آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

NFT های ون گوگ به عنوان نماد ماه به فروش می رسد✴️

NFT های ون گوگ به عنوان نماد ماه به فروش می رسد✴️

NFT های ون گوگ به عنوان نماد ماه به فروش می رسد✴️

به گزارش زوم ارز، دو نسخه نمادین از نقاشی‌های هنرمند معروف هلندی ونسانت ون گوگ با مجموعاً بیش از ۲.۵ میلیون دلار به فروش رفته‌اند.

داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط وب‌سایت CryptoSlam.io نشان می‌دهد که یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) از نقاشی ون گوگ با قیمت ۱.۳ میلیون دلار معامله شده است. این معامله تنها یک روز پس از فروش NFT دیگری با الهام از ون گوگ به قیمت ۱.۲۷ میلیون دلار انجام شده است.

سوابق حراج نشان می‌دهد که نقاشی‌های دیجیتال با شماره ۱۳۲ با مبلغ ۳۵.۹۹۹۹ بیت‌کوین یا معادل ۱،۳۱۳،۶۳۵ دلار فروخته شده‌اند، در حالی که شماره ۲۸۳ با قیمت ۳۴.۹۹۹۹ بیت‌کوین به ۱۲۷۵ دلار تبدیل شده است.

این قطعات از میان NFT‌های الهام گرفته از ون گوگ در بازار غیرقابل تعویض جا افتاده‌اند. در ماه اکتبر، موزه مشهور پاریس اعلام کرد که NFT‌های منحصر به فرد با الهام از آثار آخرین روزهای ون گوگ را به فروش می‌رساند.

NFT‌های ضرب شده در Tezos در دو دسته‌ی جداگانه با ۲۳۰۰ قطعه در هر کدام، به بازار عرضه شدند. یک دسته تجربه واقعیت افزوده از پالت نهایی ون گوگ را ارائه داد، در حالی که دسته دیگر یک اثر هنری دیجیتال انحصاری از هنرمند فرانسوی KERU را به نمایش گذاشت که بازتاب سبک ون گوگ را داشت.

موزه اورسای اعلام کرده است که از سال ۲۰۲۴، به هنرمندان دیجیتال که از تکنولوژی بلاک‌چین برای مدیریت مجموعه‌های تحت تأثیر نمایشگاه‌های دائمی موزه استفاده می‌کنند، استقبال خواهد کرد.

بعضی از ناظران فروش دو تکه NFT را به عنوان نشانه‌ای از احیای بازار NFT می‌پندارند که در چند ماه گذشته دچار رکود قابل توجهی شده بود.

این احساسات با داده‌های CryptoSlam.io هماهنگ می‌شود که نشان‌دهنده افزایش قابل‌توجه فروش جهانی NFT در هفته دوم نوامبر است و به مجموع ۲۳۸ میلیون دلار رسیده است. این افزایش ۴۰ درصدی نسبت به ابتدای ماه نشان‌دهنده عملکرد قوی است که در اوایل سال مشاهده شد.

نکته جالب این است که طبق داده‌ها، مجموعه‌های NFT در شبکه بیت‌کوین در این هفته نسبت به شبکه اتریوم عملکرد بهتری داشته‌اند که نشان‌دهنده تغییر در پویایی بازار است.

حجم فروش برای NFT های بیت‌کوین به مجموع ۱۰۰ میلیون دلار رسیده است در حالی که NFT های مبتنی بر اتریوم به ۹۳ میلیون دلار می‌رسد. دیگر شبکه‌های بلاک چین مانند Solana و Polygon با حجم فروش به ترتیب ۱۷ و ۶.۴ میلیون دلار نیز در پشت سر قرار دارند.


منبع: crypto.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده