ۰.۰۱۹ دلار روند نزولی آن ادامه داشت. در این ناحیه واکنش های مثبت خوبی مشاهده شده است که پتانسیل تغییر روند را برای این ارز ایجاد کرده است. اما مقاومتی که قیمت زیر آن قرار دارد، در روزهای گذشته با قدرت بالایی شکسته شده است، و احتمال واکنش منفی قیمت به این سطح برای ادامه روند نزولی و فیک بودن تغییر روند صعودی وجود دارد. بنابراین می توانید محدوده ۰.۰۲۱ دلار را زیر نظر داشته باشید. اگر واکنش منفی به این سطح مشاهده نشود، افزایش قیمت می تواند تا هدف بعدی ۰.۰۲۲ الی ۰.۰۲۳ دلار ادامه داشته باشد. اما در صورت واکنش منفی، کاهش قیمت می تواند تا محدوده حمایت ۰.۰۱۷۶ الی ۰.۰۱۸۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل وی چین VET امروز 9 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی وی چین VET امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز VET در طی یک ماه گذشته رشد قیمت بسیار خوبی داشت و دقیقا بعد از پولبک به حمایت محدوده سبز رنگ در قیمت ۰.۰۲۲ دلار، رشد قیمت آن ادامه پیدا کرد. از این محدوده، حرکت قیمت تا فراتر از سقف کانال ادامه پیدا کرد. اما به دلیل واکنش های منفی و فشار فروشی که در تمام بازار ایجاد شد، قیمت ارز وی چین کاهش داشت و به کف قبلی در محدوده حمایت ۰.۰۲۱ دلار برگشته است. همچنان روند میان مدت این ارز رنج می باشد. اما برای کوتاه مدت، با توجه به احتمال اصلاح قیمت بیت کوین، ارز وی چین پتانسیل کاهش بیشتر تا محدوده رند ۰.۰۲۰ دلار را دارد.

این محدوده که به عنوان حمایت دوم این ارز در نظر گرفته شده بود، پتانسیل واکنش مثبت قوی تری دارد. عدد دقیق تر این حمایت در قیمت ۰.۰۲۰۸۰ دلار می باشد. در صورت مشاهده نشانه های حمایت در این محدوده، مجددا انتظار تغییر روند در کوتاه مدت و رشد قیمت را خواهیم داشت.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل وی چین VET امروز 7 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی وی چین VET امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز وی چین VET در طی یک ماه گذشته ریزش قیمت شدیدی داشت. فشار فروش در این ارز موجب شکسته شدن کف الگوی مثلث در تایم فریم ۴ ساعته، و شکست حمایت کف کانال صعودی کوتاه مدت شد. در نتیجه این فشار فروش، ریزش تا محدوده رند ۰.۰۲۰ دلار ادامه پیدا کرد، و با واکنش دقیق به محدوده ۰.۰۱۹ الی ۰.۰۲۰۳ دلار، شاهد بازگشت قوی تا مقاومت ۰.۰۲۵ دلار بودیم.

وی چین به مدت تقریباً سه هفته بین دو محدوده حمایت مقاومت روند رنجی به خود گرفته است، و هر باز که به حمایت محدوده ۰.۰۲۱۴ الی ۰.۰۲۲۰ دلار برخورد می‌کند، در این سطح خریداران حمایت‌های خوبی نشان می‌دهند. آخرین واکنش مثبت دو روز گذشته به این محدوده ثبت شده است. بنابراین یک حمایت مینور در محدوده ۰.۰۲۲۱ الی ۰.۰۲۲۵ دلار برای وی چین در نظر گرفته شده است. در صورت واکنش مثبت به این محدوده می‌توانیم انتظار رشد مجدد و تست مقاومت سقف کانال رنج را داشته باشیم. در صورتی که شرایط کوتاه مدت بازار مساعد باقی بماند، از این محدوده انتظار رشد خوبی را داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل وی چین VET امروز 10 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی وی چین VET امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز VET در هفته گذشته کاهش قیمت داشت. بعد از اینکه افزایش شدید تقاضا و تلاش آخر خریداران قیمت این ارز را به مقاومت محدوده ۰.۰۳۲۳ الی ۰.۰۳۶۶ دلار رساند، با شکست فیک سقف کانال، شیب کاهش قیمت نیز شارپ بود. با بازگشت کندل ها داخل کانال کوتاه مدت صعودی، این پتانسیل به وجود آمده است، که اصلاح قیمت تا کف کانال در محدوده ۰.۰۲۴۲ الی ۰.۰۲۵۰ دلار ادامه داشته باشد. تا زمانی که این سطح حمایت حفظ شود، روند میان مدت صعودی خواهد بود.

پس در صورت مشاهده واکنش مثبت به این سطح و افزایش تقاضا، بعد از رنج زدن قیمت می‌توانیم انتظار رشد مجدد را داشته باشیم. اما اگر فشار فروش باعث شکسته شدن این حمایت شود، ریزش می‌تواند تا محل شروع کانال یعنی محدوده ۰.۰۱۹۲ الی ۰.۰۲۰۳ دلار ادامه داشته باشد. این سطح حمایت به دلیل رند بودن، محدوده حمایت روانی مهمی محسوب می‌شود، که پتانسیل واکنش قوی را در آینده ایجاد می‌کند، و یک ناحیه تقاضای مهم محسوب می‌شود. در تایم فریم ۴ ساعته روند نزولی شده است، و حداقل انتظار داریم قیمت تا کف کانال کاهش داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل وی چین VET امروز 11 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 9 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در هفته گذشته روند صعودی آن ادامه داشت و حمایت خریداران قیمت این ارز را به محدوده ۰.۰۲۵ دلار رسانده است. همچنین سطح حمایتی که در محدوده ۰.۰۲۱۵ الی ۰.۰۲۲۰ دلار در نظر گرفته شده بود، به خوبی با واکنش مثبت همراه شد، و در تیم فریم ۴ ساعته باعث تشکیل یک موج صعودی جدید شده است. بنابراین کف آخرین موج صعودی در همین محدوده حمایت تا زمانی که شکسته نشود، و سقف پایین تری تشکیل ندهد، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را تا محدوده هدف ۰.۰۲۷ الی ۰.۰۲۸ دلار داشته باشیم.

تحلیل وی چین VET امروز 9 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET امروز ۲۵ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در هفته گذشته روند صعودی پر قدرت آن ادامه پیدا کرد، و با حمایت خریدارانش از مقاومت های مهمی عبور کرد. اولین مقاومت یک ناحیه وسیع در محدوده ۰.۰۱۷ الی ۰.۰۲۰ دلار را شامل می شود، و دومین مقاومت مربوط به سقف کانال نزولی اصلی است، که همزمان با شکست مقاومت اول شکسته شد. اما قیمت به محض برخورد به هدف ۰.۰۲۱ الی ۰.۰۲۲ دلار واکنش منفی داشت. نکته مهمی که وجود دارد این است که در تایم فریم روزانه یک سقف بالاتر نسبت به آخرین سقف در روند نزولی شکل گرفته است، و این مورد می تواند نشانه ای مبنی بر تغییر روند احتمالی در طی هفته های آینده باشد. این حرکت قوی برگشتی می تواند یک تلاش دیگر را به همراه داشته باشد. در اینصورت بعد از اصلاح، قیمت می تواند تا محدوده ۰.۰۲۷۷ الی ۰.۰۲۶۰ دلار رشد داشته باشد. حمایتی که برای این هفته در نظر گرفته شده است، در قیمت ۰.۰۱۸۵ الی ۰.۰۱۷۸ دلار می باشد، و در صورت مشاهده نشانه های بازگشت، می تواند سطح مورد اعتمادی باشد.

تحلیل وی چین VET امروز 25 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۵ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 18 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در هفته گذشته روند صعودی اما با مومنتوم ضعیف داشت. واکنش اولیه قیمت قبل از برخورد به محدوده حمایت ۰.۰۱۵ دلار می تواند نشانه یک اصلاح در روند نزولی باشد. شکسته شدن خط روند نزولی باعث تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته شده است. اما در تایم بالاتر برای تغییر روند، حداقل نیاز به شکست مقاومت محدوده ۰.۰۱۷۰ دلار می باشد. احتمال اینکه روند قیمت بین این مقاومت و حمایت محدوده ۰.۰۱۵ دلار به حالت رنج تغییر پیدا کند وجود دارد. به این دلیل که هنوز قدرت کافی توسط خریداران مشاهده نشده است. بنابراین در صورتی که بازار در شرایط مساعد باقی بماند، سطح مقاومت مشخص شده می تواند توسط خریداران تست شود. در تایم روزانه هنوز قیمت برای خروج از روند نزولی نیاز به شکست مقاومت های بسیار زیادی دارد، که یکی از مهم ترین سطوح محدوده رند ۰.۲۰ دلار می باشد. نکته دیگری که وجود دارد این است که اگر خط RSI از محدوده ۶۰ عبور کند، احتمال تشکیل واگرایی مثبت و تغییر روند برای روزهای آینده افزایش پیدا می کند.

تحلیل وی چین VET امروز 18 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 11 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در هفته گذشته با شیب کم منفی به روند نزولی ادامه داد. کف قیمتی جدید در سال ۲۰۲۲ در قیمت ۰.۰۱۵۳۳ دلار نیز به ثبت رسید. اما باید توجه داشته باشید که قیمت با سطوح حمایت در نظر گرفته شده فاصله کمی دارد. می توانیم در تایم فریم ۴ ساعته یک خط روند نزولی روی پیوت های آخر در نظر بگیریم. در صورت شکست خط روند، اولین تلاش برای رشد قیمت نمی تواند باعث تغییر روند شود، اما می تواند یک اصلاح در روند نزولی ایجاد کند.

بنابراین دو مقاومت در محدوده های ۰.۰۱۶۳ الی ۰.۰۱۶۵ دلار و محدوده دوم در قیمت ۰.۰۱۶۶ الی ۰.۰۱۷۰ دلاردر نظر گرفته شده است که برخورد به این سطوح می تواند واکنش منفی به همراه داشته باشد. به دلیل اینکه قیمت به حمایت های مهمی نزدیک شده است، می تواند واکنش قوی به همراه داشته باشد. از طرف دیگر در تایم فریم روزانه هنوز خط روند نزولی RSI شکسته نشده است، و نشانه تغییر روند در تایم روزانه مشاهده نشده است. پس در بهترین حالت می توانیم روند رنجی را بین سطوح مشخص شده انتظار داشته باشیم.

تحلیل وی چین VET امروز 11 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 4 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در طی هفته گذشته روند رنج و در دو هفته گذشته روند نزولی داشت. قیمت این ارز با شکست کامل حمایت محدوده ۰.۰۱۷ الی ۰.۰۲۰ دلار، مجددا موج نزولی جدیدی را شکل داده است، که حمایت های محدوده ۰.۰۱۴ الی ۰.۰۱۵ دلار و در نهایت سطح قوی ۰.۰۱۰ دلار می توانند نواحی واکنش خوبی برای هفته جاری و هفته های آینده باشند.

البته یک توقف کوتاه مدت در محدوده ۰.۰۱۶ دلار رخ داده، که احتمال ورود قیمت به موج اصلاحی را در تایم ۴ ساعته افزایش می دهد. همچنین در زمان نگارش این تحلیل قیمت در تایم ۴ ساعته وارد یک ناحیه تریدینگ رنج شده است، که اولین مقاومت آن در سطح ۰.۰۱۶۳ الی ۰.۰۱۶۵ دلار، و دومین مقاومت آن می تواند در محدوده ۰.۰۱۷۰ دلار در نظر گرفته شود. فقط در صورت شکست مقاومت دوم انتظار تغییر روند را در این تایم فریم داریم. در غیر اینصورت با واکنش منفی به این مقاومت ها، ادامه روند نزولی و کاهش تا سطوح حمایتی مشخص شده را انتظار داریم.

تحلیل وی چین VET امروز 4 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 20 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در طی دو هفته گذشته کاملا روند رنجی را پشت سر گذاشته است. قیمت این ارز بعد از اینکه یک واکنش مثبت به سمت مقاومت ها ایجاد کرد، زیر مقاومت روندی در تایم ۴ ساعته متوقف شده است. مقاومتی که در محدوده ۰.۰۱۹۵ الی ۰.۰۲۰۰ دلار است، و هم به دلیل رند بودن این عدد و هم به دلیل تلاقی با محدوده عرضه و تقاضای ماهانه سطح بسیار مهمی برای ادامه روند قیمت می باشد. با توجه به اینکه قیمت نفوذ بسیار زیادی در محدوده حمایت ماهانه داشته، تا زمانی که ناحیه مقاومتی قرمز رنگ تبدیل به حمایت نشود، ادامه ریزش را برای ارز وی چین می توانیم انتظار داشته باشیم.

اما با شکست این سطح و تبدیل شدن آن به حمایت، قدرت خریداران افزایش پیدا می کند، و با صعودی شدن روند در تایم ۴ ساعته اولین هدف مهم می تواند در محدوده ۰.۰۲۱۵ الی ۰.۰۲۲۰ دلار در نظر گرفته شود. توجه داشته باشید که موقعیت قیمت داخل کانال نزولی اصلی در محدوده ای است که شکست حمایت می تواند باعث تشکیل فشار فروش بیشتر و موج نزولی دیگری در تایم روزانه شود. بنابراین برای هفته جاری شکست محدوده رند ۰.۰۲۰۰ دلار اهمیت ویژه ای در صعودی شدن روند کوتاه مدت دارد.

تحلیل وی چین VET امروز 20 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 6 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در طول هفته گذشته رشد قیمت داشت. یک تلاش ازسوی خریداران برای برگرداندن قیمت بالای محدوده ۰.۰۱۸۵ الی ۰.۰۱۹۵ دلار صورت گرفته است. اما با توجه به اینکه آخرین کندل های تایم روزانه قدرت کافی برای ادامه رشد قیمت را نداشته اند، و از طرفی در ناحیه ۰.۰۱۹۵ الی ۰.۰۲۰۰ دلار مقاومت مهمی مشاهده می شود، برای ادامه حرکت صعودی نیاز به شکست هر دو مقاومت با کندل های صعودی قوی می باشد، تا بتوانیم انتظار داشته باشیم که خریداران از این ارز حمایت کرده اند.

در این صورت احتمال ادامه رشد قیمت تا محدوده ۰.۰۲۱۴ الی ۰.۰۲۲۰ دلار بیشتر می شود. هنوز در تایم فریم ۴ ساعته سقف و کف های پایین تر مشاهده می شود، که نشانه روند نزولی است، و در صورت واکنش به مقاومت ها انتظار ادامه روند نزولی را داریم. برای این منظور می توانیم با رسم یک خط روند صعودی روی پیوت های آخر و در صورت شکست این خط روند سیگنال کاهش بیشتر را دریافت کنیم. لازم به ذکر است که در تایم فریم ۴ ساعته واگرایی مخفی مشاهده می شود که نشانه ادامه روند نزولی است.

تحلیل وی چین VET امروز 6 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 29 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز وی چین VET در طی هفته گذشته روند نزولی خود را ادامه داد. قدرت خریدار و تمایل آنها برای برگرداندن قیمت حداقل بالای سطح ۰.۰۲۰ دلار کافی نبوده است. همانطور که مشاهده می کنید، تعداد کندل های نزولی بیشتر است، و همچنین محل بسته شدن کندل ها در پایین کندل می باشد، که این موارد نشان می دهد فشار فروش همچنان می تواند ادامه داشته باشد. حتی کندل هفته گذشته نیز به همین صورت در پایین بسته شده، و شکست کامل سطح ۰.۰۲۱ الی ۰.۰۲۲ دلار را نشان می دهد.

بنابراین یکی از سطوح حمایتی که می توانیم در نظر بگیریم، در محدوده ۰.۰۱۵۲ الی ۰.۰۱۴۰ دلار می باشد. حمایت فعلی که قیمت روی آن قرار دارد، نیز در حال شکست کامل می باشد. بنابراین اولین ناحیه معتبر برای واکنش مثبت، میدلاین کانال نزولی بلند مدت خواهد بود، که این حمایت در محدوده ۰.۰۱۴۰ الی ۰.۰۱۵۲ دلار در نظر گرفته شده است. برای کوتاه مدت در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم یک مقاومت داینامیک نزولی در نظر بگیریم. عدم شکست این مقاومت می تواند نشانه ادامه روند نزولی باشد.

تحلیل وی چین VET امروز 29 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 22 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در طی هفته گذشته نوسانات بسیار شدیدی داشت. بعد از اینکه خریداران کوتاه مدت توانستند قیمت را داخل یک کانال صعودی باریک به محدوده سقف کانال نزولی اصلی برسانند، در محدوده مقاومت ۰.۰۲۷ دلار واکنش های شدید مشاهده شد. به دلیل اینکه در این ناحیه مقاومت های بسیار زیادی از جمله مقاومت روندی وجود داشت که مانع از ادامه حرکت صعودی قیمت شد. از طرف دیگر همزمان شدن این واکنش با ریزش شدیدی که در بازار به وجود آمد، باعث افزایش فشار فروش و کاهش ۳۰ درصدی قیمت در طی مدت دو روز روی این ارز بودیم.

سطح حمایتی که در محدوده ۰.۰۲۰ دلار قرار گرفته بود به صورت موقت شکسته شده و قیمت این ارز تا محدوده ۰.۰۱۹ دلار کاهش داشته است. یک ناحیه حمایتی در قیمت ۰.۰۱۸ دلار در نظر گرفته شده است، و اگر با افزایش فشار فروش کندل روزانه ریز این محدوده بسته شود، ریزش بیشتر می تواند تا میدلاین کانال نزولی و حمایت ناحیه ۰.۰۱۴ الی ۰.۱۲۵ دلار ادامه داشته باشد. در بازه زمانی چهار ساعته تشکیل الگوی کف دوقلو مشاهده می شود. بنابراین اگر خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، می توانیم انتظار افزایش قیمت و برگشت به سمت مقاومت های ۰.۰۲۱ و ۰.۰۲۲ دلار را داشته باشیم.

تحلیل وی چین VET امروز 22 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 8 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۸ آبان ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۸ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در طی هفته گذشته روند صعودی داشت. قیمت این ارز با خروج از کانال نزولی و حمایت خوب خریداران از محدوده مقاومت ۰.۰۲۲ دلار عبور کرد و با تبدیل شدن این سطح به حمایت، رشد قیمت تا مقاومت محدوده ۰.۰۲۴ دلار ادامه پیدا کرده است. این محدوده در گذشته با واکنش های همراه بوده است، که می تواند قیمت را برای چندین ساعت متوقف کند. همانطور که مشاهده می کنید در این ناحیه به دلیل نزولی بودن روند کلی پتانسیل تشکیل سقف دو قلو وجود دارد.

اندیکاتور RSI در حال تشکیل واگرایی مخفی می باشد. بنابراین در تایم پایین تر یعنی تایم فریم ۴ ساعته می توان با در نظر گرفتن یک خط روند صعودی به عنوان حمایت و یا یک کانال صعودی نوسانات قیمت را دقیق تر زیر نظر گرفت. قیمت اکنون در نیمه بالایی کانال صعودی قرار دارد، که اگر حمایت محدوده ۰.۰۲۳۶ الی۰.۰۲۳۸ دلار از دست برود، قیمت می تواند تا کف کانال در محدوده ۰.۰۲۳۲ الی ۰.۰۲۳۳ دلار کاهش داشته باشد. تا زمانی که حمایت دوم در کف کانال حفظ شود، می توانیم انتظار ادامه رشد قیمت وی چین را داشته باشیم. اهداف مهم تری در محدوده مقاومت ۰.۰۲۵۵ الی ۰.۰۲۶۵ دلار در نظر گرفته شده است، که می تواند ناحیه سیو سود خریداران باشد.

تحلیل وی چین VET امروز 8 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۸ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET امروز ۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز وی چین VET در طی هفته گذشته روند نزولی آن ادامه داشت. قیمت این ارز هنوز داخل کانال نزولی کوتاه مدت قرار دارد، و روی محدوده حمایت ۰.۰۲۲۵ دلار روند رنجی را می توان در تایم فریم های کوچکتر مشاهده کرد. حجم معاملات در این محدوده ها به شدت کاهش پیدا کرده و واگرایی حجم به خوبی مشخص می‌باشد. روند این ارز در تایم فریم ۴ ساعته رنج بوده و تا زمانی که سقف کانال رنج در محدوده ۰.۰۲۳۵ الی ۰.۰۲۴۰ دلار به حمایت تبدیل نشود، این روند رنج می‌تواند ادامه داشته باشد.

در واقع با شکست سقف کانال نزولی، قیمت می تواند به مقاومت خود در محدوده ۰.۰۲۴۰ دلار یک واکنش منفی ایجاد کند. سپس بعد از پولبک به سقف کانال در محدوده حمایت ۰.۰۲۲۵ دلار، می توانیم انتظار رشد بیشتر را برای میان مدت داشته باشیم. یکی از اهدافی که می توان روی نمودار در نظر گرفت، محدوده ۰.۰۲۵۵ الی ۰.۰۲۶۰ دلار می باشد. به طور کلی شکست سقف این کانال نزولی می تواند شرایط را برای کوتاه مدت و میان مدت صعودی کند.

تحلیل وی چین VET امروز 1 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در هفته گذشته روند کاملاً رنجی داشت و ادامه نوسانات این ارز را بین محدوده حمایت ۰.۰۲۲ دلار و مقاومت محدوده ۰.۰۲۳ الی ۰.۰۲۴ دلار شاهد بودیم. برای این ارز یک کانال نزولی کوتاه مدت در نظر گرفته شده بود. همزمان با فشار فروشی که در بازار شکل گرفت، کاهش شدید قیمت تا محدوده حمایت ۰.۰۲۱۵ دلار را شاهد بودیم. این ریزش کوتاه مدت به شدت با خریداران مواجه شد و برگشت سریع قیمت بالای محدوده حمایت مشخص شده باعث رشد بیش از ۱۰ درصدی شد.

همچنین محدوده مقاومتی که مشخص شده باز هم با واکنش همراه بود و این محدوده مقاومت به دلیل اینکه با سقف کانال نزولی همپوشانی پیدا کرده مقاومت مهم تری برای خریداران می باشد. روی اندیکاتور RSI می توانیم یک الگوی کنج صعودی در نظر بگیریم. در صورت شکست هر یک از خطوط الگو و پولبک به این الگو می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت در همان جهت حرکت خود ادامه دهد. با توجه به اینکه اندیکاتور به کف الگو برخورد کرده اگر محدود حمایت فعلی روی قیمت مجدد شکسته شود، فشار فروش می تواند افزایش پیدا کند و برخورد شدید تری می توانیم با محدوده حمایت هفتگی انتظار داشته باشیم.

تحلیل وی چین VET امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز وی چین VET در طی هفته گذشته افزایش قیمتی که برای آن پیش بینی شده بود، تا محدوده مقاومت ۰.۰۲۳۵ الی ۰.۰۲۴ دلار بود، و پس از تشکیل الگوی سقف دو قلو در این ناحیه، با واکنش منفی همراه شد. هنوز می توانییم قیمت را داخل کانال نزولی در نظر بگیریم. چرا که محدوده مقاومت مشخص شده روی نمودار به صورت فیک شکسته شد. اما تا زمانی که محدوده حمایت ۰.۰۲۲ الی ۰.۰۲۲۵ دلار حفظ شود، می توانیم انتظار خروج قیمت از کانال نزولی را داشته باشیم.

اما اگر این بار برخورد قیمت به این محدوده مقاومت با واکنش منفی همراه شود، کاهش قیمت ارز وی چین می تواند تا محدوده حمایت ماهانه ۰.۰۲۰ دلار ادامه داشته باشد. برای صعودی شدن روند در تایم فریم ۴ ساعته، شکست این محدوده مقاومت لازمه ادامه روند می باشد. روی اندیکاتور RSI می توانید یک کانال صعودی باریک در نظر بگیرید. تا زمانی که کف کانال حفظ شود، حرکت صعودی را می توانیم انتظار داشته باشیم.

تحلیل وی چین VET امروز 17 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 10 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در هفته های گذشته روند نزولی متمایل به رنج داشت، که قیمت این ارز را داخل یک کانال نزولی کوتاه مدت قرار داده است. بعد از اینکه قیمت به محدوده مقاومت ۰.۰۲۵ الی ۰.۰۲۶۰ دلار واکنش منفی نشان داد، در این محدوده خریداران سیو سود انجام دادند و مجدداً برگشت قیمت را به دلیل روند نزولی کلی شاهد بودیم. قیمت تا محدوده ۰.۰۲۱۷ دلار کاهش داشت، و این کاهش به دلیل برخورد به کف های قبلی با واکنش مثبت همراه بود.

برای این ارز یک کانال نزولی کوتاه مدت در نظر گرفته شده و سقف این کانال نزولی در محدوده مقاومت ۰.۰۲۳۷ دلار با واکنش منفی همراه بوده است. به دلیل مقاومت های بسیار زیادی که در محدوده های فعلی قرار گرفته، روند رنجی را مشاهده می کنیم. محدوده مقاومت مینور در تایم فریم چهار ساعته یعنی ناحیه ۰.۰۲۳۴ الی ۰.۰۲۳۸ دلار تا زمانی که به سمت بالا شکسته نشود، و کندل های ۴ ساعته قوی بالای این محدوده بسته نشود، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که روند کوتاه مدت مجددا صعودی شود. همچنین در صورت شکست حمایت محدوده ۰.۰۲۳۳ دلار، کاهش قیمت تا کف کانال و محدوده حمایت اصلی می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل وی چین VET امروز 10 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 20 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در طی هفته گذشته مانند اکثر آلت کوین ها افزایش قیمت داشت. در ابتدای هفته با افزایش فشار فروش بیت کوین، شاهد برخورد به حمایت محدوده ۰.۲۲۵۵ الی ۰.۲۲۳۷ دلار بودیم. اما در ادامه با حمایت خریداران و به دلیل واگرایی مثبت اندیکاتور MACD قیمت به سرعت به سمت مقاومت خود در محدوده ۰.۰۲۵ الی ۰.۲۵۶ دلار برگشت. این مقاومت توسط کندل دو روز گذشته شکسته شده است، اما هنوز تثبیت خوبی بالای آن مشاهده نمی شود.

خریداران در ابتدا باید با ادامه حرکت صعودی، و حجم معاملات بالا کاملا این محدوده را به حمایت تبدیل کنند، و بعد از پولبک می توانیم انتظار ادامه رشد قیمت را تا هدف بعدی در محدوده ۰.۰۲۷ الی ۰.۰۲۷۶ دلار داشته باشیم. موج نزولی که موجب کاهش قیمت تا محدوده ۰.۲۲۵۵ دلار شده است، فشار فروش و قدرت بالای فروشندگان را نشان می دهد. بنابراین اگر بیت کوین نتواند به حرکت صعودی کوتاه مدت خود ادماه دهد و وارد موج اصلاحی شود، احتمالا قیمت سریعا زیر این ناحیه برمیگردد، و حمایت های قبلی اهداف فروشندگان خواهد بود.

تحلیل وی چین VET امروز 20 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 13 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز وی چین VET در طول هفته گذشته با شکست حمایت محدوده ۰.۲۵۰۰ دلار، تا کف موج صعودی قبلی، ریزش آن ادامه پیدا کرد. حمایتی که در قیمت ۰.۲۳۵ دلار قرار دارد، مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. بعد از شکست حمایت اول، اکنون این سطح به مقاومت تبدیل شده و قیمت به آن این مقاومت پولبک زده است. در صورتی که خریداران برای پس گرفتن محدوده ۰.۲۵ دلار قدرت کافی نداشته باشند، قیمت می تواند در برگشت، تا محدوده ۰.۰۲۲۵ دلار کاهش بیشتری داشته باشد.

حمایت اصلی که مربوط به بازه زمانی ماهانه می باشد، در قیمت ۰.۰۱۸ الی ۰.۰۲۲۰ دلار بوده و در صورتی که قیمت به این ناحیه مجددا برخورد کند، پتانسیل واکنش مثبت باز هم وجود دارد. چرا که در موج صعودی قبلی، قیمت تمام موج نزولی را پوشش داده است، بنابراین قدرت خریداران برای تست مقاومت سقف کانال نزولی اصلی هنوز می تواند بالا باشد. اما تمایل آنها برای برگرداندن قیمت هنوز پایین می باشد، و ظاهراً در انتظار قیمت های جذاب تری هستند.

تحلیل وی چین VET امروز 13 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 23 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال VET را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت VET را مشاهده کنید.

رمز ارز VET در طی مدت دو هفته گذشته با ادامه حمایت خریداران و رشد قیمت، مقاومتی را که در محدوده ۰.۰۳۰ دلار قرار گرفته بود، تبدیل به حمایت کرده و اکنون به محدوده مقاومت ۰.۳۳۶ الی ۰.۰۳۵۰ دلار برخورد کرده است. مقاومت فعلی محدوده شروع آخرین موج نزولی است، و در صورتی که این محدوده پر قدرت شکسته شود، روند ارز VET می تواند در تایم فریم روزانه تبدیل به حالت صعودی گردد. اما نکته بسیار مهمی که در مورد روند قیمت وی چین وجود دارد این است، به دلیل نزولی بودن روند کلی، این برگشت صرفا می تواند یک پولبک در روند نزولی باشد.

بنابراین در صورتی که خریدی در محدوده های حمایت انجام داده اید، برای هفته جاری، مقاومت فعلی ۰.۰۳۵ دلار را زیر نظر داشته باشید. چرا که در صورت واکنش منفی به این محدوده، احتمال سیو سود خریداران کوتاه مدت و قدرت گرفتن فروشندگان وجود دارد. برای اطمینان از برگشت قیمت، می توان یک خط روند صعودی در نظر گرفت. در صورت شکسته شدن این خط روند، سیگنال کاهش قیمت صادر خواهد شد.

تحلیل وی چین VET امروز 23 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 2 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در هفته گذشته به مقاومت داینامیکی نزولی که برای آن در نظر گرفته بودیم برخورد کرد و به آن واکنش منفی نشان داد. این مقاومت همزمان با برخورد به یک مقاومت استاتیک همراه بود، که در قیمت ۰.۲۷ دلار قرار گرفته است. اکنون برگشت قیمت به سمت حمایتی صورت گرفته که در محدوده ۰.۰۲۴ الی ۰.۰۲۵ دلار قرار دارد. این حمایت در صورتی که حفظ شود، فشار خرید می تواند موجب شکست مقاومت اول و برخورد به مقاومت دوم در محدوده ۰.۰۳۰ دلار گردد.

با توجه به اینکه روی اندیکاتور MACD واگرایی مثبت مخفی روی نمودار تشکیل نشده است، پتانسیل ادامه رشد قیمت تا مقاومت دوم وجود دارد. با توجه به اندیکاتور Pivot Points محدوده فعلی قیمت به عنوان نقطه عطف ادامه روند کوتاه مدت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بنابراین شکست هر یک از محدوده ها می تواند در این هفته و هفته آینده روند را تعیین کند.

تحلیل وی چین VET امروز 2 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 26 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در هفته های گذشته با کاهش فشار فروش، روند آن روی محدوده حمایت ۰.۰۱۸ الی ۰.۰۲۱ دلار تبدیل به حالت رنج شده است. مقاومت هایی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، در محدوده های ۰.۰۲۷ الی ۰.۰۲۸ و حتی ۰.۳۰ دلار می باشد. این محدوده ها با توجه به اینکه در گذشته حمایت های مهمی بوده اند، تبدیل به مقاومت های مهمی شده اند.

پس در صورت برخورد قیمت به این نواحی می تواند با واکنش منفی همراه باشد. مقاومت اصلی نیز در محدوده ۰.۰۳۲ الی ۰.۰۳۶ دلار می باشد، و در صورتی که پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، روند تایم روزانه نیز می تواند صعودی شود. در حال حاضر قدرت بالایی از سوی خریداران مشاهده نشده است، بنابراین انتظار می رود که در هفته نیز روند رنجی را شاهد باشیم.

تحلیل وی چین VET امروز 26 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 12 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در طول هفته گذشته مجددا روند نزولی را در پیش گرفته است. این حرکت نزولی در جهت تست مجدد حمایت محدوده ۰.۰۲۰ دلار صورت گرفته است. همان طور که مشاهده می کنید، روند نزولی هنوز ادامه دارد، اما در چند روز گذشته نشانه های حمایت و کاهش مومنتوم نزولی روی این سطح حمایت مشاهده شده است.

بنابراین در صورتی که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، و قیمت در طول این هفته بالای سطح ۰.۰۲۴۵ دلار تثبیت داشته باشد، می توانیم انتظار رشد قیمت را تا محدوده مقاومت ۰.۰۳۲ الی ۰.۰۳۶ دلار داشت. سه سطح حمایتی در محدوده ۰.۰۱۸ دلار با یکدیگر تلاقی پیدا کرده اند. بنابراین در صورت برخورد شدید قیمت به این ناحیه، انتظار داریم شاهد واکنش مثبت باشیم.

تحلیل وی چین VET امروز 12 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 5 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در طی هفته گذشته در محدوده حمایت ۰.۰۲۴ الی ۰.۰۲۱ دلار نوسانات خود را ادامه داد، اما در برخورد به مقاومت ترند لاین نزولی، با واکنش همراه بوده است، و خریداران هنوز موفق به پس گرفتن سطح مقاومت ۰.۰۲۵ دلار به طور کامل نشده اند. در صورتی که قیمت از این محدوده عبور کند، می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت می تواند تا محدوده مقاومت اصلی در تایم فریم روزانه یعنی قیمت ۰.۰۳۷ دلار ادامه داشته باشد، و با توجه به نزولی بودن جهت کلی روند، این سطح می تواند با واکنش همراه باشد. واگرایی مثبتی که روی اندیکاتور RSI شناسایی شده است، می تواند نشانه خوب دیگری برای رشد احتمالی قیمت باشد، اما لازمه آن شکست کامل خط روند نزولی و حفظ حمایت ۰.۰۲۵ دلار می باشد.

تحلیل وی چین VET امروز 5 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 29 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز وی چین VET ادامه روند نزولی خود را داخل کانال نزولی به ثبت رسانده است. این ارز که به محدوده کف کانال برخورد کرده است، همزمان به سطح حمایت استاتیک ۰.۰۱۸ الی ۰.۰۲۱ دلار واکنش خوبی نشان داده است. واگرایی مثبتی که روی اندیکاتور RSI شناسایی شده است، در صورت شکسته شدن خط روند نزولی، می تواند موجب رشد قیمت تا هدف اول ۰.۰۳۲ الی ۰.۰۳۶ دلار و هدف دوم سقف کانال در محدوده ۰.۰۴۴ دلار شود. واگرایی مثبت در تایم فریم ۴ ساعته نیز قابل مشاهده می باشد. بنابراین در صورت برگشت قیمت بالای سطح مقاومت ۰.۰۲۳ دلار، انتظار رشد کوتاه مدت را از ارز VET داریم.

تحلیل وی چین VET امروز 29 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 22 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز وی چین VET در طول دو هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، و قیمت این ارز به سطح حمایت کف کانال نزولی، که حمایت مهمی می باشد برخورد کرده است. یک حمایت استاتیک نیز در محدوده ۰.۰۲۱ الی ۰.۰۲۴ دلار روی نمودار رسم شده است، که با کف کانال نزولی همپوشانی دارد. بنابراین اعتبار محدوده فوق را بیشتر کرده است.

یک کانال نزولی دیگر نیز می توان برای این نمودار در تایم فریم روزانه در نظر گرفت، که کف کانل در محدوده ۰.۰۲۰ دلار را به عنوان حمایت نشان می دهد. در صورتی که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، با توجه به واگرایی مثبت اندیکاتور RSI، احتمال رشد قیمت تا محدوده ۰.۰۴۴ دلار وجود دارد.

تحلیل وی چین VET امروز 22 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 8 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز وی چین VET مطابق انتظار هفته گذشته با برخوردی که به محدوده مقاومت ۰.۰۳۲ الی ۰.۰۳۶ دلار داشت، خریداران آن سیو سود انجام دادند و فشار فروش و همچنین کاهش تقاضا منجر به برگشت قیمت به سمت حمایت اصلی در محدوده ۰.۰۲۵ دلار شده است. با توجه به اینکه قیمت داخل کانال نزولی قرار دارد، و اینکه در کف این کانال در حال فشرده شدن می باشد، در صورت تشکیل واگرایی مثبت و شکست ترند لاین نزولی، پتانسیل رشد قیمت تا سطح مقاومت اول در محدوده ۰.۰۴۷۵ دلار که با میدلاین کانال همپوشانی دارد، وجود دارد.

برای این هفته انتظار می رود که قیمت حول محدوده مقاومت ذکر شده و حمایت اصلی وارد یک روند رنج کوتاه مدت شود. ضخامت بالای ابر کومو اندیکاتور Ichimoku نشان دهنده اهمیت سطح حمایت فعلی می باشد. بنابراین با پتانسیل بالایی از محدوده ۰.۰۲۵ دلار شاهد برگشت قیمت خواهیم بود.

تحلیل وی چین VET امروز 8 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 25 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در طول هفته گذشته با شکست قطعی حمایت محدوده ۰.۰۴۰ الی ۰.۰۴۵ دلاری خود، ریزش بیشتری داشت و به سطح حمایت پایین تری در قیمت ۰.۰۲۱ الی ۰.۰۲۴ دلار برخورد کرد و به این ناحیه واکنش نشان داده است. یک مقاومت مینور در قیمت ۰.۰۳۲ الی ۰.۰۳۶ دلار روی نمودار رسم شده است و یک مقاومت داینامیک نیز روی موج آخر می توان در نظر گرفت.

این دو محدوده می توانند در کوتاه مدت مانع از رشد بیشتر قیمت شوند. مگر در صورتی که اخبار مثبت در بازار بتواند خریداران را به سرمایه گذاری بیشتر در بازار ترغیب کند. در غیر اینصورت با توجه به اینکه الگوی کنج نزولی در حال شکل گیری می باشد، انتظار می رود که حرکت قیمت به سمت نوک الگو ادامه پیدا کند، تا در شرایط مناسب با شکست این الگو، شاهد رشد مجدد قیمت باشیم.

تحلیل وی چین VET امروز 25 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 18 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در طول هفته گذشته از محدوده مقاومت ۰.۰۵۴ الی ۰.۰۵۵ دلار حرکت نزولی خود را مجددا تا سطح حمایت ۰.۰۴۳ الی ۰.۰۴۶ دلار ادامه داده است. واکنش بسیار خوبی در محدوده حمایت فعلی شاهد هستیم. در صورتی که بازار در هفته آینده ریزشی نداشته باشد، با توجه به اینکه فشار فروش وی چین کاهش یافته است، در صورت شکسته شدن خط روند نزولی، انتظار می رود که حرکت خوبی را به سمت مقاومت اول ۰.۰۵۵ دلار و اهداف بالاتر شاهد باشم.

اما در صورتی که فشار فروش افزایش داشته باشد، احتمال برخورد قیمت به حمایت پایین تر در محدوده ۰.۰۳۸ الی ۰.۰۴۲ دلار وجود دارد. در تایم فریم ۴ ساعته کاهش فشار فروش و افزایش حجم معاملات خرید به خوبی روی نمودار مشخص می باشد. بنابراین انتظار صعودی شدن روند و قدرت گرفتن خریداران بیشتر می باشد.

تحلیل وی چین VET امروز 18 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 11 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در طول هفته گذشته با ریزش قیمتی که تجربه کرد، به محدوده حمایت هفتگی خود در قیمت ۰.۰۴۳ الی ۰.۰۴۶ دلار برخورد کرد و تاکنون به آن واکنش خوبی نشان داده است. رشد بیش از ۸ درصدی قیمت از این محدوده و واگرایی حجم روی این محدوده حمایت نشانه ای مثبت از تمایل سرمایه گذاران برای حمایت از ارز وی چین می باشد. البته یک حمایت دیگر در محدوده ۰.۰۳۸ الی ۰.۰۴۲ دلار وجود دارد که به دلیل نزدیک بودن با حمایت فعلی، در صورت برگشت مجدد بازار به سمت حمایت ها، احتمال برخورد لحظه‌ای و برگشت سریع از این حمایت وجود دارد.

به طور کلی به دلیل مومنتوم منفی، تا زمانی که مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی تبدیل به حمایت نشود، نمی توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. خط سنکواسپن A اندیکاتور Ichimoku و همچنین خط کیجونسن قرمز رنگ نیز به حالت افقی تبدیل شده و می تواند قیمت را به سمت خود جذب کند. بنابراین در حرکت اول انتظار می رود که خریداران بتوانند قیمت را به مقاومت استاتیک محدوده ۰.۰۵۵ دلار برسانند.

تحلیل وی چین VET امروز 11 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 4 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در طول هفته گذشته مطابق انتظارات مجددا به سطح حمایت ۰.۰۵۶ الی ۰.۰۵۸ دلار برخورد کرده است. فشار فروش با اینکه در اوسط هفته افزایش پیدا کرد، اما در روز گذشته کاهش چشمگیری داشته است. البته یکی از دلایل رنج بودن قیمت ها در بازار، بسته بودن سایر بازارهای مالی به دلیل تعطیلات آخر هفته می باشد. پیش بینی می شود همزمان با شروع هفته جدید شاهد نوسانات زیادی روی ارز وی چین باشیم.

با توجه به موج صعودی قبلی که رفتار خریداران سبب رشد بسیار زیادی در قیمت وی چین شده بود، مجددا با حمایت احتمالی در محدوده فعلی، می توانیم انتظار داشته باشیم که افزایش تقاضا موجب رسیدن قیمت به مقاومت ۰.۰۷۰ دلار و در صورت شکست این مقاومت، هدف بعدی در محدوده ۰.۰۹۰ دلار خواهد بود. اما در حالت بدبینانه در صورتی که اخبار منفی روی بازار باقی بماند، احتمال افزایش فشار فروش و شکست حمایت فعلی وجود دارد. همچنین احتمال شکسته شدن این حمایت به صورت فیک نیز وجود دارد. بنابراین پیشنهاد می شود در روز اول هفته به دلیل افزایش هیجانات از معاملات پر ریسک خودداری کنید.

تحلیل وی چین VET امروز 4 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 28 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در هفته گذشته کاهش قیمت زیادی داشت. این ارز که هفته پیش روی محدوده حمایت ۰.۰۶۵ دلار قرار گرفته بود، با فشار فروش روی این محدوده به سطح حمایت پایین تر ۰.۰۵۶ الی ۰.۰۵۸ دلار برخورد کرد. قیمت در این محدوده متوقف شده است و در طول چند روز گذشته نوسانات به شدت رنجی را به ثبت رسانده است. حجم معاملات نیز به شدت کاهش پیدا کرده است.

با توجه به نبود خریدار و نداشتن قدرت کافی، احتمال برخورد مجدد به سطح حمایت ذکر شده وجود دارد. در این محدوده در صورت ثبات بازار می توان به دنبال نشانه های حمایت برای حرکت احتمالی قیمت به سمت مقاومت محدوده ۰.۰۷۰ دلار بود. روند قیمت در تایم روزانه از حالت کاملا نزولی خارج شده است، و در صورت تثبیت روی حمایت فعلی، می تواند به حالت صعودی تبدیل شود.

تحلیل وی چین VET امروز 28 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 21 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET با اینکه ریزش شدیدی در طول هفته گذشته داشته است، اما به دلیل رشد بسیار خوب این ارز در هفته های گذشته، احتمال صعودی شدن روند قیمت هنوز هم زیاد می باشد. محدوده حمایتی که در حال حاضر مانع از ریزش بیشتر شده است، در قیمت ۰.۰۶۴ الی ۰.۰۶۲ دلار قرار دارد. با این فشار فروش حتی احتمال اینکه این سطح حمایت به صورت فیک شکسته شود و قیمت با محدوده ۰.۰۶۰ دلار برخورد داشته باشد نیز وجود دارد.

اما به طور کلی در صورت حفظ این حمایت روند روزانه نیز مانند روند تایم ۴ ساعته صعودی خواهد شد. تا زمانی که خط روند صعودی نیز حفظ شود، امکان رشد بیشتر قیمت و حرکت به سمت مقاومت محدوده ۰.۰۷۰ دلار وجود دارد.

تحلیل وی چین VET امروز 21 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 14 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET هفته گذشته را با ادامه حرکت صعودی سپری کرد. این ارز در محدوده مقاومت ۰.۰۷۶ الی ۰.۰۸۰ دلار متوقف شده بود، و به سمت حمایت ۰.۰۶۷ الی ۰.۰۶۹ دلار برگشت. این محدوده از این جهت با واکنش همراه شد که نهنگ های بیت کوین با فشار فروشی که در بازار ایجاد کردند، موجب کاهش قیمت ها و قدرت گرفتن فروشندگان شدند. مقاومت مورد نظر در صورتی حفظ خواهد شد که شاهد اصلاح عمیق تری در بازار نباشیم.

اما در هر صورت به دلیل صعودی شدن روند در تایم فریم روزانه، امکان ادامه حرکت صعودی حتی با اصلاح عمیق تر وجود دارد. یکی از اهداف اصلی در محدوده ۰.۱۰۰ دلار قرار دارد. در بازه زمانی ماهانه نیز پتانسیل رشد قیمت تا محدوده سقف قبلی وجود دارد.

تحلیل وی چین VET امروز 14 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 7 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل وی چین VET امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در طول دو هفته گذشته رشد خیره کننده ای را به ثبت رسانده است. وی چین که از محدوده حمایت ۰.۰۴۴۰ الی ۰.۰۴۵ دلار حرکت صعودی خود را شروع کرده است، با شکست سقف کانال نزولی، و پولبک سریع به این محدوده، جهش شارپی را به ثبت رسانده است. یک مقاومت در محدوده ۰.۰۷۶ الی ۰.۰۸۰ دلار وجود دارد، و در حال حاضر قیمت به این سطح مهم واکنش داشته است.

در صورتی که فشار خرید همچنان بالا باشد و این مقاومت شکسته شود، خریداران می توانند قیمت را به محدوده ۰.۱ دلار برسانند. نزدیک ترین حمایت ممکن نیز در محدوده ۰.۰۶۷ الی ۰.۰۶۹ دلار می باشد، و انتظار می رود در صورتی که قیمت به این سطح حمایت برسد، با مشاهده نشانه های حمایت یک بار دیگر برای تست شکست مقاومت اقدام شود.

تحلیل وی چین VET امروز 7 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 22 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در طول هفته در محدوده حمایت مقاومت باریک نوسان خود را ادامه می‌دهد. این محدوده باریک مقاومتی در قیمت ۰.۰۴۷ الی ۰.۰۴۸ دلار را نشان می دهد و همچنین حمایت این محدوده نیز قیمت ۰.۰۴۴ دلار می باشد. با شکسته شدن یکی از این محدوده ها حرکت وی چین یک حرکت شارپ و پر قدرت خواهد بود. با توجه به اینکه در کانال نزولی قرار داریم، احتمال شکسته شدن حمایت بیشتر می باشد.

اما از طرفی قیمت در محدوده حمایت اصلی خود یعنی ۰.۰۴۲ الی ۰.۰۳۵ دلار می‌تواند برگشت پر قدرتی به سمت بالا داشته باشد. در صورتی که سقف این محدوده رنج شکسته شود، هدف قیمت محدوده ۰.۰۹۵ دلار در سقف کانال نزولی خواهد بود.

تحلیل وی چین VET امروز 22 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 15 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در طول هفته گذشته روند رنجی داشت. تلاش خریداران برای رساندن قیمت به سطح مقاومت ۰.۰۶۰ دلار در سقف کانال نزولی بی نتیجه ماند. بنابراین با شروع فشار فروش ها در بازار، شاهد کاهش قیمت این ارز و رسیدن به محدوده های حمایت پایین تر هستیم. قیمت در این بازه زمانی روند رنجی دارد.

یک محدوده حمایت در قیمت ۰.۰۴۸ دلار وجود دارد، که نمودار برای بار دوم به این محدوده واکنش داشته است. هنوز نشانه های قطعی رشد قیمت روی نمودار دیده نمی شود. اما در صورتی که این حمایت بتواند قیمت را متوقف کند و همچنین شاهد برگشت قیمت بالای سطح ۰.۰۵ دلار باشیم، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را برای هدف اول ۰.۰۶ دلار و هدف دوم ۰.۰۷۰ دلار داشته باشیم.

تحلیل وی چین VET امروز 15 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل وی چین VET امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 7 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال وی چین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز VET در این هفته با کاهش قیمتی که داشت، به محدوده حمایت مهمی در قیمت ۰.۰۳۵ الی ۰.۰۴۲ دلار برخورد کرد، و به آن واکنش داد. همان طور که پیش بینی شده بود، موج اصلاح می تواند به صورت پولبک پیچیده باشد. بنابراین کف موج جدید پایین تر از موج قبلی بوده، اما روند قیمت هنوز صعودی است. موج آخر در کانال نزولی قرار گرفته است. و پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو و حرکت به سمت مقاومت محدوده ۰.۰۶۰ الی ۰.۰۷۰ دلار وجود دارد.

تحلیل وی چین VET امروز 7 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل وی چین VET امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی مقاومت استاتیک ذکر شده، با مقاومت سقف کانال نزولی همپوشانی دارد، و می تواند مانع از ادامه حرکت قیمت شود. پس پیش بینی می شود که در صورت خرید، محدوده سیو سود خریداران باشد. آخرین موج نزولی در همین محودده سقف و کف استاتیک قرار دارد، که این محدوده ها می تواند منجر به رنج شدن روند قیمت در روزهای آینده باشد. در صورت واکنش قیمت به سقف کانال، و حمایت نشدن قیمت، می توان انتظار برگشت مجدد قیمت را داشت.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه امروز 7 اسفند 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 1 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل وی چین رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

ارز وی چین در طول هفته گذشته با ۱۱ درصد کاهش قیمت، مجددا به سطح حمایت مهمی در محدوده ۰.۰۴۹ الی ۰.۰۵۳ دلار برخورد کرد. حمایت پایین تر آن نیز در قیمت ۰.۰۴۶ الی ۰.۰۴۷ دلار می باشد.

در صورتی که بازار شرایط آرامی داشته باشد، می توانیم در تایم های پایین تر به دنبال نشانه های ورود باشیم. اما در صورتی که این دو محدوده حمایت شکسته شوند، کاهش قیمت می تواند تا حمایت پایین تر در محدوده ۰.۰۳۲ الی ۰.۰۳۵ دلار ادامه داشته باشد. با اینکه روند قیمت در تایم هفتگی تبدیل به تریدینگ رنج شده است، برگشت کامل قیمت به زمان بیشتری احتیاج دارد.

تحلیل وی چین VET امروز 1 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل وی چین VET امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی جزییات روند با دقت بیشتری قابل بررسی می باشد. برای معاملات کم ریسک پیشنهاد می شود تا خروج کامل قیمت از کانال نزولی منتظر بمانید. اما در شرایط پر ریسک یک پله ورود در محدوده فعلی، و پله دوم می تواند در محدوده حمایت پایین تر در قیمت ۰.۰۳۲ الی ۰.۰۳۵ دلار و در صورت ریزش بیشتر بازار معامله شود. نکته مهم در تمام معاملات رعایت کامل اصول مدیریت سرمایه می باشد.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه امروز 1 اسفند 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 24 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل وی چین رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یک شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز VET در تایم هفتگی دو حمایت مهم دارد‌. یکی در محدوده ۰.۰۴۲ تا ۰.۰۴۶ دلار و حمایت پایین تر در محدوده ۰.۰۳۶ تا ۰.۰۳۹ دلار می باشد، که موج اصلاحی دوم در حال برخورد به این حمایت می باشد. در طول این هفته کاهش ۷.۸۰ درصدی قیمت را شاهد بودیم، که سیگنال مناسبی برای شروع یک حرکت صعودی نبوده است.

تحلیل وی چین VET امروز 24 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل وی چین VET امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه نیز روند قیمت نزولی است، و برخورد مجدد به خط روند نزولی موجب واکنش قیمت و برگشت به سمت حمایت های پایین تر شده است. خط روند به صورت فیک شکسته شده بود، که قیمت مجددا به سمت پایین خط روند برگشته است. واگرایی مثبتی که در سقف توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، موجب برگشت قیمت به سمت حمایت های خود می شود.

همچنین اندیکاتور حجم نشان می‌دهد که شکست خط روند با حجم بالایی نبوده، بنابراین می توانستیم انتظار برگشت قیمت را داشته باشیم. یک حمایت مهم و رند در قیمت ۰.۵۵۵۵ دلار وجود دارد، و در صورتی که کندل ۴ ساعته زیر این عدد بسته شود، ادامه کاهش قیمت تایید خواهد شد.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه امروز 24 بهمن 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 10 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل وی چین رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز وی چین VET در طول این هفته با ۳۴ درصد نوسان قیمت همراه بود. با شروع هفته کاهش قیمت مجددا برای تست حمایت ۰.۰۴۵ تا ۰.۰۵ دلار را شاهد بودیم. اما با واکنش و حجم تقاضایی که در محدوده حمایت اتفاق افتاد، موجب برگشت قیمت به سمت مقاومت مینور ۰.۰۵۹ دلار شد.  اما به طور کلی روند این ارز به شدت رنج می باشد، و نوسانات کمی را در طول روزهای گذشته شاهد بوده ایم. اصلی ترین مقاومت وی چین در تایم ۴ ساعته محدوده ۰.۰۶۰ دلار می باشد، که در صورت شکست آن رشد قیمت تا محدوده ۰.۰۹ دلار می تواند ادامه پیدا کند.

تحلیل وی چین VET امروز 10 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته:

در حال حاضر قیمت بین دو محدوده مهم رنج شده است، همان طور که روی نمودار مشخص شده است، تا زمانی که قیمت بالای محدوده ۰.۰۶۰ دلار برگشت نداشته باشد، روند در تایم ۴ ساعته صعودی نخواهد شد. با توجه به واگرایی مخفی مثبت روی RSI انتظار ما از ادامه روند، برگشت قیمت به سمت حمایت های پایین تر می باشد. مگر اینکه با حجم خریدهای بالا محدوده مقاومت شکسته شود، و روند صعودی گردد.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی 4 ساعته امروز 10 بهمن 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 3 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز VET در طول این هفته کاهش بیش از ۳۵ درصدی قیمت را تجربه کرد. الگوی مثلثی که روی نمودار رسم شده بود، با ریزش شدیدی که در بازار اتفاق افتاد، به سمت پایین شکسته شد. اگر بخواهیم از نظر کلاسیک کف حمایت این ریزش را برای وی چین مشخص کنیم، محدوده ۰.۰۲۵ تا ۰.۰۲۰ دلار می باشد. اما در صورتی این اتفاق رخ خواهد داد که ریزش کل بازار ادامه داشته باشد.

به طور کلی این کاهش قیمت هنوز هم می‌ تواند ادامه داشته باشد. با اینکه قیمت در یک کانال صعودی بلند مدت قرار دارد، اما در این هفته میدلاین این کانال به طور کامل شکسته شده و قیمت به سطح حمایت محدوده ۰.۰۴۲ تا ۰.۰۵۴ دلار برخورد کرده است. فشار فروش و شیب روند نزولی می‌ تواند موجب شکست این حمایت گردد. باید دید که کندل هفتگی در چه قیمتی بسته خواهد شد.

تحلیل وی چین VET امروز 3 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل وی چین VET امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه:

طبق یکی از سناریو هایی که هفته گذشته برای وی چین در نظر گرفته شده بود، ریزش می توانست ادامه داشته باشد، که این اتفاق رخ داد. شیب برخورد قیمت به سطح حمایت بسیار بالاست. بنابراین نمی ‌توان در مورد برگشت روند و یا ادامه ریزش هنوز صحبت کرد. تنها موردی که وجود دارد، این است که یک محدوده مقاومت در قیمت ۰.۰۶۰ دلار وجود دارد، که شکست این محدوده می‌تواند روند را در تایم های پایین تر صعودی کند. اما به دلیل مقاومت خط روند نزولی، و ترس شدید خریداران در بازار در حال حاضر احتمال شکست این سطح بسیار پایین می باشد، و می تواند مجددا موجب واکنش قیمت و فشار فروش گردد.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه 3 بهمن 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 19 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز VET یکی از معدود ارزهایی بود که با ریزش های اخیر بازار، دچار ریزش شدید نشد، و کاهش قیمت معقولی داشت. در طول هفته گذشته، ۱۱ درصد کاهش قیمت داشت، که این کاهش، مجددا قیمت را به حمایت میدلاین کانال بلند مدت صعودی رسانده است. همانطور که ملاحظه می‌ فرمایید، قیمت در یک الگوی مثلث بزرگ قرار دارد‌، و در روزهایی است که اگر حمایت شود، رشد قیمت های خوبی در بلند مدت در انتظار این ارز می باشد.

اگر قیمت بتواند بالای محدوده ۰.۸۸ الی ۰.۸۳ دلار برگردد، و کلوز هفتگی بالای این ناحیه داشته باشیم، هدف اول بلند مدت می تواند در قیمت جذاب ۱ دلار باشد. این ارز پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری بلند مدت دارد. اما در شرایط فعلی اگر حمایت محدوده ۰.۰۷۵ دلار از دست برود، کاهش بیشتر قیمت را انتظار داریم. و در این صورت حمایت بعدی می‌تواند در محدوده ۰.۰۶۰ دلار باشد.

تحلیل وی چین VET امروز 19 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل وی چین VET امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی دو سناریو برای وی چین در نظر گرفته شده است. سناریو اول شکست خط روند نزولی و تثبیت قیمت بالای ۰.۰۸۷ دلار و حرکت به سمت مقاومت ۰.۱۵ دلار. و سناریو دوم شکست حمایت ۰.۰۷۷ دلار و کاهش بیشتر قیمت تا حمایت پایین تر ۰.۰۶۰ دلار. البته اندیکاتور RSI نشان دهنده رنج بودن روند روی این محدوده حمایت می باشد. اندیکاتور EMA نیز به خوبی مقاومت های استاتیک را تایید می‌کند. هنوز نشانه های برگشت کامل قیمت بالای مقاومت دیده نشده است. پیشنهاد می شود برای سرمایه گذاری منتظر بمانید، تا شرایط بازار ثابت شود.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی 4 ساعته امروز 19 دی 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 13 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۳ دی ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۱۳ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز VET در طول هفته گذشته روند رنج داشت،کندل هفتگی نشان دهنده بی تصمیمی معامله‌گران در مورد ادامه روند این ارز می باشد. محدوده حمایت فعلی در قیمت ۰.۰۷۵ تا ۰.۰۹۱ دلار، تا به اینجا از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کرده است. اما عدم قدرت کافی خریداران مانع از برگشت قیمت به سمت بالا شده است. یک خط روند نزولی نیز روی نمودار مشخص شده است، و اگر این خط در روزهای آینده شکسته شود، هدف اول قیمت می‌تواند محدوده ۰.۱۱ دلار باشد. اندیکاتور EMA نیز در محدوده ۰.۰۹۷ دلار مقاومت را نشان می‌دهد. با توجه به اینکه روند در این بازه زمانی هنوز نزولی نشده است، پتانسیل برگشت قیمت به سمت بالا وجود دارد.

تحلیل وی چین VET امروز 13 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۱۳ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی، روند رنج می باشد. و سقف و کف این محدوده رنج مناطق اصلی خرید و فروش می باشند. در این لحظه با توجه به اینکه قیمت یک مقاومت را در محدوده ۰.۰۸۶ تا ۰.۰۸۳ دلار شکسته است، تا زمانی که بالای این محدوده باقی بماند، پتانسیل شکست خط روند نزولی بیشتر خواهد بود. اما اگر خرس های بازار قیمت را زیر این محدوده برگردانند، ریزش قیمت می تواند تا محدوده ۰.۰۷ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی 4 ساعته امروز 13 دی 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۳ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 5 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۵ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز VET همانطور که هفته گذشته بررسی شد، بعد از شکست الگوی کنج نزولی، با رشد قیمت همراه شد. کاهش حجم معاملات در کف قیمت، نشان دهنده کمبود فروشنده در کف قیمت برای شکست حمایت بود. اولین مقاومت مهمی که در این تایم فریم می تواند رشد قیمت را با مشکل مواجه کند، محدوده ۰.۱۱۶ تا ۰.۱۱۸ دلار می باشد.

در این بازه زمانی هنوز در روند صعودی هستیم. الگوی کنج نزولی و خط روندی نزولی به سمت بالا شکسته شده است. و انتظار رشد قیمت را برای این ارز داریم. حمایتی که تا اینجای کار از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کرده است، محدوده ۰.۰۷۵ تا ۰.۰۹۱ دلار می باشد.

تحلیل وی چین VET امروز 5 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۵ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته:

محدوده ای که قیمت در آن قرار گرفته است، نوسانات کمی دارد. در حال حاضر مقاومت پیش روی قیمت، قیمت ۰.۰۹۵ دلار می باشد. شکست این عدد نیز می تواند منجر به رشد بیشتر قیمت شده و حرکت را به سمت بالا تسهیل کند. اما اگر این مقاومت شکسته نشود، کاهش به سمت حمایت ۰.۰۸۵ دلار را می توان انتظار داشت.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی 4 ساعته امروز 5 دی 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 28 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز VET در طول هفته گذشته، همچنان روند رنجی داشت. قیمت در محدوده حمایت مشخص شده روی نمودار، همچنان نشانه های ضعف قدرت خریدار را دارد. حجم معاملات، هنوز نسبت به میانگین ۳۰ روز گذشته پایین می باشد. به نظر می رسد که کاهش قیمت، یک بار دیگر می تواند تا حمایت ۰.۰۷ الی ۰.۰۷۵ دلار ادامه داشته باشد. اگر این حمایت در اثر ریزش مجدد بازار، شکسته شود، حمایت بعدی یکی از بهترین نقاط برگشت قیمت می باشد.

تحلیل وی چین VET امروز 28 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته:

شیب روند نزولی، رفته رفته با گذشت زمان کاهش پیدا کرده است. آخرین موج نزولی، تقریبا شیب نزدیک به صفر داشته است. و بیانگر رنج شدن روند در امتداد عرض کانال نزولی می باشد. اگر قیمت بتواند از کانال نزولی خارج شود، و بالای محدوده ۰.۰۸۵ دلار تثبیت داشته باشد، صعود قیمت و شروع رشد آن را می توان متصور شد.

در صورت برخورد مجدد قیمت با حمایت مورد نظر روی نمودار نیز، با توجه به واگرایی های مثبت پی در پی که در کف قیمت تشکیل می شود، احتمال برگشت قیمت از محدوده ۰.۰۷ الی ۰.۰۷۵ دلار وجود دارد. یک الگوی کنج نزولی نیز در کف قیمت در حال تشکیل می باشد، که در صورت شکست این الگو از بالا، می توان برای ورود به این ارز اقدام کرد.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی 4 ساعته امروز 28 آذر 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 21 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز VET هفته گذشته را با روند نزولی پشت سر گذاشت، و در حال به پایان رساندن این هفته با روند رنج می باشد. قدرت فروشندگان اندکی بیشتر از قدرت خریداران بود. حمایت محدوده مشخص شده روی نمودار در قیمت ۰.۰۸ دلار تا اینجای کار با واکنش همراه بوده، اما قدرت لازم برای شروع یک حرکت به سمت بالا را نداشته است. خط روند نزولی روی نمودار برای شکسته شدن نیاز به گذشت چند روز زمان دارد. قیمت در همین محدوده های فعلی همچنان می تواند رنج باشد. مهمترین حمایت VET در محدوده ۰.۰۷۴ الی ۰.۰۷۰ دلار می باشد.

تحلیل وی چین VET امروز 21 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی نمودار در یک کانال نزولی قرار گرفته است. خریداران تلاش می کنند که قیمت را در نیمه بالای کانال حفظ کنند. اگر به همین صورت ادامه پیدا کند قیمت می‌ تواند از کانال نزولی خارج شده و به روند اصلی خود برگردد. ابر کومو اندیکاتور Ichimoku روی سقف کانال در محدوده ۰.۱ دلار مقاومت مهمی را نشان می دهد، به این معنی که برای صعودی شدن روند در این تایم فریم نیاز است که قیمت بالای این محدوده برگشته و تثبیت بدهد تا زمانی که این اتفاق نیفتد هر برگشتی به سمت بالا می تواند با شکست مواجه شده و مجدداً با کاهش قیمت همراه باشد.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی 4 ساعته امروز 21 آذر 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 14 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ریزش قیمت ارز VET نیز باعث خروج قیمت از کانال صعودی شده است. حمایتی که در اثر ریزش واکنش خوبی داشته محدوده ۰.۰۷ الی ۰.۷۴ دلار می باشد. اکنون قیمت وارد اصلاح زمانی شده است.

تحلیل وی چین VET امروز 14 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل وی چین VET امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه روند رنج می باشد. اگر از نگاهی دیگر نمودار روزانه را بررسی کنیم، می‌توان یک الگوی مثلث بزرگ روی نمودار مشاهده کرد که شکسته شده، و روز گذشته پولبک بسیار خوبی دقیقا به نوک مثلث زده است. وی چین جزو ارزهایی بود که روز گذشته بیش از نیمی از ریزش خود را جبران کرده است. بنابراین نشان دهنده این است که حمایت های خوبی روی این ارز وجود دارد. اگر ریزش مجددا اتفاق بیوفتد، حمایت محدوده ۰.۰۷ دلار می تواند یکی از پله های خوب خرید میان مدت و بلند مدت برای رسیدن قیمت به سقف قبلی و اهداف جدید در صورت مساعد شدن شرایط بازار باشد.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه امروز 14 آذر 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 7 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز VET نیز در هفته ای که گذشت، روند نزولی داشته است. خریداران نتوانستند قیمت را بالای محدوده ۰.۱۱ دلار حفظ کنند. اگر این ریزش ادامه پیدا کند، قیمت می تواند تا محدوده ۰.۹۰ دلار نیز کاهش داشته باشد. البته سر راه این مسیر، یک حمایت بسیار مهم دیگر نیز وجود دارد، که عدد رند ۰.۱ دلار می باشد. اما اگر روند را بررسی کنیم و یک خط روند در کنار کف کانال صعودی رسم کنیم، می بینیم که قیمت در ناحیه فعلی در حال حمایت شدن می باشد. پس هنوز می توان به رشد این ارز امیدوار بود. تا زمانی که حمایت ۰.۱ دلار حفظ شود، برای برگشت، خریداران می توانند قیمت را تا محدوده سقف قبلی حمایت کنند.

تحلیل وی چین VET امروز 7 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل وی چین VET امروز ۷ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته:

اما در تایم ۴ ساعته نزولی بودن روند کاملا مشخص است. تا زمانی که قیمت نتواند خط روند نزولی را به سمت بالا بشکند، و بالای ناحیه ۰.۱۳ دلار تثبیت نداشته باشد، نمی توان وارد خرید این ارز شد.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی 4 ساعته امروز 7 آذر 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز 30 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز وی چین VET امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز VET در کانال صعودی بلند مدت خود روی یک منطقه حمایتی مهم قرار دارد. این منطقه در قیمت ۰.۱۲۶۷ دلار می باشد. چنانچه کندل هفتگی در روز بعد بالای این محدوده بسته شود، قیمت می تواند به سمت بالا در سقف قبلی خود برگشت داشته باشد. به طور کلی شرایط بازار شرایط مساعدی باید باشد تا این اتفاق رخ دهد. مقاومت هفتگی هم در محدوده ۰.۱۸۴۵ دلار قرار دارد.

تحلیل وی چین VET امروز 30 آبان 1400
تحلیل وی چین VET امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه:

اما در بازه زمانی روزانه، آخرین موج صعودی، یک موج اصلاحی را به همراه دارد. که به ناحیه حمایت ذکر شده برخورد کرده و واکنش داشته است. ابر اندیکاتور Ichimoku در ناحیه حمایت استاتیک، همپوشانی خوبی را نشان می دهد. بنابراین اگر این محدوده از دست برود، و خریداران نتوانند قدرت را دست بگیرند، ادامه روند این ارز با مشکل مواجه خواهد شد.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه امروز 30 آبان 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی نیز قیمت خط روند نزولی را به سمت بالا شکسته است. اما به دلیل اینکه مومنتوم روند هنوز منفی می باشد، امکان برگشت دوباره به سمت حمایت وجود دارد. البته اگر هم قیمت بالای ۰.۱۳۸۰ دلار تثبیت بدهد، می تواند تا محدوده ۰.۱۵ دلار هم رشد داشته باشد.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی 4 ساعته امروز 30 آبان 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز VET امروز 23 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز VET امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز VET در یک کانال صعودی بلند مدت قرار دارد. موج صعودی دوم که از محدوده ۰.۰۸ دلار شروع شده، توانست مقاومت سقف قبلی خود را در قیمت ۰.۱۴ دلار بشکند. در حال حاضر قیمت بعد از برخورد به محدوده ۰.۱۸ دلار وارد یک فاز اصلاحی شده است. این موج اصلاح توسط یک خط روند صعودی حمایت می شود. انتظار می رود در صورتی که بازار شرایط آرام و مساعدی داشته باشد، به حرکت صعودی خود ادامه بدهد.

اما اگر بازار شرایط بدی به خود بگیرد، حمایت ۰.۱۴ دلار ممکن است شکسته شود، و قیمت به کف کانال صعودی برخورد داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز VET امروز 23 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز VET امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی یک حمایت بسیار مهم سر راه مسیر اصلاح ارز VET قرار گرفته، و آن در قیمت ۰.۱۵ دلار می باشد. اندیکاتور RSI واگرایی هایی منفی در کف قیمت نشان می دهد، و این نشان می دهد که روند می تواند ادامه دار باشد. بنابراین فقط در صورتی که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، می توان برای خرید این ارز اقدام کرد. در غیر اینصورت باید منتظر اصلاح های عمیق تر باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز VET بازه زمانی 4 ساعته امروز 23 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز VET بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز VET امروز 16 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز VET امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل وی چین VET امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز وی چین در این بازه زمانی، بعد از اینکه خط روند نزولی خود را شکست، به محدوده مقاومت ۰.۱۴۵ دلار واکنش داشت. اما بعد از اصلاح قیمت و پولبکی که به خط روند نزولی زده شد، مجددا به سمت بالا حرکت خود را شروع کرد، و در حال حاضر مقاومت خود را شکسته است.

اگر خریداران بتوانند قیمت این ارز را بالای همین محدوده حفظ کنند، و قیمت پایین تر از حمایت ۰.۱۵ دلار برنگردد، اهداف بعدی VET می تواند قیمت های ۰.۱۷ و ۰.۱۹۵ دلار باشد. روند این ارز در حالت کلی صعودی است، و شرایط مساعدی دارد.

تحلیل تکنیکال ارز VET امروز 16 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز VET امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل وی چین VET امروز ۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز VET در کانال صعودی بلند مدت خود با شیب بسیار مناسبی در حال حرکت می باشد. بعد از اصلاح عمیق خود که تا محدوده کف کانال صعودی ریزش داشت، توانست بیش از نیمی از آن ریزش را جبران کند. در حال حاضر یک خط روند نزولی روی نمودار مشخص شده، که این خط روند شکسته شده است. اگر این هفته کندل بالای خط روند بسته شود، انتظار داریم که VET به سمت اهداف خود حرکتش را شروع کند.

تحلیل وی چین VET امروز 7 آبان 1400
تحلیل وی چین VET امروز ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ارز VET بازه زمانی روزانه:

مهم ترین محدوده حمایت این ارز در حال حاضر بین ۰.۱۰ تا ۰.۱۱۲۰ می باشد، که اگر شکسته شود، روند روزانه معکوس خواهد شد. ضمنا این محدوده حمایت کف کانال بلند مدت نیز میباشد. و شکست حمایت میتواند روند میان مدت آن را تحت تاثیر قرار دهد.

از طرف دیگر اندیکاتور MACD مومنتوم صعودی دارد، و نکته دیگر اینکه خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده، و قیمت به آن پولبک زده است. پس احتمال اینکه حمایت محکم آن شکسته شود، کم می باشد. اهداف کوتاه مدت آن در صورت صعود، ۰.۱۵ – ۰.۱۷ و ۰.۱۹۵ دلار می باشد.

تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه امروز 7 آبان 1400
تحلیل وی چین VET بازه زمانی روزانه امروز ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وی چین VET

وی چین را می توان به عنوان یک بستر بلاکچین معرفی نمود که هدف آن ارتقا فرآیندهای مدیریت زنجیره تامین و سرویس های مالی است. VET توکن ارائه شده پلتفرم وی چین Vechain است که از این توکن برای مدیریت پلتفرم استفاده می شود.

پلتفرم وی چین از فناوری Vechain Identity استفاده می نماید. این تکنولوژی می تواند یک موضوع را ردیابی نماید و با استفاده از الگوریتم SHA-256 نوشته شده است. هدف اصلی وی چین ارائه شفافیت بیشتر به کسب و کارها می باشد.

پلتفرم ارز دیجیتال وی چین در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد. عرضه اولیه کوین وی چین در ماه آگوست ۲۰۱۷ انجام شد و نزدیک به ۲۰ میلیون دلار درآمد داشت.  تیم رمز ارز وی چین متشکل از ۴ مدیرعامل است. سانی لو یکی از این افراد است. وی یک مدیر IT نیز می باشد. در صورتی که قصد دارید در ارتباط با ارز دیجیتال وی چین اطلاعات بیشتری کسب نمایید، می توانید به مقاله “ارز وی چین VET چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه کنید، همچنین میتوانید برای مطالعه ی کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال وی چین VET کلیک کنید.

همانطور که مشاهده می نمایید در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز وی چین پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل در حوزه ارزهای دیجیتال که شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز وی چین

تحلیل تکنیکال به عنوان یکی از متداول ترین روش های تحلیلی شناخته می شود. در این نوع از تحلیل تمرکز اصلی بر روی داده ها و نمودار بازار است. در واقع در این تحلیل الگوها و روندها را شناسایی کرده تا تحلیلگران به یک پیش بینی قابل اطمینانی از آینده دسترسی پیدا کنند. همانطور که مشاهده می نمایید در این صفحه ما به تحلیل تکنیکال رمز ارز وی چین پرداخته ایم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز وی چین

در تحلیل فاندامنتال افراد به بررسی و تحلیل یک پروژه می پردازند. همچنین عوامل موثر بر آن را بررسی می نمایند تا بتوانند ارزش ذاتی یک پروژه را مشخص کنند. در تحلیل فاندامنتال اخبار و رویدادهای مربوط به رمز ارز نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که کاربران عزیز می توانند در سایت زوم ارز با عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنا شوند. همچنین اخبار ارز دیجیتال را به صورت ۲۴ ساعته بررسی نمایند.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز وی چین

تحلیل سنتیمنتال که از ان با نام تحلیل احساسات نیز یاد می شود، یکی از جدیدترین روش های تحلیل در بازار است. این روش از تحلیل مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی می باشد. در واقع در این روش احساسات غالب افراد جامعه نسبت به رمز ارز با استفاده از ابزارهای مختلف بررسی خواهد شد.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. زوم ارز به شما پیشنهاد می نماید، در صورتی که قصد خرید و فروش دارید تمامی عوامل را به طور کامل بررسی کنید سپس به انجام فرآیند خرید و فروش بپردازید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وی چین VET” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده