لایت فارکس

DEX جدید در شبکه Base Coinbase راه اندازی می شود💡

DEX جدید در شبکه Base Coinbase راه اندازی می شود💡

DEX جدید در شبکه Base Coinbase راه اندازی می شود

به گزارش زوم ارز، Velodrome Finance، بزرگترین پروتکل تبادل غیرمتمرکز در OP Mainnet (قبلاً Optimism) هم از نظر ارزش کل قفل شده و هم از نظر درآمد، یک DEX فورکی جدید به نام Aerodrome را اواخر امروز مستقر خواهد کرد. صرافی جدید در شبکه Layer 2 Base کوین بیس کار خواهد کرد و قرار است با حمایت بیش از ۲۰ شریک منتشر شود.

Velodrome دارای ارزش کل قفل شده ۱۹۴ میلیون دلاری است که موقعیت آن را به عنوان بزرگترین پروتکل DeFi در OP Mainnet تأیید می کند.

طبق گفته تیم توسعه، این تیم قصد دارد بخش قابل توجهی از تبادل نقدینگی و ارزش را در شبکه Base، مشابه عملیات آنها در OP Mainnet، به دست آورد. استفاده از مشوق‌های دقیق DeFi که به آنها “فلایویل” گفته می‌شود.

الکساندر کاتلر، یکی از بنیانگذاران پروژه، گفت: «تسلط Velodrome بر OP Mainnet به دلیل لایه‌های نقدینگی بومی آن است که از DEXهای چند زنجیره‌ای بهتر عمل کرده است و هدف ما این است که همان کاری را در Base انجام دهیم که با Aerodrome انجام می‌شود. در مورد استراتژی پشت پرتاب.

مشوق های کاربر

DEX تازه راه‌اندازی شده قصد دارد از طریق ایردراپ توکن بومی خود، به کاربران انگیزه دهد. این کاهش برای کاربران موجودی خواهد بود که توکن‌های Velodrome (VELO) را قفل کرده‌اند (یا رای داده‌اند) در ازای veVELO، نشانه مدیریت پروژه.

در زمان راه‌اندازی Aerodrome، ۴۰٪ از عرضه توکن Aero بین دارندگان veVELO به عنوان veAERO توزیع می‌شود.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده