آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

VanEck با تأخیر در دارایی‌ها، در یک حرکت جالب، کارمزد ETF بیت کوین را به صفر تنزیل می‌دهد!

VanEck با تأخیر در دارایی‌ها، در یک حرکت جالب، کارمزد ETF بیت کوین را به صفر تنزیل می‌دهد!

VanEck، پس از تأخیر در جمع آوری دارایی‌ها، کارمزد ETF بیت‌کوین خود را به طور موقت به صفر کاهش می دهد. به گزارش زوم ارز، VanEck اعلام کرده است که تا ۳۱ مارس ۲۰۲۵ هزینه مدیریت ETF بیت‌کوین خود (HODL) را کاهش خواهد داد. این شرکت قبل‌تر از سرمایه‌گذاران ۰.۲% کارمزد دریافت کرده بود، کمتر از رقبای خود.

در یک پیام در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی، VanEck اعلام کرده است که کارمزد مدیریت را به صفر کاهش می دهد، زیرا دارایی‌های آن کمتر از برخی از رقبایش است. این کاهش کارمزد تا ۳۱ مارس ۲۰۲۵ اعمال خواهد شد، مگر اینکه دارایی‌های صندوق به ۱.۵ میلیارد دلار برسد.

همچنین اعلام شده است که HODL قبل‌تر از سرمایه‌گذاران کارمزدی ۰.۲% دریافت می کرده است، که از کمترین هزینه‌ها در بین رقبا بود. این تصمیم VanEck خود را به بیت‌کوین اعتقاد دارایی خود نشان داده و احتمالاً نقشی در موفقیت این صندوق نسبت به رقبا ایفا کرده است.

در حال حاضر، HODL بیش از ۳۰۵ میلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارد، در حالی که بسیاری از صندوق‌های دیگر از مرز ۱ میلیارد دلار عبور کرده‌اند. از جمله، صندوق بیت‌کوین iShares BlackRock (IBIT) که بیشترین میزان دارایی را دارد. بیت‌کوین تراست Grayscale ، دارایی حدود ۳۰ میلیارد دلار داشته و بیت‌کوین ETF هزینه‌های مهمی در رقابت برای محبوبیت خواهد داشت.

منبع: Coindesk

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده