آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پروتکل Vertex لایه نقدینگی زنجیره‌ای و کتاب سفارش را راه‌اندازی می‌کند!

پروتکل Vertex لایه نقدینگی زنجیره‌ای و کتاب سفارش را راه‌اندازی می‌کند!

به گزارش زوم ارز، پروتکل Vertex Vertex Edge را معرفی می‌کند، یک لایه نقدینگی و دفترچه‌ی سفارش پیشگامانه زنجیره‌ای متقاطع، که هدف آن تغییر معاملات صرافی غیرمتمرکز است. این راه‌حل ابتکاری با راه‌اندازی نمونه زنجیره‌ای متقابل Vertex، Blitz، در شبکه Ethereum Layer 2 Blast همراه است که جهشی قابل توجه در فناوری DeFi را نشان می‌دهد.

پروتکل Vertex، معروف به DEX با تأخیر کم آن در Arbitrum که بازارهای نقدی، دائمی و پولی را با خود نگهبانی ارائه می‌کند، از زمان عرضه آن در Arbitrum Mainnet در آوریل ۲۰۲۳، خود را به عنوان یک DEX پیشرو معرفی کرده است. با معرفی Vertex Edge، این پلتفرم جهش بزرگی انجام می‌دهد. در ارائه به اشتراک گذاری نقدینگی یکپارچه در میان بلاک‌چین‌های مختلف سازگار با EVM.

آلوین پنگ، یکی از بنیان‌گذاران Vertex اظهار داشت: «در حالی که فناوری نوآورانه Vertex Edge را معرفی می‌کنیم، در حال بازگشایی یک پارادایم جدید از قابلیت همکاری فنی و اشتراک نقدینگی هستیم که بخوبی برای یک اکوسیستم DeFi چند زنجیره‌ای بهینه شده است.”

“Edge نقدینگی را بین بلاک‌چین‌های متفاوت هماهنگ می‌کند، در حالی که امکان کارایی سرمایه بیشتر، نقدینگی عمیق‌تر و ویژگی‌های متمایز مانند یک نرخ سود سپرده USDC را در تمام Vertex Edge فراهم می‌کند. نمونه‌ها.”

آلوین پنگ، بنیان‌گذار Vertex

آلوین اضافه کرد: “ما آماده هستیم که در طول سال ۲۰۲۴ به نوآوری ادامه دهیم و از زنجیره‌های سازگار با EVM بیشتری فراتر از Blast پشتیبانی کنیم.”

در کمتر از یک سال، Vertex شاهد بیش از ۵۰ میلیارد دلار حجم تجارت در Arbitrum بوده است. اکنون، با راه‌اندازی Blitz در شبکه Blast L2، Vertex Edge کاربران را قادر می‌سازد تا به معاملات

در این پلتفرم، کاربران برای دسترسی به نقطه‌ای و دائمی در بیش از ۳۰ بازار با امتیاز صفر برای سازندگان و ۲ bps برای گیرندگان قادرند. علاوه بر این، اجرای تطابق سفارش با تأخیر پایین، حاشیه‌های متقاطع یکپارچه و نقدینگی مشترک در Arbitrum و Blast نیز برای کاربران فراهم است، همه اینها در حالی که هویت نگهبانی دارایی‌ها حفظ می‌شود.

ویژگی‌های اصلی این پلتفرم شامل Spot و معاملات دائمی در بیش از ۳۰ بازار، ۰ bps برای سازندگان در همه بازارها و ۲ bps برای گیرندگان، اجرای تطابق سفارش با تاخیر کم، حاشیه متقاطع یکپارچه، نقدینگی مشترک در Arbitrum و Blast، و همچنین خود نگهبانی دارایی‌ها است.

درباره راه‌اندازی پلتفرم، داریوش طبایی، یکی از بنیان‌گذاران پروتکل Vertex اظهار داشته است که: “راه‌اندازی نمونه پیشگام زنجیره متقابل Vertex، Blitz، لحظه تعیین‌کننده‌ای برای DEX و جامعه ارزهای دیجیتال گسترده‌تر است.” او افزوده است: “Blitz پتانسیل کامل موتور معاملاتی ورتکس را آزاد می‌کند و آینده ای چند زنجیره ای را باز می‌کند که در آن نقدینگی در بین زنجیره ها دیگر تکه تکه نمی‌شود.”

داریوش طبایی، یکی از بنیانگذاران پروتکل Vertex، بیان کرد: “این دستاورد فقط یک پیشرفت در فناوری نیست، بلکه تعهد ما برای هدایت نوآوری و ارائه ارزش به کاربران است.”

این پلتفرم با تکیه بر معاملات Spot و دائمی بهبود موقعیت خود را به عنوان یک پیشگام در فضای DeFi نشان می‌دهد و با ارائه تجربه تجارت بی‌نظیری به معامله گران از طریق DEX هیبریدی خود، به جامعه فعال ارزهای دیجیتال خدمت می‌کند. این پلتفرم به کاربران قابلیت انجام معاملات در بلاک‌چین‌های اضافی مثل آربیتروم و Blast را بدون از دست دادن نقدینگی بین زنجیره ای فراهم می‌کند، و تا به امروز موفق به جلب توجه معامله‌گران و صرافی‌ها با اتکا به اصولی چون شفافیت، امنیت و کارایی شده است.

منبع: blockster.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده