آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دن تاپیرو: پذیرش سریع کریپتو با سرعت بیش از انتظار در حال انجام است💵

دن تاپیرو: پذیرش سریع کریپتو با سرعت بیش از انتظار در حال انجام است💵

دن تاپیرو: پذیرش سریع کریپتو با سرعت بیش از انتظار در حال انجام است💵

به گزارش زوم ارز،

دان تاپیرو، سرمایه‌گذار بزرگ و مدیر صندوق، در مصاحبه‌ای با رائول پال، مدیر سابق گلدمن ساکس، تأکید کرده است که موج پذیرش گسترده فناوری کریپتو در حال اتفاق افتادن است.

تاپیرو اظهار داشته که خرده‌فروشان سنتی و شرکت‌های مالی بزرگ همگی به سمت فضای دارایی دیجیتال حرکت کرده و از آن به عنوان ابزاری برای بهبود مدل‌های کسب و کار خود استفاده می‌کنند.

وی از موج پذیرش به عنوان یکی از تفاوت‌های اساسی بین این دوره و بازار نزولی سال‌های گذشته یاد کرده است. او توضیح داده که این موج پذیرش به “نرمی” در پذیرش شرکت‌های سنتی نسبت به Web3، بلاک‌چین، رمزارز، و دارایی‌های دیجیتال اشاره دارد.

تاپیرو با اشاره به شرکت‌های معتبری مانند آدیداس، LVMH، نایک، فرانکلین تمپلتون و فیدلیتی اظهار داشته که این شرکت‌ها در حال حاضر به دنیای دارایی‌های دیجیتال جلب نظر و ورود به آن به عنوان بخشی از مدل‌های کسب و کار خود هستند.

وی از این سرمایه‌گذاران سنتی خواسته است که فراتر از خرید بیت‌کوین و اتریوم فکر کنند و بر اساس دیدگاهی جامع‌تر به دیجیتالی کردن تمام ارزش‌های جهان از طریق بلاک‌چین اشاره کرده است. او این فرآیند را به عنوان “دیجیتالی کردن تمام ارزش‌ها در اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال” یا DAE نامیده و به آن به عنوان مسیری برای آینده اشاره کرده است.

تاپیرو به عنوان یک چرخه پذیرش از فضای دیجیتالی که در حال حاضر در حال اتفاق افتادن است صحبت کرده و انتظار می‌رود با ورود سرمایه بیشتر از جهان سنتی، فضای دارایی‌های دیجیتال به نحو قابل توجهی منفجر شود. او این چرخه را به عنوان “چرخه پذیرش” توصیف کرده و از این موج پذیرش بزرگ بهره‌مند شدن از دارایی‌های دیجیتال پیش‌بینی می‌کند.

منبع : dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده