آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گسترش دامنه بلاک چین VeChain و BCG برای یک آینده پایدار!🔆

گسترش دامنه بلاک چین VeChain و BCG برای یک آینده پایدار!🔆

گسترش دامنه بلاک چین VeChain و BCG برای یک آینده پایدار!🔆

به گزارش زوم ارز،

Vechain با همکاری گروه مشاوره بوستون (BCG) در حال اصلاح محدودیت‌های پایداری است.

این همکاری امکان توسعه بیوسفرهای بلاک چین را فراهم می‌کند و راه‌حلی برای برخی از بزرگترین چالش‌های صنعت ارائه می‌دهد.

شبکه بلاک چین نوآورانه Vechain با همکاری‌ها و مشارکت‌های جدیدتر با شرکت‌های آینده‌نگر، دامنه خود را گسترش می‌دهد.

شبکه Vechain در حال تقویت موقعیت خود در سراسر جهان به عنوان یک شبکه بلاک چین پایدار است که سعی دارد شکاف بین پایداری زیست‌محیطی و فناوری بلاک چین را پر کند. این شبکه اخیراً با گروه مشاوره بوستون (BCG)، یک شرکت پیشرو که بر اجرای استراتژی‌های تجاری از کسب‌وکارهای آینده‌دار تمرکز دارد، همکاری کرد.

این همکاری به دنبال تقویت علاقه شرکت به ادغام فناوری بلاک چین در طرح‌های پایداری است. در هسته خود، این مشارکت بر روی دستورالعمل‌های زیست‌محیطی، اجتماعی و حکمرانی (ESG) متمرکز خواهد بود.

این همکاری نه تنها نشان‌دهنده تعهد Vechain به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه انرژی سبزتر در صنعت بلاک چین است، بلکه نشانگر توانایی این شرکت برای ادغام با سایر کسب‌وکارهای امیدوار به دستیابی به برنامه‌های پایداری متفاوت می‌باشد.

لازم به ذکر است که اعضای جامعه بلاک چین به تقویت اهمیت پایداری در بازار بلاک چین و ارزهای دیجیتال ادامه داده‌اند. گفتگوها درباره انرژی سبز پس از انتقادهای سرمایه‌گذاران سنتی از نقش بلاک چین در افزایش ردپای کربن جهانی تشدید شده است.

Vechain در تلاش برای بازنگری این روایت قبلاً با بسیاری از سازمان‌های مختلف برای ایجاد جایگزین‌های سبزتر برای مشکلات موجود در صنعت بلاک چین همکاری کرده است. همکاری اخیر با گروه مشاوره بوستون (BCG) تفاوتی ندارد.

Blockchain Biospheres با هدف تقویت پایداری برای سرمایه گذاری های تجاری

توسعه بیوسفرهای بلاک چین در خط مقدم این مشارکت است. با مقابله با مشکلات پایداری موجود از طریق این رویکرد، مدیریت زنجیره تامین و توانایی ردیابی داده های زیست محیطی قابل توجه را می توان افزایش داد.

در یک پست لینکدین، Vechain با تأکید بر اهمیت همکاری‌های قبلی خود با BGC، به نیاز به آینده‌ای سبزتر اشاره کرد. آنها بیان کردند:

“آینده سبزتر، تولید هوشمند، انگیزه های اقتصادی، منابع پایدار و بازیافت موثر، با استفاده از بلاک چین، پارادایم جدیدی را برای اقتصاد جهانی باز می کند.”

وینی شاندال، رئیس اقلیم و تمرین پایداری گروه مشاوره بوستون، اخیراً در مورد اهمیت تلاش‌های مشترک Vechain و BGC صحبت کرد. طبق گفته Shandal، شرکت‌هایی مانند Vechain برای BGC ضروری هستند تا اقدامات تأثیرگذار را انجام دهند زیرا شرکت متعهد به اتخاذ پایداری است. او اظهار داشت:

“پایداری در دستور کار ما قرار دارد – مشارکت با سازمانی مانند Vechain کاملاً بخشی از راه حل است.”

زیست‌کره‌های بلاک چین برای تغییر بازی کسب‌وکارها طراحی شده‌اند، زیرا راه‌حلی بی‌نظیر برای کسب‌وکارها ارائه می‌دهند. به ویژه، Blockchain Biospheres به کسب‌وکارها و شرکت‌هایی که قصد اتخاذ رویکردهای پایدار برای حل مشکلات موجود خود را دارند، کمک می‌کند.

Biospheres مسیری امن برای کسب‌وکارها برای ذخیره و تأیید داده‌های مربوط به پایداری ارائه می‌کند که می‌تواند شامل چرخه عمر محصول باشد. داده ها بعداً می توانند به صورت یکپارچه به روشی سازگار با محیط زیست توزیع شوند.

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده