آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پروتکل VEGA ارزش بازار توکن‌های راه‌اندازی نشده را بررسی و مورد توجه قرار می‌دهد

پروتکل VEGA ارزش بازار توکن‌های راه‌اندازی نشده را بررسی و مورد توجه قرار می‌دهد

پروتکل VEGA ارزش بازار توکن‌های راه‌اندازی نشده را بررسی و مورد توجه قرار می‌دهد

به گزارش زوم ارز، لایه مشتقات پروتکل Vega اعلام کرده است که قراردادهای آتی خود را قبل از راه اندازی (MCAP) اعلام می‌کند. این به تاجران این امکان را می‌دهد که قبل از راه‌اندازی رسمی، در مورد ارزش بازار توکن‌ها پیش‌بینی کنند. بر اساس اعلام Vega، MCAP طراحی شده است تا به تاجران اجازه دهد تا در برابر نوسانات مرتبط با انتشار توکن‌های جدید، محافظت کنند.

تبادلات آتی ارزش بازار وگا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تا پایان انقضا بدون نیاز به سرمایه‌گذاری در نرخ‌های مختلف، مدیریت شوند و ریسک قیمت را برای شرکت‌کنندگان کاهش دهند. این پلتفرم از مدل‌های سفارشی ریسک و حراج‌های نظارت بر قیمت برای حفظ یکپارچگی در تبادلات آتی استفاده می‌کند.

وقتی Vega بازارهای آینده را برای EigenLayer Points و Hyperliquid ارائه می‌دهد، تصمیم گرفته شد. اولین دارایی معرفی شده در این پلتفرم، توکن بومی nftperp است، همانطور که در انجمن Vega اعلام شده است. ارزش بازار، کارایی بازار و کشف قیمت غیرمتمرکز، با ایجاد اجماع در مورد ارزش دارایی قبل از آنکه در دسترس باشد، توسط جامعه Vega تقویت می‌شود.

شاید دنبال کردن این تحلیل ها برای شما مفید باشد:

بر خلاف قراردادهای دائمی که بعد از راه‌اندازی به قراردادهایی با توکن خود تبدیل می‌شوند، ارزش بازار Vega بر اساس ارزش بازار در زمان راه‌اندازی پرداخت می‌شود. این اعلامیه بیان می‌کند که این تمرکز به معامله‌گران امکان می‌دهد که بدون لزوم در نظر گرفتن تغییرات بعدی در قیمت یا مقدار توکن، بر ارزش راه‌اندازی تمرکز کنند.

Vega از پلتفرم UMA Optimistic Oracle در MCAP جدید خود استفاده می‌کند. معاملات آینده نشان داده اند که ارزش بازار کامل توکن در زمان راه‌اندازی یک میلیونیم است و این معیار واضحی برای مقایسه فراهم می‌کند.

منبع: cryptobriefing.com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده