لایت فارکس

VeChain و SingularityNET در زمینه هوش مصنوعی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی با یکدیگر همکاری می کنند

VeChain و SingularityNET در زمینه هوش مصنوعی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی با یکدیگر همکاری می کنند

VeChain و SingularityNET در زمینه هوش مصنوعی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی با یکدیگر همکاری می کنند

به گزارش زوم ارز، شرکت هوش مصنوعی SingularityNET و شرکت بلاک چین VeChain به جدیدترین شرکت هایی تبدیل شده اند که بلاک چین را با هوش مصنوعی ازدواج کرده اند — این بار با هدف کاهش انتشار کربن.

در طول سال گذشته، صنعت کریپتو شاهد افزایش همکاری بین بلاک چین و فناوری هوش مصنوعی بوده است.

در ۲۴ آگوست، VeChain – یک بلاک چین سازگار با قرارداد هوشمند که برای ردیابی زنجیره تامین استفاده می شود – یک همکاری استراتژیک با پلت فرم غیرمتمرکز اشتراک خدمات هوش مصنوعی SingularityNET را اعلام کرد. .

در بیانیه‌ای مشترک، شرکت‌ها گفتند که این مشارکت داده‌های سازمانی VeChain را با الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی SingularityNET ادغام می‌کند تا اتوماسیون فرآیندهای دستی را افزایش دهد و داده‌های بی‌درنگ ارائه دهد.

بن گورتزل، بنیانگذار و مدیر عامل SingularityNET به کوین تلگراف گفت که بلاک چین و هوش مصنوعی دست به دست هم می دهند و می توانند مشکلاتی را در جایی که رویکردهای سنتی اغلب با شکست مواجه می شوند، حل کنند.

گورتزل گفت: «چند سال گذشته به دنیا آموخته است که وقتی الگوریتم‌های هوش مصنوعی مناسب با داده‌های مناسب در قدرت پردازش کافی مواجه شوند، جادو می‌تواند اتفاق بیفتد. 

گورتزل توضیح داد که این مشارکت می‌تواند، برای مثال، به هوش مصنوعی اجازه دهد تا راه‌های جدیدی برای استفاده از داده‌های بلاک چین VeChain برای بهینه‌سازی خروجی انتشار کربن و به حداقل رساندن آلودگی شناسایی کند.

او افزود: “دستیابی به یک اقتصاد پایدار و مثبت از نظر زیست محیطی یک مشکل بسیار پیچیده است که شامل هماهنگی تعداد زیادی از بازیگران مختلف اقتصادی است.”

«این مشکلی است که مکانیسم‌های اقتصادی سنتی به طور مداوم و به طرز بدی در آن شکست خورده‌اند.»

در همین حال، آنتونیو سناتور، مدیر ارشد فناوری VeChain اضافه کرد: “بلاک چین و هوش مصنوعی قابلیت‌های تغییر بازی را برای صنایع و شرکت‌ها ارائه می‌دهند و راه‌های جدیدی برای عملیات باز می‌کنند.”

در ماه جولای، بیت‌کوین ماینر Hive Blockchain نام و استراتژی تجاری خود را به عنوان بخشی از تلاش خود در زمینه نوظهور هوش مصنوعی تغییر داد. آیدین کیلیچ، مدیرعامل Hive Digital Technologies در ماه آگوست به Cointelegraph گفت که بلاک چین و هوش مصنوعی “هر دو ستون Web3 هستند.”

در ماه ژوئن، شبکه مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم Polygon ادغام فناوری هوش مصنوعی خود را اعلام کرد. رابط هوش مصنوعی به نام Polygon Copilot به توسعه دهندگان کمک می کند تا تجزیه و تحلیل و بینش Dapps در شبکه را بدست آورند.

دکتر دائویوان وو، محقق هوش مصنوعی از دانشگاه فناوری نانیانگ در سنگاپور و وابسته به متاتراست، به کوین تلگراف گفت که “استقلال ذاتی هوش مصنوعی به طور یکپارچه با ویژگی های غیرمتمرکز و مستقل بلاک چین و قراردادهای هوشمند همسو می شود” و افزود:

“این پتانسیل را دارد که حاکمیت متمرکز فعلی رایج در اکوسیستم بلاک چین را به یک پارادایم واقعا غیرمتمرکز و خودگردان تغییر دهد.”

آزمایشگاه‌های متاتراست در حال کار بر روی پروژه‌ای به نام GPTScan هستند که به عنوان ابزاری کار می‌کند که ترانسفورماتور پیش‌آموزشی (GPT) و تحلیل استاتیک را برای شناسایی آسیب‌پذیری‌های منطقی در قراردادهای هوشمند ترکیب می‌کند.

دکتر Daoyuan در مصاحبه ای با Cointelegraph افزود: “GPTScan اولین ابزار در نوع خود است که از GPT برای مطابقت با عملکردهای آسیب پذیر نامزد بر اساس سناریوها و ویژگی های سطح کد استفاده می کند.”

منبع: cointelegraph.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده