آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ازبکستان با معاف از مالیات، شرایط خوبی را برای توسعه رمزارز ایجاد می کند👩🏻‍💻

ازبکستان با معاف از مالیات، شرایط خوبی را برای توسعه رمزارز ایجاد می کند👩🏻‍💻

ازبکستان با معاف از مالیات، شرایط خوبی را برای توسعه رمزارز ایجاد می کند

به گزارش زوم ارز، در یک مصاحبه اختصاصی با ForkLog، ویاچسلاو پاک، معاون اول مدیر NAPP، بینش‌هایی را در مورد ابتکارات قانونی آتی ارائه کرد و جنبه‌هایی مانند مقررات استخراج و استفاده از توکن‌ها برای جذب سرمایه‌گذاری را روشن کرد. 

پنج قانون تخصصی برای پوشش جنبه های مختلف تنظیم شده است، از صدور مجوز مبادلات دارایی های رمزنگاری شده تا ثبت نام مشارکت کنندگان در رژیم های نظارتی ویژه.

عامل این ابتکارات آژانس ملی پروژه های چشم انداز (NAPP) است که به عنوان مرجع نظارتی برای این بخش تعیین شده است. NAPP مسئول صدور مجوزها، اعطای مجوزها و نظارت بر فعالیت شرکت های تخصصی است.

تیم NAPP متشکل از ۴۵ متخصص، متخصصان فناوری اطلاعات، مشاوران حقوقی، متخصصان بین‌المللی مبارزه با پولشویی، و افرادی است که به خوبی در زمینه‌های فنی دارایی‌های رمزنگاری‌شده آشنا هستند.

Pak بر چندین تلاش قانونی آتی، از جمله گنجاندن ماینینگ در رویه‌های صدور مجوز، بازنگری در شرایط استخراج برای گنجاندن منابع انرژی جایگزین، و اعمال مجازات‌های اداری و کیفری برای تراکنش‌های دارایی‌های دیجیتال غیرمجاز، تاکید کرد.

تلاش های ازبکستان در پرورش یک محیط ارز دیجیتال قابل توجه است. این کشور قبلاً دارای شرکت‌کنندگان ثبت‌شده تحت یک حالت سندباکس نظارتی ویژه است که پروژه‌های نوآورانه‌ای مانند گواهی‌های NFT و طرح‌های رمزنگاری پیشگام را به نمایش می‌گذارد.

ازبکستان در اقدامی پیشگامانه، عملیات دارایی‌های کریپتو را از مالیات معاف می‌کند و درآمد ایجاد شده خارج از حوزه مشمول مالیات قرار می‌گیرد. هزینه های جمع آوری شده که به بیش از ۶ میلیارد مبالغ (تقریباً ۴۹۴۰۰۰ دلار) می رسد، به بودجه دولتی کمک می کند و در عین حال از قابلیت های عملیاتی NAPP پشتیبانی می کند.

در حالی که ازبکستان به سفر پویای خود به سمت یک چشم انداز رمزنگاری منظم و پر جنب و جوش ادامه می دهد، جهان به دقت مشاهده می کند که چگونه این تحولات آینده اقتصادی و فناوری کشور را شکل می دهد.

منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده