آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شرکت سرمایه‌گذاری (VC) Maven11 با بهبود بازار DeFi، بازدهی ۵۴% را به دست آورده است.

1708933209-574ebd501e4c2d91fc321bd7cb4979390ed61c83.jpg

شرکت سرمایه‌گذاری (VC) Maven11 با بهبود بازار DeFi، بازدهی ۵۴% را به دست آورده است.

به گزارش زوم ارز، بازار بیت کوین با قیمت بالای ۵۱.۵ هزار دلار به ثبات رسیده است که نشان از روند صعودی در بازار ارزهای دیجیتال است. در عین حال، علاقه‌مندان بیشتر تمرکز خود را بر روی بخش‌های غیرمتمرکز امور مالی (DeFi) معطوف کرده‌اند و شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Maven11 Capital نتایج قابل توجهی را در این زمینه به دست آورده است.

Maven11 Capital (@Maven11Capital) در حال حاضر درآمدی به میزان ۱.۴۳ میلیون دلار (+۵۴٪) از افزایش قیمت توکن DeFi دارد.

این شرکت ۱۰۰ هزار واحد از توکن UNI (با ارزش ۵۷۴ هزار دلار) را با قیمت ۵.۷۴ دلار از صرافی Binance خریداری کرده و آن را با قیمت ۱۱.۲ دلار فروخته است که مجموعاً ۵۴۶ هزار دلار (+۹۵٪) سود به دست آورد.

همچنین، آنها ۸۹۹ واحد توکن MKR (با ارزش ۱.۳۲ میلیون دلار) را با قیمت ۱۴۶۹ دلار خریداری کردند که در حال حاضر مجموعاً ۵۰۰ هزار دلار (+۳۸٪) سود داشته‌اند.

Maven11 Capital بازده قابل توجهی در احیای بازار DeFi دارد

سرمایه‌گذاری Maven11 Capital در صنعت مالی غیرمتمرکز به موفقیت آمیزی رسیده است. این شرکت سرمایه‌گذاری ونچر کاپیتال (VC) با شاهد بودن بازدهی سرشار از موفقیت خود به میزان ۱.۴۳ میلیون دلار، که نشان از افزایش ۵۴ درصدی است، از عملکرد خوبی برخوردار بوده است.

Maven11 Capital اقدامی استراتژیک انجام داده و با سرمایه‌گذاری در توکن‌های DeFi که اخیراً بازدهی قابل توجهی داشته‌اند، در این بازار عمل کرده است. آنها توکن‌های Frax Share (FXS)، Aave (AAVE)، Maker (MKR) و Uniswap (UNI) را خریداری کردند. این توکن‌ها در یک بازار گسترده و بهبود یافته به طرز چشمگیری ارزش خود را افزایش داده‌اند.

بازیابی بازار DeFi

فضای مالی غیرمتمرکز اخیراً احیا شده است، با توکن‌های مرتبط به بالاترین سطح سال جدید. Maven11 Capital از این روند سود می برد و FXS، AAVE، MKR و UNI به ترتیب بیش از ۴۳٪، ۵۸٪، ۳۸٪ و ۹۵٪ جهش کردند.

Uniswap منجر به پیشرفت می شود

تازه‌ترین اخبار نشان می‌دهد که توکن UNI اخیراً افزایش قابل توجهی در قیمت خود را ثبت کرده است که به رشد سایر توکن‌های DeFi نیز کمک کرده است. در نمودار قیمت ۳۰ روزه، قیمت آلتکوین با ۸۲ درصد افزایش، به قیمت ۱۰.۶۷ دلار رسیده است.

این روند صعودی ناشی از آخرین پیشنهاد ارائه شده توسط Uniswap برای پاداش دادن به سهامداران و صاحبان توکن است. با این مدل جدید، پروژه هزینه‌های شبکه را بین سرمایه‌گذارانی که توکن‌های UNI خود را قرض می‌دهند و در ازای آن سهام می‌گیرند، توزیع می‌کند.

این پیشنهاد منجر به افزایش اکوسیستم Uniswap شده است که در نتیجه، قیمت توکن UNI به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

Uniswap یک صرافی غیرمتمرکز معروف است که در صنعت مالی غیرمتمرکز نفوذ قابل توجهی دارد. گزارش Glassnode نشان می‌دهد که ارزش کل قفل شده (TVL) در صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) در حال افزایش است که نشان‌دهنده اعتماد بالا در بازار DeFi است.

پست شرکت VC Maven11 درباره بهبود بازار DeFi با ۵۴ درصد رشد برای اولین بار در Invezz منتشر شده است.


منبع: invezz.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده