آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارزش بازار USDT در بحبوحه احساسات مثبت بازار کریپتو از ۸۴ میلیارد دلار فراتر می رود

ارزش بازار USDT در بحبوحه احساسات مثبت بازار کریپتو از ۸۴ میلیارد دلار فراتر می رود

ارزش بازار USDT در بحبوحه احساسات مثبت بازار کریپتو از ۸۴ میلیارد دلار فراتر می رود

به گزارش زوم ارز،

با افزایش نرخ ارز، ارزش بازار Tether (USDT) به رکورد ۸۴ میلیارد دلار رسید.

در این هفته ارزش بازار تتر تتر (USDT) پیشرو از ۸۴ میلیارد دلار گذشت که یک رکورد عطف است. این امر به خلق و خوی خوش‌بینانه بازار ناشی از راه‌اندازی مورد انتظار یک ETF بیت کوین نسبت داده شد.

هفته پر حادثه همچنین با نوسانات بازار به دلیل افزایش قیمت ها همراه بود که منجر به بسته شدن موقعیت های مشتقه کوتاه شد. به نظر می رسد فعالان بازار به تتر به عنوان پناهگاه امنی برای تزریق نقدینگی به بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال هجوم آورده اند.

ارزش بازار USDT در بحبوحه احساسات مثبت بازار کریپتو از 84 میلیارد دلار فراتر می رود pic

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: تاثیر قوانین جدید کریپتو FCA: تغییرات بازار و خروج های پرمخاطب

پرانتزهای تتر برای Q4 مثبت

Tether Holdings نیز در ماه دسامبر خود را برای تغییر اجرایی آماده می کند. مهندس نرم افزار ایتالیایی پائولو آردوینو قرار است نقش مدیر اجرایی را بر عهده بگیرد، اقدامی که به دلیل تمایل او به تعامل با رسانه ها توجه ها را به خود جلب کرده است. این برخلاف حضور عمومی سنتی تتر است.

آردوینو اخیراً در یک بحث جداگانه با CNBC یک فرآیند حسابرسی کامل را برای استیبل کوین تأیید کرده است. او همچنین تاکید کرد که فقدان عمومی حسابرسی در صنعت استیبل کوین بازتابی از بی میلی صادرکننده نیست.

۸۴ میلیارد دلار آمریکا

— Paolo Ardoino 🍐 (@paoloardoino) 23 اکتبر ۲۰۲۳

Tether همچنین اخیراً فاش کرد که ۳۲ آدرس کیف پول مشکوک به دخالت در فعالیت‌های غیرقانونی را غیرفعال کرده است. ظاهراً این آدرس‌ها مربوط به اقدامات تروریستی و درگیری در مناطقی از جمله اسرائیل و اوکراین است.

این توسعه، همراه با انتصاب آتی آردوینو و تلاش‌های شفاف‌سازی فزاینده این شرکت، نشان‌دهنده دوره‌ای از فعالیت قابل توجه برای رهبر استیبل کوین است. با افزایش ارزش بازار و پیشرفت‌های نوظهور، تتر همچنان یک بازیگر کلیدی برای تماشای چشم‌انداز سریع در حال تحول ارزهای دیجیتال است.

بیشتر بخوانید: شکست: موسس FTX سام بنکمن-فرید برای شهادت در دادگاه جنایی


منبع: crypto.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده